Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Klasik Gitar

için 188 sonuç bulundu.

Barcelona Klasik Gitar

Şık müzik aleti formu ve kolayca taşınabilir gövdesi ile kullanırken çok fazla memnun kalmanızı sağlayan Barcelona klasik gitar modelleri, enstrüman çalmak isteyen pek çok kullanıcının satın alma talebinde bulunmasına neden oluyor. Birbirinden şık renk yapısına sahip olan telli müzik aletleri arasında bulunan markanın klasik gitarları çeşitli ağaçlardan elde edilen maddelerle şekillendirilip, kullanıcılarının ellerinde zengin ses yapısı ile hayat buluyor.

Barcelona Klasik Gitarlar Çeşitli Boyutlarıyla Farklı Kullanıcılara Sunuluyor

Barcelona Klasik Gitarlar Çeşitli Boyutlarıyla Farklı Kullanıcılara Sunuluyor

Çocukların çevresiyle daha iyi uyum göstermesini sağlayan gitar enstrümanı çalma alışkanlığı, okuldaki başarısını ve ailesi ile uyumunu pozitif yönde etkileyebiliyor. Tam olarak kesinlik belirtmese de 7 ila 9 yaş ya da 10 ve üzeri yaş grubu gibi farklı yaş aralığında olan birçok çocuğa sunulan markanın çeşitli Barcelola klasik gitar enstrümanları bulunuyor. 3/4 ölçeğindeki boyutu ile gelişim çağındaki çocukların da gitar çalmasını destekleyen modellere sahip olan Barcelona Junior klasik gitar modelleri, birçok özel ders müzik hocasının da tavsiye ettiği ürünler arasına giriyor. Küçük yaştaki kullanıcıların yanı sıra yetişkinlere sunulan klasik gitarlarıyla da memnuniyet sağlayan marka, 4/4 tam boyutlara sahip yetişkin kullanıcılara uygun gitar modelleri ile hobi kazanıp istediğinde gitar çalma hevesinde olan birçok kişinin memnun olmasını sağlıyor. Birçok gitar kursunda çok fazla satın alınan Barcelona tam boy klasik gitar çeşitleri, birçok sesi verimli şekilde çıkaran yapısı ile kullanışlı müzik aleti deneyimini kullanıcısına kusursuzca gösteriyor. İlk kez gitar kullanacak olan kişilerin favori gitar enstrümanları arasında bulunan Barcelona klasik tarz gitar aleti, yüksek performansları nadide modelleriyle sergiliyor.

Barcelona Klasik Gitar Modelleri Müziğin Ruhunu Yakalamanızı Sağlıyor

Barcelona Klasik Gitar Modelleri Müziğin Ruhunu Yakalamanızı Sağlıyor

Köprü, klavye, sap, üst kısım, arka ve yanlarda çeşitli ağaç malzemelerin kullanıldığı Barcelona klasik gitar modelleri beyaz, mavi, siyah, pembe, kahverengi, transparan kırmızı ve Naturel renk yapısı ile kullanıcılarının kullanımına sunuluyor. Çeşitli modellerinde sunulan pena ve kılıf hediyeleri ile avantajlı şekillerde de sunulabildiğini gösteren ürünler, cazip yapısı ile birçok müzik öğretmeni tarafından öğrencilerine öneriliyor. Barcelona Elektro klasik gitar LC serisi modeller kırmızı, siyah ve ahşap renkleri ile dikkatleri çekiyor. Cutaway yapısına sahip olan markanın gitar modelleri, oyun gövde yapısı ile daha rahat gitar kullanımını teşvik edip gitara daha farklı hava katıyor. Markanın tam boydan oluşturulan gitar modelleri, hobi edinmek isteyen birçok yetişkin kullanıcı için biçilmiş kaftan olarak görülürken; Junior modeller ise gelişim çağındaki çocuklara tavsiye ediliyor. Barcelona 3/4 Klasik gitar modellerinden 2/4 modellerine olmak üzere çeşitli boy yapısında Klasik gitarı müzik dünyasına sunuyor. Gövdesi ıhlamur ağacından, klavye ve köprüsü gül ağacından ve sapı Akçaağaçtan üretilen Barcelona 2/4 Klasik gitar pembe renkli modelleri ve kaliteli işçilikten üretilmiş genel yapısıyla Pop ve Caz olmak üzere birçok müzik tarzını kullanıcılarının çalmasına olanak tanıyor.

Barcelona Klasik Gitarlar Popüler Tarzıyla Öne Çıkıyor

Barcelona Klasik Gitarlar Popüler Tarzıyla Öne Çıkıyor

Çocuklardan yetişkinlere, sahne deneyimi olan kişilerden acemilere olmak üzere pek çok kullanıcıya Klasik gitar tarzını sonuna dek yaşatabilen seçkin modellerle sunulan Barcelona markası Klasik gitar modelleri, farklı renk yapısından çeşitli teknik özelliklere ve değişik ağaçlardan üretilmiş olmasına göre birbirleri arasında farklılık gösteriyor. Çabuk bozulmayan gitar kulakları, sesin netliğini sağlayan yuvarlak gövde deliği, tellerin düzgün çalışmasını destekleyen kaliteli köprü yapısı ile kullanıcılarının beklentilerini karşılayan markanın Klasik gitarları, Barcelona Klasik gitar yorum ve kullanıcı değerlendirmelerinde birçok müzisyenden oldukça yüksek puanlar alıyor. Kolay kullanılabilirliği ile her kesimin ortak beklentisini standartlaştırıp gideren Barcelona seçkin klasik gitar enstrümanları, birçok müzik okulunda kullanılıyor. Uygun fiyatlara ve avantajlı ürün özelliklerine sahip olan markanın klasik gitarları, kaliteli işçilik üretimleriyle estetik tarzlardan oluştuğunu size belirgin şekilde ispatlıyor. Barcelona klasik gitar fiyatları, almaya karar verilen gitarın tasarım ve renk yapısına, teknik detaylarına ve hangi ağaçtan üretilmiş olmasına göre değişiklik gösteriyor. Markanın Klasik gitarlarına daha detaylı şekilde bakabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Barcelona
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acepro (2)
ADASTRA (17)
Admira (12)
Agostin (17)
Airman (1)
Alandra (1)
Alctron (1)
Alice (3)
Almansa (7)
Almira (40)
Alohar (6)
Altamira (34)
Arenas (5)
Ashton (3)
Barcelona (188)
Behringer (1)
Bianca (3)
Brahner (6)
Carlos (13)
Cordoba (33)
Cort (109)
Cremonia (40)
Daddario (11)
Dadi (3)
DigiTech (1)
(946)
Epiphone (4)
ESP (2)
Extreme (11)
Fender (11)
Fishman (1)
Godin (4)
Hannabach (13)
Hora (1)
Ibanez (8)
Jwin (8)
Köhner (3)
Lanikai (20)
Madrid (21)
Martin (2)
Masterwork (18)
Midex (7)
Nomad (2)
Patricio (1)
Picaldi (11)
Raimundo (7)
Ravenni (5)
Rodriguez (60)
Rosa (28)
SE (1)
Segovia (47)
Sesenta (5)
Sevilla (11)
silverio (4)
Squier (1)
Stagg (31)
Suzuki (2)
SX (1)
Takamine (21)
Toledo (15)
Valencia (478)
Valler (15)
Vivaldi (1)
Washburn (4)
Xenon (5)
Yamaha (32)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (42)
ve üzeri (44)
ve üzeri (44)
ve üzeri (44)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL