Filtreleri Temizle
Marka
Bepanthol

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

LR
Svr
SVR
Hhs
Bc
Ddf
Roc
Tca
Uni
Acm
Mlk
Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yüz Nemlendirici

için 26 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bepanthol Yüz Nemlendirici

Cildin gençliğini ve parlaklığını muhafaza etmesi için en büyük ihtiyacı nemdir. Yalnızca doğru nemlendiriciyle nemlendirilen ciltler yıllara meydan okuyabilir ve ışıltısıyla büyüleyebilir. Ünlü cilt markası Bepanthol ürettiği başarılı nemlendiricilerle cildi hem dış etkenlerden hem de yılların beraberinde getirdiği etkenlerden korur. Bepanthol yüz nemlendirici özenle hazırlanmış içeriği sayesinde ciltteki kırışıklıkları minimize eder, birçok cilt sorunu ile kısa sürede savaşır ve cildin kusursuz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Siz de Bepanthol ailesindeki kremlerden dilediğiniz bir tanesini seçerek parlak ve sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz. Markanın ürettiği cilde uygunluğu laboratuar ortamında kanıtlanmış kremleri keşfetmek için kozmetik & kişisel bakım kategori sayfamızı ziyaret edebilir ve nemlendirici kremleri inceleyebilirsiniz.

 Bepanthol Krem Çeşitleri Hakkında Bilgiler

Bepanthol Krem Çeşitleri Hakkında Bilgiler

Başarılı cilt markası Bepanthol’ün ürün gamını incelediğimizde markanın ürünlerinin gramaj olarak 30 gram ile 100 gram arasında değişim gösterdiğini gözlemleriz. Siz de yağlı ciltler için, kuru ciltler için ve karma ciltler için farklı özellikteki kremlerden oluşan ürün gamından cilt tipinize uygun bir tanesinin dilediğiniz boyunu seçerek cildinizi nemlendirebilirsiniz. Kuru ciltler için özel olarak hazırlanmış Bepanthol nemlendirici yüz kremi , bu cilt tipini neme doyurarak kırışıklık olasılıklarını yok eder. Ayrıca kuru ciltlerde kızarıklık olma olasılığı daha fazladır. Markanın özenle hazırladığı krem kızarıklık olasılığını da minimize ederek cildinizi ideal bir forma kavuşturur ve eşsiz formülü sayesinde cildinizi neme doyururken yağlı bir görünüm de bırakmaz. Bepanthol yüz nemlendirici kullananlar yüz nemlendiricisini değerlendiklerinde ürünün en beğendikleri yönlerinden birinin de yağlı his bırakmaması olduğunda hemfikirler.Yani yağsız his bırakan bir nemlendirici arayışındaysanız Bepanthol’ü tercih edebilirsiniz. Cilt söz konusu olduğunda en büyük problemlerden bir diğeri de şüphesiz kaşıntıdır. Bepanthol’ün ürün gamında bulunan kaşıntı ve egzama kremi de hassas ciltler için oldukça uyumludur. Siz de egzama gibi bir problemden mustaripseniz markanın ürettiği kremi gönül rahatlığıyla kullanabilir ve cildinizi doğru içerikle besleyerek sağlıklı bir cildin keyfini sürebilirsiniz. Yaralar ve yaraların cilt üzerinde bıraktığı izler de cildin en büyük dertlerinden bir diğeridir. Dermokozmetik markalardan Bepanthol’ün ürettiği yara iyileştirici jel de yaralar üzerinde kısa sürede gözle görülür olumlu etki oluşturur. Eğer ki beklenmeyen kazalar sonucunda vücudunuzda bir yara oluştuysa ve bu yaranın görünümünü çabucak iyileştirmek isterseniz Bepanthol yaralar için jeli kullanabilirsiniz. Son olarak Bepanthol’ün ürün gamına bakacak olursak karşımıza SensiDerm Vücut Kremi çıkıyor. Kortizon içermeyen yapısıyla dikkat çeken SensiDerm cilt bariyerini inceltmeden onardığı için cilt doktorları tarafından da sıklıkla öneriliyor. Parfüm içermediği için koku hassasiyeti olan kişilerin de güvenle kullanabileceği SensiDerm hassas yapısı sayesinde çocuklar ve bebekler için de kullanılabilir. Siz de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz yüz nemlendirici, dudak nemlendirici, kaşıntı ve egzama kremleri için Bepanthol Krem kategorimizi inceleyebilir, size uygun kremi satın alarak cildinizi neme ve sağlığa kavuşturabilirsiniz.

 Bepanthol Yüz Nemlendirici Kremin İçeriği Hakkında Bilgiler

Bepanthol Yüz Nemlendirici Kremin İçeriği Hakkında Bilgiler

Cildimiz için nemlendirici krem seçerken kullanacağımız kremin içeriğinin ne kadar temiz olduğu en önemli noktalardan biridir. Çünkü nemlendiricinin içeriği karmaşıklaştıkça ciltte alerjik reaksiyonlara neden olma olasılığı artar. Örneğin parfümlü bir nemlendirici kullanmak cilt açısından çok da faydalı değildir. Aynı zamanda parfüm, koku hassasiyeti olan kişiler için de oldukça tehlikelidir. Cilt için zararlı bir diğer madde de parabendir. Kozmetik ürünlerde küf ve bakteri oluşumunu engelleyen paraben bir grup kimyasal koruyucudur. Bu madde her ne kadar ürünün ömrünü uzatsa da cilt için zararlıdır. Bepanthol yüz nemlendirici , klinik olarak test edilmiş temiz içerikli bir nemlendiricidir. Parfüm içermediği için çocuklarda hatta bebeklerde bile gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca krem özelliklerini demin bahsettiğimiz zararlı kimyasal grubu parabeni de içermiyor. Bu da Bepanthol’ün bir diğer artısı olarak karşımıza çıkıyor.Kremin yapısını ve içeriğini detaylıca incelediğimizde Bepanthol’ün yoğun lamellar lipid içerdiğini gözlemliyoruz. Lamellar lipid teknolojisi cildin tahrişe karşı güçlenmesi için kendi lipidlerini güçlendiren bir teknolojidir. Yani Bepanthol yüz nemlendirici kremi cildi güçlendirerek onun kendisini korumasına yardımcı olur. Cildin dış etkenlere karşı koruyan ve onun suyu tutmasına yardımcı olan lipid türünün ismi seramiddir. Seramidler sağlıklı bir cilt için olmazsa olmazdır. Çünkü seramidler eksik olduğunda cilt bariyeri görevini layığıyla yapamaz. Bepanthol yüz nemlendiricinin yapısında seramidlere benzer katmanlı yapıda lipidler bulunmaktadır. Kısacası Bepanthol kullananlar daha sağlıklı seramidlere sahip olabilir, bu sayede de daha sağlıklı ve genç görünen bir cilde sahip olabilir. Bepanthol nemlendirici yüz kremi içeriğinde gliserin gibi su tutma özelliğine sahip doğal nemlendiriciler de içerir. Zaten kremin cildin ışıldamasını sağlaması da mineraller ve nemlendiricilerle dolu içeriği sayesindedir. Siz de temiz içeriği sayesinde çoğu kişi tarafından tercih edilen Bepanthol yüz nemlendirici kremi günlük olarak kullanabilirsiniz. Hatta yüzünüzde kuruyup pul pul dökülen yerler varsa kreminizi o bölgeye dilediğiniz sıklıkla uygulayabilirsiniz. Unutmayın başta da belirttiğimiz gibi nemlendirici krem seçerken en önemli husus kremin içeriğinin ne kadar temiz olduğudur. Bepanthol gibi temiz içerikli bir krem seçerseniz bu nemlendiriciyi dilediğiniz kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 Bepanthol Yüz Nemlendiricinin Faydaları

Bepanthol Yüz Nemlendiricinin Faydaları

Vücudumuzdaki en büyük organın cilt olduğunu düşünürsek cildimizin ne kadar sağlıklı olduğu; bedenimizin, ruhumuzun ve psikolojimizin ne kadar sağlıklı olduğunu doğrudan etkiler. Şöyle ki genç görünen bir cilt bizim kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar ve bu durum da psikolojimizi olumlu etkileyerek hayatımızın gidişatını etkiler. Bepanthol nemlendirici krem , cildi içten besleyerek onun parlaklığını muhafaza etmesini ve daha genç görünmesini sağlar. Bepanthol yüz nemlendiricinin faydalarını daha detaylı inceleyecek olursak nemlendirici ciltteki lipidleri besleyerek cildin kendini tahrişe karşı korumasını sağlar. Yani düzenli Bepanthol kullanımı sayesinde cilt kendini tahrişlerden koruyacak kadar güçlenir. Ayrıca Bepanthol’ün kızarıklıklar üzerinde de olumlu bir etkisi vardır. Çünkü cilt güçlendikçe kızarıklıklarla da savaşacak gücü kendinde bularak rengini dengeler. Cildin görünümünü en çok etkileyen etmenlerden biri de koruyucu bariyerin görevini ne kadar iyi yerine getirdiğidir. Çünkü adından da anlaşılacağı gibi koruyucu bariyer cildi dış etmenlerden, bakterilerden, toz ve kirden koruyan kısımdır ve cilt tüm bu etmenlerden korunabildiği kadar sağlıklı görünümünü muhafaza eder. Kısacası Bepanthol yüz nemlendiricisi cildi yalnızca nemlendirmekle kalmaz. Aynı zamanda onu içten besleyerek onun kendini korumasına da yardımcı olur. Bepanthol’ün etkileri cildi nemlendirmek ve onu beslemekten ibaret değildir. Nemlendirici aynı zamanda gerginleşen cildin rahatlamasına da yardımcı olur. Özellikle mevsim geçişlerinde cildin gerildiğini söylemek mümkündür ve Bepanthol bu geçiş dönemlerindeki gerginliğin azalmasını sağlamaktadır. Bepanthol nemlendirici yüz kremi gençler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü kremin sivilce izleri ve siyah noktalar üzerinde olumlu etkisi oldukça fazladır. Krem, hem bu izlerin yok olmasını sağlar hem de cildi besleyerek onu ileride oluşacak sivilcelerden, aknelerden ve siyah noktalardan korur. Kısacası Bepanthol yüz nemlendiricinin en önemli faydaları cildi doyasıya beslemesi, kırışıklık olasılıklarını yok etmesi, sivilce ve akne izlerini yok etmesi, cilt rengini eşitlemesi, cildi rahatlatması, gerginliği alması ve en önemlisi de cildin güçlenmesini sağlamasıdır. Siz de güçlü bir cilt için Bepanthol’ü tercih edebilir, kendi cilt tipinize uygun nemlendiriciyi seçerek yüzünüzü ferahlatabilir, doyasıya besleyebilir ve güçlendirebilirsiniz.

 Bepanthol Yüz Nemlendirici Kremi Yorumları

Bepanthol Yüz Nemlendirici Kremi Yorumları

İnsanlar alışveriş yaparken başka kullanıcıların yorumlarını öğrenip ürünü alırken diğer kullanıcıları kendilerine referans almak isterler. Çünkü diğer kullanıcıların alınan ürünle ilgili yorumları o ürünü kullandıkları için oldukça önem arz eder. Bepanthol yüz nemlendirici kremi yorumlarını incelediğimizde hemen hemen her kullanıcının kremden oldukça memnun kaldığını gözlemliyoruz. Yapılan yorumların çoğunda kullanıcıların kremin özellikle çabuk emilerek yağlı bir his bırakmamasından memnun olduğuklarını dile getirdiklerini söylemek mümkün. Çabuk emilmeyen kremler cilt üzerinde ağırlık yaptığı için çoğu kişi tarafından sevilmez. Bepanthol’ün ağırlık yapmayışı da onun sıklıkla tercih edilmesinde etkili olmuştur. Kullanıcıların yaptığı diğer yorumlara baktığımızda Bepanthol’ü oldukça bereketli bir ürün olarak değerlendirdiklerini söyleyebiliriz. Bepanthol yüz nemlendiricinin küçük bir miktarıyla yüzünüzün tamamını doyasıya nemlendirebilirsiniz. Yani dilerseniz 30 gramlık üründen dilerseniz de 100 gramlık üründen alın, ikisini de uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Yorumlara baktığımızda kremi özellikle sonbahar aylarında kullanan kişilerin Bepanthol nemlendirici yüz kreminden çok memnun kaldığını görüyoruz. Şüphesiz bu durumda değişen mevsimle birlikte cildin gerilmesinin etkisi büyük. Bepanthol nemlendirici krem gerilen cildi hızla rahatlatmasıyla sektördeki rakiplerinin önüne geçmiş bir üründür. Kullanıcılar tarafından yorumların hemen hemen hepsi Bepanthol’ün daha önce kullandıkları nemlendiricilere nazaran daha olumlu etkiye sahip olduklarında hemfikir. Kremi kendileri için değil de pişik olan bebekleri için kullananların sayısı da bir hayli fazla. Anneler kremi kokusuz olduğu için bebeklerinde kullanırken herhangi bir şüphe duymadıklarını dile getirmişler. Kremi yorumlayan ileri yaştaki kadınlar ise bu krem sayesinde kırışıklıklarında gözle görülür bir azalma gördüklerini, bu sayede de kremi daha uzun süre kullanmayı düşündüklerini yazmış ve kremi yaşlanma ile ilgili önlemini erkenden almak isteyen genç kadınlara da şimdiden önerdiklerini eklemişler. Yorumları bir kenara koyup yorum yapan kullanıcı profilini inceleyecek olursak Bepanthol nemlendirici kremi genel olarak kadınların kullandığını ve bu kadınların yaşlarının 16 ile 65 arasında değişim gösterdiğini söylememiz mümkün. Yani Bepanthol ergenlik çağlarında kullanımına başlanılabilecek ve ileri yaşlarda da gönül rahatlığıyla kullanılmaya devam edilebilecek kaliteli bir içerik. Siz de cildinizi korumak için Bepanthol’ü dilediğiniz yaştan itibaren kullanabilirsiniz.

 Bepanthol Yüz Nemlendirici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bepanthol Yüz Nemlendirici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir kıyafet alırken seçimi nasıl kendi bedenimize göre yapıyorsak yüz bakım kreminide kendi cildimizin özelliklerine göre yapmak zorundayız. Yani nemlendirici almadan önce cildimizin kuru özellikte mi, karma yapı da mı yoksa yağlı özellikte mi olduğunu bilmeli ve seçimimizi de bu doğrultuda yapmalıyız. Bepanthol’ün ürün gamında farklı cilt tipleri için uygun yüz nemlendiricileri bulunmaktadır. Biz de kremimizden verim almak için kendi cilt tipimize uygun Bepanthol nemlendirici yüz kremini seçmeliyiz. Örneğin yağlı cilt tipine sahipsek ve Bepanthol kuru ciltler için yüz nemlendirici satın alırsak üründen memnun kalamayız. Dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta da kremi hangi mevsimde alacağımız olacaktır. Cilt soğuk havalarda daha gergin olur ve daha çok neme ihtiyaç duyar. Biz de seçimimizi yaparken mevsimin farkındalığıyla tercihimizi şekillendirmeliyiz. Şöyle ki sonbahar mevsiminde cildimiz daha hassas olacağı için hassas ciltlere özel Bepanthol kremi tercih edebiliriz. Krem seçiminde cildimizin tipi kadar onun hangi sorunlara sahip olduğunun farkında olmak da önemlidir. Örneğin egzamaya meyilli bir cildimiz varsa seçilen kremin de egzamayı azaltıcı etkisinin olması çok faydalı olacaktır. Ya da çok kızaran bir cilde sahipsek nemlendiricimizin kızarıklıkları azaltarak renk eşitleme özelliğine sahip olması da çok mantıklı olacaktır. Seçimimizi yaparken dikkat etmemiz gereken bir diğer noktada kremin hangi bölge için uygun olduğuna bakmak olacaktır. Şöyle ki bazı kremleri hem yüz için hem de vücut için kullanabiliriz. Bazılarıysa yüz daha hassas bir bölge olduğu için yalnızca yüz için uygundur. Siz de seçiminizi yaparken kremin üzerinde yazılanları okuyarak karar almalısınız. Örneğin el ve vücut için uygun bir kremi satın alarak onu yüze sürmek çok büyük bir hata olacaktır. Çünkü yüz daha hassas bir bölge olduğu için vücut kremi yüzde tahriş ve alerji yapacaktır. Bu gibi bir durumla karşılaşırsanız bir doktora başvurmanız gerekebilir. Kremin üstünü doğru okuyup iyi bir seçim yaparak tüm bu kötü olasılıkları yok edebilirsiniz. Kısacası siz de cilt tipinize göre sizin için en uygun Bepanthol yüz nemlendiricisini seçerek arınmış, ferah, nemlenmiş ve genç görünen bir cildin keyfini sürebilirsiniz.

 Bepanthol Yüz Nemlendirici Fiyat

Bepanthol Yüz Nemlendirici Fiyat

Cilt bakım kremleri oldukça özel içerikler olduğu için genelde oldukça yüksek fiyatlıdır fakat uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri de cildini korumak ve onu güçlendirmek isteyen kadınlarla buluşturan markaların da sayısı her geçe gün artış göstermektedir. Bepanthol’de ürün gamındaki başarılı ürünlerle kaliteyi uygun fiyata insanlarla buluşturan başarılı bir markadır. İçeriğindeki Provitamin B5 ile öne çıkan Bepanthol nemlendirici yüz kremi bugüne dek kullanan çoğu kişiden olumlu yorumlar almıştır. Bepanthol yüz nemlendirici kremi yorumlarını detaylıca incelediğimizde kremin paraben ve parfüm içermeyen oldukça başarılı bir içerik olduğunu ve kullanıcıların da bu iki özellik sayesinde kremden çok memnun kaldığını gözlemliyoruz. Bepanthol yüz nemlendiricinin fiyatlarına baktığımızda tüp şeklinde satılan kremin fiyatlarının gramaja göre farklılık gösterdiğini söylemek mümkün. Kremi her gün kullanmayı tercih edenlerdenseniz büyük gramajdaki kremi satın alarak uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Ya da Bepanthol kremi belirli dönemlerde bölgesel olara uyguluyorsanız daha küçük olan kremi alabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca N11.com’a özel hazırlanmış Bepanthol nemlendirici krem kampanyalarını inceleyerek toplu alışveriş yapabilir ve böylelikle tasarruf edebilirsiniz. Ferahlatıcı, gençleştirici, renk eşitleyici, bariyer güçlendirici ve cildi koruyucu Bepantol kremin fiyatlarını görmek, kampanyaları incelemek ve kendinize uygun kremi seçmek için Bepanthol yüz nemlendirici kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer henüz hangi kremi seçeceğinize karar veremediyseniz ve cilt tipinize uygun kremi seçmek için geniş bir araştırma yapma isteği içindeyseniz de nemlendirici kremler kategorimize bakabilir ve yüzlerce çeşit kremin özelliklerine ulaşabilirsiniz. Unutmayın cilde uygun bir nemlendirici seçmek ruh sağlığınızı ve görünümünüzü doğrudan etkileyerek sizin hayattan aldığınız keyfi ve kendinizi nasıl hissettiğinizi belirler.