Montaj Kitleri

Otomobilinizde kullanacağınız ses sistemlerinizin montajını olması gerektiği gibi yapabilmek için gerekli olan montaj kitlerinden edinebilirsiniz. Montaj kitleri arasında amfi sigortası, tesisat kablo seti, teyp soketi ve pin soketi gibi ürünler yer alır. Bu ürünler sayesinde ses sistemlerinizi otomobilinize kolayca monte edebilir ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ses sisteminin markasına uygun olarak pin soketi almanız gerekecektir. Pioneer marka ses sistemi satın aldıysanız, Pioneer 16 pin soketi satın almanız gerekecektir. Kamasonic ses sistemine sahipseniz, Kamasonic 12 pin soket satın almanız gerekecektir. Her cihaz için ayrı soket modelleri bulunur. Pioneer MP3 için, Pioneer MP3 USB soket almanız gerekecektir.

Araç ses sistemlerinin montajı için profesyonel amfi kablo setine sahip olmanız gerekecektir. Set olarak satın alınan kablo setinin içinde: 5 metre çift korumalı sarı hoparlör kablosu, 0.9 metre siyah 8 GA şasi kablosu, 5 metre mavi 8 GA elektrik kablosu, 5 metre RCA deck kablo, 5 metre gri sinyal kablosu, 30 amper sigorta ve sigortalık bağlantı uçları bulunur. Akustik amfi tesisatı için gerekli olan profesyonel bakır kablo setine tek tık ile sahip olabilirsiniz. Set içerisinde bağlantı montajı için gerekli olabilecek tüm kablolar ve bağlantı aksesuarları yer almaktadır.

Bir diğer kablo seti üreticisi olan Navigold markası tarafından üretilen kablo setini tercih edebilirsiniz. 4GA profesyonel amfi tesisat kablosu setinin içinde gerekli olabilecek tüm kablolar ve bağlantı aksesuarları bulunmaktadır. Oto tesisatınızı kablo setleri ile kolayca aracınıza monte edebilirsiniz. Tesisat kablo setlerinin fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otomobilinize ses sistemi satın alıyorsanız mutlaka bağlantısı için gerekli olan kabloları da temin etmeniz gerekecektir. Oto ses sistemi montaj kabloları sayesinde, sesi sisteminizi otomobilinize kolayca monte edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Montaj Kitleri

için 2,854 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(318)
ve üzeri (434)
ve üzeri (481)
ve üzeri (493)
ve üzeri (526)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL