Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bluetooth Araç Kiti

için 350 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bluetooth Araç Kiti

Teknolojik cihazlar kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak üzerine tasarlanmış cihazlar olarak bilinmektedir. Birçok kullanım ve amaca hizmet eden akıllı cihazlar kullanıcıların talep ve istekleri doğrultusunda oldukça geniş ve çeşitli başlıklara ayrılmaktadır. Otomobiller; kişilere bir noktadan başka bir noktaya güvenli, konforlu ve sorunsuz bir yolculuk süreci geçirilmesine olanak sağlamaktadır. Otomobiller gerek motor yapısı gerek sistem mekanikleri gerekse iç dizaynında kullanılan teknolojik özellikleri ile en güncel ve yeni teknolojik gelişmelerin estetik bir tasarımla buluştuğu noktaların başında gelmektedir. Araç içerisinde bulunan birçok tasarım ve teknolojik alet araç içi konforun artırılması ve hem sürücünün hem de araç içerisinde seyahat eden diğer kullanıcıların yolculuk keyfini artırmayı hedeflemektedir. Otomobil kullanımı her ne kadar basit ve kolay bir işlemmiş gibi gözüküyor olsa da kullanım süresi boyunca yüksek dikkat, özen ve titizlik gerektiren konu başlıklarından biri olarak bilinmektedir. Otomobil kullanırken sürücünün dikkatinin tamamının trafik ve yol üzerinde olması, herhangi bir sebepten odak noktasının araç donanımından başka bir noktaya kaymaması gerekmektedir. Bluetooth bağlantısı, gelişen teknolojinin hayatlara ve akıllı cihazlara dahil ettiği bağlantı özelliklerinden biri olarak bilinmektedir. Oto elektroniği kullanımı ile akıllı telefon ve teknolojik cihazların araç ile bluetooth bağlantısı kurulabilir ve bu durum sürücülere birçok avantaj sunmaktadır.

 Araçların Vazgeçilmez Parçası Bluetooth Araç Kiti

Araçların Vazgeçilmez Parçası Bluetooth Araç Kiti

Her an yenilenen ve değişen günlük rutinler elbette cep telefonlarında geçirilen ekran süresini ve zamanı da artırmaktadır. Akıllı telefonları takip etmek de uzun süreli mesai gerektiren ve kişilerin günlük işlerini oldukça ötelemelerine sebep olan durumlardan biridir. Araç kullanım esnasında herhangi bir unsur sebebiyle cep telefonu kullanımı oldukça tehlikeli olmakla beraber sonrasında önüne geçilmeyecek tehlikelerin oluşumuna neden olmaktadır. Araç içerisinde cep telefonu kullanımını minimum seviyeye indirmek ve aynı zamanda olağan gelişmelerden, bildirim ve aramalardan haberdar olmak Bluetooth araç kiti kullanımı ile mümkündür. Araba Bluetooth sistemi ile akıllı telefon arasında oldukça kısa bir işlem sonucunda Bluetooth bağlantısı kurulmaktadır. Bluetooth bağlantısı iki teknolojik cihaz arasında veri alışverişi, dosya aktarımı, ortak ve paylaşımlı müzik ve sesli dosya çalınması, telefona gelen çağrı ve bildirimlerin aktarılması gibi özelliklerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Oto Bluetooth araç kiti seçenekleri birbirinden farklı birçok nitelik ve özellik ile kullanıcıların talep ve gereksinimlerine yönelik ürün çeşitliliği sunmaktadır. Araçlara yönelik tasarlanmış Bluetooth araç kiti modelleri olduğu bilinmekle beraber seçilen oto Bluetooth araç kiti modelinin aracın teknik donanımına, iç tasarımına, teknolojik özelliklerine uyumluluk göstermesi seçim ve tercih esnasında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Bluetooth araç kitlerinin kullanımı sürücülerin araç kullanımı esnasında çok daha dikkatli, yüksek konsantrasyonlu ve özenli bir araç sürüşü gerçekleştirerek kullanım ve sürüş esnasında yaşanması mümkün olan olası kaza ve problemlerin önüne geçilmesine olanak sağlamaktadır.

 Bluetooth Araç Kiti Model ve Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Bluetooth Araç Kiti Model ve Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Araçların içerisi birbirinden farklı birçok teknolojik aygıt ve ekstra ekipman kullanımı ile çok daha donanımlı, konforlu ve pratik bir alana dönüşebilmektedir. Araç içerisindeki konforu arttıran teknolojik alet ve ekipmanlardan biri de elbette Bluetooth araç kitleri olarak bilinmektedir. Bluetooth araç kitleri her ne kadar tek bir başlık altında toplanıyor olsa da kendi içlerinde birçok alt başlığa ve farklı ürün seçeneklerine ayrılmaktadır. Bluetooth araç kiti modelleri kullanıcının talep ve istekleri, kullanılacak aracın teknik özellikleri, marka ve model gibi seçenekleri, araç tasarımı ile uyumluluk göstermesi gibi kriterler ile değerlendirilerek seçim gerçekleştirilmelidir. Bluetooth araç kitleri kullanım şekli, teknik özellikleri, ekipman çeşitleri gibi durumlarla farklı seçeneklere ayrılmaktadır. Kullanımı bakımından farklılık gösteren Bluetooth araç kitleri; USB girişli Bluetooth araç kiti, kablosuz Bluetooth araç kiti gibi temel seçeneklere ayrılmaktadır. Kablosuz Bluetooth araç kiti seçenekleri kablo bağlantısı olmaksızın yalnızca Bluetooth bağlantısı aracılığıyla akıllı cep telefonu ve araç arasında bağlantı kurulmasını sağlamaktadır. Bağlantı aşamasında herhangi bir kablo sistemi gerektirmiyor olması sebebiyle kablosuz Bluetooth araç kiti modelleri araç içerisinde kullanımı sıklıkla tercih edilen ürün seçeneklerinin başında gelmektedir. USB girişli Bluetooth araç kiti modelleri içerisinde bulundurduğu USB giriş mekanizmasının araç içerisinde entegre edilmesiyle akıllı telefon cihazı ile araç bağlantısının kurulmasını sağlamaktadır. Her otomobil içerisinde USB giriş sistemi bulunmamakla beraber USB girişli Bluetooth araç kitleri içerisinde bu sistemin bulunduğu durumlar için uyumluluk göstermekte ve kullanılmaktadır. Bu nedenle Bluetooth araç kiti modeli seçimi yapılırken araç özellikleri de büyük bir önem tutmakta ve uyumluluk göstermesi gerekmektedir. Bluetooth araç kiti kullanımı kullanıcılara birbirinden farklı binlerce ürün seçeneği sunan, kullanımı dahilinde hem sürüş konforunu ve kalitesini arttıran hem de sürücünün dikkatinin, konsantrasyonunun dağılmasını engelleyen bir hizmet sunmaktadır. Sayfamızdan USB ve SD çevirici modül seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 Bluetooth Araç Kiti Ürün Özellikleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Bluetooth Araç Kiti Ürün Özellikleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Bluetooth araç kitleri birbirinden farklı birçok teknolojik varyasyon ile geniş bir ürün skalası ile kullanıcılara hizmet vermektedir. Bluetooth araç kitleri belirlenirken kullanıcının ve sürücünün beklentileri en önemli unsur olarak bilinmektedir. Araç içi kullanımda görmek istediği ses kalitesi ve hizmetleri, bağlantı kalitesi, tasarım seçenekleri ve çalışma prensibi gibi konular Bluetooth araç kitlerinin farklılık göstermesine neden olmaktadır. Şarjsız Bluetooth araç kiti modelleri özellikle son dönemde kullanımı en sık gözlemlenen ürün seçeneklerinin başında gelmektedir. Her teknolojik cihaz için ve kullanıcı için şarj işlemi büyük bir problem olarak bilinmektedir. Bu nedenle şarjsız Bluetooth araç kitleri şarj işlemi ile değil her an aktif olarak elektrik gücü esas alınarak çalışmaktadır. Bu nedenle çok daha uzun süreli, sağlıklı ve düşük maliyetli bir kullanıma olanak sağlayan şarjsız Bluetooth araç kiti modelleri kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilmekte ve beğeniyle kullanılmaktadır. Bluetooth araç kitleri boyut ve ebat özelliklerine göre de farklı başlıklara ayrılmaktadır. Standart boyutlarda hizmet veren klasik Bluetooth araç kitleri dışında tasarlanmış olan mini Bluetooth araç kiti seçenekleri de bulunmaktadır. Daha küçük ebat ve boyutlarda hizmet veren mini Bluetooth araç kiti modelleri de birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Araç Bluetooth sistemleri ile bağlantı kurarak çalışan Bluetooth araç kiti modelleri içerik olarak da kullanıcının taleplerine göre çeşitlendirilmektedir. Kit içerisinde bulunan ürün ve mekanizmalar değişkenlik gösterebilir olup kullanıcı araç içine en uygun tercihi yapabilmektedir. Biraz daha teknolojik niteliklerin artırıldığı ve daha yüksek donanımlı ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Ekranlı Bluetooth araç kiti modelleri teknolojik nitelikleri diğer seçeneklere göre çok daha yüksek ve işlevli modeller olarak bilinmektedir. Standart seçeneklerin yanı sıra ekranlı Bluetooth araç kiti modelleri bir ekran sistemi ile hizmet vermekte olup bildirim, görsel, arama ve çağrı gibi tüm gelişmelerin ekran sistemine aktarılmasını sağlamaktadır.

 Bluetooth Araç Kiti İçerisinde Neler Bulunmaktadır?

Bluetooth Araç Kiti İçerisinde Neler Bulunmaktadır?

Bluetooth araç kitleri, araç içerisinde kullanıcılara sürüş esnasına bile bildirimlerini ve gelişmeleri alabilme, takip edebilme gibi özellikler sunarken sürüş konforunu da artırmayı hedeflemektedir. Bluetooth araç kiti modellerinin sahip olduğu yüksek teknik özellikler, ses sistemleri kalitesi gibi durumlar sebebiyle araç dışarısında da birçok alanda güvenle tercih edilmektedir. Yeni nesil Bluetooth araç kiti modelleri içerisinde birçok farklı ekipman bulundurabilir ve bu doğrultuda çeşitlilik gösterebilmektedir. Bluetooth araç kiti içerisinde bulunan birçok farklı işlev ve amaca hizmet eden ekipmanlar bulunmaktadır. Eğer Bluetooth araç kiti seçimi USB girişine sahip ise kit içerisinde USB girişi bulunmaktadır. Kablolu Bluetooth araç kitleri içerisinde mutlaka otomobil ile akıllı telefon cihazı arasında bağlantı sisteminin kurulmasını sağlayan bir kablo sistemi bulunmaktadır. Birçok Bluetooth araç kiti içerisinde araç içerisinde acil ihtiyaç duyulabilecek sistemler ve ekipmanlar da bulundurmaktadır bu ekipmanlardan biri de çakmaklardır. Aynı zamanda aktif sürüş esnasında araç içerisinde herhangi bir akıllı cihazı şarj edebilme amacı ile aküyü referans alarak çalışan otomobil şarj cihazları da birçok Bluetooth araç kiti sisteminin içerisinde yer almaktadır. Bluetooth araç kiti modelleri oluşturulurken sürücünün talepleri ve araç donanımı en etkili unsur olarak bilinmektedir. Daha yüksek beklentisi ve teknik talepleri olan sürücü seçenekleri genellikle ekranlı Bluetooth araç kiti modellerini veya direksiyon Bluetooth araç kiti modellerini tercih ederek konforlu bir sürüşe adım atmaktadır. Direksiyon Bluetooth araç kiti seçenekleri direksiyon sistemi üzerinde konumlandırılabilen ve sürüş esnasında kolaylıkla gözlemlenebilen ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Manuel olarak sürücünün kontrolü ile direksiyon üzerinde bulunan tuş ve sistemler ile Bluetooth aktivasyonu tamamlanabilir ve sürücü tarafından kolaylıkla kumanda edilmektedir. Bu sayede sürücünün dikkati dağılmadan, odak ve ilgisi yol üzerinde olmasına rağmen gün içerisinde kendisine ihtiyaç duyulan bildirim, çağrı ve aramaların sürücüye ulaştırılmasını sağlamaktadır. Dilerseniz araç içi kamera tercih ederek de sürüş keyfinizi rahatlatabilirsiniz.

 Bluetooth Araç Kiti Fiyatları Nelerdir?

Bluetooth Araç Kiti Fiyatları Nelerdir?

Toplu taşımaya oranla kişisel otomobil araç kullanımı kişilere daha yüksek konfor, rahat bir kullanım sunmakta ve bu nedenle her geçen gün sıklıkla tercih edilmektedir. Bluetooth araç kiti fiyatları birbirinden farklı birçok etken unsur dahilinde çeşitlilik göstermekte olup sürücülere ve kullanıcılara çok geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Bluetooth araç kitleri, araç kitinin ses kalitesi, mikrofon sistemi, ses mekanizması gibi özelliklerle farklı ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Bluetooth araç kitleri teknolojik özellikleri ve nitelikleri ile de değişiklik göstermekte olup bu durum da fiyat çeşitliliği oluşmasında etkili olmaktadır. Kaliteli Bluetooth araç kiti seçimi gerçekleştirmiş olmak sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım için oldukça önemli bir unsur olarak bilinmektedir. Bluetooth araç kiti seçimi yapılırken öncelikle aracın sunduğu sistemler ile Bluetooth kitinin uyumluluk göstermesi gerekmektedir. Aracın teknik donanımı, USB girişine sahip olup olmaması, Bluetooth bağlantısını desteklemesi veya desteklememesi gibi durumlar eşliğinde Bluetooth araç kitleri ile aracın uyumlu bir bütün olması gerekmektedir. Eğer araç sistemi destekliyorsa ekran, mikrofon, hoparlör gibi ek mekanizmalara sahip Bluetooth araç kitleri de güvenle tercih edilebilmekte ve hemen kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Siz de kendi teknolojik gereksinim ve isteklerinize, aracınızın sistem özelliklerine, tasarımına ve bağlantı özelliklerine göre tasarlanmış en uyumlu Bluetooth araç kiti modelini tercih edebilir, güvenli bir sürüş konforu ile seyahat edebilirsiniz.

Bluetooth Araç Kiti Ne İşe Yarar?

Araç kullanımı alışılagelmiş ve kolay, günlük bir rutin veya işlem gibi gözüküyor olsa da son derece önemli bir durum olarak bilinmektedir. Araç kullanımı esnasında bu nedenle öncelikle kendi can güvenliği sonra ise diğer yaya ve araçların can güvenliği için sürücünün dikkati ve odağı yolda, araçta olması gerekmektedir. Elbette sürücünün dikkatini ve odak noktasını dağıtabilecek birçok çevresel ve etken unsur olduğu bilinmektedir, akıllı telefon cihazları da bu dikkat dağıtıcı maddelerin içerisinde yer almaktadır. Akıllı telefonların herkesin hayatında büyük bir yer kaplıyor olması gün içerisinde sürekli olarak çevrelerden, gündemden haberdar olma ve haberdar etme iç güdüsü ile kişileri akıllı telefon kullanımına teşvik etmektedir. Araç kullanımı esnasında gelen arama, çağrı, mesaj ve tüm bildirim türleri sürücünün dikkatini ve ilgisini büyük oranda dağıtmaktadır. Bu durum geri dönülmesi mümkün olmayan birçok üzücü ve tehlikeli durumun yaşanmasına olasılık sağlamaktadır. Tüm bu risk ve tehlikelerin önüne geçme amacıyla tasarlanmış olan Bluetooth araç kitleri; akıllı telefon cihazı ile araç arasında Bluetooth bağlantısı kurulmasını sağlayarak telefona anlık olarak gelen tüm çağrı, arama, mesaj ve bildirimlerin araç tarafından alınmasına olanak sağlamaktadır. Aramaları direksiyon sistemi üzerinden kumanda edilmiş tuş takımı ile cevaplayarak akıllı telefon cihazına herhangi bir şekilde dokunmadan çağrı sesi araç içine aktarılır ve bu şekilde sürücünün dikkati ve odağı yoldan, direksiyon hakimiyetinden ayrılmadan telefon konuşmasının gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Birçok farklı model seçeneği sunan Bluetooth araç kitlerinin bir kısmında ekstra mikrofon ve hoparlör sistemleri, ekran sistemleri gibi farklı ekipmanlar da bulunabilmekte, tüm bu ekipmanlar daha yüksek donanımlı bir kullanımı sürücülere sunmaktadır.

Bluetooth Araç Kiti Nasıl Kullanılır?

Bluetooth araç kitleri karmaşıklıktan son derece uzak, anlaşılması ve kullanımı oldukça kolay olan sistemlerdir. Aracın teknik donanımı, özellikler ve iç tasarımına uyumluluk gösteren bir Bluetooth araç kiti seçimi yapıldığı takdirde hemen bağlantı kurma işlemine geçilmelidir. Bluetooth servisi üzerinden akıllı telefon cihazı ve araç birbiri ile bağlanmalı ve sonrasında kullanıma hazır hale getirilmelidir. Bluetooth araç kiti eşliğinde akıllı telefon ve araç arasında bağlantı kurulmasının ardından telefona gelen tüm bildirimler araç ve araç içerisinde mevcutsa ekran sistemi tarafından alınarak araç kullanım anında sürücüye aktarılmalıdır. Sürüş dikkati ve kalitesi bozulmadan manuel birkaç tuş ve komut ile sürücü cevap verebilir, çağrıyı sonlandırabilir veya yeni bir çağrı oluşturabilmektedir. Çok kullanışlı ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunan Bluetooth araç kitleri kullanıcılara sağladığı tüm teknolojik imkanlar nedeniyle de her geçen gün gördüğü ilgiyi arttırmaktadır.