Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Cam
Pvc
Mdf
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

4M
Ron
A1
Acr
Fnz
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Fonksiyon

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Fonksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ofis Mobilyası

için 5,511 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ofis Mobilyası

Bulunduğu alanın büyüklüğüne ve genişliğine göre birçok ofis mobilyası modeli bulunmaktadır. Mobilyalar özellikleri, boyutları, modelleri ve renk seçeneklerine göre çeşitlenmektedir. Ofis ortamında rahat ve konforlu bir şekilde vakit geçirmeyi kolaylaştırmaktadır. Ofis eşyaları, oturma, çalışma, bekleme ve genel ihtiyacın dahil olduğu farklı kategorilerden oluşmaktadır. Ofisin konseptine göre mobilyaların tasarımları değişebilmektedir. Ofis eşyalarında oturma grubunu oluşturan bölüm, sandalye, bank, ofis koltuk ve kanepe gibi parçaları bulundurmaktadır. Söz konusu oturma grubunun materyali ve cinsi ise farklılık gösterebilmektedir. Süet, ahşap, deri, kumaş, plastik ve benzeri mobilya materyalleri yer almaktadır. Ofis eşyalarında çalışma grubu da bulunmaktadır. Çalışma grubu genel olarak masa, dolap, kitaplık ve sehpa gibi objelerden oluşmaktadır. Çalışma ortamını oluşturmak için gerekli objeler ofis temasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Hizmet ve kurumsal olarak faaliyet gösteren ofislerde teknik objeler ağır basmaktadır. Mobilyaların tasarımları ve yerleştirme biçimleri binanın veya salonun genişliğine, ebatına göre değişiklik göstermektedir. Çoklu çalışma ortamı oluşturan alanlarda çalışma masaları ortak, karşılıklı veya bitişik olarak bulunabilmektedir. Ortamın genişliği veya darlığı gibi faktörler, mobilyaların büyüklüklerini ve tasarımlarını büyük oranda etkilemektedir. Ofislerin metrekare büyüklükleri, içeriğindeki kısımları da etkilemektedir. Geniş çaplı ofislerde, tuvalet, mutfak, çalışma odaları ve toplantı odası bulunmaktadır. Ekstra toplantı odasına sahip olan ofisler, geniş masa, 8’li veya 12’li sandalyeleri ile yer almaktadır. Genellikle tüm çalışanların aynı anda bulunduğu toplantı odaları hacimce büyük ve ferah bir ortama sahip olmalıdır. Mobilyaların seçilmesinde ve yerleştirilmesinde dikkat edilmesi gereken faktör, odanın ve ofis eşyalarının fonksiyonel amaçlarıdır. Çalışma, ihtiyaç, mola ve ortak alanların dahil olduğu ofis bölümleri kategorilere ayrılmalıdır. Bu sayede söz konusu mobilyaların seçim ve yerleştirilmeleri pratik bir şekilde sağlanmaktadır. Mutfak gibi ortak kullanım alanı sunan alanlarda ofis çalışanlarının pratik ve hızlı bir şekilde uygulama sağlaması gerekmektedir. Bu şekilde kolaylık sağlayan mobilya ve eşyaların kullanılması tavsiye edilmektedir. Ofis mobilyası takımı kullanılacağı alana göre çeşitlilik ve renk seçeneği oluşturmaktadır. Kullanım sırasında konfor sağlaması açısından boyutlarına dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir.

 Farklı Tasarımlarda Ofis Mobilyası

Farklı Tasarımlarda Ofis Mobilyası

Çoğunlukla ofislerin içerisinde farklı bölümler yer almaktadır. Çalışanların ortalama sekiz saatini geçirdiği alanlar ihtiyaç, mola, çalışma ve ortak bölümleri bulundurmaktadır. Çalışma alanlarına uygun ve eşit sayıda olan sandalye, masa ve aksesuarlar kullanıcıların konforunu arttırmaktadır. Kişiselleştirilebilen tasarımlar ve mobilyalar pratik kullanımları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tasarım, sunum, grafik gibi çeşitli hizmetleri sergileyen ofislerde, temalarına uygunluk oluşturan farklı modellerdeki mobilyalar yer almaktadır. Tüm kullanıcıların eşit ve rahat bir şekilde faaliyet gösterebileceği mobilyalar set halinde veya tekli olarak temin edilebilmektedir. Karma bir şekilde dizayn edilen ofisler, kullanıcıların gereksinimleri gözetilerek düzenlenmelidir. Ofislerin büyüklükleri, tasarımları, mobilyaları ve benzeri özellikleri doğrultusunda birçok farklı ürün sergilemek mümkündür. Ofis mobilyası fiyatları model, marka, mobilyanın adedi, tasarımı, üretici firması ve benzeri etkenler doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Birçok tasarım çeşidi bulunan mobilyalar sayfa üzerinde yer almaktadır. Farklı kategori ve alt kategori içerisinde söz konusu ürünleri bulmak ve temin etmek mümkündür. Söz konusu kategori ve alt kategori seçenekleri ise şu şekildedir; ev & yaşam, mobilya ve ofis ürünleri olarak yer almaktadır. Farklı modül ve iskelet yapılarından meydana gelen ofis çalışma sandalyeleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ergonomik olarak tasarlanan sandalyeler, oturma yumuşaklığı, sırt yaslama boyutu, taşıma kapasitesi, oturma derinliği, oturma genişliği, toplam yükseklik, genişlik, derinlik ve renk özellikleri ile çeşitlenmektedir. Ofisler de kullanılmasının yanı sıra evlerde de kullanmak mümkündür. Söz konusu sandalyeler çalışma masasında, öğrencilerin ve çalışanların rahat bir şekilde faaliyet gösterebilmesini sağlamaktadır. Ofis mobilyası koltuk ve sandalye setleri, birçok farklı materyalden meydana gelmektedir. Genel olarak sandalyelerin boyutları ergonomik bir şekilde oluşmaktadır. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık oluşturmamaktadır.

 Özelliklerine Göre Ofis Mobilyası

Özelliklerine Göre Ofis Mobilyası

Bürolarda ve çalışma alanlarında tercih edilen mobilyalar, farklı ebatlarda bulunmaktadır. Ergonomik bir özellik teşkil eden mobilyalar çalışma esnasında kolaylık sağlamaktadır. Ofis mobilya ölçüleri derinlik, genişlik, yükseklik ve benzeri kategorilerden oluşmaktadır. Ofislerde çalışma sandalyesi olarak kullanılan mobilyalar genel olarak deri materyalinden meydana gelmektedir. Hem temizlenmesi pratiktir hem de kullanım sırasında konforlu bir deneyim oluşturmaktadır. Söz konusu ofis çalışma sandalyelerinin ölçüleri genel olarak şu şekildedir; sandalyenin toplam yüksekliği 104 cm, genişliği 54 cm, derinliği 52 cm, taşıma kapasitesi 90 kg ile 100 kg arası, oturma genişliği 45 cm, oturma derinliği 42 cm, ayarlanabilir oturma yüksekliği 46 cm ile 60 cm arası ve sırt bölüm yüksekliği 51 cm olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu ofis çalışma sandalyelerinin renk seçenekleri ise çeşitlilik göstermektedir. Kendinden monte edilmiş bir şekilde bulunan sandalyeler, tercihe göre şekillenebilmektedir. Kullanıcı isteği doğrultusunda sırt bölümünü veya tekerlek kısımlarını sökebilmektedir. Çalışma sandalyelerinin yüksekliklerini, oturma bölümünün altında yer alan yükseklik ayarlama aparatı ile sağlamak mümkündür. Kolay ve pratik bir şekilde kullanıcı kendi boy ölçülerine göre ayarlayabilmektedir. Ofis mobilyaları oturma grubu ve dinlenme grubu gibi ürünleri de bulundurmaktadır. Dinlenme ve oturma grupları mola zamanlarında çalışanlar tarafından kullanılmaktadır. Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilen modelleri yer almaktadır. Yoğun çalışma gerektiren durumlarda mola vermek için konfor alanı oluşturan mobilyalar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Söz konusu ürünler birçok renk ve model çeşidi ile yer almaktadır. Çeşitli dosya, evrak, klasör ve ofis ürünlerini muhafaza eden dolaplar, kapaklı ve raflı versiyonları ile mevcuttur. Kilitlenebilen ve serbest bir şekilde açılıp kapanabilen versiyonları bulunmaktadır. Dilerseniz dosya dolabı ve raf sayfamızdan bu ürünlere göz atabilirsiniz.

 Kullanışlı Ofis Mobilyası

Kullanışlı Ofis Mobilyası

Ofis eşyaları sadece iş yerlerinde ve benzeri yerlerde kullanılmak için değil, ev gibi çeşitli ortamlarda da kullanılabilmektedir. Ev ve yaşam alanlarında yaratılmak istenen ofis ortamını mobilyalar ve çeşitli objeler yardımı ile sağlamak mümkündür. Gelişen tasarımlar sayesinde ofis mobilyası markaları çeşitlilik göstermektedir. Hem estetik hem de fonksiyonel bir kullanım imkânı sağlayan mobilyalar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tasarımları ve geometrik formları göz önüne alındığında mobilyaların keskin hatları ve oval yapıları dinamik bir etki oluşturmaktadır. Takım olarak veya tekli mobilya olarak ofisi oluşturmak mümkündür. Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda birçok ofis ürünün model ve tasarımı çeşitlenmektedir. Genellikle ofis eşyalarında ergonomik, fonksiyonel ve terletme yapmayan materyaller tercih edilmektedir. Ofis ve iş yerlerine ziyaret eden müşteri ve benzeri kişilerin ağırlandığı alanlar yer almaktadır. Özel olarak ağırlanan misafirlerin dinlenme alanlarında masa, sandalye, oturma grubu ve benzeri ürünler bulunmaktadır. Kullanıldığı alana, ofisin büyüklüğüne ve ortalama gelen müşteri – misafir sayısına göre mobilyaların adetleri artmaktadır. Hem görünüm olarak estetik hem de fonksiyonel olarak kullanılabilen mobilyalar iş yerlerinde çalışanların işlerini hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Mobilyalar dolap – masa olarak bir arada bulunabildiği gibi ayrı olarak da yer almaktadır. Çoğu mobilya bir arada bulunmasının yanı sıra ayrılabilen ve geri monte edilebilen özelliktedir. Ofis mobilyası renkleri kullanıldığı ortama göre değişiklik gösterebilmektedir. Açık ve salaş görünümlü mobilyalar ortamda sadelik ve rahatlık etkisi oluşturmaktadır. Çok fazla ışık almayan veya az pencere bulunduran ofislerde açık renklerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Koyu renkli mobilyalar ise çoğunlukla ciddi bir görünüm sergilemektedir. Genellikle deri materyalinin kullanıldığı koyu renkteki mobilyalar, pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır.