Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Elektroniği

için 11,141 sonuç bulundu.

Oto Elektroniği

Otomobil kullanırken sürüşü daha keyifli hale getirerek trafiği çekilir kılan birçok oto elektroniği malzemeleri vardır. Özellikle uzun yolculukları hem şoför hem de diğer yolcular için keyifli hale getiren oto elektronik cihazları farklı amaçlarla kullanılabilir. Genellikle müzik dinlemek ve video izlemek amacı ile kullanılan ürünlerin birçok çeşidi mevcut.

Oto Elektroniği Çeşitleri

Oto Elektroniği Çeşitleri

Oto elektroniği ürünleri, kablo ya da bluetooth ile araca bağlanarak araçta eğlence unsurları yaşatan aletlerdir. Kablo çeşitleri micro USB ve Aux şeklindeyken, bluetooth bağlantısı olanların farklı özellikleri vardır. Aracınızda müzik dinlemekten keyif alıyorsanız, bluetooth araç kitleri sizin için uygun bir seçimdir. Küçük boyutlara sahip olan bu kitler, genellikle araç radyosuna takılarak kullanılır. Park etmekte zorlanıyorsanız ve aracınızda sensör yoksa geri dönüş kamerası kullanmanız gerekir. Bu ürünlerdeki uyarı sistemi sayesinde aracınızı en zorlu yerlere bile kolaylıkta park edebilirsiniz. Teknolojiyi takip eden birçok oto teybi vardır. Geçmişte kullanılan sıradan modellerin aksine bluetooth bağlanma özelliği bulunan ürünler, kumanda ile kontrol edilebilir. Bu sayede yolculuk yapan herkesin radyoya erişim imkânı olur. Oto elektronik malzemeleri film ve video izleyebilmenin yanı sıra, bazen de kamera özelliği ve park sensörü özelliklerini bünyesinde barındırır. Tamamen modern olan bu ürünler teknoloji tutkunları tarafından tercih edilir.

Oto Elektroniği Sistemleri

Oto Elektroniği Sistemleri

Oto elektronik cihazları farklı yerlere takılabilir. Müzik çalar özelliği gösteren cihazlar arabanın çakmak gözüne ya da radyoya takılarak kullanılabilir. Bazı teknolojik ürünlerde kamera desteği vardır. Bunlar, 24 saat boyunca kayıt yaparak, aracın başına gelebilecek kazalara karşı önlem alınmasını sağlar. Ayrıca bazı kameralı cihazlar Wi-Fi desteğine sahiptir. Bu sayede evde ya da işyerinde otururken, otoparktaki arabanıza bakabilirsiniz. Araç kullanırken zorunlu bir ihtiyaç haline gelen navigasyon cihazlarından bazıları film - müzik oynatabilme ve park sensörüne sahiptir. Dokunmatik ekrana sahip olan ürünlerin gece görüş özelliği de vardır. Araç monitörü olarak da geçen oto elektronik aksesuarları bütün araç tiplerinde kullanılır. Görüntü çekerken sis ya da buğu görüntüsünden rahatsız oluyorsanız defrost algoritmasına sahip cihazlar sizin için uygun bir seçim olacaktır. Genellikle dikiz aynasının arkasına sığabilen ürünler yer kaybı oluşturmaz ve görüş açısını engellemez. Aracınızda yalnızca kameraya ihtiyaç duyuyorsanız geri vites tampon kamerası doğru bir seçimdir. Ergonomik boyutlara uygun olarak tasarlanan gece görüş kameraları su ve çamurdan etkilenmeyen özelliktedir. Ayrıca net görüntüler çeken bu oto elektronik parçaları geniş açılı görüş mesafesine sahiptir.

Oto Elektroniği Ürünleri Fiyatları

Oto Elektroniği Ürünleri Fiyatları

Birçok markanın ürettiği oto elektronik ürünler; ses, görüntü performansı ve kamera özelliğine göre farklılık gösterir. Bazıları teknolojik iken bazıları sadece ihtiyaçlara yöneliktir. Fiyat skalası da ürünlerin bünyesinde barındırdığı özelliklere göre değişir. Kullanım açısından pratik olan ürünler, kalite açısından da farklı özelliklere sahiptir. Ses kalitesi yüksek olan ve görüntü açısından da estetik duran oto elektronikleri, kolaylıkla kontrol edilebilir. Dokunmatik özellikteki cihazlar teknolojik unsurları bünyesinde barındırır. Şarkı dinlerken sıradaki müziğe kendiniz karar verebilir ya da video özelliği bulunan cihazlarda istediğiniz filmleri atarak yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Aynı özelliklere sahip iki oto elektronik sistemleri fiyat açısından da farklılık gösterebilir. Burada temel husus; ürünün su geçirmezlik özelliği, kamera çekim gücü ve barındırdığı diğer özelliklerdir. Yalnızca video ya da kamera özelliği gösteren cihazların fiyatları diğerlerine göre daha uygundur. Ancak video, kamera, gece görüşü gibi özellikleri bünyesinde barındıran teknolojik cihazlar yüksek fiyatlıdır. İhtiyaçlarınıza yönelik oto elektronik cihazlar arasından seçim yaparak, aracınızda zevkli dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz. Aracınızda değerlendirebileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Ses Sistemleri & Navigasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

360 (4)
Acura (4)
Allwinner (1)
Alpine (31)
Audiomax (34)
Auto GP (1)
AVT (49)
Bestar (2)
Blacksys (12)
Blaupunkt (3)
Boson (6)
Carway (5)
cbtx (7)
Clarion (46)
Codegen (1)
Comwegen (8)
Concord (18)
Cyber (5)
Cyclone (2)
(333)
Edison (2)
Everest (24)
For-X (75)
Gnet (7)
Goldmaster (12)
Jameson (36)
Kamosonic (17)
KGN (21)
Ldr (58)
Minton (1)
Mio (6)
Naviin (4)
Navimate (2)
Navimex (58)
Navitech (26)
Necvox (37)
Next Base (4)
Noisy (6)
Novatek (23)
Opax (1)
Panasonic (5)
Pioneer (4)
Piranha (23)
SJ4000 (1)
Sony (4)
Sunny (1)
Techsmart (10)
Tosy (1)
Twogo (16)
Winoxx (28)
Xetec (40)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili TV

(563)
(39)
Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

(470)
(132)
Başka bir kelime deneyin

Ekran

(307)
(192)
(102)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

(394)
(208)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,265)
ve üzeri (2,003)
ve üzeri (2,172)
ve üzeri (2,217)
ve üzeri (2,312)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL