Filtreleri Temizle
Marka
Tangle Teezer

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Saç Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saç Bakım & Şekillendirme

için 74 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tangle Teezer Saç Bakımı Şekillendirme

Saçlardaki hacim ve parlaklık bakımlı bir saçın en önemli iki belirtisidir. Saçların bakımlı görünmesi için kullanılan ürünlerin yanı sıra saçların taranması da çok önemlidir. Tarak kullanımı sayesinde saçların beslenmesine yardımcı olabilir ve daha hacimli saçlar elde edebilirsiniz. Doğru tarak kullanımı saçların sağlıklı uzaması ve beslenmesi için gereklidir. Birbirinden farklı şekil ve modellere sahip Tangle Teezer, kullanıcılar için farklı özelliklere sahip çeşitli taraklar üretir. Teezer taraklar ile kolay taşınabilir ve sağlıklı tarak seçenekleri sunan marka, çanta dostu tarakları ile ön plana çıkar. Kolayca çantanıza atıp evden çıkabileceğiniz ya da çantanızda sürekli bulundurabileceğiniz Tangle Teezer saç fırçası modelleri ile her yerde ve her zaman saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Tangle Teezer saç ürünleri, saçlar için en iyi sonuç alınabilecek şekilde üretilir. Marka, saç konusundaki tarak - fırça alternatifleriyle müşterilerin memnuniyetini amaçlar. Tangle Teezer saç şekillendirme ürünleri farklı tarzlardadır ve her saç tipine uygun olan tarak modeli ayrıdır. Tarak markaları arasında adından başarısı ile söz ettiren Tangle Teezer, kullanıcılar için birçok farklı desende tarak modellerine sahiptir. Beğenilen dizi ve film karakterlerinden, çeşitli tasarımda modeller ile dilediğiniz Tangle Teezer tarağı tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan Tangle Teezer tarak modelleri, farklı diş sıklıklarında seçenekler sunar. Tarak modellerini inceleyerek kendinize uygun olana karar verebilirsiniz.

Tangle Teezer Saç Bakımı Şekillendirme Ürün Özellikleri

Tangle Teezer Saç Bakımı Şekillendirme Ürün Özellikleri

Her saç tipi farklı olduğundan saçların ihtiyacı olan bakım şekli de birbirinden farklıdır. Seyrek ve hacimsiz saçlar daha dolgun ve canlı gözükmeye ihtiyaç duyarken, yoğun saçlar elektriklenme gibi sorunlar yaşayabilir. Tarak kullanımı bu noktada oldukça önemlidir. Kullanılan tarağın şekil ve özellikleri sayesinde daha hacimli ve elektriksiz saçlara sahip olabilirsiniz. Tangle Teezer taraklar saçlardaki elektriği alır ve saça yumuşaklık verir. Özellikle çantanızda sürekli taşıyabilme avantajına sahip olduğunuz bu taraklar ile her an saçınızı tarayarak elektriklenmenin önüne geçebilirsiniz. 2 farklı boyda dişe sahip olan Tangle Teezer tarak modelleri, uzun dişleri sayesinde elektriklenmenin önüne geçebilir. Kısa dişleri ile de saça yumuşaklık ve parlaklık sağlayan tarak, nemli ve kuru saçlarda kullanıma uygundur. Tarakların dişleri kullanıma bağlı olarak zamanla eskiyebilir ya da yıpranabilir. Tangle bunun önüne geçmek için kapaklı tarak modellerine sahiptir. Özellikle çantada ince uçlu tarak taşımak tarağın dişlerine zarar verebilir. Ancak tarakların dahilinde bulunan fırçalar sayesinde, taraklarınızı uzun süre gelebilecek zararlardan koruyabilirsiniz. Taraklar, saçın açılmasına yardımcı olur. Saçları dipten başlayarak taramak saç diplerindeki yağların, saç içerisinde düzenli bir şekilde dağılımını sağlayarak saçların beslenmesine yardımcı olur. Tangle Teezer saç şekillendirme çeşitleri dahilinde bulunan ürünler, saçlarınız için en iyi özelliklerle donatılmıştır. Plastik dişli fırçalar, saçın dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur ve dilediğiniz şekli vermenize yardımcıdır. Saç diplerine masaj yaparak kan dolaşımının hızlandıran Tangle Teezer taraklar, saç köklerinin daha iyi beslenmesine de yardımcı olur. Bununla beraber saçlar daha sağlıklı görünürken, daha hızlı bir şekilde uzar. Onlarca farklı renk seçeneğine sahip olan tarak ürünlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ödüllü saç taraklarına sahip olan Tangle Teezer, tarak üretimi ve tasarımı konusunda oldukça yetkin bir markadır. Alanındaki güvenilirliği ve nitelikli üretimleri ile Tangle Teezer tarak modelleri, kullanıcılar arasında tercih edilir niteliktedir. Styler Gold Rush gibi modelleri ile marka, adından sıkça söz ettirirken, bunun gibi daha pek çok modeliyle de kullanıcılarına en iyiyi sunmayı amaçlar.

Tangle Teezer Saç Bakımı Şekillendirme Ürünleri Kullanımı

Tangle Teezer Saç Bakımı Şekillendirme Ürünleri Kullanımı

Yanlış tarak kullanımı, saçlarda birçok deformasyona sebebiyet verebilir. Yanlış tarak kullanımı sonucunda saçta kırıklar meydana gelebilir ya da saçlar yavaş uzamaya başlayabilir. Saçların sağlıklı görünmesi ve sağlıklı bir şekilde uzayabilmesi için doğru tarak kullanımı son derece önemlidir. Tangle Teezer saç bakımı şekillendirme ürünleri dahilinde bulunan taraklar her saç tipine uygun olabilecek farklı parçalardan oluşur. Tangle Teezer tarak modelleri arasında hacimli dolgun saçların elektriklenmesini önleyebilecek ya da hacimsiz saçların daha dolgun gözükmesini sağlayabilecek onlarca model ve tasarımda taraklar vardır. Sönük ve hacimsiz saçlar için geniş aralıklı fırçaların kullanılması, saçların daha hacimli görünmesini sağlayacaktır. Özellikle saç kremi ile birlikte taranan saçlar, kremin saçın açılmasını kolaylaştırması sayesinde, kırılmaların önüne geçmenize yardımcı olur. Tangle Teezer taraklar ile saçlarınızı ister nemli, ister kuru bir şekilde içinde bulunduğunuz duruma göre kullanabilirsiniz. Her iki durumda da size istediğiniz en iyi sonucu verebilecek taraklar ile saçlarınızda istediğiniz götüntüyü elde edebilirsiniz. Pek çok farklı renk seçeneğine sahip olan Tangle Teezer saç bakım ürünlerinin tasarımları arasında karakteristik figürler bulunur. O gün giyeceğiniz kıyafete uygun olarak fırça tasarımları bulabileceğiniz genişlikte bir yelpaze sunan Tangle Teezer, kullanıcıları için birçok ürün seçeneği sunar. Tangle Teezer saç şekillendirme ürünleri günü kurtarmanıza ve her an saçlarınıza şekil verebilmenize olanak tanır. Portatif özelliği ve rahat kullanımı ile Tangle Teezer fırça ve tarak parçaları kullanıcıların popüler tercihleri arasındadır. Tangle Teezer saç şekillendirme ürünleri ile saçınızı yalnızca taramakla kalmaz dilediğiniz şekli de saçlarınıza verirsiniz. Tangle Teezer krepe seti ile saçlarınızı kabartabilir ve hacim kazandırabilirsiniz. Çeşitli Tangle Teezer saç bakım & şekillendirme ürünlerini sayfamızdan görüntüleyerek modeller hakkında detaylı fikir edinebilirsiniz.

Tangle Teezer Saç Bakımı Şekillendirme Ürün Fiyatları

Tangle Teezer Saç Bakımı Şekillendirme Ürün Fiyatları

Tangle Teezer saç bakımı fiyatları, tarakların sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterebilir. Daha çok çantada taşımaya uygun olan Tangle Teezer saç bakım ürünleri, kullanım kolaylığı ve fiyat performans seçenekleri dolayısıyla tercih edilir. Saçtaki elektriğin giderilmesini sağlayan ve yerine yumuşacık saçlar bırakan Tangle Teezer tarak ve fırçalar, model farklılıklarında farklı fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Aynı modelin farklı tasarımlarında tarak fiyatları ortalama olarak birbirine yakındır. Tangle Teezer saç fırçaları ile daha sağlıklı bir saça sahip olabilirsiniz. Saçlarınızı düzenli olarak taramanız halinde, saç diplerinizde bulunan yağlar saçlarınıza dağılacak ve saç diplerinde kan dolaşımınız hazırlanacaktır. Böylece saçlarınız daha parlak ve canlı görünür. Saçlarınızın daha iyi ve parlak gözükmesini istiyorsanız tarak seçiminize ve kullanımınıza özen göstermelisiniz. Tangle Teezer taraklarınızı en fazla bir ay ara ile mutlaka yıkamalısınız. Böylece taraklarınızda oluşabilecek zararlı oluşumları engelleyerek saçlarınızın sağlığını da korumuş olursunuz. Tangle Teezer fırçalar, aynı model tarak üzerinden birden çok tasarıma sahiptir. Dilediğiniz fırça çeşidini bir ya da birkaç model şeklinde edinebilirsiniz. Karakteristik tasarımlar arasında bulunan Tangle Teezer compact styler rose gold black saç fırçası ve yine farklı basic renklerden oluşan seri kullanıcılar arasında tercih edilir. Tangle Teezer saç bakımı şekillendirme ürünleri hakkında yapılan yorumları ve kullanıcı deneyimlerini görüntüleyerek de taraklar hakkında fikir edinmeniz mümkün. Herkesin saç yapısı ve renk tercihi farklı olabilir. Tangle Teezer bakım ürünlerini farklı renk ve desenlerde kadın ve erkeğe ayrı tasarımlarıyla seçebilirsiniz. Sayfamızda bulunan filtreleme özelliği ile saçlarınız için en uygun tarağı bulabilirsiniz. Nemli veya kuru saçınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve devamlı olarak yanınızda taşıyabileceğiniz ayrıcalıklı ürünlerden olan Tangle Teezer saç bakım şekillendirme ürünlerine sayfamızdan güvenle sahip olabilirsiniz.