TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yves Rocher, Yüz & Vücut Bakımı

için 61 sonuç bulundu.

Öne Çıkanlar

Yves Rocher Yüz & Vücut Bakımı

Güzel görünmenin en önemli parçası, sağlıklı bir cilde sahip olmaktır. Cilt ise dış etkenlerden, zamandan çok çabuk etkilenir. Doğru bir bakım ile bu etkileri en aza indirmek, oluşmalarını önlemek elinizdedir. Kış mevsiminin soğuğu, yaz mevsiminin güneşi, yaş ile birlikte gelen deformasyonlar, cildinizin sağlıklı görüntüsünü kaybetmenize neden olabilir. Bütün bunların ötesinde, düzenli bakım yapılmayan cilt bu etkilerden çok daha fazla etkilenir. Öncelikle, cilt tipi ne olursa olsun nemlendiriciler ile gerekli nemin cilde kazandırılması şarttır. Düzenli bakım, oluşabilecek deformasyonların önüne geçer. Böylece ortaya daha sağlıklı bir görünüm çıkar. Yüz ve vücut bakımı malzemeleri arasında doğal olması ile öne çıkan Yves Rocher ürünleri, markanın tamamen kendi tarım alanlarında, organik yöntemler kullanarak ürettiği bitki özlerinden yapılırlar. Çevre dostu ürünler üretmesi ile bilinen Yves Rocher, etkinliği kanıtlanmış ürünleri ile güzellik bakımlarına yeni dokunuşlar ekler. Markanın üretim mantığı, hem güzelliğe doğallık katarken hem de çevre dostu, dünyayı kaynaklarını koruyan bir yapı ortaya çıkartır. Güzelliğin, yapılan seçimler ve sahip olunan değerler sonucuna bağlı olduğuna inanarak yola çıkan Yves Rocher, özellikle vegan ürünleri ile dikkat çeker. Hayvanlar üzerinde deney yapmadan ürünlerinin testlerini gerçekleştiren marka, doğal ve sağlıklı cilt bakımı ürünleri kullanmanın uzun dönemde yarattığı sonuçları da gözlemleyerek ürünlerini geliştirmeye devam eder.

Yves Rocher Yüz ve Vücut Bakımı Çeşitleri

Yves Rocher Yüz ve Vücut Bakımı Çeşitleri

Yves Rocher yüz ve vücut bakımı ürün çeşitleri arasında, her soruna ve duruma göre bir ürün bulabilirsiniz. Yüz bakımının önceliği, temiz bir cilde sahip olmaktır. Makyaj öncesi ya da sonrası kullanıma uygun olan cilt temizleme ürünleri arasında yer alan yüz yıkama ürünleri; jel, krem ya da köpük formatında satın alınabilir. Yüz bakımı ürünleri arasında; leke karşıtı, gözenek temizleyici, peeling etkili, yatıştırıcı, nemlendirici ve ferahlatıcı etkiye sahip formüller öne çıkar. Yüz temizleme sütleri ve yüz temizleme yağı da cilt tipinize göre tercih edebileceğiniz diğer ürünlerdir. Yüz bölgesindeki cildinizi temizlemek için daha pratik ve gün boyu sizinle olacak bir yöntem arıyorsanız, yüz temizleme mendilleri en ideal seçim olacaktır. Yves Rocher tonik, diğer cilt bakım ürünlerinizi tamamlar nitelikte bir üründür. Kırışıklık azaltan, denge sağlayan, akne kızarıklıklarını hafifleten, yatıştırıcı veya nemlendirici tonikler ile cilt temizliğinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Yves Rocher yüz yıkama jeli ile birlikte kullanacağınız tonikler, cildiniz için tam istediğiniz temizliği sağlar. Temizleyici ürünler dışında; gündüz kremleri, BB krem, SPF’li kremler, göz kremleri ve gece kremleri de yüz bölgesi için kullanılabilecek ürünler arasındadır. Özellikle, BB kremlerle yaratabileceğiniz pürüzsüz cildiniz ile makyaj bile yapmaya gerek kalmadan evden çıkabilirsiniz. Akneli ciltler için akne ve siyah nokta giderici ürünler, kırışık azaltıcı kremler, nemlendiriciler de markanın ürün yelpazesinde yer alır. Üstelik, her cilt tipine ve sorununa göre seçim yapma şansı da sunar. Yves Rocher vücut bakım ürünleri, hem vücudunuzun ihtiyaçlarına göre hem de mevsimlere göre farklı seçenekler sunar. Vücut süt ürünlerinden vücut yağlarına kadar geniş bir yelpazede sunulan kullanımları, kendinizi daha iyi hissettirirken, cildinizi de besler. Yves Rocher peeling ürünlerini sadece yüz ile sınırlamamış, vücudun tamamı için kullanılacak peeling ürünü de hazırlamıştır. Markanın selülit karşıtı ve sıkılaştırıcı losyonları sayesinde, en sık rastlanan sorunlardan birisi olan selülit ile kolayca mücadele edebilirsiniz.

Yves Rocher Yüz ve Vücut Bakımı Çeşitleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Yves Rocher Yüz ve Vücut Bakımı Çeşitleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Yves Rocher cilt bakımı ürünleri; cilt tipine, cilt tipinin ihtiyacına ve kullanım şekline göre seçilebilir. Bunların yanında, erkekler için özel olarak formüle edilmiş ürünler de bulunur. Yağlı, karma, normal ve kuru ciltlerin her birinin ihtiyacı diğerine göre farklıdır. Doğru bakım ürünü seçmek için cilt tipini belirledikten sonra, cilt üzerinde yaşanan sorunların neler olduğu da incelenmelidir. Cilt bakımı ile bilinen en büyük yanlışlardan bir tanesi, yağlı ve karma ciltlerin nemlendirilmeye ihtiyacı olmadığıdır. Oysa ki bütün cilt tipleri neme gerek duyar ve dışarıdan nem takviyesi yapılmalıdır. Buradaki en önemli nokta ise yağlı ve karma ciltlerde; akne, sivilce, siyah nokta oluşumunu engelleyecek nemlendirici seçmektir. Yves Rocher nemlendirici kategorisinde bulunan yağlı ve karma ciltlere özel olarak hazırlanmış nemlendiriciler, ciltte yağlanma yapmadan cildin nem ihtiyacını karşılarlar. Bakımlarını daha özel hale getirmek isteyenler ,tamamlayıcı ürünlerle rutinlerini bitirebilirler. Nemlendirme ihtiyacı karşılanan cilt, deformasyonlara göre seçilen bir ürünle beslenebilir. Üzerine sürülen ürünün etkisini artırmak için tercih edebileceğiniz bir başka ürün ise Yves Rocher serumlardır. Diğer ürünlerde olduğu gibi serumlar da farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte üretilirler. Serum üzerine kullanılacak ürünün miktarı, serum ile aynı miktarda olursa daha iyi verim alınır. Gözaltı ile ilgili yaşanan sorunlar, estetik problemlerin başında gelir. Bu sorunları yaşamamak ve mevcut olanları gidermek için Yves Rocher göz altı kremi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Sabah yeni bir güne başlarken, akşam günü bitirirken ya da günün her anında, size en uygun cilt bakım ürünü ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yaz ve kış mevsim özelliklerine göre değişen ürünler, sizleri kış soğuğundan ve yaz güneşinden korur.

Yves Rocher, Yüz & Vücut Bakımı Fiyatları

Yves Rocher, Yüz & Vücut Bakımı Fiyatları

Fransa’da temelleri atılan Yves Rocher, kurulduğu günden bu yana kadar geçen sürede dünya çapında bir marka olmayı başarmıştır. Başarısının temelinde ise gelişen teknolojilere ayak uydurarak, yeniliklere uyum sağlaması yatar. Hayvanlar üzerinde yapılan testlerin yasaklanmasından sonra, Yves Rocher markası da hayvan deneylerini bırakır. Böylece vegan ürünler üretme noktasında da önemli bir aşama kaydeder. Yves Rocher kullanıcı yorumları genel olarak markanın bu yönü ve ürün kalitesi üzerinde yoğunlaşır. Kullanıcılar tarafından yapılan bu yorumlar, sizlere ürün seçme konusunda da bir referans niteliği taşır. Aynı cilt sorunu yaşayan kişilerin ürünlerden aldıkları performansa göre seçiminizi yapabilir, günlük bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Ürünler, genel olarak, birbirlerini tamamlayıcı niteliktedirler. Örneğin; Yves Rocher göz kremi kullanırken daha öncesinde göz çevresini temizlemek için aynı nitelikte bir ürünü kullanmak etkiyi artırır. Yves Rocher’ın bir başka önemli özelliği ise paraben gibi zararlı maddeleri içermeyen ürünler üretmesidir. Bu da ürünlerin daha güvenli ve sağlıklı bir yapıda olmasını sağlar. Cilt bakımı anlık değil, gelecek yıllar da düşünülerek planlanması gereken bir süreçtir. İçerisinde insan sağlığı için zararları olduğu kanıtlanmış maddeler olan bakım ürünlerinin kullanılması, cildin daha çok zarar görmesine yol açabilir. Markanın ürünlerinin fiyatları da bu faktörler çerçevesinde değişir. Üründe kullanılan formül, ürün modeli, ürün teknolojisi ve ürün miktarı, fiyatlandırmada etkin rol oynar. Siz de sayfalarımızda kendiniz için en uygun Yves Rocher yüz ve vücut bakım ürününü bulabilir, fiyat aralığına ya da aradığınız ürünün özelliklerine göre sıralayabilir, kategori içinde dilediğiniz değerlendirmeleri yapabilir ya da yorumlardan bir fikir sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri fiyata göre sıralayarak en ucuz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik Yves Rocher yüz ve vücut bakımı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Yves Rocher
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

+Burock (234)
111SKIN (111)
3232 (55)
3PRHYME (21)
Abc Derm (183)
Absolution (36)
Achromin (59)
Acme Color (10)
Acne Free (24)
Acnelica (7)
Acto (28)
Acura (10)
Aden (9)
Adidas (16)
Agarta (228)
Agiva Soft (34)
Akat (8)
Akita (93)
Aksu Vital (130)
Ala Rose (52)
Allbio (33)
Aloe (26)
Aloree (26)
Altermed (40)
Alvita (8)
Amway (233)
Arganti (9)
Arifoğlu (126)
Arko (711)
Arleva (17)
Aroma (23)
Auriga (17)
Ausganica (14)
Avene (1715)
Avon (1036)
Axe (13)
B Selfie (8)
B&H (20)
Babe (479)
Babor (16)
Badger (10)
Bak (61)
Balea (7)
Bayer (44)
Beauty (133)
Bebak (363)
Bella B (10)
Benetton (10)
Benev (49)
Bepanthol (527)
BESTTEM (68)
Beurer (42)
Bio Asia (77)
Bio Vitals (29)
Bio-Oil (66)
Bioder (155)
Bioderma (1493)
Biodermine (81)
Biolyn (7)
Bionem (8)
BioNike (95)
Bionnex (104)
Biorichi (14)
Biotama (20)
Biotherm (35)
Biowera (45)
Bioxcin (11)
Blistex (177)
Blue (13)
Blue Ocean (448)
Bod Man (18)
Body Boom (12)
Bodycare (13)
Bodycology (63)
Braun (16)
BSELFIE (53)
Bvlgari (22)
Caldion (7)
Capicade (33)
Caudalie (666)
Ceradolin (32)
CeraVe (149)
Cetaphil (17)
Chanel (15)
ChapStick (20)
Clarins (419)
Cleane (13)
CleanRose (160)
Clemy (21)
Clinera (17)
Clinians (15)
Clinique (666)
Coresatin (76)
Cosmed (373)
Cosmolive (70)
Cumlaude Lab (343)
D&A (16)
Dalan (222)
Dalin (11)
DaraSabun (54)
Darphin (695)
DCL (29)
Ddf (185)
Dead Sea (103)
Deborah (20)
Deep Fresh (34)
Delia (145)
Derma E (100)
Dermacol (25)
Dermaderm (418)
Dermadolin (28)
Dermalogica (364)
Dermalute (9)
DermaPlus (140)
DermaPlus MD (378)
Dermapol (11)
Dermapolin (82)
Dermocare (15)
Dermoday (194)
Dermokil (598)
Dermoskin (664)
Destek (164)
Dexeryl (18)
Diadermine (956)
Disney (15)
(28255)
(7)
Dove (37)
Dr N Gold (15)
Dr. Brandt (11)
Dr.EA (9)
Dr.Pen (85)
Ducray (492)
Ecowell (16)
Eeose (21)
Elancyl (119)
Elder (21)
Elie Saab (8)
Embryolisse (103)
Endocare (45)
Envai (15)
Eos (19)
Equilibra (89)
Ersağ (86)
Esila (60)
Essence (23)
Esteder (26)
Estee Lauder (433)
Eubos (24)
Eucerin (8)
Extrem (44)
Exuviance (36)
Faberlic (13)
Fade Out (30)
Farmasi (3069)
Farmona (36)
Fazıl (20)
Filorga (270)
Flormar (60)
Fonex (45)
Foreo (38)
Forever (131)
Freeman (138)
Gabrini (30)
Garnier (954)
Glam Glow (7)
Glysolid (19)
Gold (20)
Greenland (52)
Guerlain (84)
Guinot (34)
Gutto (7)
Güldeste (10)
Gülsarayı (114)
Gülsha (26)
Gülşah (20)
Hammam (8)
Harem's (609)
Havilland (19)
Hc Care (16)
HEKİMHAN (17)
Herbaderm (242)
Herbalife (39)
Hobby (56)
Hugo Boss (10)
Humic (9)
Hunca Care (116)
Huncalife (247)
Hurraw (36)
Incia (228)
Innova (134)
İpek (37)
Isis Pharma (134)
Iva Natura (45)
Janssen (780)
Jeunesse (233)
Johnson's (8)
Jora (15)
JoyDrops (23)
Juvena (138)
Kanebo (66)
Kendi (8)
Klapp (58)
Klorane (104)
Koko Nail (21)
Kozmetra (15)
Krauterhof (71)
Kuaf (40)
L'actone (43)
L'rouge (12)
La Mer (25)
La Prairie (70)
Lacinia (273)
Lancome (453)
Laneige (14)
Lapitak (21)
Lavin Rose (11)
Le Lac (32)
Leaders (75)
Leafaction (45)
Lean (17)
Lierac (826)
Linola (17)
Lirene (10)
Loft (15)
Logona (53)
LokmanAVM (17)
Loreal (712)
Loreal Paris (552)
LR (1042)
Lubex (236)
Lubriderm (8)
Lux (9)
Luxy Bio (9)
Lynaderm (23)
Lyonsey (24)
Lytess (23)
M.A.C (9)
M.Asam (37)
Magicare (53)
Maia (86)
Malu Wilz (38)
Mama Mio (7)
Mara (8)
Marmara (94)
Massada (28)
Mavala (91)
Maybelline (27)
Mecitefendi (1247)
Mediwell (11)
Melexder (58)
Meselli (14)
Mikrotem (12)
Mineaderm (148)
Missha (405)
Missonic (8)
Mizon (75)
Mojito (15)
Mona Roza (9)
Monteil (115)
Morfose (83)
Multiactiv (14)
Murad (232)
Mustela (134)
Mya (8)
MyChelle (9)
Nascita (83)
Nashi (20)
Naturalite (31)
Naturalive (36)
Nature's (93)
Naturface (59)
Ncare (8)
Neo Cure (15)
NeoStrata (166)
Neutrogena (1247)
New Well (35)
Nilera (19)
Nival (82)
Nivea (3577)
No (8)
Nocicept (34)
Noreva (634)
Nutralen (18)
Nuxe (1116)
Nüve (28)
Ogansia (21)
Olay (102)
Old Spice (11)
Organicum (12)
Organique (76)
Organix (31)
Orgatem (11)
Oriflame (551)
Orlane (23)
Ossion (68)
Ostwint (255)
Otacı (311)
PakFace (174)
Palmer's (554)
Palmolive (14)
Patyka (20)
Payot (221)
Pco (14)
Peptique (7)
Perlier (13)
Perricone MD (226)
Phyto (75)
Priori (12)
Procsin (116)
Pronwer (10)
Q&R (14)
Red One (122)
Redist (168)
Regal (13)
Ren (17)
Roc (320)
Rosece (15)
Rosemix (30)
Rosense (1196)
Rozita (26)
S.O.S. (22)
Salkom (262)
Sally Hansen (391)
Sansiro (59)
Sante (30)
Sarıkız (24)
Schrammek (14)
Scream (9)
Sebamed (748)
Selesta (57)
Sensilis (401)
Sesu (20)
Sferangs (43)
Shiffa Home (177)
Shilibao (108)
Shiseido (67)
Silk Inn (10)
Simple (136)
Sirenol (16)
Sisley (39)
Siveno (75)
Skincode (20)
SkinFood (40)
SNP (16)
So Saff (13)
Softem (471)
Softto Plus (423)
Solante (19)
Solenne (8)
Some By Mi (17)
Spacare (27)
Spamyrinas (88)
St. Ives (15)
Strivectin (47)
Svr (197)
Talya (318)
Tarko (57)
Teoxane (14)
Thalia (473)
TianDe (9)
Tisserand (93)
Topicrem (246)
Transvital (10)
Tresan (12)
Trina (8)
Tritone (15)
TTO (156)
Uni (36)
Uriage (353)
Valensey (13)
Valmont (121)
Vaseline (147)
Veet (18)
VHP (8)
Vi-Vet (13)
Viaxi (116)
Vichy (898)
Voonka (65)
Xiaomi (16)
Yes To (37)
Zahika (14)
Zenix (148)
ZGTS (103)
Ziaja (302)
Zigavus (18)
Şelale (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(50)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL