TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tenis

için 539 sonuç bulundu.

Tenis

Olimpik bir spor olan tenis, iki kişi ya da ikişer kişilik gruplar halinde oynanmaktadır. Tenis; her yaşta, her ülkede, her düzeyde oynanabilen bir spordur. Tenis için gerekli olan bazı ekipmanlar bulunmaktadır. Tenis ayakkabısı, tenis raketi, tenis topu, bileklik, şort, etek gibi aksesuar ve ekipmanlar bunlardan bazılarıdır. Ayrıca eğer açık alanda tenis oynuyorsanız şapka ya da kafanızı güneşten koruyacak bandana kullanmanız da hayli önemlidir. Tenis oynarken sıkça kullanılan organlarımız ellerimiz ve ayaklarımızdır. Bu nedenle el ve ayak bölgesinin rahat olması son derece önemlidir. Doğru ve kaliteli bir tenis ayakkabısı ile yüksek performans elde edebilirsiniz.

Kadın Tenis Ayakkabısı

Kadın Tenis Ayakkabısı

Tenis ayakkabısı bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı olarak tasarlanmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz kadın tenis ayakkabısı modelleri genellikle farklı renklerde tasarlamış ve beğeninize sunulmuştur. Bu ayakkabılardan biri olan Nike Court Lite kadın tenis ayakkabısı; her türlü zeminde düzenli olarak, orta yoğunlukta hareketlerle tenis oynayanlar için tasarlanmıştır. Bir başka kadın tenis ayakkabısı olan Wilson tenis ayakkabısı Kaos Comp modeli, üst kısmında yer alan sentetik malzemeler sayesinde konfor ve destek sağlar. Ayrıca sahip olduğu 2D-FS teknolojisi, yüksek aşınma alanlarla istikrar ve dayanıklılığı arttırır. Yine çok tercih edilen bir başka kadın tenis ayakkabısı modeli olan Yonex ayakkabılar; profesyonel olarka tenisle uğraşanlar için olağanüstü yastıklamai destek ve istikrar sunmaktadır.

Erkek Tenis Ayakkabısı

Erkek Tenis Ayakkabısı

Erkek tenis ayakkabısı modelleri de en az kadın tenis ayakkabısı modelleri kadar çeşitlidir. Yine Wilson marka erkek tenis ayakkabısının pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Wilson Rush Pro, bir performans ayakkabısıdır. Sahip olduğu Pro Torque (PTC) teknolojisi sayesinde hafif bir performans sağlayan bu ayakkabı sağlamlık ve kontrol özelliklerine de sahip bulunur. Yine hayli rağbet gören Adidas Courtset tenis ayakkabısı da, sentetij deri sayaya, sentetik 3-Bant detayına sahip bulunmaktadır. Sade sevenlerin tercihi olabilecek bu ayakkabının burun kısmı süettir. Asics Gel Challenger 11 erkek tenis ayakkabısı ise hafif bir orta tabana sahip bulunur. Ayrıca tırnak koruyucu iç yapısı sayesinde ayağınızın konforunu ön planda tutan bu ayakkabı, ayağın yapısal bütünlüğünü bozmadan taban parçasının ağırlığını azaltır.

Tenis Ayakkabısı Kullanmanın Önemi

Tenis Ayakkabısı Kullanmanın Önemi

Ayağınıza ve tenise uygun bir tenis ayakkabısı seçebilmek için bilmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki ayağımızda uzunlamasına ve enlemesine olmak üzere bulunan ark/kemerin ayakkabı tarafından iyi desteklenmesidir. Bilindiği gibi tenis hareketleri, ayaklar üzerinde olağanüstü bir baskı yaratmaktadır. Tenisteki baskı, oyun tarzına bağlı olarak, sıklığı ve ani yön değişikliği açısından hareketlerin düzensiz olması nedeniyle düz koşu baskısından farklıdır. Bu yüzden koşu, yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanmış bir ayakkabı tenis oynamak için elverişli değildir. Eğer oyundan maksimum performans elde etmek, yaralanmalardan olabildiğince kaçınmak istiyorsanız tenis için tasarlanmış bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Eğer ayağınızda herhangi bir sağlık problemi varsa ayakkabı seçerken bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Kategorimizde yer alan geniş ürün yelpazesi sayesinde aradığınız tenis ayakkabısını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm spor ayakkabı modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adidas (107)
Asics (58)
Babolat (47)
(9)
(3)
Kinetix (4)
Lig (2)
Lotto (11)
Mizuno (24)
Nike (72)
Puma (1)
Reebok (13)
Wilson (174)
Yonex (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(41)
(37)
(34)
(32)
(30)
(25)
(23)
(21)
(17)
(16)
(16)
(16)
(16)
(14)
(14)
(13)
(13)
(12)
(12)
(12)
(11)
(11)
(9)
(9)
(9)
(9)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (99)
Unisex (51)
Kadın (43)
Çocuk (19)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(62)
ve üzeri (70)
ve üzeri (73)
ve üzeri (74)
ve üzeri (76)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL