Halı Saha & Krampon

Erkekler için futbolun her açıdan keyifli bir aktivite olduğu yadsınamaz: Söz konusu futbol olunca yalnızca izlemek, takım tutmak ve tezahürat yapmak yetmez, gerçek bir futbolsever olmak için halı sahaların tozunu da arada bir attırmak gerekir. Keyifli bir halı saha maçı için ise herhangi bir spor ayakkabı asla yeterli değildir; en havalısından bir halı saha ayakkabısı veya krampon olmazsa olmaz. n11.com, Halı Saha & Krampon Ayakkabı kategorisinde en kaliteli, en rahat ve en popüler kramponları ve halı saha ayakkabılarını beğeninize sunuyor. Nike, Adidas, Puma ve Kinetix gibi markaların krampon modelleri ile birlikte çeşit çeşit halı saha ayakkabısının yer aldığı kategoride her ihtiyaca uygun bir krampon bulmak çok kolay.

Halı Sahanın Tadı, Mükemmel Kramponlarla Çıkar

Halı Sahanın Tadı, Mükemmel Kramponlarla Çıkar

Futbolseverler, dört dörtlük bir halı saha maçı için dört dörtlük bir krampona ihtiyaç duyulduğunu çok iyi bilir. Kullanılacak olan ayakkabı da çoğunlukla oynanan zemine göre değişkenlik gösterir. Örneğin sert ve kuru zeminlerde mükemmel tutuş sağlamak ve doğal yüzeylerle yüzde yüz uyum oluşturmak için tabanı kalıplı kramponlar idealdir. Bahsettiğimiz özelliklere sahip bu halı saha ayakkabısı Nike Mercurial Victory modelinde yepyeni bir boyut kazanıyor. Yüksek hız ve fevkalade temas için tasarlanan bu model, daha iyi top kontrolü sağlamak üzere yumuşak ve esnek bir dış yüzeye sahiptir ve zemin tutuşunu mükemmelleştiren, kauçuk dış tabanı vardır. Bir diğer yanda suni çimde kullanım için tasarlanmış olan halı saha krampon modelleri, özellikle amatör olarak halı sahada top koşturan futbol sevdalıları için dört dörtlük modelleri oluşturuyor. Hem suni çim saha, hem güneşte sertleşen toprak, hem de beton gibi sert ve pürüzlü yüzeyler için özel olarak tasarlanan bu halı saha ayakkabısı oldukça zor aşınan kauçuk tabanlardan üretilir ve donmuş sahalarda bile rahatlıkla kullanılabilir. Uzun ömürlü bir kullanım vaat eden bu krampon Adidas Ace 17.3 Prime Mesh modelinde hayat buluyor. Ayak ile çorapsı bir uyum oluşturan ve adeta yokmuş hissi yaratan bu krampon ayakkabı, su ve benzeri yabancı maddelerin içeri girmesini önleyen ultra ince bir film kaplamaya sahip ve giyimi de en az kendisi kadar rahat ve zahmetsiz. Halı saha ayakkabıları içerisinde özellikle çim sahada kullanılmak üzere ön plana çıkan bir diğer krampon da Puma King SL. Premium hafiflikte mikrofiber yapıdan üretilen üst yüzeyi, ayağın şeklini organik olarak alabilen özel Puma Aptolast kalıp teknolojisi ve çekiş gücünü artıran ikonik çivileri ile adeta bir halı saha canavarı olan bu model de bu kategoride en çok satan ürünler arasında yer alıyor.

Dört Dörtlük Bir Futbol Deneyimi İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Dört Dörtlük Bir Futbol Deneyimi İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Bu kategorimizde bulabileceğiniz ürünler yalnızca kramponlar ile sınırlı kalmıyor. Mükemmel bir halı saha deneyimi için ihtiyacınız olabilecek her türlü aksesuar da bu kategoride sizleri bekliyor. Kramponlarınızı kolayca taşıyabileceğiniz ve muhafaza edebileceğiniz krampon çantası bu aksesuarlardan yalnızca bir tanesi. Lescon Krampon Çantası, bol renk seçeneği ve uygun fiyatı ile beğeninize sunulan krampon çantaları arasında. Adidas Real SB Kaleci Krampon Çantası da sıklıkla tercih edilen ve incelenmeye değer olan çantalardan. Eğer daha kullanışlı ve fazla yer kaplamayan bir krampon çantası arıyorsanız, Nike'ın ipli torba çantasına göz atmanızda mutlaka fayda var. Halı saha aksesuarları arasında sıklıkla ihtiyaç duyulan bir diğer parça da tabii ki krampon vidası. Setler halinde satışa sunulan ve kolay kullanım talimatları ile birlikte gelen krampon çivileri sayesinde kramponlarınızın eskiyen çivilerini değiştirmeniz ve adeta yepyeni kramponlara sahip olmanız mümkün.

Krampon Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Krampon Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Söz konusu krampon ve halı saha ayakkabısı seçimi olduğu zaman dikkate alınması gereken birkaç önemli püf nokta yok değil. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi futbol oynayacağınız zemin türüdür. Yanlış krampon seçimi futbol kalitenizi etkilemekle kalmaz, sizi saha içerisinde gereksiz yere yorar ve hantallaştırır. Bununla birlikte satın alacağınız krampona karar vermeden önce markanın kalıp ölçülerine de önem vermeniz gerekir. Bazı markaların krampon kalıpları dar olduğundan dolayı kimi durumlarda bir numara büyük bir model satın almanız gerekebilir. Krampon seçiminde göz önünde bulundurmanız bir diğer kriter de ayakkabının üst yüzeyidir. Her ne kadar deri yüzeyli kramponlar için bütçenizi biraz daha esnetmek durumunda kalsanız da bu tür ayakkabılar sentetik yüzeylilere göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Daha fazla ürün çeşidi ve en uygun krampon fiyatları için kategorimize gidebilir, diğer spor ayakkabı çeşitlerine göz gezdirmek için Spor Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilir, futbolseverler tarafından en çok tercih edilen halı saha ayakkabılarını öğrenmek için de blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Halı Saha & Krampon

için 9,469 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Numara

(1844)
(1626)
(1476)
(1404)
(1388)
(1111)
(795)
(741)
(647)
(591)
(566)
(562)
(556)
(543)
(524)
(450)
(433)
(412)
(334)
(286)
(281)
(274)
(164)
(159)
(144)
(143)
(133)
(128)
(119)
(83)
(80)
(79)
(75)
(59)
(54)
(15)
(13)
(12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(4)
(1)
Adidas (843)
Bluewex (11)
(1)
COUGAR (9)
(1)
(1)
(1543)
(49)
Dugana (69)
(1)
Dunlop (139)
(2)
Jump (1278)
Kinetix (757)
(3)
Lescon (625)
LETOON (14)
Letoon (11)
Lig (444)
Lotto (485)
M.p (258)
M.P. (27)
(2)
(2)
Mizuno (18)
Nike (2224)
(4)
(1)
(1)
Puma (379)
PUMA GOLF (27)
(2)
(2)
(1)
Slazenger (47)
SPORTAÇ (45)
(1)
(2)
uhlsport (20)
Umbro (9)
(1)
(1)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (3774)
Çocuk (1997)
Unisex (396)
Kadın (45)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(761)
ve üzeri (975)
ve üzeri (1,016)
ve üzeri (1,021)
ve üzeri (1,050)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL