Yürüyüş & Koşu

için 10,064 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Yürüyüş & Koşu

Çoğu koşu ayakkabısı onları ayakta durarak denediğiniz zaman rahat ve konforlu hissettirir; ancak gerçekten ayağınıza uygun bir koşu veya yürüyüş ayakkabısı alıp almadığınızın testi, koşmaya başladığınızda ortaya çıkar. Doğru ayakkabıyı satın aldığınızdan emin olmak için kaliteli ve güvenilir markalar arasından, tavsiye edilmiş ve kullanıcılar tarafından onaylanmış bir ürün temin etmeniz çok önemli.

İdeal Bir Koşu Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

İdeal Bir Koşu Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

İdeal bir koşu ayakkabısı satın aldığınızın göstergesi, koşunuzun ilk birkaç yüz metresinde belli olur. İşin aslına bakarsanız koşu ayakkabınızın kenarına işlenmiş olan marka logosundan çok, ayağınız ile olan uyumu ve koşu stiliniz, ayakkabıyı sizin için ideal olup olmadığını belirleyen en önemli faktörlerdir. Koşu ya da yürüyüş ayakkabıları arasında seçim yaparken her şeyden önce yaptığınız koşu stilini ve tarzını belirlemeniz, ihtiyaçlarınızı birebir karşılayan bir koşu ayakkabısı kategorisinde karar kılmanız ve en iyi uyumu yakaladığınızdan emin olmak için birkaç ayakkabı denemesi yapmanız gerekiyor. Öncelikle koşu ayakkabısı kategorisinden kastımızın ne olduğuna yakından bakalım: Yol koşu ayakkabısı özellikle sokak, cadde ve kaldırım gibi asfalt ve beton alanlar için tasarlanmıştır. Hafif ve esnek olan bu ayakkabı sert ve düz zeminde kolay hareket kabiliyeti sağlamak üzere tasarlanır. Bir diğer koşu ayakkabısı türü olan patika ayakkabısı ise daha çok topraklı yollarda kullanılmak üzere tasarlanır ve ayak tabanı için ekstradan destek ve stabilite sağlamayı amaçlar. Crossfit çalışmaları, fitness programları ve diğer benzeri denge egzersizleri için tasarlanan cross-training koşu ayakkabıları ise çoğunlukla iç mekan salon sporları için idealdir. Hangi kategoriye ait bir koşu ayakkabısına ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra sıra, koşu ayakkabısı seçiminde dikkat etmeniz gereken diğer etmenleri değerlendirmeye geldi: Koşu ayakkabısının materyali (sentetik, naylon, nefes alan, termoplastik vs.), topuk ile ayak ucu arasındaki mesafe, ağırlık ve topuğun etrafındaki tabakanın sertliği, dikkate almanız gereken öncelikli etmenlerden.

Koşu & Yürüyüş Ayakkabısı Kullanırken Bunlara Dikkat!

Koşu & Yürüyüş Ayakkabısı Kullanırken Bunlara Dikkat!

Genel olarak baktığımız zaman kaliteli bir çift koşu ayakkabısı, en az 650 kilometrelik bir koşu hayatına dayanıklı olmalıdır; başka bir deyişle eğer düzenli bir koşucu iseniz aldığınız ayakkabı size en az 3-4 ay dayanmalı demektir. Yeni bir çift ayakkabı satın alma kararını ise ayakkabının orta ve dış tabanına bakarak alabilirsiniz; eğer bahsettiğimiz bu kısımlar basık ve yıpranmış görünüyorsa, yeni bir çift koşu ayakkabısı alma vakti gelmiş demektir. Tabii ki koşu ya da yürüyüş ayakkabınızın size maksimum verim sağlaması için sizin de kendi tarafınızda alabileceğiniz önlemler yok değil. Yürüyüş ve koşu ayakkabıları kullanımının altın kuralı, ayakkabıları kesinlikle koşu ya da yürüyüş dışında kullanmamanız gerektiğidir. Özellikle hızlı, agresif ve sert adım darbeleri için özel olarak tasarlanan bu ayakkabı modelleri günlük hayatta kullanıldığı takdirde yanlış bir amaca hizmet edeceğinden ömürleri ciddi oranda kısalabilir; bununla birlikte koşu sırasında ayakkabılardan aldığınız verim de hatrı sayılır bir derecede düşer. Koşu ayakkabınızın materyali de farklı bakım rutinleri gerektiren faktörlerden. Örneğin suya dayanıklı bir materyalden üretilen koşu ayakkabınızı temizlemek için bol su kullanabilirken naylon ya da termoplastikten üretilen bir yürüyüş ayakkabısı kullanıyorsanız sadece hafif nemli bir bez ile temizlik yapmanız çok daha faydalı olacaktır. Uzun ömürlü ve efektif bir koşu ayakkabısı kullanımı için ayakkabılarınızın bakımını düzenli bir biçimde yapmanız, ortopedik bir taban kullanıyorsanız onu ayakkabının içine dahil etme konusunda ihmalkar davranmamanız ve ayakkabıyı mutlaka bir spor çorabı eşliğinde giymeniz de dikkat etmeniz gereken diğer önemli etmenlerden.

Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı Modelleri & Fiyatları Neler?

Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı Modelleri & Fiyatları Neler?

Kategorimizde bulacağınız koşu ayakkabısı modelleri arasında her koşu tarzına göre bir model bulmak mümkün. Koşu ayakkabısı nasıl olmalı sorusunu cevapladıktan sonra koşu stilinize ve koşu ayakkabısı ihtiyaçlarınıza uygun bir ayakkabı modeli ile burada karşılaşacağınızdan eminiz. Koşu ya da yürüyüş ayakkabısı erkek ve kadın olmak üzere iki iki farklı kategoride karşınıza çıkabileceği gibi unisex ve çocuk modelleri ile de size sunulabilmektedir. En iyi yürüyüş ayakkabısı hangisi sorusunun cevabını alabilmek için ise iyice araştırma yapmak ve elbette çevrenizden, kullanıcı yorumlarından ve ürün tavsiyelerinden faydalanarak koşu ayakkabısı tavsiyesi almak gerekir. Kategorimizde karşınıza çıkacak koşu ve yürüyüş ayakkabısı markaları arasında Jump, Nike, Adidas, Kinetix, Lotto, Asics, Under Armour, Hummel, Slazenger, Reebok ve Skechers gibi popüler isimler yer alıyor. Tüm yürüyüş ve koşu ayakkabısı fiyatları arasında karşılaştırma yapmak, farklı koşu ayakkabılarını ürün yorumlarına göre değerlendirmek ve spor ihtiyaçlarınızı birebir karşılayacak bir koşu ayakkabısı satın almak için doğru adreste olduğunuz kesin. Daha fazla spor ayakkabı ve spor giyim ürünü için ise tek yapmanız gereken Spor Giyim & Ayakkabı kategorimizi ziyaret etmek!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2as (2)
Adidas (1120)
Anta (2)
Arriva (1)
Asics (426)
Bluewex (9)
Brooks (2)
Btwin (1)
Conpax (5)
Converse (1)
CUDO (1)
Disorder (1)
(1580)
(46)
Dunlop (92)
GHENT (1)
Greyder (1)
Hummel (340)
Jagulep (1)
Jump (477)
Kalenji (1)
Kappa (14)
Kinetix (1062)
KİNETİX (2)
LA Gear (1)
Laguna (31)
Lescon (182)
Letoon (26)
Lig (17)
Lotto (357)
Lumberjack (214)
M.p (217)
M.P (84)
M.P. (75)
Maraton (9)
Merrell (1)
Mizuno (94)
NB7 (1)
NBA (2)
Nike (2136)
Norfolk (10)
NStep (56)
Peak (8)
Puma (427)
PUMA GOLF (43)
Quechua (1)
Reebok (257)
Salomon (9)
Scooter (6)
Skechers (27)
Slazenger (243)
SPORTAÇ (3)
Sportive (2)
UHL SPOR (1)
Uhl sport (2)
uhlsport (21)
Umbro (1)
Venüs (8)
Vibram (1)
Winx (1)
Zeroo (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(1559)
(1467)
(1186)
(1120)
(1105)
(1046)
(1008)
(819)
(738)
(712)
(570)
(497)
(452)
(447)
(443)
(430)
(246)
(188)
(172)
(162)
(161)
(160)
(153)
(148)
(136)
(117)
(115)
(114)
(96)
(77)
(73)
(64)
(44)
(35)
(25)
(20)
(17)
(17)
(15)
(11)
(6)
(4)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (2835)
Kadın (1495)
Unisex (839)
Çocuk (667)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(909)
ve üzeri (1,128)
ve üzeri (1,174)
ve üzeri (1,186)
ve üzeri (1,210)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL