Filtreleri Temizle
Marka
Joop

Kategoriler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
Q5
Vgm
Naz
SVR
Svr
FBI
Fc
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

EDT
Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 11 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Joop Parfüm & Deodorant

Parfüm her zaman erkek ve kadın için önemli bir noktada olmuştur. Diğer insanlara karşı fikirlerimiz oluşurken birçok etken önem taşır. Bunlardan birisi de koku olarak önemli yer tutar. Joop parfüm sizi her zaman ilk izlenimde bir adım öne taşıyacaktır. Joop parfüm kokusu ilk izlenimde karşı tarafın düşüncesinde yeşil ışıklar yakmanıza imkan verecek.

Joop Parfüm ile Yeşil Işık

Joop Parfüm ile Yeşil Işık

Parfüm ile kendinizi ifade etme imkanı yakalayacaksınız. Kokunuz sizi her zaman temsil edecek bir özellik olacak. Seçtiğiniz parfüm kokusu da bu yüzden önem taşımaktadır. Seçtiğiniz parfüm ve kokunun enerjisi ile beraber yakınızdakilere birçok şeyi ifade edebilirsiniz. Joop parfüm içeriği size her zaman canlı ve enerjik bir koku sunacak. Enerjinizi yüksek tutmanızı sağlayacak. Erkek ve kadın modellerinin ikisinde de ruh halinizi üst seviyelere taşıyacak. Joop Homme modelinde bergamot, mandalina, limon, portakal çiçeği, yasemin, tarçın, güneş, vanilya, tonka fasulyesi, paçuli ve sandal ağacı barındırıyor. Bu kadar fazla koku olması düşüncesi belki şüphe uyandırabilir. Fakat bu kadar kokuyu orantılı şekilde uzman ellerin ortaya çıkarması olağanüstü bir kombinasyon oluşturur. Erkeklere özel olan bu modelde egzotik duyularla erkeksiliği sonuna kadar hissedeceksiniz. Joop parfüm yorumları da genel anlamda ürünler hakkında detaylı bilgiler içermektedir.

Joop Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Joop Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Joop parfüm modelleri erkek ve kadınlar için üretilmektedir. Üretilen parfümlerin kokusu her zaman farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak üretiliyor. Hiçbir zaman tamamen aynı kokuyu duymayacaksınız. Her yenilenen model size farklı bir hissiyat yaşatacak. Joop parfüm merakı sizde oluştuysa bunu yenmeye çalışmayın. En kısa sürede bir Joop parfüm alarak, kullanın ve tadını çıkarın. Etrafınızdaki bireylerin de kokunuza karşı merak içinde olduğunu göreceksiniz. Parfüm şişelerinin tasarımları da birçok kişinin dikkatini çekecek. Kullandığınız parfümün şişesi ile de bir şeyleri ifade edebilirsiniz. Joop bu konuda da size değişik seçenekler sunuyor. Parfüm şişesinin tasarımı canlı ve enerjik olacak şekilde üretiliyor. Enerji ve canlılık herkesin her zaman ihtiyacı olan özelliklerdir. Parfüm miktarı olarak ise 75 ml, 100 ml ve 125 ml olmak üzere iç çeşit bulunuyor. Yanınızda da kolayca taşıyabileceğiniz bir yapısı mevcut. Joop parfüm çeşitleri farklı zamanlarda farklı hissiyatınıza karşılık verecektir. Hiçbir zaman sizi yalnız bırakmayacak. Detaylı incelemeyi sayfamızda yapabilirsiniz.

Joop Parfüm Çemberi

Joop Parfüm Çemberi

Joop parfüm ile geçirdiğiniz dakikalar size farklı bir hava katacak. Etrafınızdaki insanların da dikkatini bu sayede çekeceksiniz. Joop parfüm dinamikliği ve enerji yansıması sayesinde hoşunuza gidecek. Sizin hoşunuza giden bu koku sizi ve dolayısıyla etrafınızdakileri etkileyecek. Joop parfüm nasıl diye merak edenler de sizi gördükçe iyi olduğunu anlayacak. Kötü ve negatif kokulardan uzak olmak size iyi gelecek. Marka bünyesindeki farklı aroma ve notalar ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Joop parfüm cildinize uygulandığında cildinizle uyum içinde olacak ve gün boyu kalıcılığını sürdürecek. Cildinizle uyumlu olan koku size ve çevrenize daha hoş gelecek. Böylece cildiniz de rahat ve ferah şekilde canlılığını koruyacak. Tahriş veya herhangi bir zarar göstermeyecektir. Markanın parfümleri gerekli testlerden onay almıştır. Joop parfüm fiyatları veya detaylarını da merak ediyorsanız sayfamızda inceleme yapabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.