TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yürüyüş & Koşu

için 12,290 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Yürüyüş & Koşu

Gün içerisindeki birçok farklı faaliyeti rahatlıkla yapabilmenizi sağlayıp, yere sağlam ve rahat basmanızı sağlayan yürüyüş ayakkabısı modelleri, birçok farklı taban yapısı ve ayakkabı şekli ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Evde, okulda, iş yerinde ve daha birçok yerde rahatına düşkün birçok kullanıcıyı estetik görüntüsü ve konforlu yapısı ile etkilemeyi başaran yürüyüş ayakkabıları, kadın, erkek ve çocuk olmak üzere birçok kullanıcıya uygun şekillerde sunuluyor. Dilediğinizce spor yapmanızı sağlayan koşu ayakkabısı modelleri, koşu ve hareketlilik sırasında esnek ayak tabanları sırasında ayaklarınızı koruyup, zemine daha sağlam basmanızı sağlıyor. Her türlü ayak ölçüsüne göre çeşidi bulunan yürüyüş ve koşu ayakkabısı modelleri, sizlerin sportif yaşamına kolaylıkla ayak uydurabilen model yapılarını sizlerle buluşturuyor.

Yürüyüş ve Koşu Ayakkabıları Ayakların Zeminle Daha İyi Buluşmasını Sağlıyor

Yürüyüş ve Koşu Ayakkabıları Ayakların Zeminle Daha İyi Buluşmasını Sağlıyor

Erkek yürüyüş ayakkabısı çeşitleri, spor yapıları ve gelişmiş taban teknolojileri ile birçok erkeğe yürüyüş ve seyahatlerde rahatlık hissi vermeleri ile biliniyor. Ayağı yormayan esnek taban yapısı ile yürüyüş ve egzersizlerinizin en iyi şekilde olmasını sağlayan erkek yürüyüş ayakkabısı modelleri, hafif yapıları ile ayağın her türlü zemin yapısında pozisyon kolaylığı ile yürüyüşünü sağlaması ile dikkatleri çekiyor. Gün boyu konfor hissini sizinle paylaşan erkek yürüyüş ayakkabıları, ayağınızı terletmeyen ve bu yüzden de kötü kokuların oluşmamasını sağlayan kaliteli ayakkabı malzemeleri ile bütün erkek kullanıcılarının yanında duruş sergiliyor. Kadın ayak anatomisine ve orijinal tasarıma sahip olan kadın yürüyüş ayakkabısı çeşitleri, şık tasarımlı ve albenili özel üst tabanı ile birçok kadının en çok kullanmayı istediği yürüyüş ve spor ayakkabısı beklentilerini rahatlıkla karşılamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Koşu ayakkabılarına göre daha alçak tabana sahip olabilen erkek ve kadın yürüyüş ayakkabı modelleri, yürüyüş ve seyahatleriniz sırasında daha az yorulmanızı sağlayan ve ayaklarınızın yere daha güvenle basmasını sağlayan yapısı ile memnuniyet yaratıyor. Spor ayakkabısı stilleri içerisinde bulunan kadın ve erkek yürüyüş ayakkabıları, her türlü günlük kombinde rahatlıkla giymenizi sağlayan şık yapıları ile kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Kot, pantolon, gömlek ve spor eşofmanlarınızla son derece uyumlu yapı gösteren yürüyüş ayakkabılar, iç ve dış tabanı kaliteli malzemeden üretilen ayakkabı modelleri ile memnuniyet yaratıyor. Erkek koşu ayakkabısı modelleri, birçok erkeğin aradığı orijinal tarz yapısı ile çeşitlendirilip erkek kullanıcılara sunulurken, yastıklama ve esnek taban yapıları göz ardı eedilmeden üretimler yapılıyor. Dış taban kalınlığı diğer ayakkabılara göre daha yüksek olan erkek ve kadın koşu ayakkabısı modelleri, nefes alabilen ve ayağın terlememesini sağlayan özel kumaş yapılarından oluşan ürün modellerini bulunduruyor. Kullanıcılarına en yüksek darbe emilimi özelliği ile gelen koşu ayakkabıları, birçok profesyonel ve amatör koşucu için son derece önemli ayakkabı modelleri arasında olması ile ilgi görüyor. Sabah yürüyüşlerinizi ve koşularınızı daha verimli hale getiren yürüyüş ve koşu ayakkabıları, sizlere spor yapma keyfini daha iyi sağlayıp, mutlu olmanızı sağlıyor.

Yürüyüş ve Koşu Ayakkabısı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yürüyüş ve Koşu Ayakkabısı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı çivi uzunlukları ile birçok piste olan uyumları ile yere tam tutuş sağlayan çivili koşu ayakkabısı modelleri, EVA iç taban yapısına ve genellikle bağcıklı model yapısına sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Koşu antrenmanları için son derece uyumlu olan çivili ayakkabılar, erkek ve kadın kullanıcılara uygun modelleri ile ilgiyi üzerine çekiyor. Profesyonel atletler tarafından da fazlası ile kullanılan çivili ayakkabılar, siyah, beyaz, gri gibi koyu renklerden oluşabildiği gibi, sarı, yeşil, kırmızı ya da çok renkli seçeneklerle de sizlerin kullanımına sunuluyor. Kauçuk dış taban yapısına sahip olabilen koşu ayakkabıları, fileli ya da filesiz ayakkabı tarzları ile sizlerin koşu memnuniyetini doyasıya sağlıyor. su geçirmez koşu ayakkabısı modellerine de sahip olabilen koşu ayakkabıları, hafif ağırlıkları sayesinde en üstü düzey koşu performanslarını sağlıyor. Waterproof teknolojisine sahip koşu ayakkabıları, birçok erkek ve kadının koşu performansını en üst seviyede tutup, verimlilik sağlıyor. Yaz ya da ilkbahar olmak üzere birçok ortopedik yürüyüş ayakkabısı bulunuyor. Bağcıklı ya da lastikli yapıya sahip olabilen ortopedik koşu ayakkabıları, yüksek ve kalın taban yapıları, darbe emici topuk stilleri ve ayağın yere çakılmadan yükselmesini sağlayan esnek ayakkabı yapısı sayesinde birçok koşu ve egzersizini rahatlıkla yapabilmenizi sağlıyor. En zorlu doğa parkurlarında sizlerin yere sağlam basabilmeniz için tasarlanmış olan dağ yürüyüş ayakkabısı modelleri, günlük doğa yürüyüşlerine ve kamçılık sporuna meraklı olan birçok kullanıcıya rahatlık sunması açısından önemli dağ yürüyüş ayakkabıları olarak karşınıza geliyor. Genellikle siyah, gri, haki ve koyu mavi şekillerde sizlere sunulan dağcı yürüyüş ayakkabıları, birçok arazi testinden başarı ile geçen esnek taban yapısına sahip olması ile öne çıkıyor. Oldukça orijinal tarz yapısına sahip olan yürüyüş ve koşu ayakkabıları, estetik yapılarıyla da sizlerin göz zevkine hitap ediyor. Kadın ve erkek kullanıcılara hem yürüyüş, hem de koşu ayakkabısı olarak sunulan ayakkabı modelleri bulunuyor. Birçok kullanım amacını aynı ayakkabı modeli içerisinde sağlayabilen yürüyüş ve koşu ayakkabısı modeli, brçok farklı aktiviteyi düşünmeden yapabilmenizi mümkün kılan teknoloji ile karşınıza geliyor. Yürüyüş ve koşu ayakkabıları, satın alınmak istenen ayakkabı türüne ve modeline göre farklı biçimlerde fiyatlandırılıyorlar.

Yürüyüş ve Koşu Ayakkabıları Esnek Taban Yapısı İle Kullanıcı Memnuniyeti Yaratıyor

Yürüyüş ve Koşu Ayakkabıları Esnek Taban Yapısı İle Kullanıcı Memnuniyeti Yaratıyor

Yürüyüş ya da koşu amacı ile olmak üzere birçok ayakkabı modeli sizlerin beğenisine ve kullanımına sunuluyor. Kullanıcıların tercih ettiği ayakkabı modelinin, ayakkabıyı kullanacak olan kullanıcının ayağını sıkıştırmaması, terletmemesi ve ayağına vurmaması birçok uzman tarafından dile getirilip, önemi vurgulanıyor. Sadece koşu ve hız antrenmanlarınız için ayakkabı modelini satın almak istiyorsanız, birçok alternatife sahip koşu ayakkabıları sizler için orijinal ve şık tasarım yapıları ile sunuluyor. Koşu ve yürüyüş ayakkabısı modelleri, bazen tek bir çatı altında toplanabilmeleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Orta taban, iç taban ve dış taban yapısının en kaliteli malzeme yapısı ile oluşturulup, kullanıcılara sunulması ile karşınıza gelen yürüyüş ve koşu aykkabıları, birçok renk alternatifi ile karşınıza geliyor. Kaliteli iç taban yapısına sahip olan yürüyüş ve koşu ayakakbısı modelleri, ayakkabının nem dengesini koruyup, kullanıcının çabuk terlemesinin önüne geçiyor. Olası olumsuz kokuların önün geçmeyi sağlayacak olan taban malzemesine sahip modelleri ile spor keyfini yarıda bıraktırmayan kaliteli modellerden oluşan yürüyüş ve koşu ayakkabıları, erkek ve kadın olmak üzere herkese uygun modellere sahip olmaları ile biliniyor. Koşu ayakkabıları, patika yollar için üretilen koşu ayakkabısı modelleri, düz yollar için üretilen koşu ayakkabısı modeleri ve salon sporları için üretilen fitness ve denge koşu ayakkabısı modelleri olarak farklı şekillerde sıralanabiliyor. Nefes alabilen yapılarda olan koşu ayakkabıları, kullanıcının ayak sağlığını düşünen yapılarda memnuniyet sunarken, rahat ve esneyebilen ve kullanıcının basit yürüyüş stillerini rahatlıkla karşılayabilen esnek taban yapısı stilinde olan yürüyüş ayakkabıları ise birçok trekking faaliyetinin sorunsuz biçimde yapılabilmesini sağlıyor. Yürüyüş ayakkabısı erkek ve kadın modelleri, düzenli yürüyüşü hayatının merkezine koymuş olan her kullanıcı için önemli ayakkabı özelliklerini gösteren mode yapılarında işlevini yapıyor. Markanın unisex yapısında olan koşu ve yürüyüş ayakkabısı modelleri bulunuyor. Koşu ve yürüyüş ayakkabı modelleri arasındaki çocuk ayakkabı modelleri genellikle cırtc cırtlı tarzlarda ön plana çıkarken, yetişkin ayakakbıları bağcıklı tarz yapısı ile kullanıcıları ile buluşuyor. Koşu ve yürüyüş ayakkabısı kadın ve erkek modelleri arasından kendinize ve kullanım amacınıza en uygun spor ayakkabı modelini tercih edebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2AS (2)
Active (4)
Adidas (1634)
Adios (1)
Airlife (6)
Arena (1)
Arriva (1)
Asics (218)
Bewild (5)
BLACK DEER (19)
Black sea (3)
Brooks (1)
Btwin (1)
Bulldozer (9)
C.A.M.P. (1)
Columbia (36)
Converse (22)
COOL (23)
DC (10)
(1683)
(55)
Dockers (8)
Dolomite (1)
Dugana (1)
Dunlop (53)
Fast Step (41)
Fila (14)
Flex (2)
Forza (7)
Ganzi (2)
Guja (3)
Gymacc (37)
Hummel (260)
Igor (2)
İlgipark (7)
Jagulep (6)
Jump (786)
Kangaroos (1)
Kappa (14)
Kinetix (957)
Laguna (2)
Lescon (321)
Letoon (24)
Lig (16)
Lotto (429)
Lumberjack (508)
M.P (460)
M.P. (37)
Maraton (24)
Merrell (16)
Mizuno (84)
Muya (21)
Nike (2135)
NStep (42)
Owundy's (1)
Peak (21)
Piaff (1)
Polaris (3)
Puma (458)
PUMA GOLF (13)
Reebok (404)
RYT (17)
Salomon (200)
Scooter (69)
Skechers (54)
Slazenger (392)
SPORTAÇ (3)
Swift (1)
Tayger (2)
Tux (6)
UHL SPOR (1)
Uhl sport (1)
uhlsport (18)
Under Armour (149)
Vans (21)
Venüs (2)
Vibram (1)
Vicco (16)
Wickers (21)
X Trend (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (3400)
Kadın (1908)
Unisex (889)
Çocuk (705)
Başka bir kelime deneyin

Numara

(2428)
(2004)
(1778)
(1758)
(1751)
(1608)
(1253)
(1138)
(1137)
(1060)
(429)
(407)
(386)
(361)
(349)
(305)
(283)
(275)
(250)
(239)
(223)
(213)
(169)
(146)
(135)
(132)
(101)
(90)
(81)
(79)
(51)
(41)
(30)
(25)
(17)
(10)
(8)
(6)
(5)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(800)
ve üzeri (993)
ve üzeri (1,032)
ve üzeri (1,052)
ve üzeri (1,080)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL