Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

TV & Monitör

için 717 sonuç bulundu.

TV & Monitör

Otomobilinizle seyir halindeyken, trafik yoğunluğuna bağlı olarak duraklama süreleriniz uzayabilir. Özellikle uzun yol seyahatlerinde, aracınızda bulunan diğer yolcular veya çocuklar için farklı bir eğlence alanı oluşturabilirsiniz. Oto TV ve monitörleri kullanarak müzik dinlemek, eğlenceli videolar izlemek ya da TV kanallarına göz atmak gibi aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Yeni nesil oto TV ve monitörleriyle, aracınıza harici konfor eklemeleri yaparak değer kazandırabilirsiniz. Oto TV sistemleri, eğlence amacı dışında güvenlik amacıyla da kullanılır. Örneğin, kamera görüntüsü, park sensörü, navigasyon gibi önemli fonksiyonları TV monitörleri üzerinden yürütebilirsiniz.

Oto TV Monitör Çeşitleri ve İşlevleri

Oto TV Monitör Çeşitleri ve İşlevleri

Aracınızın gövde genişliğine ya da görüş mesafenize göre monitör inç seçimi yapabilirsiniz. Oto TV monitor inçleri 5, 7, 9, 10, 12.5 gibi farklı boyutlarda tasarlanır. Navigasyon, uygulama kullanımı ve Bluetooth, USB, Wi-Fi gibi bağlantı hizmetleri sunan Oto TV ve monitor çeşitleri, kullanıcılara Smart TV fonksiyonları da sunar. Bu bağlantı tipleriyle akıllı telefonlara ve tabletlere de bağlanabilen Oto TV modelleri, araçlardan güç alarak çalışır. Araç modeliniz ne denli eski olursa olsun, aracınıza kolayca Oto TV bağlayabilirsiniz. Oto TV modellerinin en kullanışlı özelliklerinden biri de Micro SD kartları ve USB bellekleri algılayabilmeleridir. Bu sayede müzik, fotoğraf, video, film, yazılı belge gibi özel verilerinizi TV üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp, Crome, YouTube gibi Google Play uygulamalarını indirerek kullanabileceğiniz Android oto TV versiyonları da kategori içerisinde yer alan diğer ürün çeşitleridir. Seyahatleriniz sırasında bu imkanları kullanarak aracınızda geçirdiğiniz zamanları daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oto TV ekran fiyatları, ürünlerin ekran boyutuna, markasına ya da fonksiyon çeşitliliğine göre çok sayıda farklı seçenek içerir.

Koltuk Başlığı Oto TV ve Monitör Modelleri

Koltuk Başlığı Oto TV ve Monitör Modelleri

Aracınızın ön koltuklarının arka yüzüne monte edeceğiniz oto USB TV'li LCD monitor modelleriyle arka koltukta oturan misafirlerin veya çocukların yolculuk konforunu artırabilirsiniz. Koltuk başlığına takılan monitörler, araç kullanırken müdahale etmenize gerek kalmadan, eğlenceli içeriklere ulaşmanıza imkan tanır. Mobil bağlantılar kurarak akıllı telefonunuz üzerinden kolayca yönetebilir, dilediğiniz müziği basit bir arayüzden anında açabilirsiniz. Güçlü çekirdekleri ve işletim sistemleri olan, ayrıca yüksek bellek kapasitesi sunan koltuk başlığı monitörleri, oto TV fiyatları ile kıyaslandığında ekonomik ve ulaşılabilir ürünlerdir. Araç içi TV monitör fiyatları arasından, uygun seçenekleri belirleyerek küçük bir bütçe ile aracınıza yeni donanımlar kazandırabilirsiniz. Araç içi aksesuarlar, araçların ikinci el satışlarının söz konusu olması surumunda araç fiyatında artışa gidebilmenizi kolaylaştırabilir ve aracınızın piyasa değerini de yükseltebilir. Koltuk başlığı oto TV çeşitleri, otomobiller dışında, uzun yol araçları içerisinde de kullanılabilir. Otobüs, tren, uçak gibi toplu taşıma araçlarında, VIP ve kiralık araçlarda ya da ticari taksilerde yolcu konforunu artırmak adına oto TV modelleri değerlendirilebilir.

Kameralı ve Park Sensörlü Monitörler

Kameralı ve Park Sensörlü Monitörler

Kameralı ve park sensörlü monitörler genellikle sürüş güvenliğini artırmak amacıyla tercih edilen güvenli ürünlerdir. Kameralı monitörler, dikiz aynası formunda, araç gövdesine dahil edilen mini TV formunda ya da katlanabilir ek parça formunda tasarlanır. USB yoluyla şarj edilen ya da araç çakmaklığından güç alan monitör türleri, kolay arayüzleri sayesinde araçla seyir halindeyken basit dokunuşlarla yönetilebilir. Araçların önüne ya da arkasına yerleştireceğiniz IP kamera modelleriyle, görüş açılarınızı çoğaltabilir, park sırasında ya da yoğun trafik anlarında, yol takibini monitör üzerinden detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle gece görüşünün kısıtlı olduğu akşam saatlerinde, uzun seyahatlerde sis farlarına gerek kalmadan, gece görüşlü kamera kullanarak can ve mal güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Bu monitör türleri, yalnızca sensör görevi üstlenmekle kalmayıp, aynı zamanda TV fonksiyonu, medya oynatıcı, arama yönetici gibi işlevleri kullanmanıza da yardımcı olur. Daha fazla oto elektroniği cihaz için Oto Elektroniği kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Alpine (26)
Auto GP (1)
AVT (51)
Bestar (2)
Blaupunkt (3)
Boson (6)
Carway (5)
cbtx (6)
Clarion (46)
Cyclone (2)
(2)
Edison (1)
For-X (79)
Goldmaster (12)
Jameson (36)
Kamosonic (18)
KGN (21)
Ldr (55)
Minton (1)
Naviin (2)
Navimate (2)
Navimex (58)
Navitech (23)
Necvox (37)
Next Base (4)
Noisy (6)
Opax (1)
Panasonic (5)
Pioneer (4)
Solidron (1)
Sony (4)
Sunny (1)
Winoxx (25)
Xetec (39)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili TV

(565)
(37)
Başka bir kelime deneyin

Park Kamerası

(472)
(130)
Başka bir kelime deneyin

Ekran

(310)
(193)
(98)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

(394)
(208)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(60)
ve üzeri (97)
ve üzeri (105)
ve üzeri (106)
ve üzeri (108)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL