Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Motosiklet

için 313 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Elektrikli Motosiklet

Elektrikli motosiklet sürüşü kolay, kontrolü rahat ve keyiflidir. Hiçbir fosil yakıt tüketmeden gitmek istediğiniz yere ulaştıran bir araçtır. Elektrikli motorlar kullanmanız halinde fosil yakıt masrafınız da sıfıra düşecektir. Elektrikli motosiklet aküleri elektrik ile şarj edilir. Benzinli motorların yarattığı gürültü ve çevre kirliliğini de ortadan kaldırır. Ehliyeti olmayan ve motor sahibi olmak isteyenler için ideal bir motor türüdür. Elektrikli motosiklet sayesinde benzinli modellere göre yüzde 90 oranında tasarruf sağlanır. Elektrikli motosiklet sağlıklı ve kullanışlı olması ile her yere rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. İşe giderken, kısa mesafeli kişisel ihtiyaçlarınızı halletmek için veya arkadaşlarınız ile buluşmaya giderken sizlere keyifli bir sürüş sağlar. Elektrikli motor, kısa sürüşler için 7'den 70'e her yaş grubundan kullanıcılar için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Elektrikli Motosiklet Özellikleri ve Kullanımı

Elektrikli Motosiklet Özellikleri ve Kullanımı

Her tasarım detayının barındırdığı farklı teknolojilerle rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Yol şartlarında olası sarsıntı ve darbeleri tolere ederek daha konforlu bir sürüş sunar. Elektrikli motosikletin aküsünün motoru küçük olmasına rağmen, yokuşları rahatlıkla çıkabilirsiniz ve sizi yolda bırakmaz. Yüksek performans, kısa sürüş mesafesi, sessiz sürüş keyfi, yokuşlarda güçlü tırmanma imkânı, uzun batarya ömrü gibi özellikleri ile kullanıcı dostu bir üründür. Her aracın güvenliği için önemli olan fren sistemi, elektrikli motosikletlerde de mevcuttur. Daha güçlü bir fren sistemine sahip olan elektrikli motorlarda, frene bastığınız anda motor otomatik olarak durur. Elektrikli motor çeşitleri; alternatif akım elektrik motoru (AC) ve doğrudan akım elektrik motorları (DC) olarak ikiye ayrılır. Bunların her birinin kendine has uygulama alanları vardır. Elektrikli motosiklet, her gün trafik sorununun hâkim olduğu düşünüldüğünde kısa zamanda işe gitmek isteyenler ve şehir içindeki günlük işlerinizi halletmek adına zamandan ve doğa dostu olması sayesinde enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Tam dolumdaki ortalama menzili ile ulaşımınızı rahatlıkla sağlar ve işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Batarya gösterge paneli sayesinde bataryanızı kontrol ederek yolda kalmaya karşı önlem almanızı sağlar. Elektrikli motosiklet fiyatları marka ve modellerine göre değişiklik gösterir.

Elektrikli Motosiklet Teknik Özellikleri

Elektrikli Motosiklet Teknik Özellikleri

Elektrikli motosikletlerin maksimum hızı 50 km’dir. Günlük hayatınızı kolaylaştırır; şehir içinde bir yerden bir yere gitmek için, kişisel ihtiyaçlarınızdan dolayı yapılacak kısa mesafeli yolculuklar için sizlere ideal bir çözüm sunar. Motosikletin tırmanma eğilim oranı maksimum yüzde 30’dur. Vites sistemi, diferansiyelli/ileri-geridir. Taşıma kapasitesi maksimum 2 kişidir. Arkadaşlarınızla keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Su geçirmez rahat bir seleye sahip olan elektrikli motosikletler ile yolculuklarınız artık daha konforludur. Maksimum motor gücü 1000-2500 W arasında değişmektedir. Elektrikli motosikletin bataryası 60V 22Ah, şarj süresi 6-8 saattir ve şarj için akünün tamamen boşalmasını beklemek akünün uzun ömürlü olması yönünden önemlidir. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilir. Motosiklet aküsü, bakım gerektirmez, daha az gaz çıkışı ve düşük oranda kendi kendini deşarj edebilme özelliğine sahiptir. ABS kutusu, akünün dayanıklılığını arttırır. Elektrikli motor akü fiyatı marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Elektrikli motor parçaları elektrik motoru, elektrik bataryası, gaz kolu, şarj cihazı ve kontrol ünitesidir.

Elektrikli Motosiklet Tasarımı ve Şıklığı

Elektrikli Motosiklet Tasarımı ve Şıklığı

Elektrikli motosiklet modelleri farklı renkleri ile tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Sportif duruşu ve şıklığı ile ilgiyi üzerine çeker. Yuki, Mondial, KTM, Kral Varuna, Electro Wind ve Volta gibi tarzınıza uygun elektrikli motosiklet markalarını satın alabilirsiniz. Ayrıca elektrikli engelli motosikletler de mevcuttur. İki tekerli araç kullanamayan engelliler ve yaşlılar için dizayn edilmiş modeller ile günlük hayatlarını kolaylaştırmada yardımcı olur. Tüm motosiklet modellerini incelemek için Motosiklet Modelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apachi (3)
Aprilla (2)
Arora (12)
Asya (1)
CİTYCOCO (3)
Di Blasi (1)
Electroll (1)
Falcon (13)
Ginger (1)
Kral (14)
Kuba (19)
MIKU Max (1)
Mondial (19)
Motoran (1)
Mypet (2)
Regal (38)
Rks (56)
Stmax (8)
Vespa (1)
Volta (14)
WATT (2)
Yamaha (1)
Yuki (81)
Zealsun (4)
Zongshen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Motor Hacmi

(271)
(10)
(8)
(7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (41)
ve üzeri (44)
ve üzeri (44)
ve üzeri (45)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL