Klasik Gitar

Müzik yapmayı seviyorsanız ya da kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, gitar çalmak sizin için iyi bir seçenek olabilir. Klasik gitar, diğer tüm gitar çeşitlerine göre daha kolay çalınabilir. Gitar kursuna giderek, gitar çalmayı öğrenebilir ve sevdiğiniz şarkıların notalarını bularak sevdiklerinize gitar çalabilirsiniz. Gitar notalarına internetten veya müzik kitaplarından kolayca ulaşabilir ve evde kendiniz çalmayı deneyebilirsiniz. Klasik gitar, diğer müzik aletlerine göre daha küçük yapıdadır ve yan ekipmanlara gereksinim duymaz. Klasik gitar, gitar türlerinin en ilkeli ve en sadesi olarak bilinir. Klasik gitarın telleri titreştirildiğinde, içinde bulunan hava da titreşir ve tek çıkış noktası olan yuvarlak kısımdan ses olarak geri çıkar. 6 teli bulunan klasik gitarın kalın 3 teli, ipek üzerine sarılmış çelik; ince 3 teli ise naylondur.

Klasik gitar, parmak yardımıyla veya pena ile çalınan ve görüntüsü 8'e benzeyen bir gitar çeşididir. Yan kısımları oval görünümdedir ve sapı üzerinde ses perdeleri vardır. Telli çalgı türleri arasında en çok tercih edilen gitar çeşidi, klasik gitardır. Genelde 6 tellidir. Farklı ağaç türlerinden yapılabilir. Her türlü müzik türünü yapmak için klasik gitar kullanılabilir. Klasik gitar çalma işlemini birçok kişi hobi olarak yapsa da, profesyonel bir şekilde yapanlar da vardır. Özellikle gençlerin kafasını boşaltmak ve kendini rahatlatmak için klasik gitara yönelmeleri iyi bir alternatif olabilir.

En iyi klasik gitar markaları arasında: Yamaha, Stagg, Barcelona, Antonio Sanchez, Raimundo, Rodriguez, Godin, Cort yer alıyor. Klasik gitar fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı klasik gitar arıyorsanız, kategorimizi inceleyebilir ve kendiniz için uygun olan bir tanesini kolayca satın alabilirsiniz. Birden fazla renk seçeneği bulunan klasik gitarların, sevdiğiniz tonunu alabilirsiniz. Çocuğunuz için gitar modeli bakıyorsanız, 8-12 yaşlarındaki çocukların rahatça kullanabilmesi için özel üretilen gitar çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çocuk gitarlarının boyutları, normal gitarlara göre daha küçüktür. Gitarın zarar görmesini engellemek ve pratik bir şekilde taşıyabilmek için gitar çantasından yararlanabilirsiniz.

Klasik Gitar

için 5,617 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Admira (85)
(1)
Almansa (6)
Almira (90)
Altamira (43)
Arenas (9)
Ashton (13)
Barcelona (118)
(3)
Carlos (14)
(4)
(1)
Cordoba (71)
Cort (121)
Cremonia (63)
Daddario (6)
(1173)
(3)
(1)
(2)
Extreme (32)
Fender (32)
(2)
Godin (10)
(5)
(1)
Ibanez (18)
(4)
(5)
(1)
Lag (7)
(2)
Madrid (10)
(2)
(2)
Masterwork (37)
(1)
(1)
Picaldi (26)
Raimundo (16)
(2)
Rodriguez (175)
(2)
Segovia (20)
(3)
(2)
(1)
Stagg (42)
SX (6)
Takamine (33)
Toledo (19)
Valencia (554)
(5)
Xenon (6)
Yamaha (49)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(208)
ve üzeri (257)
ve üzeri (271)
ve üzeri (274)
ve üzeri (280)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL