Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Parfüm & Deodorant

için 19 sonuç bulundu.
Ürün Miktarı seçiniz
 • 370,14 TL 321,86 TL
  % 13
  (1)

  OVASHOP
  %92
 • 124,78 TL 108,50 TL
  % 13
  (1)

  OVASHOP
  %92
 • 480,00 TL 389,99 TL
  % 19
  (5)

  ÜtopyaKozmetik
  %100
 • 484,00 TL 254,40 TL
  % 47

  HelenKozmetik
  %100
 • 480,00 TL 389,99 TL
  % 19
  (3)

  ÜtopyaKozmetik
  %100
 • 299,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  254,91 TL

  (1)

  BAYERKOZMETİKELEKİNŞ
  %97
 • 289,64 TL 251,86 TL
  % 13

  OVASHOP
  %92
 • 418,44 TL 363,86 TL
  % 13

  OVASHOP
  %92
 • 425,66 TL 395,78 TL
  % 7

  prenseskozmetik
  %97
 • 425,66 TL 395,78 TL
  % 7

  prenseskozmetik
  %97
 • 425,66 TL 395,78 TL
  % 7

  prenseskozmetik
  %97
 • 104,19 TL 97,00 TL
  % 7

  prenseskozmetik
  %97
 • 139,91 TL 121,66 TL
  % 13

  OVASHOP
  %92

David Beckham Parfüm & Deodorant

İş hayatımızda, günlük hayatta veya arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda bir ortamda otururken her zaman güzel kokmayı ve bakımlı görüntü sağlamayı arzu ederiz. Parfüm kullanımı sağladığı kokulardan ötürü duyularımızda keskin bir etki bırakır. Bu etki; çağrıştırdığı kokular ile bütün insanlarda farklı biçimlerde etkileşim sağlar. Örneğin bazı kokular sizin kendinize olan güveninizi arttırabilir. Bu sayede kendinizden daha emin hissedebilirsiniz. Çünkü bir ortama girdiğinizde görüntünüz kadar kokunuzun da insanları etkilemesini, onlarda kötü kokulardan doğacak kötü anılar yerine iyi biz izlenim bırakmasını istersiniz. Parfüm sektörü uzun yıllar boyunca ünlü isimlerin de kendi koku özelliklerini yansıtmak istediği ve bu doğrultuda adımlar attığı bir sektördür. Bunların en güzel örneklerinden biri ise David Beckham parfüm modelleridir. David Beckham ismiyle zaten markalaşmış, dünyada herkes tarafından bilinen bir ikon olarak bu etki alanını genişletmiş; David Beckham parfümleri sayesinde de evlerimize dek ulaşmıştır. Bu anlamda güvenilir marka ününü ismi sağlamakta ve kalitesi hakkında şüpheye düşürmemektedir. Aynı zamanda isminin verdiği bir diğer özellik ise insanlarda merak duygusunu uyandırmasıdır. Parfümlerinde yakaladığı çizgi insanlar arasında merak konusu olmuştur.

David Beckham Parfüm ile Yeni Bir Boyut

David Beckham Parfüm ile Yeni Bir Boyut

David Beckham yıllardır süregelen iyi imajını adı ve özellikleri sayesinde parfüm piyasasında da gösterip daha ilerilere taşıyacak bir atılım gerçekleştirmiş ve kullanıcıları benzersiz ürün çeşitleri ile tanıştırmıştır. Parfüm David Beckham markası ile apayrı bir boyut kazanarak hayatlarımıza girmekte ve günlük hayatta yansıttığı imajı ve kaliteyi parfümlerinde de devam ettirmektedir. Kullanıcılar tarafından gelen David Beckham parfüm yorum kısmı marka özelliklerini yansıtan geri dönüşler sağlamaktadır. Farklı modellerde farklı üst notalar kullanılmış bu sayede birbirinden ayrı kokular sunulurken, kaliteden ödün verilmemiştir. David Beckham parfüm seçenekleri çeşitliliği bol aynı zamanda aynı etkiyi bütün modellerde alabileceğiniz bir üründür. Kalıcılık, temiz, ferah koku, baskın durumda olmasını tercih ettiğiniz esanslar bunların hepsine bir ürün ile kavuşabilmeniz mümkün. Seçenekleri sunmak amaçlı en çok tercih edilen ürünlerden bahsetmek gerekirse David Beckham Classic parfüm kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Odunsu, aromalı, ferah ve baharatlı kokuların baskın olduğu ancak üst notlarında odunsu ve aromalı kokuların yoğun olarak kullanıldığı David Beckham parfüm Classic modeli, kalıcılığının yoğun olarak hissedilmesi bakımından da kullanıcıların tercihleri arasındadır. Bu ürün hakkında yapılan David Beckham Classic parfüm yorumları da parfümün insanın sadece kendisine kadar kokan bir parfüm değil de tam aksi bir yere girildiğinde yayılan ve beğenilen kokusuyla da herkesin merak konusu olan özellikleri barındırdığı yönündedir. Kendinizi yansıtan bir kokuyu bulmak David Beckham seçenekleri ile daha ulaşılabilir ve kolay bir hale gelecek. Sunduğu bol seçeneğe ek olarak karar verme aşamasında yardımcı olabilmek adına sizlere sağlanan bu yol haritası sayesinde, sizinle bütünleşecek bir parfüme en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

David Beckham Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

David Beckham Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Müşteriler tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olan David Beckham parfümlerin ürün skalası oldukça geniştir. Ancak bir başka üründen daha, David Beckham Classic parfüm kadar memnun kalındığından bahsedebiliriz. Beğenilerin sahibi, David Beckham Blue parfüm, Classic parfümden nota farklılıkları konusunda ayrılmaktadır. David Beckham Blue parfüm içeriğinde; en yoğun olarak meyve esansı hissedilirken, ikinci sırada ise odunsu kokular gelmekte ve onu aromatik kokular takip etmektedir. Bahsettiğimiz gibi kalıcılık konusunda hiçbir fark hissedemeyeceğiniz bu seçenekler sizin tercihleriniz bakımından ayrıştırılmıştır. Bu noktada parfüm seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler de bulunmaktadır; örneğin parfümü temiz cildinizin üzerinde denemeli ve buna göre alım yapmalısınız. Aynı zamanda parfüm seçimi için sabah saatleri daha ideal olarak belirlenmiştir. Bu sayede burnunuz gün içinde aldığı kokular ile yorulmamış ve parfüm kokularını daha iyi algılar nitelikte olacaktır. Bir diğer önemli konu ise parfüm seçimi yaparken kokuları yalnızca kendi üzerinizde deneyip karar vermelisiniz. Çünkü herkesin ten kokusu farklı olduğu gibi parfümlerin teninizin rengi dahil olmak üzere birçok şeyden farklı boyutlarda etkilendiği de araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Bu sebeple bu seçimi yaparken önce hangi kokulardan hoşlandığınızı belirlemeli sonrasında ise seçim sürecinizi sizler için daha kolay hale getirecek aşamaları doğru bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra göz atmanız gereken bir diğer konu da, kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarda olumlu özellikler arasında sayılan bir diğer özellik, yani David Beckham parfüm fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sunduğu fazlaca artı özellikleri fiyatları ile de dengelenmektedir. Stiline düşkün, bakımına önem veren ve bunun kendisi kadar etrafındaki insanlar tarafından da fark edilmesinin cesareti arttıran bir durum olduğunu düşünen kullanıcılar, ürüne olan memnuniyetlerini yorumlarında da dile getirmeye devam etmektedir. Parfümünüzü de güvenle satın aldıktan sonra en çok merak edilen bir diğer konu ise onu nasıl saklayacağınız hakkındadır. Eğer güneşe maruz bırakır veya sürekli olarak ağzını açık bırakırsanız ısı ve oksijen parfümünüzü olumsuz yönde etkileyecek ve bozulmasına yol açacaktır, bu sebeple koku değişimleri yaşamamak için kuru ve serin ortamlarda saklamaya özen göstermelisiniz. Parfüm birbirini andırmayan şekillerde üretilen bir üründür; bu nedenle David Beckham parfüm özgün kokuları, farklı şekillerde dizilen esans sıralamaları sayesinde kombinasyonlarını kendilerine ait bir çizgi yakalayacak şekillerde çıkartmıştır.

David Beckham Parfüm ve Yıllar İçinde Gelişim

David Beckham Parfüm ve Yıllar İçinde Gelişim

Parfüm kullanımı hayatımıza çok uzun yıllar önce girmiş ve yıllar içine farklı alanlarda sağlanan kullanımlar ile de gelişerek yerlerini kesinleştirmişlerdir. İlk ortaya çıktığı zamanlarda parfüm daha çok şehirlerdeki kokuları bastırmak amaçlı insanların mendillerine dökerek kokladığı bir işlev taşırken, ilerleyen zamanlarda bu kokuyu vücutlarına sürerek dışarıya daha hoş bir koku yayarak hoş bir izlenim yaratılabileceği de fark edilmiştir. Bu noktada kadınlar ve erkeklerin birbirlerinin parfümü, kokusu konusunda da fazlasıyla hassas olduğunu belirtmekte fayda var; bu açıdan size ait olarak belirlediğiniz koku karşı taraf tarafından da belirlenecek ve bu kokuyu her duyduğunda beyninde sizi çağrıştıran nokta etkilenecektir. Kokuların çağrışım güçleri azımsanmayacak kadar kuvvetli etkilere sahiptir. Bu etkileri kalıcı kılmak için teninizle bir araya geldiğinde yaydığı kokudan memnun kaldığınız esansı bulmalı ve buna göre üst notasında bunu yansıtsan bir koku seçmelisiniz. Üst notlarda odunsu olarak Classic, meyveli olarak Blue’nun tercih edildiğini belirttikten sonra bir diğer seçenek de daha sportif rahat ve ferah bir koku olduğunu düşündüğümüz David Beckham Sport parfüm, bu parfüm üst notalarda turunçgiller, orta notalarda ferahlık veren baharat kullanımları ile dikkat çekmektedir. Alt notalarda meyve esanslarının da varlığını hissedebilirsiniz. Bu sayede sizlere en çok tercih edilen David Beckham parfüm seçeneklerini sunarak tercihinizi kolaylaştırmayı ve notalar hakkında bilgi almanızı sağlamayı hedefledik. Modern, enerjik bir havayı sizlere verirken aynı zamanda içerdiği tarçın esansları ile de tercih edebileceğiniz Sport ya da alışılmadık ananas, greyfurt ve bitki yapraklarının yoğun bir biçimde hissedilebileceği Blue; veya bildiğinizden şaşmadan odunsu içerikleri nane ile olağanüstü bir biçimde bütünleştiren Classic. Tercihiniz ne olursa olsun David Beckham kalitesinden asla vazgeçemeyeceksiniz. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

David Beckham
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avon (2175)
Slazenger (240)
Zara (188)
Burberry (505)
Calvin Klein (422)
Bargello (2031)
Akat (62)
Snob (144)
Chanel (89)
Nivea (1655)
Sansiro (789)
Farmasi (641)
Paco Rabanne (474)
Versace (436)
Rexona (414)
Jagler (393)
Emotion (379)
Oriflame (342)
Bvlgari (336)
Caldion (330)
Hugo Boss (319)
Garnier (293)
Lancome (276)
Hermes (267)
She (264)
Deotak (247)
Fa (240)
Adidas (227)
XO (225)
Privacy (224)
Dayens (199)
Sükke (199)
Q Life (194)
Issey Miyake (188)
Blade (187)
LR (182)
Axe (180)
Dove (177)
Guerlain (176)
Old Spice (167)
Tom Ford (164)
Givenchy (155)
Kenzo (155)
Lacoste (153)
Sebamed (149)
Chloe (147)
X Time (146)
Amouage (142)
Playboy (132)
Brescia (127)
Prada (126)
Mont Blanc (124)
Davidoff (119)
Estee Lauder (118)
Cecile (116)
Azzaro (115)
Rebul (113)
Ixora (106)
Diesel (103)
Cacharel (102)
Brut (99)
Vakko (94)
Equal (87)
Xerjoff (85)
4711 (83)
Tabac (83)
Bentley (78)
Nuxe (76)
Dkny (74)
Aksa (73)
Gucci (72)
My Life (72)
Siveno (71)
No Nome (67)
8x4 (66)
Dunhill (66)
Huncalife (64)
Elie Saab (63)
Tiara's (63)
Dolce (62)
Jimmy Choo (62)
Nishane (62)
Parlement (62)
Attar (61)
Joop (60)
Memo (60)
Police (60)
Vichy (60)
Lalique (58)
Mancera (58)
Valentino (58)
Bellissima (57)
Gillette (57)
Hunca (57)
Trussardi (57)
İronic (57)
Lepassion (56)
Armaf (55)
Moschino (52)
Carminella (50)
Paradise (50)
Edossa (49)
Uso (49)
Gabrini (48)
Lelas (44)
Nuit Sense (42)
Teona (42)
Dunlop (41)
Clinique (40)
Romeron (40)
Cartier (39)
Cerruti (39)
All Scents (38)
Guess (38)
Montale (38)
Saria (38)
Shiseido (38)
Aksa Esans (37)
Incia (37)
Rochas (37)
Aromel (36)
Loewe (35)
Creed (34)
Jaguar (34)
Ahsen (33)
LM (33)
Rosense (33)
Initio (32)
Morfose (32)
Disney (31)
Ersağ (31)
Tereson (31)
Beyonce (30)
Verdure (30)
Lanvin (29)
Manly (29)
Violaura (29)
Arm&Hammer (26)
Faberlic (26)
Al Buhara (25)
Amway (25)
Aramis (25)
Dior (25)
LaNaturel (25)
Monotheme (25)
Ogansia (25)
Poni (25)
Tous (25)
Cofinluxe (24)
D'artiste (24)
Juistman (24)
Biotherm (23)
Prova (23)
Riposte (23)
Caudalie (22)
L'espoire (22)
Souprise (22)
Boucheron (20)
Endoles (20)
Escada (20)
Nusnus (20)
Optimus (20)
Pastel (20)
Shedde (20)
Speed (20)
Cabotine (19)
Fila (19)
Kreasyon (19)
Fervore (18)
Granada (18)
Zayna (18)
Afnan (17)
Alix Avien (17)
Equilibra (17)
Extory (17)
Musk (17)
Nasomatto (17)
Nina Ricci (17)
Rokko (17)
İvrindi (17)
Chopard (16)
Jo Malone (16)
Koton (16)
L'rouge (16)
Mauboussin (16)
Ojuvi (16)
Tom Frank (16)
Balenciaga (15)
Cazador (15)
Gres (15)
Rose White (15)
Secret (15)
Cocu (14)
Ecowell (14)
Ivrindi (14)
Korloff (14)
Tudors (14)
Adrenalyn (13)
Dore (13)
Jovan (13)
Luis Bien (13)
Paul Vess (13)
Repute (13)
Ac Class (12)
Bond NO.9 (12)
Byblos (12)
Chanson (12)
Collezione (12)
HepsiMis (12)
Impulse (12)
Jil Sander (12)
L'occitane (12)
La Rive (12)
Sensweet (12)
Solissima (12)
Sospiro (12)
Sufi (12)
VP (12)
Bond (11)
Buhara (11)
Fawaris (11)
Fiery (11)
Forever (11)
La Monde (11)
Benetton (10)
Charisma (10)
Florancia (10)
Iceberg (10)
Jacomo (10)
Majix (10)
Mavi (10)
Mercy (10)
Mr Parfüm (10)
Nicolai (10)
Nike (10)
Nil (10)
Nu Parfums (10)
Nutralen (10)
Prego (10)
Sweatset (10)
Aclind (9)
Aleda (9)
Baron (9)
Celenes (9)
Chevignon (9)
Coty (9)
Elegante (9)
Jovoy (9)
Lavera (9)
NIVEA (9)
Sally (9)
Stendhal (9)
Winking (9)
Zeyd (9)
İxir (9)
Balmain (8)
By Nini (8)
Bymg (8)
Fc (8)
Homm (8)
Q5 (8)
Vp (8)
Agent (7)
Aigner (7)
Bonveno (7)
Carmina (7)
Courreges (7)
Delina (7)
Moira (7)
Mona Roza (7)
Mrt Esans (7)
No Name (7)
Omerta (7)
Real Time (7)
Roqvel (7)
Sisley (7)
Ulric (7)
Yakura (7)
Zegna (7)
Zippo (7)
Akita (6)
Angıe (6)
Bad Bear (6)
Bionnex (6)
Charriol (6)
Darkzone (6)
Elegant (6)
Evaflor (6)
Ferne (6)
Finalist (6)
Lomani (6)
Mrt (6)
Naz (6)
Pomellos (6)
Roxanne (6)
SVR (6)
Sava (6)
Vivien (6)
Ajmal (5)
Alexander (5)
Atkinsons (5)
Babe (5)
Barbie (5)
Blend Oud (5)
Byredo (5)
Chronic (5)
D'amore (5)
Dsquared (5)
Ekol (5)
Free Love (5)
Le Cardes (5)
Missoni (5)
Miu Miu (5)
Mossa (5)
Palmolive (5)
Sorvella (5)
Sure (5)
Armani (4)
Blueberry (4)
Driclor (4)
El Attar (4)
Estella (4)
Extase (4)
FBI (4)
Fendi (4)
Ferrari (4)
Glock (4)
Homm Life (4)
Italian (4)
Jawhar (4)
Kiva (4)
Kruidvat (4)
Perspi (4)
Planet (4)
Pupa (4)
Revlon (4)
Rihanna (4)
Shaik (4)
The End (4)
V Canto (4)
Viar (4)
Arsal (3)
Ban (3)
Borotalco (3)
C-Thru (3)
Carrera (3)
Coach (3)
Deepsea (3)
Degree (3)
Divax (3)
Ex Nihilo (3)
Femme (3)
Formula 1 (3)
Francesco (3)
Francıum (3)
Ganji (3)
Giorgio (3)
Glow Girl (3)
HTML 1924 (3)
Halloween (3)
Hobi Sima (3)
Hollister (3)
Isana (3)
Ital (3)
Kendi (3)
Lotto (3)
Lr (3)
Lyke (3)
Missist (3)
Monaroza (3)
Nrc (3)
Orien (3)
Orlane (3)
Ostium (3)
Ostwint (3)
Polo (3)
Roja (3)
ST Dupont (3)
Sabotage (3)
Sensai (3)
(223)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(10)
(8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL