TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 20 sonuç bulundu.

KGT Medikal Maske

Sağlık kuruluşlarının yanı sıra günümüzde sık sık kullanılan koruyucu maskeler konusunda doğru tercih yapmak oldukça önemlidir. Günlük hayatın birçok alanında kullanılan koruyucu maskeler; virüs, bakteri ve mikroplara karşı korunmayı sağlamak ve hastalıklardan kaçınmak için son derece kullanılması gerekli ürünlerdir. Tıbbi prosedürler ve muayene gibi işlemler sırasında sağlık çalışanlarının maske takması oldukça önemli bir noktadır. Buna benzer bir şekilde hastalıktan ve bakterilerden korunmak için günlük hayatta sıkça kullanılmaya başlanan maskeler konusunda kaliteli ürün hizmetiyle KGT medikal maske oldukça güvenli bir koruyucu üründür. Mevsim şartlarının olumsuz hava koşullarına sebep olduğu soğuk kış günlerinde özellikle grip gibi hastalıklardan korunmak veya hasta olmaya eğilimli insanların normal hayatında kendisini koruması için kullanması yönüyle oldukça rahatlatıcı bir tedbir olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de evinizde bir paket maske bulundurarak sağlığınıza dikkat etme konusunda önleyici tedbirler alabilir ve hastalıklardan korunmakta bir adım öne geçebilirsiniz. Tüm bu önlemleri almak için doğru maskeyi tercih ettiğinizden emin olmalısınız çünkü maskenin korunma düzeyinin artmasına bağlı olarak kalitesi de artmaktadır. Hastane ürünlerinde sıkça karşılaşabileceğiniz ve korunma donanımlarıyla etkili performansıyla dikkat çeken KGT, üretmiş olduğu medikal maske ile sizleri korumaya devam ediyor. Günlük hayatta sokak, iş yerin, sinema, eğitim alanları, spor tesisleri gibi etkinlik alanlarında insan sirkülasyonu yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sirkülasyon sırasında alanda bulunan kişilerin solunum yoluyla başka birine hastalık bulaştırabilmesi oldukça mümkün bir hal almaktadır. Direnç seviyesi düşük olan vücut, karşılaştığı bakteriler karşısında yenik düşerek kısa sürede hastalığa kapılabilir. Olası hastalıklardan ve bakterilerden korunmak için mutlaka iyi kalitede üretilmiş olan maskelerden bulundurmanız sizin için oldukça önemli bir tedbirdir. KGT medikal maske kullananlar kendilerini koruma konusunda her zaman bir adım önde hissederek hayatına devam etmektedir.

Bakteri ve Virüslere Karşı Mücadele Etmek İçin KGT Maske Takmayı Unutmayın

Bakteri ve Virüslere Karşı Mücadele Etmek İçin KGT Maske Takmayı Unutmayın

Hastalıktan korunmak için iki tarafında maske takması oldukça önemli bir noktadır. Yüz koruyucu maske çeşitleri hayat kalitesini arttırmak ve hasta olma ihtimalini zayıflatmak için kullanılmaktadır. Bu amaçla farklı alanlarda ve farklı amaçlarda kullanılmak üzere üretilen yüz maskeleri bu kriterlere yönelik olarak tasarlanmıştır. Tıbbi amaçlar için üretilmiş olan KGT cerrahi maske ve KGT 3 katlı maske hastane ortamında doktorlar ve hemşireler tarafından kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Tüm sağlık çalışanlarının düzenli olarak maske kullanma gereksinimi olduğu için 3 katlı yapıda olmasıyla oldukça güvenilir koruyucu katmanlar içermektedir. 3 katlı yapısı olmasına rağmen nefes alma konusunda kullanıcının zorluk yaşamamasını sağlarken aynı zamanda nem yapmadan takan kişiyi korumaya devam eder. Maske kullanıcıları için özel olarak tasarlanan KGT maskeler, yüze tam oturması ve burun bölgesini de kapsayabilmesi konusunda oldukça dikkatli bir üretim sergilemiştir. Bu anlamda telli çeşitleriyle ön plana çıkan KGT maskeleri, üst kısmında bulunan tel sayesinde kullanıcının yüzüne tam olarak kapanması ve burun bölgesini kapatması yönüyle başarılı bir tasarım ortaya koymuştur. Solunum yoluyla hastalıklardan korunmak için ağız kadar önemli bir bölge olan burun, telli yapıları sayesinde kullanıcıyı mikroplara karşı korumuş olur. Genel olarak tek kullanımlık olarak takılan maskeler kullanım aşamasından sonra cerrahi atıkların olduğu bölgede toplanmalıdır. Hastalığın ve mikropların bulaşmaması için her iki tarafından maske takması oldukça önemli bir konudur. Solunum yoluyla mikroplar çok zorlanmadan, hasta olan kişiden bir diğerine geçebilmektedir ve bu konuda önlem almak amacıyla evinizde her zaman maske bulundurmanız önerilmektedir. Mikroplu ve tozlu ortamlardan solunum yoluyla hasta olmanın mümkün olduğu bilinmekte olup bu ortamlarda kaliteli bir maske takmanın önemi oldukça değerlidir. Siz de hasta olmadan önce mikroplara ve virüsler karşı kendinizi korumak için maske üretiminde adından sıkça söz ettirmeyi başaran KGT bünyesinin üretmiş olduğu maskelerden edinebilirsiniz. Bu sayede hem kendinizi hem karşı tarafı korumuş ve güvenli bir sosyal hayat ortamı sağlamış olabilirsiniz.

 Günlük Yaşantınızda KGT Maske'nin Koruması Altında Kalın

Günlük Yaşantınızda KGT Maske'nin Koruması Altında Kalın

Sadece sağlık çalışanları ve hasta olanların yanında, günlük yaşantınızda da maske takmanın önemli oldukça büyüktür ve bu yüzden sizin de evinizde mutlaka maske bulundurmanız oldukça yerinde bir karar olacaktır. Maskelerin tek kullanımlık ve sürekli olarak değiştirilmesi gerektiği baz alınarak farklı sayılarda paketlendikten sonra satışa sunulmaktadır. Maskenin koruyucu özelliklerini dikkate aldıktan sonra önemli olan bir diğer konu ise paket içerisinde bulunan maske sayısıdır. Düzenli olarak değiştirildiği için çoklu paketlerde satılan maskeler, günlük hayatta maske kullanan kişiler için KGT cerrahi maske 50 adet oldukça ideal bir pakettir. Yeterli bir süre için kullanım kolaylığı sağlayabilecek bu paket, dönemsel hasta olabilecek ve bağışıklık sisteminin zayıf olduğunu düşünen kişiler için kullanıma en uygun paket olarak yorumlanmaktadır. İçinde daha fazla sayıda maskenin bulunduğu paketlerinde yer alması yönüyle tamamen kişinin tercihine yönelik olarak satışa sunulmuştur. Sağlık alanında çalışanlara yönelik üretilmiş bu paketlerin içerisinde 100 adet maske bulunmaktadır. Genel olarak hastanelerin tercih etmiş olduğu bu paketler günlük hayatta kişilerin kullanımına da oldukça elverişli ürünlerdir. Virüs, mikrop ve bakterilerin yanı sıra toz partiküllerine maruz kalarak vücut direncinin düşmesine yönelik hasta olabilmekte mümkündür. Toz yoğunluğunun bulunduğu ortamda çalışan ya da bu tarz ortamlara maruz kalanlar için üretilmiş olan KGT cerrahi toz maskesi toza alerjisi olan insanların daha rahat nefes alabilmesini sağlamaktadır. Farklı toz moleküllerine ya da kimyasal partiküllere maruz kalan kişiler genel olarak bu yönde üretim yapmakta olan KGT maskelerini tercih etmektedirler. Maske takan kişilerin en büyük sorunlarından olan rahat nefes alma ve nem sorununu ortadan kaldırarak tasarlanan KGT maskeleri, sizi hastalıklardan ve mikroplardan korurken günlük yaşantınıza rahat bir şekilde devam edebilmenizi sağlamaktadır. KGT firmasının üretmiş olduğu farklı amaçlara yönelik maskeler kullanım alanı ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Cerrahi müdahale alanlarında kullanılan KGT cerrahi maskeler olduğu gibi, kişilerin günlük hayatında rahatlıkla kullanabileceği telli maskeler de yer almaktadır. Bu farklılık göz önüne alınarak KGT medikal maske fiyatları çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. İnsan sağlığını korumak için oldukça koruyucu katmanlarla üretilen bu maskeler, sizi hastalıktan ve bakterilerden korumak için bir güvenlik duvarı niteliği taşımaktadır.

KGT Medikal Maskesi ile Rahat Bir Nefes Alın

KGT Medikal Maskesi ile Rahat Bir Nefes Alın

Genel işleyişi yapısına bakıldığında insan sağlığı baz alınarak üretilen medikal maskeler, sağlık alanının vazgeçilmez malzemesi haline gelmiştir. Özellikle sağlık çalışanlarının kullanmasıyla bilinen maskeler, günlük yaşantımızda insanların da sağlığını korumak için sıkça tercih ettiği kararlı bir yöntem haline gelmiştir. Maske takan kişilerin nefes almasında sorun yaşadıkları yönünde şikayetlerin en az seviyeye indirmeyi başaran KGT medikal maske yorumlarını inceleyerek rahat bir şekilde nefes almaya devam edebileceğiniz ürünleri temin edebilirsiniz. Ağız ve burun bölgesini tamamen kapatması yönüyle solunum yoluyla hastalanma olasılığını düşüren medikal maskeler, farklı adet ve kullanım amaçlarına yönelik olarak farklılık göstermektedir. Toz ve kimyasal partiküllerden uzak kalmak için özel olarak tasarlanmış olan KGT 3 katlı maskeler insan sağlığını en çok önemseyen medikal koruyucu malzemelerden meydana getirilmiştir. Sağlığı doğrudan etkileyen ürünlerin başında geldiği için tercih noktasında oldukça doğru seçim yapılması önemli bir konudur. KGT medikal maske kullananlar seçim aşamasında amaca yönelik ve adet yönünden doğru kararı verdikten sonra sağlığına dikkat ederek rahat nefes almaya devam eden kişilerdir. Siz de insan sağlığını doğrudan etkileyen bu önemli ürünlere sahip olmak için medikal anlamda kaliteli ve güvenilir ürünleri olan KGT maskelerini incelemeyi unutmayınız. Hastalığa ve virüslere kapılmadan önce maske takmanın önemi oldukça önemli bir noktada olup bu bilgi sıkça hatırlatılmaktadır. Tüm sağlık ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kgt
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (53)
4a Medical (316)
Abc Derm (10)
Abena (51)
Abend (3)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (51)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (4)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (21)
Atos (34)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (2)
Aym (2)
Ayset (9)
B&H (6)
B-good (18)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomask (1)
Biomedical (16)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Brava (10)
Brp (1)
Bsm (51)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Confy (1)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (53)
(5403)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (514)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Freely (20)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (69)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (17)
İnmedsan (9)
Ivan (2)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (3)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (20)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (24)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (76)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (9)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (93)
Medmask (9)
Meymed (5)
Microlife (1)
Mnm Med (9)
Msr (4)
My Maske (12)
Necklife (1)
Neomask (2)
NETAKS (1)
Nimo (11)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (16)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ortotek (2)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Rich (1)
Roll-N-Go (5)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (4)
Sensi Care (10)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (1)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (5)
Vheal Med (2)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (25)
Wessi (1)
Winix (2)
Wollex (3)
York (4)
YSK (7)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL