Elektrikli Pişirici

için 1,166 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektrikli Pişirici

Tencere ve tavada yemek pişirmenin çok zahmetli olduğunu düşünenler için tasarlanan elektrikli pişiriciler, ev hanımlarına sağlıklı ve zahmetsiz yemek hazırlama çözümleri sunmaktadır. Elektrikli pişiriciler: elektrikli yumurta pişirici, elektrikli pizza tavası, buharlı pişirici, multi pişirici, çorba makinesi, pişirme robotu, elektrikli pilav pişirici, sosis pişirici, közleme makinesi ve elektrikli güveç pişirici gibi çeşitlerden oluşmaktadır. En çok tükettiğiniz yemek grubuyla ilgili bir elektrikli pişirici satın alarak, elektrikli pişirme deneyiminizi başlatabilirsiniz. Elektrikli pişiriciler sebze, et ve hamur gibi pişireceğiniz ürünün türüne göre kullanılır. Malzemelerini hazır hale getirip elektrikli pişiricinize koyduktan sonra uygun programı seçerek pişirme işlemini başlatabilirsiniz.

Elektrikli pişirmenin en büyük avantajı, daha sağlıklı ve zahmetsiz yemekler hazırlayabilmektir. Elektrikli pişirme tencereleri, malzemelerinizi tencereye koyduktan sonra, başka hiçbir emek göstermeden çok lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlamanızı sağlayan elektrikli pişiricilerdir. Elektrikli pişirici kullananların en çok tavsiye ettikleri modeller, çok fonksiyonlu pişirme özelliğine sahip elektrikli pişiricilerdir. Elektrikli pişiriciler için hazırlanmış yemek tarifleri ile menülerinizi zenginleştirebilir ve damak tadınızı yeni deneyimlerle genişletebilirsiniz. Elektrikli pişiricinizin zarar görmemesi için çıkarılabilen parçalarını bulaşık makinesinde, diğer parçaları ise elinizde yıkamanız gerekmektedir.

Arnica, Arzum, Goldmaster, Philips, Bluehouse, Akel, King, Redmond gibi markalar, değişik fonksiyonlara sahip çok sayıda elektrikli pişirici modeli üretmektedir. Elektrikli pişiricilerin fiyatları, elektrikli pişiricinin işlevine göre değişiklik göstermektedir. En ucuz elektrikli pişiriciler, pizza tavaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Goldmaster elektrikli pizza tavası, yapışmaz pişirme yüzeyi ve sıcak tutma özelliği ile kullanıcıların en çok tavsiye ettiği uygun fiyatlı elektrikli pişiriciler arasında yer almaktadır. En sevdiğiniz çorbayı 20 dakikada hazır hale getirebileceğiniz Philips çorba makinesi ile komposto, smoothie ve daha bir çok yiyecek pişirebilirsiniz. Kavurma saç ilaveli Olimpist pişirme robotu setini, tüplü veya elektrikli olarak kullanabilirsiniz. Olimpist pişirme robotuyla yağsız, kokusuz ve dumansız ızgaralar hazırlayabilir, interaktif buğulama sistemi ile etlerinizin lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Yavaş pişirici, fritöz, kızartıcı, buharlı pişirici, sote pişirici ve ızgara gibi farklı pişirme seçeneklerine sahip Arzum Aşçıbaşı çok fonksiyonlu pişirici, en işlevsel mutfak aleti olmak üzere tasarlanmış bir elektrikli pişiricidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aker (163)
Cvs (118)
Miss Gaya (111)
(84)
King (70)
Sinbo (55)
Goldmaster (41)
Korkmaz (21)
Stilevs (21)
Arnica (18)
Redmond (15)
Akel (14)
Tefal (9)
SCHAFER (7)
Arzum (6)
Efba (6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (64)
ve üzeri (69)
ve üzeri (71)
ve üzeri (74)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL