Kahvaltı Takımı

Kahvaltının sofralarımızdaki yeri ve önemi tartışılamaz. Özellikle hafta sonları adeta bir merasim gibi kurulan kahvaltı sofraları, tüm aileyi bir araya getirerek keyifli ve samimi bir sabah yaşanmasına vesile oluyor. Böylesine mühim bir hadisede kullanılan yemek takımı hiç sıradan olabilir mi? Birbirinden şık, bol çeşitli ve kaliteli kahvaltı takımları için doğru yerdesiniz.

Kahvaltı Takımı Nelerden Oluşur?

Kahvaltı Takımı Nelerden Oluşur?

Kahvaltı takımı denince akla pek çok farklı servis gereci barındıran takımlar geliyor olabilir; ancak en standart kahvaltı takımlarının bile demirbaş parçaları yok değil. Aldığınız kahvaltı takımından çıkacak olan başlıca parçalar şunlar olacaktır: Pasta tabağı, servis tabağı, çay fincanı ve çay fincanı tabağı, ve çerezlik, reçellik ya da zeytinlik olarak da servis kasesi. Tüm bu malzemelerin adedi, kahvaltı takımının kaç kişilik olduğuna göre değişebilir. 2 kişilik kahvaltı takımı çeşitleri genellikle sadece demirbaş malzemelerden ikişer tane içerirken 6 kişilik kahvaltı takımı modelleri genellikle pek çok ek servis gerecini de içerisinde barındırır. Ekmek sepetleri, yumurtalık ve nihale gibi ek parçaların da dahil edildiği kahvaltı setleri bulabileceğiniz gibi peçetelikten tuzluğuna ve biberliğine kadar kahvaltı sofrasında bulunması gereken en ince detayların bile düşünüldüğü takımlarla karşılaşmanız da mümkün.

Kahvaltı Takımınızı Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kahvaltı Takımınızı Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her bir mutfak gerecinde olduğu gibi kahvaltı takımının da uzun ömürlü olması için dikkat etmeniz gereken püf noktalar yok değil. Öncelikle tercihen çeyizlik kahvaltı takımı ve günlük kahvaltı takımı olmak üzere iki ayrı takım edinmenizde fayda var; böylece en sevdiğiniz misafirlerinizi ağırlarken onlara layık, şık ve benzersiz bir sofra kurma hayalinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Bununla birlikte eğer 6 veya 12 kişilik kahvaltı takımınızdan düzenli olarak sadece 1-2 tabak, 1-2 fincan ve birkaç çerezlik kullanıyorsanız, onların zaman içerisinde yıkandıkça solabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bulaşık makinesi kahvaltı takımınızdaki desenleri kolaylıkla sökebileceği gibi renklerini soldurabilir, porselen malzemeye ise ciddi zararlar verebilir. Belli bir zaman sonra kullanılmayan parçalarla kıyaslandığında belirgin bir renk değişimine uğrayabilecek bu parçaların temizliğine ve kullanım sıklığına dikkat etmenizde fayda var.

Kahvaltı Takımları & Fiyatları Neler?

Kahvaltı Takımları Fiyatları Neler?

Porselen, seramik, cam ve bambu olmak üzere birbirinden çeşitli kahvaltı takımı modelleri arasından zevkinize uygun bir takım seçimi yapmanız mümkün. Aile üyesi sayınızı ve kahvaltı alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz kahvaltı takımının size kahvaltı sofrası kurulumunda büyük kolaylık sağlayacağı kesin. Dilerseniz birbirinden şık kahvaltı sunum tabakları ile sofranızı zenginleştirerek sabah masalarını adeta bir ziyafete dönüştürebilirsiniz. Parça sayısına ve markaya göre değişkenlik gösteren kahvaltı takımı fiyatları arasından bütçenize uygun bir seçim yapmak çok kolay. Karaca, Korkmaz, Bambum, Emsan, Keramika, Kütahya Porselen ve Gürallar başta olmak üzere sevilen ve kaliteli markaların kahvaltı takımı modelleri burada beğeninize sunuluyor.

Kahvaltı Takımı

için 4,065 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (4)
7numara (1)
Acar (73)
AROX (2)
Aryıldız (40)
Atadan (4)
Bambum (199)
Betsy (1)
Biev (34)
Bondy (1)
Bonna (2)
Cemile (12)
Cooker (20)
Cookplus (6)
Cosiness (1)
Depa (2)
(344)
Emsa (3)
Emsan (257)
Esse Home (9)
Evimsaray (9)
EWs (34)
Falez (9)
Fame (1)
FREECOOK (3)
Gondol (5)
GÖNÜL (8)
GÜNEŞ (1)
GÜRALLAR (16)
HEREVİN (1)
Hisar (11)
İpek (11)
Jumbo (12)
Kanca Ev (16)
Karaca (285)
Keramika (350)
Korkmaz (146)
KOSOVA (28)
Lavin (1)
Lotus (3)
LoveQ (1)
Lucahome (2)
Lucky Art (1)
Moonstar (2)
Nehir (2)
Nell (1)
Neva (11)
NEW LİFE (1)
Nilşah (11)
Nüans (2)
Obje (3)
OKYANUS (2)
PAÇİ (8)
PORLAND (10)
Remetta (1)
RENGA (1)
Rooc (1)
SCHAFER (166)
Sevilla (2)
STİLLO (4)
SUNCOOK (2)
TantiToni (28)
Taç (74)
Tekbir (4)
Tepe Home (2)
UBI (11)
Ultraform (1)
UTYAWOOD (4)
Vera (2)
Yargıcı (1)
YNS (2)
Zücev (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(267)
(266)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(58)
(46)
(10)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(320)
ve üzeri (399)
ve üzeri (418)
ve üzeri (421)
ve üzeri (427)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL