Voleybol

Voleybol oyunu, iki rakip takımın karşılıklı olarak oynadığı ve topun rakip takım tarafından karşılanamaması sonucu puanların kazanıldığı bir spor türüdür. Voleybol, kondisyon seviyesi yüksek, hızlı oynanan bir takım oyunudur. Voleybol topu, voleybol oyuncuları tarafından oyun süresince elleriyle kontrol edilir. Voleybolcular, hızlı ve çevik hareketlerle voleybol topunu karşılayarak oyunu sürdürmeye çalışır. Voleybol oyuncularının sahada rahat ve hızlı bir şekilde hareket edebilmeleri için özel olarak üretilen voleybol ayakkabıları, oyuncuların başarısını doğrudan etkiler. Voleybol ayakkabılarının özelliği iç ve dış sahalarda giyilmek üzere üretilen sağlam ve esnek bir yapıya sahip spor ayakkabıları olmalarıdır. Voleybol ayakkabıları, çıplak ayakla zıplıyormuş hissi uyandırır. Voleybol ayakkabıları sahada riskli zıplamalar sırasında oyuncunun ayak bileğini destekler ve ekstra çekiş gücü sağlar.

Voleybol, kadınlar için dayanıklılık ve beceri erkekler için de güç gerektiren bir oyundur. Bu bağlamda kadın ve erkek voleybolcuların ayakkabıları birbirinden farklıdır. Erkek voleybol ayakkabılarının özellikleri; geniş, kauçuk tabanlı ve hafif modellerdir. Kadın voleybol ayakkabıları ise; dar, jel tabanlı ve atlama gücünü kolaylaştıran modellerdir. Voleybol ayakkabıları birçok marka tarafından üretilmektedir. Mizuno, Asics, Adidas, Puma, Nabaiji gibi markalar voleybolcular için birbirinden dayanıklı birçok voleybol ayakkabısı modeli üretmektedir. Voleybol ayakkabıları ile oyuncular daha hızlı ve çevik bir şekilde mücadele edebilirler. Voleybol ayakkabılarının, klasik spor ayakkabılardan farkı esnek yapıdaki tabanları ve ayağı iyi kavrayan hafif tasarımlarıdır.

Jel tabanlı voleybol ayakkabı modellerinden olan Asics jel voleybol ayakkabıları ile voleybolcular kapalı sahalarda ayak ağrısı çekmeden oyuna konsantre olabilirler. Parallel Wave plakalar ile Mizuno voleybol ayakkabıları çevikliği destekleyerek dinamik bir yastıklama sağlamaktadır. Hafif üst yapılı Mizuno voleybol ayakkabıları, hava alabilen kanalları ile oyuncuların ayak sağlığını korur. Amatör voleybolcuların da tercih edebileceği Adidas voleybol ayakkabıları, özel tasarlanmış kauçuk tabanı ile maksimum esneklik ve üstün tutuş sağlamaktadır. En iyi voleybol ayakkabılarından biri olan ve en çok tavsiye edilen voleybol ayakkabısı modellerinden olan Nabaji voleybol ayakkabıları, profesyonel ve amatör voleybol oyuncuları tarafından giyilmektedir. Voleybol ayakkabılarının fiyatları, ayakkabıların taban ve yüz özelliklerine göre değişmektedir. En ucuz voleybol ayakkabıları, kros ayakkabılara benzeyen ve şok emme malzemeleri bulunmayan ayakkabılardır.

Voleybol

için 307 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Numara

(45)
(43)
(38)
(35)
(35)
(34)
(33)
(32)
(29)
(26)
(21)
(15)
(14)
(14)
(11)
(10)
(7)
(6)
(6)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Adidas (10)
Asics (40)
(3)
(2)
(1)
Lig (7)
(2)
Mizuno (150)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (52)
Erkek (32)
Kadın (24)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)
ve üzeri (41)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL