TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ofis Mobilyası

için 7,660 sonuç bulundu.

Ofis Mobilyası

Kişisel çalışma alanınız, işlerinizi gerçekleştirdiğiniz ve eğer bir ofis ortamıysa aynı zamanda misafirlerinizi de ağırladığınız mekanınızdır. Gerçekleştirmekte olduğunuz işin bir ofis gereksinimi varsa ya da evinizin belirli bir bölümünde ofis ortamı yaratmak istiyorsanız ofis mobilyası ürünlerine ihtiyacınız olacaktır. Ofisler genellikle ciddi ortamlar olduklarından, bu ortamlarda kullanılan mobilyaların genel görünümleri bu ciddiyeti yansıtacak tarzda olur. Piyasada ofis mobilyası takımları üreten markalar, kullanıcılara sadece estetik açıdan değil aynı zamanda fonksiyonel yönleriyle de fayda sağlayan mobilyalar sunuyorlar. Ofis mobilya takımları ile çalışma ortamınıza şıklık kazandırabilir, bütünleşik bir estetik yakalayarak misafirlerinizi ağırladığınız hoş bir ambiyans elde edebilirsiniz. Renkleri, yüzeyleri ve genel yapılarıyla birbirinden ayrılan çok sayıda ofis mobilyası takımları arasından seçim yapabilirsiniz.

Ofis Mobilyası Seçiminizle Tarzınızı Ortaya Koyun

Ofis Mobilyası Seçiminizle Tarzınızı Ortaya Koyun

Evinizin mimari yapısı, renkleri, içinde bulunan eşyalar genellikle size ev huzurunu verecek; kişisel estetik zevklerinize uyum sağlayan görünümlere sahiplerdir. Bu özel ambiyansı yaratmak için ortaya koyduğunuz çabayı, ofisiniz için de gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel çalışmalarınızı gerçekleştireceğiniz ofis ortamınızda hem kendinizi iyi hissetmek hem de uyumlu görünümlere sahip olmak için ofis mobilyası takımı ürünlerinden istifade edebilirsiniz. Çünkü takım halinde satışa sunulan bu ürünler, içeriklerinde ofis ortamında gerekli olabilecek çeşitli mobilyaların benzer görünümlerini bir arada elde etmenizi sağlıyorlar. Çeşitli mobilya markalarının dizayn ettikleri ürün alternatifleri incelendiklerinde, kullanıcıların beğenisini kazanan görünümlere sahip ürünler kendilerini belli ediyorlar. Piyasada beğeni toplayan alternatifler arasında klasik tasarım çizgisine sahip modeller, zamansız görünümleriyle öne çıkıyorlar. Ofis ortamına zariflik kazandıracak hatlara sahip mobilya birimlerini içeren bu takımlarda masa, komodin, sehpa, dosyalık, bekleme üniteleri, çalışma masaları, ofis koltukları bulunabiliyor. Her bir parçası klasik tasarım anlayışının çizgisinde olan takımlar, kompleks görünümleriyle ortamınıza renk katıyorlar. Çeşitli renk ve desenleri bir araya getiren bu modeller, ofisinizde hoş bir estetik yaratabiliyorlar. Ofis mobilyası modern tasarım anlayışından yola çıkılarak tasarlanan alternatifleriyle de piyasada takım halinde bulunabiliyor. Çoğunlukla sade ve düz renkli olarak üretilen bu takımlarda yer alan parçalar, birbirleriyle bir ahenk oluşturacak şekilde tasarlanıyorlar. Farklı geometrik formlar kazandırılarak kullanıcılara sunulan modeller, keskin köşe hatlarıyla birlikte oval kenarlara da sahip olabiliyorlar. Ofis mobilya çeşitleri arasında modern modellerin dikkat çekici özelliklerinden birisi olarak, takımlardaki parçaların birbirlerinden farklı yapılarda olabilmeleridir. Bütün halinde bir ahenk içerisinde olmalarına karşın, parça parça ele alındıklarında görsel açıdan ayrışan birimler ortamınıza dinamik bir hava da katıyorlar. Çalışma alanınızda arzu ettiğiniz estetik imajı yaratmak üzere tercih edebileceğiniz ofis mobilyalarını Ev & Yaşam kategorisi üzerinden inceleyebilir, ister takım, ister tek parça halinde edinebilirsiniz. Piyasada bulabileceğiniz ofis mobilyalarının renk, doku ve ölçülerindeki farklılıkları dikkate alarak, ortamınızın mimari yapısına ve alan genişliğine uygun seçenekleri belirleyerek bütünleşik olarak ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Ofis Mobilyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ofis Mobilyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Herhangi bir işin gerçekleştirilmesi için ofis ortamı gerektiğinde, bu ortamın içerisinde yer alması gereken eşyaların kullanıcıların ihtiyaçlarına iyi bir şekilde karşılın vermesi gerekir. Çünkü hem fonksiyonel hem de estetik açıdan ofiste çalışan kişiyi etkileyebilecek olan mobilyalar aynı zamanda bu ortamı ziyarete gelen kişilerin iş yerine olan bakışını da etkileyecektir. Ofis mobilya modelleri tek parça alternatiflerle ele alındığında, bir ofis ortamının olmazsa olmazlarından koltuklar karşınıza çıkıyor. Çalışan kişinin, masa başı işlerini gerçekleştirirken kullanacağı özel koltuk tasarımlarını piyasada bulabiliyorsunuz. Ofis koltukları, genellikle ayarlanabilir boy ve ayarlanabilir yaslanma birimleriyle tercih edilirler. Kullanıcının kendi fiziksel özelliklerine ve konfor ihtiyaçlarına göre ayarlayabileceği bu ayarlanabilir koltuk çeşitleri özellikle gün içerisinde uzun süre masa başında çalışacak olan kişilerin rahat bir şekilde çalışabilmelerini sağlayabiliyorlar. Yumuşak dolgulu olarak dizayn edilen ofis koltukları, oturma rahatlığınızı arttırırlarken aynı zamanda yumuşak dokularıyla da kullanıcılarına iyi hissettirebiliyorlar. Ofis mobilyaları deri koltuk alternatifleri ile de değerlendirilebiliyorlar. Yüzeyi deri malzemeden tasarlanan ofis koltuklarının zarif ve ciddi görünümü kullanıcılarına ortamlarında özel görünümler yaratmak istediklerinde yardımcı olabiliyorlar. Nefes alabilir özellikleriyle deri yüzeyde uzun süre oturduğunuzda terleme sorunuyla karşılaşmanızı önleyen modelleri tercih ederek, ortamınızda ihtiyacınız olan hijyenik konforu da sağlayabiliyorsunuz. Makam koltuklarında görülebilen deri alternatifler, özellikle ofis ortamlarının önemli birimlerinde tercih edilebilecek formal estetik özellikler taşıyorlar. Kol ve bacak kısımlarında metalik gri kullanılan siyah deri yüzeye sahip ofis koltukları, her açıdan güçlü bir tarz taşıyorlar denilebilir. Ofisinizi düzenli tutabilmeniz ve estetik açıdan bir bütün halindeki görünümü yaratabilmeniz için piyasada dosya dolaplarını da bulabiliyorsunuz. Çeşitli ölçülerdeki alternatiflerini tercih edebileceğiniz dosya dolapları arasından ortamınıza uygun olan seçenekleri tercih ederek, ergonomik çözümler elde edebilir; ofisinizde karmaşaya neden olabilecek dosyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz özel bir dolaba sahip olabilirsiniz. Ofis mobilyaları ve fiyatları incelendiğinde, tek parça halinde edinebileceğiniz modellerde fiyatların ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelere göre değiştiğini görebilirsiniz. Fonksiyonel açıdan çeşitli özellikleri bulunan modellerde de fiyatlar farklılaşabiliyor. Bu açıdan piyasada her bütçeye uygun ofis mobilyası ürünlerinin yer aldığı söylenebilir.

Ofis Mobilyası Ortamınıza Sinerji Katıyor

Ofis Mobilyası Ortamınıza Sinerji Katıyor

Büro ortamında işlerinizi gerçekleştirebilmek ve misafirlerinizi ağırlamak istediğinizde, ortamınızda bir oturma takımının da bulunması gerekebilir. Çalışma masasını tamamlayacak görünümlere sahip koltuk alternatifleri, ofislerin olmazsa olmazlarındandır. Sizinle veya çalışanınızla görüşmek için ziyarete gelen misafirlerinizin rahat hissetmelerini sağlamak için piyasadaki konforlu ofis mobilyaları arasından seçim yapabilirsiniz. Bu modellerde de görsel açıdan dikkat çekici alternatifler bulunabilmekle beraber, hali hazırda bir çalışma masasına uygun görünümleri arıyorsanız da uyumlu renklere sahip modelleri piyasada görebilirsiniz. Ofis mobilya renkleri açısından ele alındığında, üreticilerin oldukça geniş bir renk paletinden yararlandıkları görülebiliyor. Bu durumun nedeni ise her ofis ortamının farklı bir estetik yapıya sahip olmasıdır. Klasik ofis dizaynında tercih edilen mobilyalarda çoğunlukla siyah, beyaz ve kahverengi renkler hakim oluyor. Klasik tarzdaki modellerin renk çeşitliliğinde etkili olan bir faktör de ürünlerin üretiminde kullanılan ahşap malzemenin türü oluyor. Ceviz, karaağaç ve meşe gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen ofis mobilyaları kendilerine has dikkat çekici görünümler taşıyorlar. Ofis mobilyası dizayn alternatifleri arasında modern seçeneklerde ise ahşap malzemenin yanı sıra çeşitli metal, deri, kumaş gibi materyaller de kullanılabiliyor. Parçalı görünümlere sahip alternatifler, çok katmanlı tasarım özellikleriyle ortamınıza sinerji kazandırırlarken; renk çeşitliliğine sahip modeller ise ortamınızda enerjik bir imaj yaratabilmenize yardımcı oluyorlar. Ofis mobilya takımı içerisinde bulunabilen ya da tekli olarak edinebileceğiniz sehpalar, ofisinizin belirli bir alanında konfor alanı yaratmak üzere seçiminiz olabilirler. Dergi, katalog ve benzeri tanıtım materyallerini yerleştirerek hem çalışanlar hem de ziyaretçiler için özel bir alan oluşturulurken kullanılabilen sehpaların da çok sayıda tasarım alternatifini bulabiliyorsunuz. Ofis mobilya seti edinirken eğer ofisinizin girişinde ya da iç kısmında ihtiyacınız varsa set içerisinde banko bulunup bulunmadığını da dikkate alabilirsiniz. Bankolar, hem ziyaretçilerinizin karşılanabileceği hem de ofis içerisinde organize bir yerleşim alanı elde etmenizi sağlayan mobilyalardır. Dilerseniz siz de şimdi Mobilya sayfamızda ilerleyerek ofis mobilyası fiyatları hakkında bilgi edinerek ihtiyacınız olan ürünü sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Şehir (15)
312Dizayn (8)
3A Mobilya (10)
4M (70)
86Möble (2)
A1 (21)
A2 Decor (1)
Achill (1)
Adetto (3)
Adore (15)
AK Raf (33)
Akkraft (5)
aktepe (47)
Alaçam (1)
ALLONİ (4)
Almila (33)
Asew (1)
AZUCABİN (19)
Bellona (3)
Berjeria (1)
Berrado (4)
Beyza (1)
Bino (1)
Bisco (4)
Bonart (2)
Boo (5)
Brillo (1)
Buggi (6)
BySolvo (2)
Bürocci (482)
Bürof (53)
büromar (4)
BÜRONET (1)
Bürotrend (52)
Calissa (1)
Cansit (13)
Decofis (1)
Decoor (1)
Dekofis (16)
DepoLife (4)
Deryawood (8)
(4127)
Dovi (15)
Egesit (40)
Elizza (71)
Emek Ofis (18)
Goldsit (59)
Gürçay (6)
Güçlü (2)
HOMMY (1)
Horecamob (1)
Ikea (1)
infuss (3)
Kanepeci (81)
Kedi Wood (2)
Kenyap (1)
KLCmobilya (80)
Majeste (5)
Marisit (1)
Masachi (205)
MasifArt (11)
MASSİF (1)
Megasit (200)
Mekoraf (57)
Microfis (6)
Mimilos (12)
MİSSY (2)
mobahome (1)
Mobi Nish (1)
Mobien (1)
Mobstil (1)
Modilayn (4)
NTCONCEPT (7)
Ofiser (11)
Ofisone (19)
Ofiszade (14)
Papatya (5)
PÜFF (3)
RABELLA (6)
Rafburada (3)
Rapido (56)
Rem (5)
Remaks (16)
Reyon 5 (1)
Reyyan (1)
Robinhome (20)
Royal (1)
Rubins (1)
sandino (9)
SANOVA (24)
Seduna (7)
Sempre (7)
Sherwood (1)
Siesta (4)
Smartad (6)
Sparco (3)
Tasarım (3)
TASARIM (1)
Tefrishop (8)
The Mia (1)
tuundesign (11)
Türksit (4)
Uzay Ofis (143)
Vena (24)
VERASİT (7)
VİOLA (1)
VipDekor (1)
VipHome (5)
Wennaline (6)
Woodsaka (1)
Xline (30)
YamanlarOfis (160)
yesst (1)
YILDIZSİT (20)
yurudesign (24)
Zugazo (4)
ÖZELL. (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

File (537)
Metal (511)
Suni Deri (504)
Deri (460)
Krom (416)
Ahşap (366)
Poliüretan (363)
Suntalam (274)
Çelik (221)
Plastik (202)
MDF (170)
Kumaş (92)
Suntalem (55)
Cam (29)
Masif (11)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(622)
ve üzeri (1,016)
ve üzeri (1,140)
ve üzeri (1,182)
ve üzeri (1,223)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL