Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bluetooth Araç Kiti

için 762 sonuç bulundu.

Bluetooth Araç Kiti

Hayatı kolaylaştıran teknolojik gelişmeler arasında olan Bluetooth araç kiti, uzaktan kablosuz iletişim kurmayı sağlıyor. Cep telefonlarının araç kullanımı esnasında çeşitli tehlikelere sebep olduğu düşünülürse araç kiti bu sorunu ortadan kaldırması nedeniyle hayati bir değer de taşıyor. Eller serbest modu sayesinde cep telefonu ile iletişim kurma olanağı tanıyan oto Bluetooth araç kiti, gündelik ihtiyaçlara cevap veriyor.

Bluetooth Araç Kiti Özellikleri

Bluetooth Araç Kiti Özellikleri

Model ve marka bakımından farklılık gösteren Bluetooth araç kiti çakmak bölmesine takılarak her araçta sorunsuzca çalışabiliyor. Otomobillerde güvenliği sağlamanın yanı sıra konforu da artırmayı hedefleyen ürünler, akıllı cep telefonları ile bağlantı kurabiliyor. Böylece telefon içerisinde bulunan tüm multimedya içeriklerine ulaşım avantajı veriyor. Bluetooth teknolojisi sayesinde elleri kullanmaya gerek kalmadan cep telefonu kontrol edilebiliyor. Otomobil kullanırken çalan telefona cevap verilebilirken bir yandan da telefondaki ses dosyaları müzik çalara aktarılabiliyor. Eller serbest modu devreye sokularak gelen aramalar cevaplanabildiği gibi aramalar meşgule de alınabiliyor. Gelen çağrı tamamladıktan sonra herhangi bir tuşa basmaya gerek kalmadan müzik kaldığı yerden devam ediyor. Özellikle yoğun bir trafikte açık yolları görebilmek ya da tanımadığınız bir şehirde yolu bulabilmek için kullanılan navigasyon Bluetooth araç kiti özellikleri arasında hayat kurtarıcı nitelik taşıyor.

Bluetooth Araç Kiti ile Pürüzsüz Ses Çıkışı

Bluetooth Araç Kiti ile Pürüzsüz Ses Çıkışı

Tercih edilen araç kitinden istenen verimi tam anlamı ile alabilmek için gürültüyü azaltan ve ses çıkışını rafine bir biçimde sağlayan modelleri araştırmak gerekiyor. Ses kalitesinin yüksek olması sadece müzik performansını etkilemekle kalmıyor aynı zamanda cep telefonu görüşmelerinde tarafların karşılıklı olarak birbirini duymasını da etkiliyor. Bluetooth araç kiti müzik, iletişim ve navigasyonun yanı sıra güç kaynağı olarak da kullanılabiliyor. Böylece araç içerisinde cep telefonları ihtiyaç halinde şarj edilebiliyor. Ürünün özelliklerine göre 8 ile 10 saate kadar çalışabiliyor. Bluetooth araç kiti USB kablo aracılığı ile cep telefonu dışındaki dijital cihazlardan da hızlı bir biçimde veri alışverişi yapabiliyor. Aynı ürün üzerinde yapılacak ayarlamalar ile Sade tasarıma sahip ürünlerin bir kısmında SD kart girişi de bulunuyor. Yedeklenmiş olan veriler de kısa sürede araç kitine aktarılarak pürüzsüz bir ses çıkışı ile kullanıcı müzik keyfini kesintisiz sürdürebiliyor. Kaliteli detaylara sahip bir araç kitinde mikrofon ve kulaklık da yüksek performans sağlıyor. Böylece ortamda bulunan gürültü görüşmeleri olumsuz yönde etkilemiyor.

Pratik Kullanım Sağlayan Bluetooth Araç Kiti Aynalı

Pratik Kullanım Sağlayan Bluetooth Araç Kiti Aynalı

Oldukça zengin seçenekleri bulunan Bluetooth araç kiti aynalı tasarımı ile de fark yaratıyor. Tasarlandığı günden bu yana kullanıcının dikkatini çeken aynalı modeller, kurulumda da kolaylık sağlıyor. Diğer tasarımlar kadar rahat bir kullanım avantajı olan üründe Bluetooth özelliğinin yanı sıra ekran ve monitör de bir arada bulunuyor. Ekran boyutu kullanılacak olan aracın dikiz aynasına göre farklılık gösteren modeller yüksek çözünürlüğü sayesinde video içeriklerini sorunsuz çalıştırabiliyor. İdeal en boy oranını ayarlama olanağını kullanıcıya veren cihaz, parlamayı önlerken kumanda ile de kontrol edilebiliyor. 16 GB'a kadar USB flash desteği veren aynalı modeller, JPEG ve JPG görüntü dosyalarını da destekliyor. Böylece kullanıcı araç kiti yardımıyla çektiği fotoğrafları da ekrana taşıyabiliyor. Araçların ses sistemlerine entegre edilmesi gereken olan araç kitinin kurulumunun uzman tarafından yapılması gerekirken cihazın çalışması için araç sistemi ile bağlantı kurmasına izin vermek gerekiyor. Cihazın çalışması için genellikle kontağın açılması yeterli olurken bazı tasarımların hareket algılama yeteneği bulunuyor. Pratik kullanım özellikleri ve hayata renk katan detayları ile öne çıkan Bluetooth araç kiti fiyatı ile de her bütçeye hitap ediyor. Konforlu bir sürüş deneyimi yaşatacak diğer ürünleri incelemek için Oto Elektroniği kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(57)
ve üzeri (156)
ve üzeri (177)
ve üzeri (183)
ve üzeri (194)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL