Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 12 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz

Hi-Level LED TV

2004 yılında kurulmuş olan ve hem ürün hem de servis anlamında kaliteli hizmetler sunan Hi-Level markası bilgisayar, tablet, SSD, taşınabilir bellek, Hi level LED TV ürünleri ile piyasada varlığını arttırarak devam ettirmektedir. Teknolojinin yeniliklerini ürünlerine yansıtan bu marka, müşteri memnuniyetini her anlamda ön planda tutmaktadır.

Hi-Level LED TV Özellikleri ve Fiyatları

Hi-Level LED TV Özellikleri ve Fiyatları

Markanın en bilinen televizyonu Hi level 32 inç uydu alıcılı LED TV olmaktadır. Bu televizyon son dönemlerde popülerliğini arttırmış ve birçok kişi tarafından satın alınmıştır. Hi level 32 uydu alıcılı LED TV özellikleri incelendiğinde bir televizyondan beklenen birçok faaliyeti yerine getirmektedir. Bu spesifik büyüklükteki televizyonun bazı modelleri için konuşacak olursak bunlarda askı aparatı bulunmamaktadır. Bu nedenle duvara monte etmek isteyen müşterilerin duvar askı aparatı satın almaları gerekmektedir. Ambilight ve kavisli curved yoktur. Çözünürlüğü 1280*720 piksel olmaktadır. HD çözünürlüğü mevcuttur. Dahili uydu alıcı vardır. Ebatları 32 inç ve 80 santimetredir. Ekran formatı 16:09 şeklindedir. USB giriş çıkış portları bulunmaktadır. Görüntü tarama hızı 200 olmaktadır. 1 adet HDMI girişi bulunmaktadır. ses çıkışı 2*6 W olmaktadır. Wi-fi ve smart TV özellikleri bulunmamaktadır. Bu özellikler yalnızca 32 uygu alıcı LED TV özellikleridir. Bu özelliklerden çok daha farklı özelliklere sahip televizyon modelleri de bulunmaktadır. Bunun için modellerin tek tek incelenmesi gerekmektedir. Hi-Level LED TV fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Çözünürlüğün yüksek olması, boyutunun büyük olması, akıllı televizyon özelliklerinin bulunması televizyonun fiyatını arttırmaktadır. Ne kadar çok özellik isteniyorsa, fiyatta o kadar yüksek düşünülmelidir. Fakat bu markanın televizyonları genel anlamda uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Yeni bir televizyon almak isteyen herkes öncelikli olarak özelliklerini incelemelidir. İnceleme yaptıktan sonra sizin kullanım amacınıza ne uygun televizyonu rahatlıkla bulabilirsiniz. İlk olarak hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuzu belirlemelisiniz. Bu tespiti ne kadar doğru yaparsanız, ileride televizyona karşı duyduğunuz memnuniyet o derece artacaktır. Hiç kullanmayacağınız özellikleri, sadece televizyon daha fazla özellikli olsun diye almanızın hiçbir anlamı bulunmamaktadır. Televizyon en yeni teknoloji özelliklerine sahip olursa olsun siz o özelliği kullanmayacaksanız özelliğin bir anlamı bulunmamaktadır. Bu nedenle öncelikle hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Bu belirlemeden sonra rahatlıkla istediğiniz televizyonu bu markada bulabilirsiniz. Televizyonu nerede kullanacağınız da seçim yaparken önemlidir. Büyüklüğünü ve ekran kalitesini buraya uygun şekilde seçebilirsiniz. Sürekli kullanacağınız bir alana televizyon alıyorsanız ekranın daha büyük boyutlu olmasına ve ekran kalitesinin daha yüksek olmasına özen gösterebilir, ona göre seçim yapabilirsiniz.

Hi-Level LED TV Kurulumu ve İnternete Bağlama

Hi-Level LED TV Kurulumu ve İnternete Bağlama

Televizyonlar artık neredeyse her evde bulunan elektronik aletlerdir. Aynı şekilde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte internet hayatımızın tam ortasına kurulmuş durumdadır. Bu nedenle kullanıcılar televizyonlardan da internete bağlanabilmek istemektedir. Hi level tv internete bağlanma son derece kolay ve hızlı bir işlemdir. Öncelikle kumandadan menü tuşuna basılması gerekmektedir. Menü tuşuna basıldığında dil, yetişkin ayarları, tarih zaman, uygu ayarları gibi birçok ayarın karşınıza çıktığını göreceksiniz. Bu menüden Ağ Ayarlarını tıklamanız gerekmektedir. Burada şebeke türünün kablolu erişim olduğunu göreceksiniz. Eğer kablo ile internete bağlanıyorsanız bu ayarı değiştirmenize gerek olmamaktadır. Fakat sizin istediğiniz kablosuz bağlantı ise bu durumda şebeke türünü kablosuz erişim olarak düzeltmeniz gerekmektedir. Kablosuz erişim işaretledikten sonra sizden wi-fi bilgileriniz istenecektir. Otomatik olarak bulunan wi-fi ağınızın şifresini girdiğinizde televizyonunuz artık internete bağlı olacaktır. Hi-level uydu alıcılı Full HD LED TV kurulumu ise yine basit bir işlemdir. Eğer kurulum konusunda başarısız olacağınızı düşünüyorsanız kullanım kılavuzu yardımı ile veya internetten hızlı bir aramayla kolay kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kurulumu yapabileceğinize inanıyorsanız paketi açarak televizyonu kurmaya başlayabilirsiniz. Cihazı açtığınız gibi dil seçenekleri gelmektedir. Türkçe seçerek devam edebilirsiniz. Daha sonra tarama tipi ekranı gelmektedir. Burayı hayır olarak işaretleyerek devam edebilirsiniz. Ev modu, mağaza modu seçeneklerinden ev modunu tercih etmelisiniz. Kontrast oranının daha açık olmasını istiyorsanız mağaza modunu da tercih edebilirsiniz. Anten, kablo ve uydu modu seçeneklerinden hangi seçenek ile televizyon bağlantınızı gerçekleştirecekseniz onu seçmelisiniz. Özel televizyon uydularını da burada seçebilirsiniz. Tarama kısmı otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir frekans bilgisi girmenize ve kanalları ayarlamanıza gerek bulunmamaktadır. Otomatik olarak kanallar taranmakta ve kanal listesi oluşmaktadır. Kanal listesi taraması bittikten sonra televizyon kurulumunuz da başarı ile tamamlanmış olmaktadır. Hi-Level LED TV kullanıcı yorumları kullanıcı memnuniyetinin son derece yüksek olduğu görülmektedir. Ülkemizde henüz çok bilinmeyen bir marka olmasından kaynaklanan bir takım tereddütler bulunmaktadır. Fakat bu da son derece olağan bir durumdur. Hi-Level markası Vestel tarafından satın alınan ve onun güvencesinde olan bir markadır. Vestel ülkemizde uzun yıllardır televizyon ve diğer elektronik cihazlar konusunda hizmet veren bir markadır. Bu nedenle Vestel altında olan bir ürünü satın alırken tereddüt yaşanmaması gerekmektedir. Kullanıcı olumlu yorumlarına bakıldığında da bu tespitin son derece doğru olduğu görünmektedir.

Hi-Level LED TV Kullanıcı Yorumları

Hi-Level LED TV Kullanıcı Yorumları

Hi-Level LED TV yorumlar incelendiğinde en çok fiyat performans değerlendirilmesi yapıldığı görünmektedir. Televizyon fiyatının çok uygun olması ve performansının çok başarılı olması olumlu yorumlar almaktadır. Bu anlamda televizyon Hi level led tv yorumları incelendiğinde beklentiyi karşılıyor denilebilir. Ülkemizde günümüzde en çok led tvler rağbet görmektedir. Eski tüplü televizyonlar çok az kaldı desek yeridir. Yüksek görüntü kalitesi ve bu markanın uygun fiyat politikaları sonucunda da en çok satışı yapılan ürünlerden bir tanesi bu markanın televizyonları olmaktadır. Uydu alıcısı birçok televizyonda standart olarak gelmektedir. Bu sebeple ekstra uydu satın almaya gerek olmamaktadır. Bu da Hi-Level LED TV yorum incelemesinde en çok olumlu yorum alan özelliklerden bir tanesidir. Hem ekstra para ödememek hem de ev içerisinde kablo karmaşasının olmaması son derece avantajlı bir durumdur. Günümüzde artık bütün ekranlar gerçeğe en yakın görüntüleri vermek için yarışa girmiş durumdadır. Canlı ve parlak görüntü vermesi sebebi ile panel seçimi olarak LED, en çok seçilen ürünlerdendir. LED ışıkları sayesinde bu markanın televizyonları görüntü ve renk kalitesini üst seviyelerde vermektedir. Ayrıca LED olması sebebi ile tasarım olarak da ince bir yapıya sahiptir. Markanın televizyonlarının bir çoğu ince yapılıdır. Duvara monte ya da ayaklı şekilde kullanıma uygundur. LED TV’lerin bir başka avantajı da az enerji tüketmesidir. Markanın televizyonlarının enerji tüketimi de çok azdır. Bu da avantajlar arasında sıralanmaktadır. Panel seçiminiz LED TV ise bu markanın LED TV’lerinden birini tercih edebilirsiniz. Ekran boyutuna kullanacağınız alana göre tercih edebilirsiniz. Küçük bir odaya büyük bir LED TV almak, ya da çok büyük bir odaya küçük bir LED TV almak genellikle tercih ve tavsiye edilmeyen bir durumdur. Bu nedenle ekran boyutunu seçerken mutlaka koyacağınız yere uygun olmasına özen göstermelisiniz. Hi-Level ürünleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hi-Level
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (228)
LG (131)
Vestel (259)
Philips (70)
Toshiba (36)
Onvo (22)
Sony (47)
Hi-Level (12)
Grundig (27)
Dijitsu (39)
Regal (92)
Axen (45)
Skytech (45)
Sunny (44)
Telenova (44)
Awox (37)
Tcl (26)
Next (25)
Woon (24)
Profilo (23)
Telefunken (22)
Saba (20)
Jvc (18)
Altus (17)
Nordmende (15)
Techwood (15)
Blaupunkt (13)
Botech (11)
Finlux (11)
Elton (8)
Seg (8)
Beko (6)
Morio (6)
Nexon (6)
Navigold (4)
Strong (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Sheen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(4)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(8)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL