Filtreleri Temizle
Marka
Adidas

Kategoriler

Marka

Numara

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Spor Ayakkabı

için 3,010 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Adidas Spor Ayakkabı

Bilindiği üzere spor ayakkabılar günümüzde sağladığı konforla her yaştan insanın tercih ettiği ayakkabılardır. Hemen her kombinle uyum sağlayabilen ve aynı zamanda rahatınızdan da ödün vermeden kullanabileceğiniz spor ayakkabı modelleri her dönem oldukça fazla ilgi görür. Adidas spor ayakkabıları ise trendleri yakından takip ederek aynı zamanda kendi çizgisini bozmadan üretimine devam eder. Genelde modellerinde kullandığı ve aynı zamanda logosundan esinlenmiş olduğu 3 bantlı modelleri ile bilinir fakat bunlar dışında üretilen çok çeşitli, modern ve yenilikçi spor ayakkabıları da bulunur. Köklü bir marka olan Adidas, ürettiği ayakkabılarla kendi tarzını her zaman koruyarak bunu modernlikle birleştirmiştir. Birbirinden farklı amaç için, çok çeşitli tarzda üretilen Adidas spor ayakkabı modelleri mevcuttur. Bunlar her yaştan her kesime hitap ettiği gibi günümüzde iş hayatından, özel davetlere kadar kabul gören bir tarz yaratmıştır. Tüm Adidas spor ayakkabı modelleri, farklı tarzlara sahip olmalarının yanı sıra çok konforlu, ayak sağlığını destekleyen ayakkabılardır. Günlük hayatta, sporda, işte, okulda hatta davetlerde bile kolayca kombinlenerek kullanılabilir. Ayrıca hem kadın hem erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen ayakkabılardır. Buna ek olarak, klasik modelleri genellikle unisextir; bu sayede geniş bir numara skalasına sahiptir. Adidas spor ayakkabıların üretiminde genelde hafif ve esnek olması önemsenir. Bu özelliği sayesinde ayağınızda ekstra bir ağırlık yapmayacağı gibi taşımanız da kolaylaşır. Siz de hayalinizdeki spor ayakkabıyı Adidas modellerinden kolayca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken modelleri karşılaştırıp satın almanız.

Adidas Spor Ayakkabı Çeşitleri

Adidas Spor Ayakkabı Çeşitleri

Adidas spor ayakkabı çeşitleri onlarca farklı modelden oluşur. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve bu sebeple Adidas spor ayakkabı kullananların sıkça tercih ettiği ürünlerdir. Satın almadan önce kullanım amacınızı ve ihtiyacınızı belirlemeniz beklenir. Günlük hayatta kullanmak amacıyla mı yoksa daha çok hareket halindeyken, spor yaparken mi giyileceğini belirledikten sonra modelleri sıralayarak size en uygun ürün kolayca keşfedebilirsiniz. İkonikleşmiş Adidas spor ayakkabılarıyla tarzınıza göz alıcı bir dokunuş katarak günlük hayatınızda neredeyse tüm kombinlerinizle kullanabilir, klasik tarzınıza bir sportiflik katarak özgün bir tarza sahip olabilirsiniz. Bunun dışında spor yaparken kullanacağınız modeller de oldukça çeşitlidir. Fitness antrenmanı için farklı modelleri bulunurken; koşu, yürüyüş, tenis, basketbol, futbol gibi farklı spor dallarına yönelik modeller de mevcuttur. Tüm bu kullanım amaçlarına yönelik üretilmiş Adidas spor ayakkabılar her durumda yüksek konfor amacıyla üretilmiştir. Kumaşları sayesinde ayağınızda bir kabalık sağlamayan bu ürünlerin tabanları özenle üretilmiştir. Hem ortopedik hem de modellerle uyumludur. Unisex olarak satışa sunulan modellerin yanı sıra hem erkek hem kadınlara özel olarak üretilmiş modellere de ulaşabilirsiniz. Adidas erkek spor ayakkabı modelleri büyük numaralara kadar üretilir ve çok kullanışlı, yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Bunun sebebi markanın ürettiği birbirinden farklı modellerdir. Çünkü böylece her kesimin tarzına hitap eder. Örneğin bağcıksız veya sade bir Adidas spor ayakkabı bulabileceğiniz gibi daha iddialı ve ince detaylarıyla öne çıkan bir model de bulabilirsiniz. Ayrıca Adidas spor ayakkabı modellerinde çocuklar için üretilmiş modeller de bulunur. Böylece küçük yaşlardan itibaren ayak gelişimi desteklenmiş olunur.

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Yüzlerce farklı modeli bulunan Adidas spor ayakkabıları en son trendleri takip ederek size konfor sunar. Günlük hayatta tercih edilebilecek klasik modellerin yanı sıra spor yaparken kullanılabilecek modeller oldukça çeşitli ve tarzınıza tarz katacak ürünlerdir. Dolayısıyla spor yaparken de tarzınızdan ödün vermezsiniz. Özel tasarım olarak üretilmiş, desenli veya rengarenk çeşitleri bulunabileceği gibi tek renkli spor ayakkabı modelleri de bulunur. Bu modeller spor yapma amacıyla üretildiği için oldukça hafif ve esnek yapıdadırlar. Böylece spor yaparken size bir engel yaratmaz ve hareketlerinizi kısıtlamaz. Bu modeller arasında bağcıklı spor ayakkabılar olabileceği gibi bağcıksız modeller de bulunur. İsteğinize yönelik bir modeli tercih edebilirsiniz. Kumaşları da oldukça değişiklik gösterebilir. Bez kumaştan oluşan, daha hafif bir Adidas spor ayakkabı modeli bulabileceğiniz gibi karışık kumaşlardan oluşan ve daha kalıp gibi duran bir modeli de bulabilirsiniz. Esnek ve hafif olan spor ayakkabı modelleri ayağınızı bir çorap gibi sararak ayağınızda ayakkabı yok gibi hissetmenizi sağlar. Böylece spor yaparken rahat etmenizi sağlar. Oldukça modern bir görünüme sahip olan ve modaya uyum sağlayan Adidas spor ayakkabıları kadınlar tarafından da sıkça tercih edilir. Çünkü Adidas kadın spor ayakkabı modelleri çok çeşitli ürünlerden oluşur. Dikişli veya dikişsiz olarak üretilmiş spor ayakkabılar da bulunur. Bu modeller arasında feminen bir tasarıma sahip olanlar da vardır. Fileli veya delikli modeller sayesinde ise ayağın hava alması sağlanarak kötü kokuyu ve teri hapsetmesi önlenir. Spor yapma amacıyla üretilen çoğu modelde bulunan hafif ve yumuşak tabanlar sayesinde hareket etmeniz katbekat kolaylaşır. Bir başka modeli ise örgülü modellerdir. Modern tarzına eğlenceli bir görünüm sağlar ve ayağınıza destekleyici bir özellik katarak ekstra konfor sağlar. Bunların dışında koşu ayakkabısı olarak üretilmiş, 10 km’lik koşulara kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz fileyle kaplanmış modeller de bulunur. Bu sıra dışı modeller hem göz alıcı olup hem de üst düzey konfora sahiptir. Minimalist bir tarz benimseyenlere de hitap eden çeşitler mevcuttur. Esnek ve katlanabilir, hafif yapısıyla Adidas spor ayakkabıları piyasada önemli bir yere sahiptir.

Adidas Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas spor ayakkabı fiyatları birçok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin üretiminde kullanılan materyaller, tasarımı, detayları, bağcıkları ve dikişleri, fonksiyonel özellikleri gibi birçok faktör etkilidir. Satın almadan önce kendinize en uygun spor ayakkabısını kullanım amacınıza ve isteğinize, beğeninize göre belirledikten sonra Adidas spor ayakkabı yorumlarına bakarak da tercihinizi netleştirebilirsiniz. Üstelik tercih edeceğiniz Adidas spor ayakkabıyı her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz için fiyatlarını oldukça karşılayan ürünler olarak görülür. Örneğin sokak modasına uyum sağlayan modelleri tercih ederek her zaman her yerde giyebilirsiniz. Bu modeller Retro tarzla modern tarzı birleştirdiği için modası kısa sürede geçmeyen ve böylece uzun süreler giyebileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca yapımında kullanılan malzemeler yüksek kalitededir ve Adidas spor ayakkabılar son teknolojiyle üretilmiştir. Dolayısıyla olağandışı olumsuzluklar dışında darbelere dayanıklıdır ve kolay eskimeyen ürünlerdir. Bu sağlamlığı sayesinde ise dünya çapında beğenileri kazanmıştır. Adidas bayan spor ayakkabı modellerinde yenilikçi ve performans odaklı tarzı bir arada bulabilirsiniz. Özel tasarım olarak üretilen modellerde ise küçük ve o ürüne özgü detaylar bulunur. Dolayısıyla daha az yerde karşılaşabileceğiniz, daha az kişide olan ürünlerdir ve bu yüzden de oldukça revaçtadır. Örneğin ayakkabının üzerindeki örgü sayısı tabana dengeli olacak bir şekilde tasarlanır. Böylece denge ve konfor aynı anda sağlanır. Bazı modeller ise geri dönüştürülen atıklardan elde edilmiş özel ipliklerden üretilmiştir. Bu özel tasarımlı ürünler bazı ortak iş birlikleriyle de üretilebilir. Yine bir diğer özel tasarıma sahip üründe ise stratejik noktalarda destek sunarak geliştirilmiş kalıp bulunduğundan ayağınızın şeklini alır ve gün boyu konfor sağlar. Siz de çeşitli Adidas spor ayakkabı modellerini inceleyip karşılaştırarak isteğinize ve bütçenize en uygun modeli bulabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz Spor Ayakkabı kategorimiz üzerinden tüm spor ayakkabı modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.