Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

USB & SD Çevirici Modül

için 947 sonuç bulundu.

USB & SD Çevirici Modül

Hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler farklı özellikleri sayesinde günlük yaşantıda vazgeçilmezler içerisinde yerini alıyor. Oto USB ve SD çevirici modül seçenekleri de gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklar arasında sayılıyor. Evde, okulda ya da iş yerinde olduğu gibi otomobil içerisinde de diğer dijital cihazlarda bulunan içeriklere ulaşma imkanı veren oto USB SD çevirici modül, maksimum verim sağlamak adına her araç için farklı farklı üretiliyor.

Zengin Seçenekleri ile USB Çeviri

Zengin Seçenekleri ile USB Çeviri

USB SD çevirici modül çeşitleri bağımsız bir MP3 çaları otomobil teybine bağlayarak hafıza kartta bulunan ya da telefon içerisindeki ses dosyalarına erişim imkanı veriyor. Böylece radyo kanallarına bağlı kalmadan dinlediğiniz müzikleri kişiselleştirme olanağı buluyorsunuz. Özelliklerine göre çeşitlilik gösteren çevirici modüllerin bağlantısı da kısa sürede yapılabiliyor. Tercih edilen modelin fonksiyonlarına göre çeviricinin sağladığı güç de değişebiliyor. Oto USB çevirici modül, ses dosyalarını oynatmanın yanı sıra duraklatma özelliği ile de kullanıcıya çeşitlilik sağlıyor. Otomobil teybi ile uyum olan bir model temin edildiğinde ürün teyp kapağı ile kusursuz bir biçimde entegre oluyor. Aracın orijinal sistemine zarar vermeden ya da herhangi bir kablo eklemek ve kesmek zorunda kalmadan rahatlıkla adapte edilebiliyor. Montaj esnasında sorun yaşamamak için seçilen USB modülün özellikleri gibi ölçülerini de değerlendirmek gerekiyor. Otomobil teybinizi müzik kutusuna dönüştürmeyi amaçlayan SD çevirici modül, kablo karmaşasını da ortadan kaldırarak araç içi dekorasyonuna şıklık kazandırıyor.

USB SD Çeviricinin Sunduğu Özellikleri

USB & SD Çeviricinin Sunduğu Özellikleri

Müzik dosyalarını takılmadan kusursuz olarak çalıştırmanın yanı sıra sesin de rafine biçimde çıkmasını sağlayan USB SD çevirici modül modelleri, renk seçenekleri ile de şık bir görüntü sergiliyor. Modüller, sadece araç içi teyp ile uyum göstermekle kalmayıp varsa direksiyon düğmeleri ile de kontrol edilebiliyor. 1 GB'den 8 GB'ye kadar olan USB bellekleri çalıştırabiliyor. Montaj esnasında ise herhangi bir kablo kesme durumu söz konusu olmadığından aracın orijinal teyp sistemi korunuyor. Ekstra bir aparata gerek kalmadan montaj tamamlanıyor. Kaliteli bir müzik keyfinden ödün vermek istemeyenler için tasarlanan USB SD çevirici modül modelleri, Bluetooth desteği sayesinde kablosuz erişim seçeneği de sağlıyor. Aux kablosu ise cihazın ses performansını artırıyor. Aynı anda birden fazla dijital cihaz da bağlanabiliyor. 12 Volta kadar güç kaynağı olan çevirici USB girişi sayesinde ihtiyaç halinde şarj avantajını kullanıcıya veriyor. Yeni nesil bağlantı standardı veri transferini hızlı bir biçimde tek sunucudan yapabiliyor. Modül üzerinden kontrol edilebilmekle birlikte uzaktan kumanda desteği bulunan ürünler ile kontrol imkanı pratikleşiyor. Aşırı ısınma ya da kısa devre gibi sorunlara sebep olmadan çalışabiliyor.

USB SD Çevirici Modül Markaları ve Fiyatları

USB & SD Çevirici Modül Markaları ve Fiyatları

Her araç tipi ve modeline göre üretilen USB SD çevirici modül markaları da farklılık gösteriyor. Dayanıklılığı ile dikkat çeken çeviricilerde bulunan aydınlatma paneli, karanlıkta dahi ürünün kullanımını kolaylaştırıyor. Veri aktarımı yapan cihaz içerisinde bulunan müzik listesinden çalmakta olan parçaya kadar her bir ayrıntı dijital ekranda kullanıcı ile paylaşılıyor. Kalitesi ile tanınan markalar tarafından günün ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte geliştirilen USB çevirici modelleri, çalan parçayı ilerletme ya da parça atlama gibi alternatifler veriyor. Panel üzerinden yapılabilecek her bir işlem uzaktan kumanda ile ya da aracın direksiyonunda bulunan tuş takımı ile de yapılabiliyor. Oto USB SD çeviri modül fiyatları, ürünün kapasitesi ya da dizaynına göre çeşitleniyor. Sadece USB bellek içerisindeki içerikler değil ürünün izin verdiği bellek kapasitesine sahip SD kartlarda bulunan dosyalar modül ile çalışıyor. Daha fazla oto elektroniği cihaz için Oto Elektroniği kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(153)
ve üzeri (243)
ve üzeri (263)
ve üzeri (266)
ve üzeri (270)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL