Filtreleri Temizle
Marka
Fixplant

Kategoriler

Marka

Dp
Chi
Cvs
Dax
LR
Fe
OGX
DP
Hsr
Ogx
Fnx
F&D
Başka bir kelime deneyin

Saç Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk/Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saç Bakım & Şekillendirme

için 63 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Fixplant Saç Bakım ve Şekillendirme

Saçlar şüphesiz insanlara doğal bir güzellik katan ve dış görünüşlerini iyileştiren birer araçtır. Yalnız kimi zaman genetik olarak kimi zaman ise yıllar içerisinde dökülebilmektedir. Bu gibi durumlarda ise Fixplant saç tozu insanların yardımına koşar. Fixplant saç gürleştirici ürünler sayesinde seyrek ve canlılığını kaybetmiş saçlar eski formuna dönüştürülebilmektedir.

Fixplant Saç Tozu ile Saçlarınızı Gürleştirin

Fixplant Saç Tozu ile Saçlarınızı Gürleştirin

Yıllar içerisinde yoğun tempoya sahip hayatın getirdiği stres insanlardan en değerli varlıklarından olan saçlarını götürebilmektedir. Böyle durumlarda ise insanlar saç ektirme gibi yöntemlere baş vururlar. Ama onun yerine uygulanabilecek hem daha uygun hem de daha hızlı yöntemler bulunmaktadır. Özel günlerinizde sadece birkaç dakika içerisinde uygulayabileceğiniz Fixplant saç dolgunlaştırıcı ürünleri sayesinde saçlarınızı eski görünümüne kavuşturabilirsiniz. Bunun yanında Fixplant sprey ile destekleyerek gün boyu çevresel faktörlerden etkilenmelerini önleyebilirsiniz. Bu sayede yağmur, rüzgâr ve karlı günlerde saçınıza uyguladığınız işlemler gün boyunca kalıcılığını korumaktadır. Fixplant saç bakım ve şekillendirme ürünleri, suya dayanıklı yapıları sayesinde gündelik yaşamda spor ve havuz gibi rutinlerinizde de saçlarınızı daha güzel göstermenize olanak vermektedir. Böylelikle beklenmedik şartlar yüzünden saçınızın bozulacağı veya uyguladığınız ürünlerin etkisinin geçeceği endişesi yaşamadan sevdiğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Her saç türüne uygun olan yapıları ve renk seçenekleri ile siz de saçlarınızı tıpkı gençlik yıllarınızda var olan görünümüne birkaç dakikada ulaştırabilirsiniz. Sayfamızda bulunan modellere göz atarak saç renginize uygun ürünü bulabilir ve güzel görünen saçların tadını çıkartabilirsiniz.

Fixplant Saç Tozu ile Her Ortamda Dikkat Çekin

Fixplant Saç Tozu ile Her Ortamda Dikkat Çekin

Saç dökülmesi günümüzde pek çok insanın korkulu rüyası olmaktadır. Ne yazık ki pek çok kişi bu durumdan mustarip olmaktadır. Ama bu sorunu çözmek ve saçları eski görünümlerine kavuşturmak oldukça basittir. Fixplant kullananlar birkaç dakika süren basit uygulama ile saçlarını eski görünümüne kavuşturabilmektedir. Gün boyunca herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden rahatlıkla hayatlarına devam edebilmekteler. Çok fazla efor gerektiren ve genellikle terlemeye yol açan fiziksel aktivitelerde ise saç spreyi sayesinde saçlarının görünümlerini korumaktadırlar. Doğal ve canlı bir görünüm kazandıran saç spreyi ile siz de saçınızda herhangi bir uygulama olduğunu kimseye belli etmeden mükemmel görünümün tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ürünler tek tek satıldığı gibi Fixplant sabitleyici sprey ve saç tozunu bir arada içeren paketler halinde de satıldığı için toplu bir şekilde alıp bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Birden fazla saç tozu ve spreyini içerin paketleri tercih ederek uzun tatillerinizde veya yurt dışı seyahatlerinizde bitecek endişesi yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu sayede uzun süreler gönül rahatlığı ile saçlarınızın canlı görünümünü koruyabilirsiniz.

Fixplant Saç Tozu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fixplant Saç Tozu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saçlarınızı daha gür ve canlı göstermek için Fixplant ürünleri almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç ince nokta bulunmaktadır. Öncelikle saç renginize uygun bir ürün almak doğal ve güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Sahip olduğunuz saç rengini, sayfamızda bulunan saç tozu ürünlerini sipariş etmeden önce açıklamalar kısmında görebilirsiniz. Sipariş aşamasında da kendi saç renginizi seçerek saçınızda doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca dip boya işlemi uygulanması gereken saçlarda da tercih edilen bu ürünler herkes için uygun olmaktadır. Burada da boyalı saçlarınızın rengini tercih ederek saç diplerinizdeki istenmeyen görüntüden kurtulabilirsiniz. Saç tozu ile saç spreyi genel olarak birlikte tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Siz de paket halinde alarak daha uygun fiyatlara satın alma imkânı bulabilirsiniz. Uzun süreli seyahatleriniz ve tatilleriniz öncesinde de tedarik sürelerini beklememek için 2’li ve 3’lü paketlerin bulunduğu ürünleri tercih ederek saçlarınızın güzel görünümünü sorunsuzca koruyabilirsiniz. Ek olarak sayfamızda bulunan Fixplant sprey yorumlar sizin için oldukça iyi bilgi kaynakları olmaktadır. Önceki kullanıcıların deneyimlerine göz atıp Fixplant hakkında daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.