Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Parfüm & Deodorant

için 15 sonuç bulundu.
 • 53,75 TL 40,31 TL
  % 25

  famarketimm
  %100
 • 19,99 TL

  SarsalKozmetik
  %100
 • 41,80 TL

  Kozmetikburada
  %98
 • 18,50 TL

  OgemPharma
  %100
 • 21,90 TL

  NysaKozmetik
  %100
 • 25,00 TL 14,90 TL
  % 40

  Myparfumeri
  %97
 • 30,22 TL 26,59 TL
  % 12

  DaYii
  %95
 • 29,00 TL 21,95 TL
  % 24

  TunaParfumeri
  %84
 • 49,00 TL 37,95 TL
  % 23

  TunaParfumeri
  %84
 • 23,88 TL 23,72 TL

  ElektroSepeti
  %84
 • 45,44 TL 40,90 TL
  % 10

  SeZenPa

İvrindi Parfüm & Deodorant

Kozmetik ürünleri arasında güzel koku vermek amacıyla kullanılan en temel ürün olan parfüm ve deodorantlar, günlük yaşantıda önemli bir yer kaplar. Hem toplum içerisine sıklıkla karışan, hem de zamanının çoğunu evde geçiren kişilerin kullandığı ürünlerdendir. İvrindi, kullanıcılarının taleplerini parfüm ve deodorant alanında ürettiği kaliteli ürünlerle karşılar. Kadın erkek herkes için koku üreten firma, ürün skalasındaki çeşitlilik ile her zevkten insana hitap etmeyi başarır. Taze doğa kokuları, okyanus esintisi kokuları, çiçek kokuları ve baharat kokuları, parfüm kaynaklarına örnek olarak verilebilir. İvrindi parfüm kullananlar , hiçbir yerde eşine rastlanmayan %100 orijinal kokuları üzerlerinde taşırlar. Kokular yüksek oranda kalıcıdır ve 24 saate kadar etkisini yitirmez. Marka, parfümlerinin etkisini destekleyici olarak deodorant üretimi de yapar. Aynı paket içerisinde gelen parfüm ve deodorant setlerinde, her iki üründe de kullanılan kokular birbirini tamamlar. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde ve aroma verici içermezler. Aynı zamanda, deodorant ürünlerinde de ozon tabakasına zarar verecek tehlikeli ve zehirli gazlar bulunmaz. Kadın ve erkek kullanıcılar için üretilen parfümlerde ayrım, kokunun keskinliği ile sağlanır. İvrindi erkek parfüm çeşitlerinde daha çok tarçın, karabiber gibi sert baharat aromaları kullanılırken, kadın parfümü çeşitlerinde yumuşak çiçek kokuları kullanılır. Çeşitli kokular arasından, vücut kimyanıza uygun parfümü bulabilmek için sayfamızda bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Orijinal İvrindi Parfüm ve Deodorantlar ile Kokunuzu Keşfedin

Orijinal İvrindi Parfüm ve Deodorantlar ile Kokunuzu Keşfedin

Her vücut tipi için uygun parfüm kokusu farklılık gösterir. Aynı koku, her insanda aynı etkiyi yaratmayacağı için kişiye özel kokunun bulunması gerekir. Yağlı vücut tipine sahip kişilerde, keskin bahat kokuları istenmeyen şekilde ağırlaşabilir. Cilt yapısı sebebiyle yağlanma problemi olanların daha akışkan ve hafif kokular tercih etmeleri tavsiye edilir. Okyanus kokuları bu kişiler için ideal olacaktır. İvrindi parfüm yorumları kısmına yapılan geri bildirimlerde; kendileri için doğru parfümü bulan kişiler, firmadan övgüyle söz ederler. Kuru cilt tiplerine genellikle her tür uyum sağlar. Fakat burada da terleme miktarına dikkat etmek gerekir. Fazla terleyen kullanıcılarda; okyanus kokuları ve bazı çiçek kokuları, ferahlıklarını kaybederek ekşi bir kokuya dönüşebilirler. Bu vücut tipi için de, baharatlı kokular uygun olacaktır. Baharat kokuları genellikle erkek parfümlerinde yer alır. Ancak tercihe bağlı olarak bayan kullanıcılar da, erkek kokularıyla kendilerine has tarzlarını yansıtabilirler. Benzer şekilde, parfüm ve deodorant üretiminde çiçek kokuları genellikle bayan sınıfına dahil edilse bile; erkek kullanıcılar da bu ürünler ile kimyalarına uygun kokuyu ortaya çıkarabilirler. Firma, ürünlerini her vücut tipini dikkate alarak ürettiğinden çok geniş bir kitleye hitap eder. Yüksek kaliteden ödün vermeyip, uygun fiyatlarla kullanıcılarının yüzünü güldürür. İvrindi bayan parfüm fiyatı ve erkek ürünlerindeki indirimleri ile, her bütçeden insana ulaşmayı başarır. Deodorantlarını, son teknoloji ile kaliteli malzemeden üreterek güvenli kullanım imkanı sağlar. Sıcaklık ve basınç gibi koşullara dayanıklı şekilde tasarlanan dış yapısı ile çanta ve valiz içerisinde taşınmaya elverişlidir. Sıkıştırılmış gaz yapısıyla alandan tasarruf sağlayarak, hacim olarak daha fazla miktarda parfüm taşır. Özel formül yapısı sayesinde, deodorant kutusu içerisinde bulunan koku kapsülleri gaz içerisinde çözünür. Sıkıldığı zaman tekrardan koku zerreciklerine dönüşen gaz, vücut üzerine yapışarak uzun süre boyunca etkisini kaybetmeden koku yayar. Genellikle koltuk altı bölgesine uygulanan İvrindi deodorant, tahriş etmeden etkisini gösterir. Doğru koku bulunduğunda, parfüm ile beraber uygulanarak kalıcılığı arttırılır. Sizler de parfüm ve deodorant paketlerini incelemek ve satın almak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı Kullanımı ile İvrindi Parfüm ve Deodorant

Sağlıklı Kullanımı ile İvrindi Parfüm ve Deodorant

Kozmetik kullanımı, ürünlerin doğrudan tene temas etmeleri sebebiyle sağlık açısından önem verilmesi gereken bir konudur. Bu ürünler arasından parfüm ve deodorantlar ise hem tene direkt temas eder, hem de solunum yolları ile doğrudan ilişki içindedir. İvrindi parfüm deodorant çeşitleri, laboratuvar ortamında uzmanlar tarafından test edilip onaylandıktan sonra piyasaya sunulur. %100 orijinal içeriklerle hazırlanmış ürünler, doğal maddelerden üretilip, hiçbir kanserojen madde içermezler. Toplum genelinde tahriş, kızarıklık ve kaşınma gibi olumsuz durumlara sebebiyet veren alerjenler parfüm ve deodorantlarda kullanılmaz. Ayrıca, özellikle deodorantlarda kullanılan pudralama yöntemi ile aroma vericiler, gözle görülmeyen pudra tanecikleri içine hapsedilir. Böylece sıcak havalarda, vücudun kıvrım bölgelerinden olan koltuk altı bölgesinde, sürtünme ile oluşabilecek tahrişler önlenmiş olur. Bu bölgede oluşması muhtemel olan ıslaklık da pudralar tarafından emilerek, görsel olarak oluşabilecek kötü görünümün önüne geçilir. Vücudun doğal ve sağlıklı döngüsü olan terleme olayını kısıtlamayan deodorantlar; yalnızca ter kokusunu bastırarak, vücuttaki orijinal temizlik kokusunu destekleyen koku zerrecikleri yayar. Sıcak havalarda kullanıldığında, ferahlatıcı özelliği ile hareket kabiliyetini arttırır. Solunum sistemi açısından hiçbir zararlı gaz ve sıvı karışımı içermeyen parfüm ve deodorantlar güvenle kullanılabilir. Tüm bu özellikleri ile çok tercih edilen bir ürün olarak kozmetik sektöründe yerini alır. Firmanın 55 ml ve 150 ml hacimlerindeki özel çanta tasarımları, seyahat halinde büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlar. Sıvı akışına karşı tedbir alınarak üretilmiş kapak modelleri sayesinde, parfümünüzü çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İvrindi deodorant fiyatı , her kesimden kullanıcının rahatlıkla karşılayabileceği düzeydedir. Sayfamızı takip ederek, filtreleme özelliği ile aradığınız tarzda parfüm ve deodorant çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İvrindi Parfüm ve Deodorant Kullanımında Püf Noktalar

İvrindi Parfüm ve Deodorant Kullanımında Püf Noktalar

Parfüm ve deodorant seçimi ve kullanımı aşamalarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu ince detaylara önem verildiğinde İvrindi parfüm, maksimum düzeyde verim alınarak kullanılır. Parfüm seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken husus; kokunun ham maddesidir. Kokular, her vücutta farklı yansımalar oluşturduğundan kişiyi en çok yansıtan kokunun bulunması zaman alabilir. Parfümler, doğal ve sentetik olmak üzere iki çeşit ham maddeden üretilir. Doğal tonlar da kendi içinde; çiçeksi ve odunsu gibi kısımlara ayrılır. Bergamot, portakal, vanilya, tarçın, yasemin ve daha birçok hammade arasından doğru koku bulunduğunda ikinci adıma geçilir. İkinci adım, parfümün doğru uygulanış biçimidir. Kokularda gün boyu süren kalıcılığı arttırmak için parfüm, saç ve kıyafet üzerine sıkılabilir. Sıkma işlemi yapılırken, kıyafette iz bırakmamak adına 15 cm mesafeden sıkım işlemi gerçekleştirilmelidir. Farklı bir seçenek olarak vücudun nabız bölgeleri olan boyunda kulak arkası ve el bileklerinin iç kısımları, parfümün sıkılması için ideal noktalardır. Bahsedilen bölgelerde, deri yüzeyine yakın bulunan damarlar içerisinden devamlı olarak akan kan sayesinde sıcaklık elde edilir. Bu sıcaklık da parfüm kokusunun doğal yollarla yayılmasını sağlar. Ancak, ortamda yeterli miktarda nem bulunmadığında parfüm yayılımı istenilen oranlarda gerçekleşmez. Böyle zamanlarda parfümü 2 saat aralıklarla tazelemek uygun olacaktır. Deodorant kullanımında ise, maksimum verim alabilmek için koltuk altı bölgesi temizlenmeli, temizlik işleminden sonra deodorant uygulanmalıdır. Aksi takdirde ter kokusu perdelenemez ve nahoş bir koku bedenden yayılır. Tüm bu kurallara uyularak kullanılan ürünler, beklenen etkiyi yaratırlar. Kullanıcılarını her anlamda memnun etmek isteyen firma, İvrindi parfüm fiyatı üzerinden yaptığı indirimlerle vizyonuna uygun hareket eder. Sizler de en uygun fiyatlı yüksek kalite ürünlere sahip olmak istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ivrindi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avon (2486)
Zara (178)
Slazenger (214)
Burberry (433)
Versace (416)
Bargello (2191)
Calvin Klein (448)
Bvlgari (327)
Oriflame (444)
Nivea (1673)
Sansiro (732)
Farmasi (645)
David Walker (517)
Rexona (502)
Paco Rabanne (468)
Jagler (466)
Caldion (364)
Hugo Boss (323)
Garnier (318)
Emotion (302)
She (276)
Fa (273)
Lancome (273)
Hermes (248)
Deotak (234)
Guerlain (220)
Nusnus (220)
Dayens (219)
Tom Ford (215)
Sükke (210)
Huncalife (204)
Old Spice (198)
Privacy (190)
Givenchy (180)
Axe (179)
Ixora (176)
Kenzo (174)
Sebamed (169)
Issey Miyake (161)
Dove (160)
Lacoste (160)
Q Life (160)
Blade (159)
Brescia (156)
LR (152)
Xo (152)
Brut (149)
Amouage (147)
Rebul (147)
Snob (138)
Chloe (132)
Estee Lauder (129)
Davidoff (125)
Diesel (123)
Prada (121)
Chanel (115)
Equal (112)
Riposte (107)
Cecile (103)
Hunca (103)
8x4 (102)
Playboy (102)
Gucci (101)
Adidas (97)
Mevlana (94)
Azzaro (92)
Cacharel (91)
Dkny (88)
Mont Blanc (88)
Xerjoff (88)
Tiara's (85)
Attar (84)
Elie Saab (82)
Vakko (82)
Aksa (75)
Nuxe (73)
Tabac (73)
Mancera (72)
İronic (71)
Siveno (68)
Nishane (67)
L'espoire (65)
XO (65)
Bi-es (64)
Cocu (64)
Valentino (64)
Jimmy Choo (63)
Lepassion (63)
Galata (62)
Incia (61)
LM (61)
Memo (61)
Dunlop (59)
Armaf (58)
Gillette (58)
Trussardi (58)
Carminella (57)
Joop (57)
Faberlic (56)
Moni (55)
Bellissima (54)
Moschino (54)
Aksa Esans (53)
Clinique (49)
Parlement (49)
Uso (49)
Dunhill (48)
Gabrini (48)
4711 (47)
Cerruti (47)
Paradise (47)
Montale (46)
Lelas (45)
Missist (43)
Creed (42)
Lalique (42)
No Nome (42)
Teona (42)
Ahsen (41)
Cofinluxe (41)
Morfose (41)
Tereson (41)
All Scents (40)
Saria (40)
Dolce (38)
Rokko (37)
Cartier (36)
Al Buhara (34)
Ogansia (33)
Prova (33)
Forever (32)
Speed (32)
Rosense (31)
Akat (30)
Cazador (30)
Guess (29)
Luis Bien (29)
Caudalie (28)
LaNaturel (28)
Boucheron (27)
Disney (26)
Manly (26)
Shiseido (26)
Adrenalyn (25)
İxir (25)
Arm&Hammer (24)
Byblos (24)
D'artiste (24)
Initio (24)
La Rive (24)
Mauboussin (24)
Verdure (24)
Jo Malone (23)
Poni (23)
Secret (23)
Aramis (22)
Biotherm (22)
Deepsea (22)
Souprise (22)
Vp (22)
İvrindi (22)
Amway (21)
Aromel (21)
Jovan (21)
Lomani (21)
Prego (21)
Shedde (21)
Tous (21)
Afnan (20)
Endoles (20)
Fila (20)
L'occitane (20)
Loewe (20)
Nasomatto (20)
Bad Bear (19)
Bentley (19)
Dior (19)
Ecowell (19)
Jaguar (19)
L'rouge (19)
Pastel (19)
Granada (18)
Mavi (18)
VP (18)
Zayna (18)
Ac Class (17)
Alix Avien (17)
Beyonce (17)
Juistman (17)
Lanvin (17)
Musk (17)
Sanex (17)
Tlg (17)
Bies (16)
Collezione (16)
Courreges (16)
Gres (16)
Koton (16)
Rose White (16)
Tom Frank (16)
Tudors (16)
Vichy (16)
Bee Beauty (15)
Ivrindi (15)
Korloff (15)
Nuit Sense (15)
Perspi (15)
Balmain (14)
Cabotine (14)
Dolce Vita (14)
Ital (14)
Le Cardes (14)
My Life (14)
Sufi (14)
Zegna (14)
Benetton (13)
Dore (13)
Equilibra (13)
Ersağ (13)
Extory (13)
Nike (13)
Rochas (13)
Sisley (13)
Sorvella (13)
Zeyy (13)
Balenciaga (12)
Bond (12)
Buhara (12)
Jil Sander (12)
Nevrah (12)
Bond NO.9 (11)
Chopard (11)
Dsquared (11)
Evaflor (11)
Homm (11)
Nina Ricci (11)
Nu Parfums (11)
Ojuvi (11)
Sospiro (11)
Storm (11)
Bionnex (10)
Chevignon (10)
Driclor (10)
Escada (10)
Florancia (10)
Jacomo (10)
Mr Parfüm (10)
Nicolai (10)
Nil (10)
Purixima (10)
Roxanne (10)
Stendhal (10)
Triumphant (10)
Yakura (10)
Aclind (9)
Atkinsons (9)
Aulyte (9)
Babe (9)
Bionike (9)
Butterfly (9)
Carmina (9)
Charriol (9)
Coty (9)
Degree (9)
Fcuk (9)
Kreasyon (9)
Mrt Esans (9)
Nazeli (9)
Qlife (9)
Romeron (9)
Sally (9)
Sweatset (9)
Terko (9)
Tressard (9)
Uriage (9)
Winking (9)
Zeyd (9)
Aigner (8)
By Nini (8)
Bymg (8)
Charisma (8)
Delina (8)
Jovoy (8)
Lavilin (8)
Lrouge (8)
Naf Naf (8)
Solissima (8)
Ulric (8)
Viar (8)
Vivien (8)
We Love (8)
Whisky (8)
Arrid (7)
Elegante (7)
Ferrari (7)
Finalist (7)
Impulse (7)
Mercy (7)
Moira (7)
Mona Roza (7)
Omerta (7)
Polo (7)
Real Time (7)
Revlon (7)
Roqvel (7)
Sava (7)
Sure (7)
Zippo (7)
Ajmal (6)
Akita (6)
Avva (6)
Baron (6)
Byredo (6)
Darkzone (6)
Divax (6)
Elegant (6)
Ferne (6)
Francesco (6)
Frannita (6)
Glock (6)
Iceberg (6)
Kappa (6)
Lambre (6)
Lasido (6)
Lost (6)
May Day (6)
Missoni (6)
Mrt (6)
Naz (6)
Orlane (6)
Pomellos (6)
SVR (6)
Skagen (6)
Swat (6)
Ban (5)
Borotalco (5)
D'amore (5)
Ekol (5)
Etro (5)
Flormar (5)
Jenny (5)
Keen (5)
La Monde (5)
Miu Miu (5)
Nutralen (5)
Paul Vess (5)
Police (5)
Pupa (5)
Spoil (5)
Stylepolo (5)
Sultan (5)
Unice (5)
V Canto (5)
Valmont (5)
Agent (4)
Akat 2000 (4)
Alescia (4)
Armani (4)
Blueberry (4)
Bonveno (4)
Carrera (4)
Celenes (4)
Clemency (4)
Criminal (4)
Ex Nihilo (4)
Extrem (4)
Free Love (4)
Glow Girl (4)
Hollister (4)
Horus (4)
Jawhar (4)
Lyke (4)
Naz Esans (4)
Ostwint (4)
Palmolive (4)
Panorama (4)
Paul Polo (4)
Rihanna (4)
Roja (4)
Rosella (4)
Shaik (4)
The Voice (4)
Uber (4)
Vaseline (4)
W-Lab (4)
Alaia (3)
Arsal (3)
Baracco (3)
Bbny (3)
(244)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL