Filtreleri Temizle
Marka
Davidoff

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
Q5
Vgm
Naz
SVR
Svr
FBI
Fc
Tto
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

EDT
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 24 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Davidoff Parfüm & Deodorant

Günlük hayatta evden çıkmadan önce en son yaptığımız şey parfüm sıkmaktır. Yeni bir güne güzel kokuların pozitif enerjisiyle başlamak kadar iyisi yoktur. Bu sayede bütün bir gün kendinizi enerjik, canlı ve neşeli hissedebilirsiniz. Çalışırken, oradan oraya koştururken derin bir nefes alıp kendimize gelmemiz gerekir, bu noktada güzel bir koku duymanız sizleri daha çok motive eder ve bu motivasyonla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Davidoff parfüm sizlere tam da bunu sağlamaktadır. Kendinizi güçsüz, yorgun ve bitkin hissettiğiniz anda burnunuza ulaşan kokusuyla özgüveninizi tazeleyebilir ve her şeye daha güzel bir açıdan bakabilirsiniz. Güzel kokuların insanların moralini ve motivasyonunu yükselttiği ve bu sayede odaklanma oranlarının artması hakkında araştırmalar mevcuttur. Davidoff parfüm nasıl ki moralinizi yükseltiyorsa aynı zamanda güzel kokmanızı da sağladığı için etrafa karşı da sizi her zaman bakımlı gösterir.

Davidoff Parfüm ve Kokunun Etkisi

Davidoff Parfüm ve Kokunun Etkisi

Sayısız ortak kullanım alanlarında; iş yerleri, kütüphaneler, bankalar, okullar, hastaneler ve kuaförler güzel kokunun önemi fark edilmiş; bunun iş yeri gibi yerlerde odaklanmayı arttırdığı da kanıtlanmıştır. Siz de takdir edersiniz ki kötü kokan bir ortamda herhangi bir şeyi yapmak zulüm gibi gelebilir. Ancak güzel kokan ortamlarda birçok şey kolaylıkla yapılabilir. Peki, siz de bu ortamların güzel kokan kişisi olmak istemez misiniz? Davidoff parfüm çeşitleri sayesinde bir ortama girdiğinizde herkesin görmeden de sizin geldiğinizi anlaması mümkün. Kendi ten kokunuza uygun, ten renginize uygun ve en önemlisi zevkinize uygun Davidoff parfüm seçeneği sayesinde sizin de kendinize ait bir kokunuz olabilir. Her parfüm her bir insan teniyle etkileşime girdiğinde farklı sonuçlar doğurur ve farklı kokular yayar, bu sebeple seçtiğiniz parfüm sizin teninizle birleşince tamamen özgün bir koku ortaya çıkacaktır. Sizlere bu özgün kokuları sağlayan Davidoff nasıl bir parfüm diye sorarsanız da verecek birkaç başlık cevabımız olacaktır. Öncelikle Davidoff kalıcılık özelliği ile bilinmektedir. Bir ortama girdiğinizde Davidoff’un odanın en uzak köşelerine kadar teninizden yayılmasının sebeplerinden biri de bu kalıcılık özelliğidir. Uzun süre teninizde kaldığı için onunla bütünleşerek sizin kokunuz haline gelen bu parfüm eliniz bir kere alıştığında asla bırakmak istemeyeceğiniz özellikler taşımaktadır. Bu özellikleri benimseyerek kendinize ömürlük bir koku sağlamış olacaksınız. Bu sayede sizinle bütünleşen bu koku prestijli bir görünümü, zarif bir havayı ve neşeli notaları gittiğiniz her yere götürmenizi sağlayacaktır. Siz kokunuzu tanımlarken, kokunuz da size ait özelliklerle birleşerek sizi tanımlayacaktır. Davidoff’un bir diğer özelliği de cilt dostu oluşudur. Parfümler cildinizle direkt temas eden ürünler olduğu için içerdiği maddeler hayati önem taşımaktadır. Cildinizi ve sizi düşünmeden yapılan parfümler ciltte kızarıklık, tahriş ve alerji gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Ancak bu Davidoff için kabul edilemez bir durum olduğundan ötürü Davidoff sizin sağlığınızı öncelikler sıralamasında ilk sıraya koymuştur. Bu sayede cilt dostu ve sizlere zarar vermeyen ürünler üretilmiştir. Son olarak, tercih edilmesindeki en önemli özelliklerden biri de geniş skalasında yer eden imza parfümlerinin yer bulmasıdır. Bu parfümlerin nota dizilim şekilleri birçok müşterimize hitap etmektedir; bunun sebeplerinden biri de belli esansların varlığının ortak olarak kullanıcılarımızın ilgisini çekmekten kaynaklanmasıdır. Hem kadın hem erkek için ortak kullanım hem de cinsiyetlerin kendi içinde beğendiği esansların herkese hitap eden kullanımı burada yansıtılmaktadır.

Davidoff Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Davidoff Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Davidoff parfümün hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden ürünleri bulunmaktadır. Üründe çok çeşitlilik sayesinde aradığınız her ne ise onu rahatlıkla bulabilir ve bu sayede bir an önce istediğiniz kokuya kavuşabilirsiniz. İnsan ilişkilerinde ve toplum içindeki yaşamda kişisel bakımın çok önemli bir yeri vardır. Hem kendinize hem de başka insanlara olan saygınızdan ötürü güzel kokmanız sizi toplum ve topluluklar içinde öne çıkmanızı, aynı zamanda saygı ile bakılmanızı da sağlar. Kötü kokan, kimsenin yanında durmak istemeyeceği bir çalışan ya da bir yönetici olduğunuzu hayal edebiliyor musunuz? Davidoff parfüm sizlere sunduğu çeşitleri ile o topluluk içindeki en güzel kokan kişi olmanızı kesinleştiriyor. Hem kadınlar hem de erkeklere özgü modelleri ile en çok tercih edilen seri Davidoff parfüm Cool Water serisidir. Bu seri erkeklere ve kadınlara farklı parfümleri aynı seri altında sunmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere sizlere serin sulara girmişçesine bir his yaşatan bu parfümün serisinin altında birçok farklı esans seçeneği mevcuttur. Farklı notaların aynı seri altında hem erkeklere hem kadınlara uygun şekillerde dizilimi sayesinde Davidoff Cool Water parfüm serisi kullanıcılarımız tarafından oldukça sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bu çizgide yapılan Davidoff Cool Water parfüm yorumları da kullanıcılarımızın bu seriden ne kadar memnun olduğunu belirtir niteliktedir. Suyu çağrıştıran kokular, ferah ve temiz hissettiren aromalar sayesinde serinin tamamı ilgi odağı olmaktadır. Erkekler için bu aromalar keskin, sert ve maskülen olarak nitelendirilirken; kadınlar için ise serin deniz suyu, meyveli ve hafif odunsu kokular ile feminen ve aynı zamanda özgürlüğü çağrıştıran kokular olduğu belirlenmiştir. Davidoff Cool parfüm serisi fiyatları ile de kullanıcılarımızın kalbini kazanmaktadır. Davidoff parfüm fiyatı hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için sayfamız üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz.

Davidoff Parfüm ile Okyanus Ferahlığı

Davidoff Parfüm ile Okyanus Ferahlığı

Her sene o seneye özgü çıkan Cool Water serileri artık klasikleşen bir hale gelmiştir ve bu sayede yayılma alanlarını genişletmeye de devam etmektedir. Çünkü kullandıkları parfüm Davidoff Cool Water serisinin içinde olan müşterilerimiz bu seriden kopamamakta; tam aksi etraflarındaki kişilere de yaymaktadır. İlhamını okyanustan alan bu seride en çok beğenilen özellik ferahlık hissini tam kararında veriyor olmasıdır. Davidoff parfüm kullananlar hem diğer ürünler hem de Cool Water serisinin kalıcılığının yanında, ince ince işlenen kokularının kaliteli yapısından da bahsetmektedir. Ortak kullanıma uygun parfüm alımı ile bir parfümü hem siz hem de eşiniz, sevgiliniz kullanabilir; zaten birebir aynı bir kokunun sağlanması pek mümkün değildir çünkü bahsettiğimiz üzere herkesin teninin kokusu birbirinden farklıdır. Ten kokusunu etkileyen birçok faktör bulunmaktadır; örneğin yaşadığınız şehrin iklim özellikleri veya beslenme şekliniz ten kokunuzu etkileyebilir. Ortak kullanıma uygun parfüm seçeneklerinde hem kadınlar hem de erkekler tarafından beğeni kazanacağı düşünülen notalar tercih edilmiştir. Bu notalar deri, amber, sıcak baharat kokuları ve odunsu kokular gibi daha yoğun kokular olabilirken; aromanın üstün geldiği, yine de içinde odunsu, baharatlı kokuları barındıran seçenekler de olabilir. Hem kadın hem erkekler için kullanıma uygun olan ve bu amaçla piyasaya sürülen ürünler için yapılan Davidoff parfüm yorum alma konusunda pozitif sonuçlar getirmektedir. Çünkü müşterilerimiz, bu parfüm sayesinde ikili kullanım sağlayabildiklerini ve bunun Davidoff parfüm ne kadar diye merak eden müşteriler için de uygun bir cevap sağladığını düşünmektedir; bunun sebebi fiyatlar hakkında sayfamıza göz atabileceğiniz gibi alacağınız ürünün ikiniz tarafından rahatça kullanılacağını bilmek bu ürüne değer katan maddeler arasına girmesini sağlamaktadır. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.