Filtreleri Temizle
Marka
Polo Exchange

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Polo Exchange Erkek Kol Saati

için 26 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Polo Exchange Erkek Kol Saati

Değişen zaman ve gelişen teknoloji ile birlikte varlığını ve kullanımını kaybetmeyen en önemli aksesuarlardan biri de erkek kol saati modelleridir. Eski değerini kaybetmeden hem klasik modelleri ile hem de teknolojiye uyum sağlayan yeni tasarımları ile Polo Exchange erkek kol saati modelleri gündelik yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir.

Polo Exchange Erkek Kol Saati Orijinal Tasarımlar

Polo Exchange Erkek Kol Saati Orijinal Tasarımlar

Polo Exchange erkek kol saati tasarımlarıyla oldukça ön plana çıkan ve beğenilen ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Kadran şekli olarak çoğunlukla yuvarlak modelleri benimseyen Polo Exchange farklı çaptaki modelleriyle her kesimin beğenisine uygun çeşitli seçeneklere yer vermektedir. Küçük çaplara sahip yuvarlak saat modelleri genellikle analog seçeneklerde kullanılırken dijital seçeneklerde ise daha geniş çaplı 50-55 cm civarında kadrana sahip modeller tercih etmektedir. Kadran çevresinde yer alan ayarlama kollarını da tasarımları içerisinde dikkat çekici ve şık birer detay haline getirerek modellerde bir bütünlük sağlamaktadır. Polo Exchange erkek saat analog modellerde iç kısmı göstergelerle donatılmış modellerin yanında daha sade ve detaysız modeller de göze çarpmaktadır. Kordon özellikleri incelendiğinde metal, deri, silikon gibi pek çok materyalin kullanıldığı görülmektedir. Metal kordonlu seçeneklerin kordon kısmı daha metalik ve parlak renklere sahipken kadran kısmında çok renkli tasarımlar da görülmektedir. Bununla birlikte iki renkli uyumun yakalandığı metal kordonlu modeller de ürünler içerisinde yerini almakta ve kullanıcılar tarafında çokça beğenilmektedir.

Polo Exchange Erkek Kol Saati Alternatif Modeller

Polo Exchange Erkek Kol Saati Alternatif Modeller

Polo Exchange erkek deri kol saati deri kordonun asla modasının geçmemesiyle ve duruşlarındaki ağır hava sayesinde klasik, resmi kıyafetlerin tamamlayıcısı haline gelmektedir. Kullanılan deri malzemenin kalitesi ve soyulmaz yapısı ile uzun süre kullanabileceğiniz deri kordonlu saatler şıklığınızı tamamlayan bir unsur haline gelmektedir. Modellerin siyah, kahverengi deriden yapılan seçeneklerinin yanı sıra gri, lacivert gibi farklı renklerdeki alternatifleri de sizlere sunulmaktadır. Polo Exchange erkek çelik kol saat üzerindeki kordona harmanlanan silikon detayları da modern ve şık görünümü bir araya getiren ve tarzınıza değişik bir hava kazandıran seçenekler arasında yer almaktadır. Erkek kol saati içerisinde plastik ve silikon kordonun da sıkça tercih edildiği modeller genellikle dijital seçeneklerde daha fazla görülmektedir. Daha geniş ve sportif bir yapıya sahip olan bu modellerin kadranları içerisinde pek çok dijital gösterge yer almaktadır. Sporcuların veya dağcıların rahatlıkla kullanabileceği gibi gençler arasında da çok yaygın olan bu modeller sunmakta olduğu fonksiyonlar ile de beğenileri üzerine toplamaktadır.

Polo Exchange Erkek Kol Saati ile Zamanı Kaçırmayın

Polo Exchange Erkek Kol Saati ile Zamanı Kaçırmayın

Suya dayanıklı olması artık kol saatlerinde aranan bir özellik haline gelmektedir ve bu fonksiyona sahip modeller çok daha pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Çeşitli derinliklere kadar etkili olan su geçirmez yapısı, kol saatlerinizin pek çok hava şartında daha rahat kullanılmasına olanak tanımaktadır. Spor yapan gençler arasında da en çok aranan özelliklerden biri tere ve sıvılara karşı dayanıklı su geçirmez kol saatleridir. Polo Exchange erkek saat yorumları takvim, kronometre ve alarm gibi özelliklerin de tercih sebebi olduğu ve etkili şekilde çalıştığını belirtmektedir. Gün, ay ve yıl olarak takvimin dijital göstergeleri de oldukça beğenilmekte ve işlevsel bulunmaktadır. Dijital modellerde daha sık kullanılan iç ışık, dual time çift saat gibi diğer özellikler de markanın kol saatlerini daha cazip ve kullanışlı hale getirmektedir. Dayanıklı malzemeleri, çeşitli özellikleri ve tasarımlarıyla ön plana çıkan kol saatleri için sayfamıza göz gezdirebilir; Polo Exchange erkek saat fiyatları, modelleri ve yorumlarını inceleyerek kendiniz veya sevdikleriniz için en beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.