TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sehpa

için 409 sonuç bulundu.

Sehpa

Sadece yaşam alanlarının değil iş yerleri ve çalışma odalarının da vazgeçilmezlerinden olan sehpalar n11.com’un ofis mobilyaları kategorisinin altında sizi bekliyor. Ünlü markaların farklı modellerine bakmayı unutmayın.

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Sehpa modelleri tasarımına ve kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Burada önemli olan, kafanızda netleştirdiğiniz veya bir iç mimara hazırlattığınız bir dekorasyon planına sahip olmanız. Dekorasyonunuzun diğer mobilyalarla ve renklerle uyumlu olması şart. Açık renkli duvarların, halıların ve mobilyaların olduğu bir dekorasyonda beyaz renkli sehpalar veya cam sehpaların yanı sıra metalik gri veya tam tersi siyah renkli olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Orta sehpa

Orta Sehpa

Bu modeller, adından da anlaşılacağı üzere odanın ortasına koymak için tasarlanmıştır. Koltukların arasında veya koltukla televizyon arasında durabilir. Fazla yüksek olmaz ve içecek, dergi ve benzeri şeyleri koymaya yarar. Bazı modellerin altına ekstra raf bulunabilir. Genelde ağır ürünlerdir, oradan oraya taşınmazlar.

Laptop Sehpası

İş yerleri artık laptop, yani dizüstü bilgisayarlar olmadan düşünülemez. Özellikle yeni nesil ofislerde tek bir yerde çalışma zorunluluğu da olmadığı için bilgisayarıyla farklı konumlar deneyecekler sırt ağrısını ve bilgisayarın aşırı ısınmasını önlemek için bu ürünleri tercih edebilir. Portatif oldukları için istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

İşlevsel sehpalar

İşlevsel Sehpalar

Birçok mobilyada olduğu gibi bu alanda da işlevsel ürünler oldukça revaçta. Bilhassa büyük şehirlerde fiyatların artması ve mekanların daralması sonucunda bu tür ürünlere olan ilgi arttı. Ortalama boyuttaki bir sehpa açılarak çok rahat üç dört kişiyi idare edecek bir çalışma alanına dönüşebilir. Bu modeller saklama alanı da sağlar.

Dekoratif Sehpalar

İşlevsellik ihtiyacınız yoksa ve dekorasyonunuzun sadece güzel görünmesini istiyorsanız dekoratif sehpaları tercih edebilirsiniz. Bir hayvan veya insan figürünün üstünde duran cam gibi farklı ürünler bulmanız mümkün. Bunlar özel tasarım ürünü olduğunda diğer modellerden daha yüksek fiyatlara satılabilir.

Sehpa takımları

Sehpa Takımları

Zigon sehpa olarak evlerde de yerini bulan bu ürünler de epey işlevseldir. Bir anda dört tane sehpa sahibi olabilir, ziyaretçilerinize ikram yapacağınız zaman hemen çıkarabilir ve işiniz bittiğinde kolayca kaldırabilirsiniz.

Sehpa Fiyatları

Sehpa fiyatları ürünün malzemesine, kalitesine, markasına, menşeine ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Ama ortalama bir sehpa bütçenizi çok fazla yormadan tasarım değişiklikleri yapmanıza olanak tanıyacaktır. Armoni Ofis, Vena, Tefrishop, Yıldızsit, 4M, Alpino, Kenyap, Adore ve diğer birçok markanın ürünlerini web sitemizdeki mağazalarda bulabilirsiniz. Sehpanızın dahil olduğu ofis dekorasyonunuzu ofis koltuk ve kanepe modelleri ile kombine etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

MDF (97)
Ahşap (33)
Masif (23)
Metal (22)
Çelik (13)
Suntalam (11)
Plastik (7)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (60)
ve üzeri (68)
ve üzeri (70)
ve üzeri (73)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL