Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Kişi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Sandık

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kahvaltı Takımı

için 1,368 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kahvaltı Takımı

Lezzetli yemeklerin insanların ruh sağlığı üzerindeki olumlu etkileri uzmanlarca kanıtlanmıştır. Bu da halk arasında oldukça bilinen bir gerçektir. Yemekleri lezzetli hale getirmek için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Yapılacak sunum da bunlardan birisi olur. Günün en ilk ve en önemli öğününü güzel bir sunum eşliğinde daha lezzetli hale getirmeniz mümkündür. Kahvaltı takımı da size bu konuda yardımcı olacak en iyi ürünler olmaktadır. Günün ilk öğününde hazırlayacağınız lezzetli yemekleri sunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi takımlar içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca sadece sunum için değil günün ilk öğününde tükettiğiniz yiyeceklerinizi de hijyenik bir şekilde dolabınızda muhafaza etmek için de bu takımlar size yardımcı olur. Kapaklı kapları sayesinde zeytin, peynir, domates, reçel ve sos gibi yiyeceklerinizin birbirine karışmasını önler. Bu sayede size de lezzetli öğününüzün tadını çıkarmak kalır.

Kahvaltı Takımı Çeşitleri

Kahvaltı Takımı Çeşitleri

Her evde kullanılan ve sunum konusunda oldukça başarılı ürünler olması sebebiyle bu takımlar pek çok farklı modele sahip olmaktadır. Modeller kişi sayısına göre de değişiklik gösterebildiği için ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanabilmektedir. Özellikle kalabalık aileler ve misafir ağırlamayı seven kişiler için uygun olan kahvaltı takımı 12 kişilik modelleri ile sofrada ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü parça set içerisinde bulunmaktadır. Servis tabağı, sosluk, çay bardağı ve çay tabağı, reçel ve sos kaseleri gibi sofralarda ihtiyaç duyacağınız her türlü ürünü tek bir takım içerisinde bulabilirsiniz. Bu sayede soflarınızda istediğiniz eşsiz sunumu yakalayıp misafirlerinizin yemeklerinizden aldığı keyfi artırabilirsiniz. 6 kişilik kahvaltı takımı ise daha çok normal aileler için uygun olan ve sofrada ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürünü içeren setler olmaktadır. Günün ilk öğününü daha güzel hale getirmek için yaygın olarak kullanılan bu setler ile siz de aileniz ile geçirdiğiniz vakitleri daha güzel hale getirebilirsiniz. Hazırladığınız leziz yemekleri daha iyi bir şekilde sunarak güne daha iyi bir şekilde başlayabilirsiniz. Birbirine uyumlu parçalar ile sofralarınızı daha güzel gösterebilirsiniz. Bu sayede aradığınız uyumlu görüntüyü sofralarınızda bulabilirsiniz. Diğer bir model olan 4 kişilik kahvaltı takımı çekirdek aileler için uygun olmaktadır. Günün ilk öğününde sofrada bulunması gereken her ürünü set içerisinde bulabildikleri gibi daha az adete sahip olan takımları seçerek sadece ihtiyaç duyulan parçaları almak mümkün olur. 2 kişilik kahvaltı takımı da genellikle yalnız yaşayan ve yeni evli çiftler tarafından kullanılmaktadır. Bu küçük takım sayesinde ihtiyaca uygun ürün almak ve bütçeden tasarruf etmek mümkün hale gelir. Ayrıca bütün modellerde takım içerisinde bulunan parça adetleri değişikli gösterebilmektedir. Bu da ihtiyaçlarınıza yönelik ürünü bulmak konusunda size kolaylık sağlamaktadır. Diğer yandan modeller arasında çeşitli renk seçenekleri ve farklı modeller bulunduğu için kullanıcıların zevklerine uygun ürünü bulmaları oldukça basit hale gelir. Kare ve yuvarlak gibi farklı geometrik şekillerde üretilen bu setler ayrıca dekorasyonunuza uygun ürünü bulmanızı da kolaylaştırır. Seramik, porselen ve ahşap gibi farklı malzemeler kullanılarak da tasarlandığı için seçim konusunda size oldukça geniş bir aralık bırakır.

Kahvaltı Takımı ile Sofralarınızı Güzelleştirin

Kahvaltı Takımı ile Sofralarınızı Güzelleştirin

Günlük hayatta yaygın olarak kullanılan bir ürün olduğu için bu takımlar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bu da her türlü kullanım amacı için uygun modeli bulma konusunda size yardımcı olur. Siz de bu takımları kullanarak sofralarınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Günün ilk öğününden aldığınız lezzeti artırabilir ve sunum konusunda harikalar yaratabilirsiniz. Bunun yanında misafirlerinizi ağırlarken sofranızda olması gereken bütün parçaları setler içerisinde bulabilirsiniz. Bu parçaları takım halinde temin ederek de sofralarınızda uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca evinizin genelinde yürüttüğünüz tasarıma da eşsiz görünüme sahip bu takımlar ile fayda sağlayabilirsiniz. Birbirinden renkli tasarıma sahip olan yapıları sayesinde evinizde evinizdeki diğer mobilyalar ve ağırlıklı renkler ile bir uyum yakalayabilirsiniz. Kahvaltı takımı porselen modelleri ile sofralarınıza şıklık katabilirsiniz. Çeşitli işleme ve tasarıma sahip yapıları ile porselen takımlar sayesinde sunumlarınızın kalitesini artırabilirsiniz. Ayrıca kolay temizlenebilen yapıları sayesinde öğünlerinizden kalan bulaşıkları hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Bulaşık makinesinde de temizlemenize olanak veren sağlam yapıları ile ailenize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Üzerindeki desenler özel bir teknik kullanılarak bütün takıma işlendiği için oldukça dayanıklı olmaktadırlar. Bu da size uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır. Kahvaltı takımı modelleri arasında yer alan bir diğer çeşit ise seramik setlerdir. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile seramik takımlar size güzel sunumlar oluşturma konusunda yardımcı olur. Tıpkı porselen modellerde olduğu gibi seramik takımlar da temizlik konusunda büyük avantaj sağlarlar. Teknolojinin en son trendleri kullanılarak üretildiği için üzerindeki işleme ve motifler takımdaki parçalardan silinmemektedir. Bu da size onları gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkama olanağı verir. Diğer bir ürün modeli olan kahvaltı takımı kapaklı çeşitleri ise yiyeceklerinizi taze tutma konusunda size yardımcı olur. Günün ilk öğününde vazgeçilmezler arasında yer alan peynir, zeytin, reçel, bal, tereyağı ve sos gibi çeşitli yiyecekleri güvenli bir şekilde muhafaza ederek kokularının karışmasını önlemektedir. Bu sayede onların uzun süre ilk gün ki lezzetlerinin korumanız mümkün olur. Cam, plastik, porselen, seramik ve ahşaptan üretilen modelleri sayesinde de sizlere seçim konusunda büyük bir genişlik sunmaktadır. Böylelikle ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak ve zevklerinize uygun olacak ürünü bulmak oldukça kolay hale gelmektedir.

Kahvaltı Takımı Seçenekleri

Kahvaltı Takımı Seçenekleri

Her evin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan bu takımlar talebin yoğun olmasından dolayı oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bu da kullanıcılara hayalindeki ürünleri bulma ve mükemmel sunumlar yapmak konusunda yardımcı olmaktadır. İlk olarak bu takımlar ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için farklı setler halinde üretilirler. 2, 4, 6, 8 ve 12 kişilik takımlar halinde üretilebilen setler ile her türlü aile için uygun ürünü bulma konusunda insanların işini kolaylaştırır. Kalabalık ve sık olarak misafir ağırlayan aileler için 8 kişilik ve 12 kişilik takımlar kullanılmaktadır. Normal aileler içinse 2 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik takımlar yaygın olarak kullanılır. Bunun yanında kahvaltı takımı 32 parça, 42 parça, 24 parça ve 48 parça gibi farklı seçeneklerde üretilerek sofralarda ihtiyaç duyulan bütün ürünleri tek bir takımda kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca kahvaltı takımı kare ve yuvarlak gibi farklı şekillerde de üretilerek kullanıcılarının zevklerine uygun ürünü bulması kolaylaşır. Bununla birlikte kullanan kişiler sıradanlıktan sıyrılıp sofralarında özgün bir şekilde sunum yapma imkânı bulur. Böylelikle insanların istediği farklılık bu tarz yenilikçi ürünler ile kolaylıkla elde edilebilir. Kahvaltı takımı beyaz gibi geleneksel ve zarif renklerde üretilerek sofralara şıklık katmaktadır. Siyah renkler ile de modernliği ve farklı tasarımı öne çıkarmak mümkün olur. Buna ek olarak mat renklerde tercih edilerek yenilikçi bir görünüm elde edilebilir. Mavi tonlara sahip modelleri ile de canlılığı ve sevecenliği sofralara taşınabilmektedir. Diğer yandan bu setler seramik gibi sağlam bir malzeme ile üretilip kullanıcılarının uzun süre kullanması sağlanabilmektedir. Porselen modelleri ise tıpkı seramik ürünler gibi sağlam ve kolay temizlenebilen yapılara sahip olurlar. Her ikisi de oldukça kolay bir şekilde temizlenebilen yapıya sahip olduğu için bulaşık makinesinde yıkamanıza olanak verir. Sağlam yapıları sayesinde de üzerindeki desenler ve motifler uzun yıllar ilk gün ki canlılığını korumaktadır. Saklama kabı amacı ile kullanılan takımlar ise size yiyeceklerinizi taze tutma konusunda yardımcı olur. Hava geçirmeyen yapıları sayesinde ilk öğününüzde tükettiğiniz yiyeceklerin tazeliğini korumakla kalmayıp kokularının da karışmasını önlemektedir. Bu sayede lezzetlerinden hiçbir şey kaybetmemiş olurlar.

Doğru Kahvaltı Takımı Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru Kahvaltı Takımı Seçimi Nasıl Yapılır?

Günün ilk öğününden alınan lezzeti artıran bu takımlar ile siz de sofralarında eşsiz sunumlar yaparak ailenizi mutlu edebilirsiniz. Tabi satın almadan önce bilmeniz gereken birkaç ince nokta bulunmaktadır. Öncelikle alacağınız takımların ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacağından emin olmalısınız. Nitekim her ailenin nüfusu ve evlerine gelen misafir sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden satın almadan önce size uygun olacak kahvaltı takımı seti ile bütün ihtiyaçlarınızı tek bir üründe bulabilirsiniz. Bunun yanında alacağınız takımın parça sayı da modeller arasında değişiklik gösterebileceği için almadan önce inceleyip ihtiyaç duyacağınız bütün parçaları içerdiğinden emin olarak doğru ürünü bulabilirsiniz. Üretiminde kullanılan malzemeler değişiklik gösterebildiği için takımlar seramik ve porselen olmak üzere iki farklı modelde karşımıza çıkar. Sahip olduğunuz diğer yemek takımları ile uyumlu olacak bir model seçerek uzun süre severek sofralarınızda yer verebilirsiniz. Buna ek olarak takımların şekilleri ve üzerinde bulunan motifler de farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda da iyi bir seçim yapmak için yine diğer yemek takımlarınız ve evinizin dekorasyonunu göz önüne alarak size uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca kahvaltı takımı siyah, mavi, kırmızı, beyaz ve sarı gibi çeşitli renklerde üretilerek kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Siz de doğru renk seçimi yaparak evinizdeki bütün eşyalar arasında bir uyum yakalayabilirsiniz. Sofralarınızda daha iyi sunumlar yapıp yemeklerden aldığınız keyfi artırabilirsiniz. Kahvaltılık besinlerden olan zeytin, peynir, bal, reçel, sos ve tereyağı gibi yiyecekleriniz için uygun olan bir saklama kabı seçerek tazeliklerini daha uzun süre koruyabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken püf nokta da seçeceğiniz alacağınız takımın bütün kahvaltılık yiyecekleriniz için yeterli olmasıdır. Ayrıca yine diğer yemek takımlarınız ve kahvaltılarda kullandığınız servis tabağı, sosluk, reçel kabı ve çukur tabak gibi setleriniz ile olacak uyumunu da düşünmeniz gerekir. Birbiri ile uyum içerisinde olacak bu setler sayesinde siz de sofralarınızda bütünlük oluşturabilir, daha iyi sunumlar yapabilirsiniz. Kahvaltı takımı fiyatları ürünler ve modeller arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bunların başlıca nedenler takımın içeriği, parça sayısı, modeli, üretiminde kullanılan teknik ve üzerindeki işlemeler olmaktadır. Siz de sayfamıza göz atarak bütçeniz için uygun olacak modeli bulmak ve diğer takımlarınız ile uyum içerisinde olup harika sunumlar hazırlamanıza olanak verecek takımları bulabilirsiniz. Daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını okuyarak da alacağınız Keramika kahvaltı takımı hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Kullanmanın Avantajları

Kahvaltı Takımı Kullanmanın Avantajları

Kullanım açısından sizlere oldukça büyük avantajlar sağlayan kahvaltı takımları ilk olarak sunum konusunda sizlere yardımcı olur. Yemeklerinizin görünüşünü güzelleştirme ve onlardan alacağınız zevki artırmaya olanak veren sunumu bu takımlar vasıtası ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede aileniz ile daha keyifli bir öğün geçirip yemeklerden alacağınız lezzeti artırabilirsiniz. Diğer bir avantajı ise geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıdır. Bu da sizlere zevklerinize uygun olan ürünü bulma ve kolaylıkla ulaşma imkânı verir. Çeşitli modellere göz atarak siz de diğer yemek takımlarınız ile uyumlu olan takımı kısa sürede bulabilirsiniz. Bununla birlikte kahvaltı takımı renkli modelleri ile evinizin genelinde uyguladığınız renkleri devam ettirerek bütünleşmiş bir görünümü yakalayabilirsiniz. Bu tarz ufak dokunuşlar sayesinde de evinizde arzuladığınız dekorasyonu kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Kalabalık aileler için oldukça iyi bir seçenek olan 12 kişilik ve 8 kişilik kahvaltı takımı ile hem aileniz hem de sık olarak ağırladığınız misafirleriniz için harika sofra kurabilirsiniz. Kahvaltı sofrasında ihtiyaç duyacağınız her türlü parçayı içeren setler sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı tek bir takım ile giderebilirsiniz. Sofranıza katacağı eşsiz sunum ve güzel görünüm ile de sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz. 2, 4 ve 6 kişilik kahvaltı takımları sayesinde de az nüfusa sahip aileniz için uygun olan seti kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olduğu kadar ürünü alıp bütçenizi koruyabilirsiniz. Kahvaltılarda tükettiğiniz zeytin, peynir, bal, reçel, tereyağı ve sos gibi yiyeceklerinizi kahvaltılık takımlarınıza koyarak taze kalmalarını sağlayabilirsiniz. Hava almayan yapıları sayesinde kahvaltılıklarınızı daha uzun süre güvenle saklayabilirsiniz. Bunun yanında kapalı kapakları sayesinde kokularının karışmasını önleyip lezzetlerini koruyabilirsiniz. Yine kahvaltı takımları gibi farklı model ve seçeneklere sahip olan bu takım da siz de zevklerinize uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde diğer yemek takımlarınız ile uyumlu olan modeli bulup tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Böylelikle kahvaltılarınızın sunumlarını daha iyi bir hale getirip ondan alacağınız lezzeti artırabilirsiniz. Kolay temizlenebilen yapıları sayesinde keyifli öğünlerinizden sonra aileniz ile daha çok vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca sağlam malzemeler kullanılarak üretildiği için Karaca kahvaltı takımı modellerini gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Nasıl Kullanılır?

Kahvaltı takımları, genel olarak kahvaltılarda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün parçaları setlerde içermektedir. Bu sayede sizlere etkili ve güzel sunum yapma konusunda yardımcı olurlar. Bu takımların kullanımı da tıpkı yemek takımlarının olduğu gibi kolay olup tek yapmanız gereken ihtiyaç duyacağınız parçaları sofranıza yerleştirmek olmaktadır.

Kahvaltı Takımı Kaç Parça Olur?

Bu her sete göre değişiklik gösteren bir sayı olmaktadır. Genel olarak setlerde kişi başına ortalama 4 parça düşebileceği gibi bazı setlerde bu sayı 2, 3 veya 6 olabilmektedir. Ortalama bir rakam verilecek olursa 6 kişilik setler 24, 8 kişilik setler, 32, 12 kişilik setler ise 48 parçadan oluşmaktadır.

Kahvaltı Takımı Kaç Kişilik Olmalı?

İdeal takım aile nüfusuna ve sürekli ağırlanan misafir sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 4 kişilik bir aile üzerinde örnek verilecek olursa 2 kişi de misafirler için düşünülür ve 6 kişilik takımlar tercih edilir. Eğer daha çok misafir ağırlayan veya daha geniş bir aileye sahip olan birisiyseniz bu sayıyı kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Nasıl Dizilir?

Kahvaltı takımlarının dizilimleri tıpkı yemek takımlarının olduğu gibi oldukça kolay olmaktadır. Kişilerin önlerine bir adet servis tabağı, çatal, bıçak, çay tabağı ve bardağı ve varsa yumurta kabı konulur. Orta kısma ise günün ilk öğününde hazırlanacak menemen, omlet, gözleme gibi yiyecekler geniş servis tabaklarına konulup çevresine soslar ve reçel, peynir, zeytin gibi yiyecekler eklenir.

Kahvaltı Takımında Neler Bulunur?

Takımlar içerisinde genel olarak servis tabağı, çukur tabak, sosluk, reçel kaseleri, yumurtalık, çay tabakları, çay bardakları, geniş servis tabağı ve saklama kaplarını içermektedir. Set içerikleri takımlarda bulunan parça sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte artıp azalabilmektedir.