Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Alpine (816)
Audiomax (131)
Xtrons (97)
Ford (75)
Volkswagen (70)
Renault (66)
Comwegen (61)
Clarion (60)
Necvox (60)
Navimex (43)
Hyundai (36)
Baseus (35)
Avt (34)
Panasonic (32)
Ldr (29)
Concord (26)
Magicvoice (26)
Navitech (26)
Soundmax (26)
For-X (24)
Xetec (19)
Kingvox (17)
Twogo (17)
Winoxx (17)
Jameson (15)
Piranha (15)
Goldmaster (14)
Novatek (14)
Hytech (13)
Space (13)
Edison (12)
Megavox (12)
Trident (11)
Cbtx (9)
Everest (9)
Gnet (8)
Point (8)
Audioma (7)
For-x (7)
Kamosonic (7)
Kuulaa (7)
Skytech (7)
Ugreen (7)
360 (6)
Eraks (6)
Pioneer (6)
Blacksys (4)
Carub (4)
Linktech (4)
Navigold (4)
Opax (4)
Polham (4)
Techsmart (4)
Torima (4)
Boson (3)
Carway (3)
Cctm (3)
Class (3)
Cyber (3)
Hadron (3)
Harward (3)
Kensa (3)
Kenwood (3)
Kgn (3)
Mazda (3)
S-link (3)
Sony (3)
VR Pro (3)
Wondex (3)
Acura (2)
Aurora (2)
Automix (2)
Avgo (2)
Boblov (2)
DDPAI (2)
Digimaksi (2)
Essager (2)
Juo (2)
Jvc (2)
Mcdodo (2)
Navimate (2)
Next Base (2)
Noisy (2)
Scosche (2)
Xiaomi (2)
Yesido (2)
Yihong (2)
Zore (2)
Auris (1)
Bestar (1)
Garmin (1)
Gob2C (1)
JMK (1)
Jbl (1)
Joyroom (1)
Kingboss (1)
Lastvoice (1)
Linea (1)
Mercedes (1)
Naviin (1)
Newfron (1)
Philips (1)
Polygold (1)
Roadstar (1)
Steelmate (1)
Sunny (1)
Swiss (1)
Thonet (1)
Twintech (1)
Vgate (1)
Viecar (1)
(6449)
Başka bir kelime deneyin

Dahili TV

(1231)
(75)
Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

(1261)
(45)
Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

(1035)
(271)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1,085)
4 yıldız ve üzeri (1,669)
3 yıldız ve üzeri (1,807)
2 yıldız ve üzeri (1,840)
1 yıldız ve üzeri (1,906)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oto Elektroniği

için 8,706 sonuç bulundu.

Oto Elektroniği

Araba kullanırken yollarda olağanüstü durumlarla karşılaşılabilir. Özellikle uzun yol sürücüleri için bu durumlara daha fazla rastlanmaktadır. İstenmeyen bir trafik kazasına karışmak ya da gerçekleşen bir kazaya şahit olmak bu durumlardan bazılarıdır. Araç içi kamerası ile tüm yol hallerini kayıt altına almak mümkündür. Karıştığınız kazalarda haklılık durumunuzu ispatlayabilmeniz için araç içi kamerası yardımcı aparatlardandır. Yolculuk sırasında karşılaştığınız güzel mekanları ya da doğa manzaralarını da kaydetmeniz mümkündür. Araç içi kamerası seçiminde hafıza kartı dolu bile olsa kayıt yapmaya devam eden cihazları tercih etmek ekstra verim almanızı sağlayacaktır. Önceki kayıtları silip yeni kayıtlar için yer açmaya yarar. Ayrıca hafıza kartına sahip cihazlar kullanılması tavsiye edilmektedir. Yüksek performans alabilmek için 180 derece dönebilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha geniş çerçevede kayıt yapabilirsiniz. Şarj süresi uzun cihazlar uzun süreli kayıt yapabilme imkanı sağlar. Araç bluetooth kit araç içinde dahili bağlantısı bulunmayan araçlarda kullanılmak için üretilen harici kitlerdir. Bluetooth kitleri içinde barındırdığı mikrofonlar sayesinde araç içinde sesli telefon konuşmaları gerçekleştirilebilir. Ayrıca telefonlarınızdan müzik açıp araç bluetooth kit ile arabanızda dinleyebilirsiniz. USB kablo ya da USB ve SD çevirici modül ile bağlantı sağlanır. Uzun ömürlü batarya sistemi ile üretilmiştir. AUX bağlantı aparatı mevcuttur. Bu aparat yardımıyla araç teybine bağlanılabilir. Bluetooth bağlantısı bulunan tüm cihazlarda kullanılabilmek için uygundur. Sizler de aracınız için ses sistemleri ve navigasyon cihazlarına erişebilirsiniz.

Elektronik Oto Ürünleri Nelerdir?

Elektronik Oto Ürünleri Nelerdir?

Teknoloji geliştikçe araç içlerindeki donanım ve özelliklere de yenileri katılıyor. Sürüşü kolaylaştırmanın yanı sıra konforu artırmak ve eğlenceli bir yolculuk yapmanıza da yardımcı olacak birçok oto elektronik ürünü bulunur. Araç içi kamera bu ürünlerden biridir. Taksi, minibüs, servis gibi toplu taşıma araçları içinde güvenlik amacı ile yerleştirilebilir. Kişisel araçlarda da olası durumlar için kullanılabilir. Dikiz aynası formunda, harekete duyarlı seçenekleri seçebilirsiniz. Çelik kasa toplu taşıma şoförleri için oldukça önemli araçlardan. Araç içindeki paraları güvenli bir şekilde bu kasada muhafaza edebilirsiniz. Farklı şekil ve boyutta üretilen kasalar arasından size uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz. Küçük bir cihaz olan araç Bluetooth cihazı sayesinde araç içinde bluetooth bağlantısı yapabilirsiniz. Telefon gibi teknolojik cihazlarınızı arabanızla entegre edebilirsiniz. kartlı kapı kilitleri kullanarak kapı kilitlerini tek bir kontrolle yönetebilirsiniz. Müzik dinlemeyi sevenler için araç içine yerleştirilebilen ses sistemlerinin oto ses sistemi kabloları gerekli bağlantıları kurmanıza yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan bütün kabloların bir arada bulunduğu oto anfi kablo seti tercih edebilirsiniz. Bluetooth bağlantı özelliği olmayan araçlar için geliştirilmiş olan araç Bluetooth kit arabanın AUX girişi ile uyumlu üretilmiştir. Ancak aracınızın içi ve kendisinin güvenliği kadar park ettiğiniz alan ve garajın güvenliği de önemlidir. Gereken önlemler olası bir problem riskini azaltacaktır ve güvenliği sağlayacaktır. Kendisi küçük fakat işlevi ve önemi büyük elektronik ürünler ile araçlarınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Elektrikli çit sistemleri bahçe ve otoparkınıza yaşanabilecek hırsızlık gibi durumlar için caydırıcı bir seçenek olacaktır. Farklı uzunluktaki tel çitlerden ihtiyacınız olan boyutta satın alarak kullanabilirsiniz. 24 saat kayıt yapan, karanlıkta görüş özelliği olan hareketli güvenlik kamerası edinerek siz orada olmasanız da otoparkınızı sürekli gözlemleyebilirsiniz. Son teknoloji hareketli Wi-Fi kamera modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle kapalı otopark ve garajlarda bir ihtiyaç olan yangın alarm butonu gerekli önlemler için oldukça önemlidir. Kişisel otopark ya da toplu park alanları için alınacak küçük önlemler oldukça büyük fayda ve avantajlar sağlar.

Oto Elektroniği Ürünlerinin Özellikleri

Oto Elektroniği Ürünlerinin Özellikleri

Çelik kasa anahtarlı ve çelik kasa ev tipi modelleri de vardır. Teknolojinin gelişmesi araçlarda da yenilik ve iyileştirmelere yol açtı. Sürüş kolaylığı sağlayan, güvenliği artıran ve araç içinde geçirdiğiniz zamanın daha güzel olmasını sağlayan birçok elektronik parçaları araçlarınıza entegre edebilirsiniz. Her ürünün farklı amaçları ve özellikleri vardır. Sürümler güncellendikçe her yeni çıkan ürünün farklı özellikte olduklarını görebilirsiniz. Oto elektronik parçaları arasında en sık tercih edilen ürünlerden biri de araç içi kamerası modelleridir. Minibüs, taksi gibi araçlarda mutlaka bulunması gereken bu kameralar harici hafıza kartlarına kayıt yapar. Dikiz aynası şeklinde seçenekleri olduğu gibi kamerayı sadece aparat olarak da tercih edebilirsiniz. 24 saat kayıt yapan özellikte kameralar bulmanız mümkündür. Dokunmatik alana sahip olan kameraları kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. araç içi kamera sistemleri son teknoloji ile donatılmış olup pek çok farklı özellikte ve şekilde piyasaya sunulmuştur. hareketli güvenlik kamerası 180 ile 360 derece dönüş açısına sahip olup harekete duyarlı sensörleri bulunur. Ayrıca hareketli ip kamera seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Minibüs ve otobüs şoförleri için oldukça önemli olan çelik kasa küçük boylarını bulabilirsiniz. Çelik kasa modelleri çok çeşitlidir. Çelik kasa kumbara gibi seçenekleri de güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. Çelik kasa ölçüleri modellere göre değişmektedir. Ürün açıklamalarına göz atarak size uygun olan seçeneği bulabilirsiniz. Çelik kasa şifreli modellerini tercih ederek güvenle kasanızı kullanabilirsiniz. Çeşitli elektronik cihaza erişebilirsiniz.

Oto Elektroniği Ürünü Fiyatları

Oto Elektroniği Ürünü Fiyatları

Geniş ürün yelpazesi seçim çeşitliliği sunuyor. Aradığınız her ürünün farklı özellikleri olacaktır. Ürünün tüm özelliklerini öğrenmek için ürün açıklamalarını okumalısınız. Oto elektroniği ürünlerinin fiyatları, ürünlerin özellikleri, donanımları, boyutları ve markalarına göre değişiklik gösterebilir. Çelik kasa fiyatları kasaların boyutlarına ve güvenlik aparatlarına göre değişebilir. Kasalarınız için ihtiyaç duyduğunuz çelik kasa anahtarı fiyatı işlevi ve dayanıklılığı göz önüne alınarak değerlendirilmelidir. Araba güvenliğini ve sürüş kolaylığını sağlayan araç içi kamerası fiyatları ürünün kayıt ömrüne, ekstra özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan özelliklere sahip modellerden bütçenize uygun seçeneği bulabilirsiniz. Hareketli güvenlik kamerası fiyatları bulundurduğu sensörler ve hassas çekim avantajı ile fiyat performans açısından kullanıcıları memnun etmektedir. Uzun yolculuklarda ve özellikle gece yapılan seyahatlerde oldukça gerekli olan araç gece görüş sistemi fiyatı sağladığı can güvenliği ve avantajları ile kıyaslanınca makul şekilde belirlenmiştir. Elektrikli çit sistemi fiyatları ise çitlerin uzunluk ve kalınlıklarına göre değişiklik gösterir. İhtiyacınız olan uzunluktaki modelleri satın alabilirsiniz. Güvenlik ve olası bir tehlike durumunda oldukça işlevli ve kurtarıcı bir ürün olan yangın alarm butonu fiyat seçenekleri değişkendir. Sağladığı faydalar oldukça fazladır ve uzun ömürlü kullanımı ile avantajlar sunar. Araç içinde ve dışında işlerinizi kolaylaştıracak, güvenliğinizi sağlayacak ve sürüş kalitenizi artıracak yüzlerce ürün sizler için tasarlanır.