Voleybol

İki rakip takımın karşılıklı olarak oynadığı ve topun rakip takım tarafından karşılanamaması sonucu puan kazanılma esasına dayalı olan voleybol hem amatör hem de profesyonel olarak oynanmaktadır. Voleybol oynarken eller ve ayaklar en çok kullanılan uzuvlardır. Bu nedenle el ve ayağınızın oyun esnasında rahat olması performansınızı doğrudan etkilemektedir. Kaliteli ve ayağınıza uygun bir voleybol ayakkabısı ile siz de oyun performansınızı arttırabilirsiniz.

Bayan Voleybol Ayakkabısı Özellikleri

Bayan Voleybol Ayakkabısı Özellikleri

Voleybol ayakkabısı bayan modelleri; kadınların ayak yapısı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kadın voleybol ayakkabıları, erkek voleybol ayakkabılarına göre daha dar bir kalıba sahiptir. Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan kadın voleybol ayakkabıları, ısının çabuk uzaklaşması için üstleri sentetik deri olarak tasarlanmıştır. Ayrıca kadın voleybol ayakkabılarının orta kısmında hafif jel yastıklama bulunur. Bu yastıklama bölümü sayesinde şok ve darbe emilir. Voleybol ayakkabınızı iç mekanda da dış mekanda da kullanabilirsiniz. Alacağınız bir voleybol ayakkabısından yüksek verim elde edebilmek için bu özelliklere sahip olduğundan emin olmalısınız. Kategorimiz üzerinden inceleyebilecek voleybol ayakkabısı markalarından bazıları; Adidas, Mizuno, Asics, Hummel gibi markalardır.

Erkek Voleybol Ayakkabısı Özellikleri

Erkek Voleybol Ayakkabısı Özellikleri

Erkek voleybol ayakkabısı özellikleri kadın voleybol ayakkabısından farklıdır. Erkek voleybol ayakkabıları, kadın ayakkabılarına göre daha geniş kalıplarda tasarlanmaktadır. Konfor, uyum ve dayanıklılık açısından üstü sentetik deriden tasarlanmıştır. Erkek voleybol ayakkabısı seçerken tabanının mükemmel çekiş gücüne sahip olmasını istiyorsanız kauçuk tabanlı voleybol ayakkabısı modellerini tercih etmelisiniz. Erkek voleybol ayakkabılarında şokun emilmesi için ön ayak bölgesinin büyük bölümünde yastıklama yapılmıştır. Hem erkek hem de kadın voleybol ayakkabıları genel olarak yıkanabilir ve temizlenebilir özelliktedir. Dolayısıyla dış mekan oyunlarından sonra ayakkabınızı gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Ayrıca erkek voleybol ayakkabıları da hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilir. Erkek ve kadın voleybol ayakkabılarının profesyoneller için özel olarak tasarlanmış modelleri bulunmaktadır. Bunlarda rahatlık ve konfor için ekstra hafiflik sunulmaktadır.

Voleybol Ayakkabısı Fiyatları

Voleybol Ayakkabısı Fiyatları

Voleybol ayakkabılarının tümü oyuncunun rahatı ve yüksek koruma sağlaması için tasarlanmıştır. Ayrıca pek çok voleybol ayakkabısı hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Çeşitli yüzeylerde daha iyi tutuş sağlayan ve ayak bileklerinin burkulmasını, bacak kaslarının gerilmesini önleyen voleybol ayakkabıları profesyonellerin ilk tercihi olmaktadır. Mizuno markasının hem erkek hem de kadın oyuncular için tasarladığı voleybol ayakkabıları genellikle bu özelliklerle donatılmıştır. Bunun yanı sıra; Asics, Adidas, Hummel, Jump, Lotto, Nike gibi voleybol ayakkabısı markalarını da kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Voleybol ayakkabısı fiyatları; ürünün markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her bütçeye uygun voleybol ayakkabısı modeli bulunmaktadır. Voleybol ayakkabılarının yanı sıra diğer spor ayakkabıları da incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Voleybol

için 433 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Numara

(143)
(93)
(72)
(71)
(66)
(62)
(60)
(56)
(51)
(51)
(46)
(43)
(35)
(27)
(24)
(24)
(17)
(16)
(12)
(11)
(10)
(10)
(8)
(7)
(7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(3)
Asics (137)
(29)
(1)
Jump (6)
(1)
(1)
Lig (16)
Lotto (10)
Mizuno (220)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (121)
Erkek (46)
Kadın (40)
Çocuk (11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (53)
ve üzeri (53)
ve üzeri (53)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL