Kategoriler

Marka

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Banko

için 26 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ofis Banko

Mimari dizayn etkilerinin belirgin bir şekilde görüldüğü ofisler için farklı mobilya tasarımları geliştirilir. Mobilyaların sahip oldukları tasarım çizgileri işlevsel özelliklerine ve konumlandırılacakları alana bağlı olarak şekillenir. Banko, özellikle ofis ortamları için tasarlanan ürünler arasında ilk sıralarda yer alır. Çalışma alanlarının giriş bölümünde bulunan alanların değerlendirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin karşılanması gibi amaçlara yönelik olarak tercih edilir. Çok amaçlı olmaları dolayısı ile her iş ortamında sıkça bulunan mobilyalardandır. Birden fazla işlevsel özelliği bulunan banko öncelikli olarak gelen ziyaretçilerin kurum için geliştirecekleri ilk izlenim için görev üstlenir. Bekleme alanlarında kurum hakkında bilgi veren çalışanlar tarafından kullanılan ve pratik işlem yapma olanağı sağlayan ürünlerdir. Farklı dekoratif tasarımları ile yerleştirilecekleri alanların mimarisine uygun bir şekilde satılan modeller pratiklik sundukları gibi estetik ofis görünümüne de katkı sağlarlar. Ofis bankosu seçenekleri oldukça geniştir. Seçenekler üretim sırasında ürünlere eklenen detaylar ile genişletilir. Genişlik, yükseklik ve derinlik ölçüleri üründen ürüne değişiklik gösterebilen modeller bulundukları alanlar ile ebat olarak uyumlu olacak bir şekilde seçilebilirler. Boyutları değişebilen ofis bankosu bu özellikleri ile birden fazla çalışanın aynı alan içerisinde faaliyet gösterebilmelerine olanak sağlar. Uzun ve geniş olarak geliştirilen bankolar tek kişi kullanımlarına ek olarak çoklu sayıda çalışan aktiviteleri için sıklıkla tercih edilirler. Böylelikle hem alan tasarrufuna hem de iş pratikliğine yönelik işlevsel etkileri değerlendirilir. Genellikle kurumsal nitelikte olan ortamlar için ihtiyaç olarak ortaya çıkmalarının yanı sıra dükkân, mağaza, fuar, otel, vb. alanların giriş bölümlerinde de bulunurlar. Kullanım amaçlarına göre şekillenen modellerin bilgi verme dışında farklı amaçlara yönelik kullanılan seçenekleri de mevcuttur. Kürsüler farklılaşan seçenekler arasında öne çıkan ofis mobilyası çeşitleri arasında yer alan ürünlerdir.

Ofis Banko Modelleri

Ofis Banko Modelleri

Ofis banko modelleri üretimlerine katılan malzemeler ile çeşitlere ayrılır. Ürünlerin üretimleri sırasında farklı yapılara ve dokulara sahip materyal türleri tercih edilir. Ahşap, suntalam, suntalem, metal, çelik, plastik ve MDF üretime dahil edilen ana materyaller arasında yer alır. Yapı olarak dayanıklı malzemeler ile desteklenen her ürünün malzemesinin özelliklerine bağlı olarak değişik seçenekleri bulunur. Modeller genel olarak iki parça olacak şekilde tasarlanır. Masa bölmesi ve keson bölmeleri tasarımlara dahil edilir. Bazı modellerde yalnızca masa bölmeleri bulunur. Çekmeceli ve tekerlekli şekilde üretilen modeller masa bölmeleri ile uyumlu olacak ergonomik tasarımlara sahiptir. Keson bölmeli modeller, isteğe bağlı olarak şekillenebilen ürünlerdir. Masa Komodin ile ekstra saklama alanları sunulan çeşitler kullanım ve konumlandırma açısından pratiklik sağlarlar. Komodin bölmeleri farklı boyutlarda üretilir. Çekmeceli ya da dolaplı olarak tasarlanmaları sayesinde işlevsel alan oluşturma açısından sıkça tercih edilirler. Ofis banko modelleri içerisinde farklılaşmaya katkı sağlayan diğer diğer unsur ürünün üst bölgesinin sahip olduğu detaylar ile ilgilidir. Ziyaretçiler ile kurulacak iletişim sırasında kullanılan bankoların üst kısımları raflı olan modelleri mevcuttur. Açık raf şeklinde olan bu alanların ayak aparatları ile camlı bir şekilde satışa sunulan versiyonları mevcuttur. Buğulu ya da düz cam şeklinde olabilen üst bölümlerin ürünün ana materyali ile uyumlu üretilen üst kısımlı modelleri de revaçtadır. Ofis banko tasarımları sabit olan tabla alanları ile şekillendirilirler. Dekoratif ürünler arasında bulunan modellerin farklı tasarımları ön plana çıkar. Sac malzemeler ile şekillendirilen ve delikli görünümlere sahip seçenekleri bulunur. Modüler yapılarının ve estetik duruşlarının etkisi ile her beğeniye ve amaca uygun şekilde sayfamızda satışa sunulan ofis banko tasarımları arasından ihtiyaçlarınıza uygun nitelikte ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ofis Banko Modelleri Nasıl Seçilir?

Ofis Banko Modelleri Nasıl Seçilir?

Ofislerde yer alacak mobilyaların seçimleri sırasında belirli unsurlara dikkat edilir. Ofis bankosu modelleri arasından seçim yapmadan önce modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olunmalıdır. Mimari çizgiler ve ortam dekorasyonları ile uyum sağlayabilen tasarım yapılarına sahip seçenekler değerlendirilirken farklı özellikler öne çıkar. Ürünlerin yapım aşamalarına dahil edilen ana materyal türleri bu özelliklerdendir. Ahşap ofis bankosu modelleri düşünülüyor ise bu malzemenin ortam içerisinde işlevsel ve estetik değerlendirmelere açık olması lazımdır. Ahşaptan elde edilen çeşitlerin arasında farklı tonlarda, desenlerde ve detaylarda tercih edilebilecek ürün tasarımları bulunur. Seçilecek ürünler hareketli desenlere ya da canlı renklere sahip olarak belirlenebilir. Tasarımı hareketli ve canlı olan modellerin kurumsal alanlarda kullanımları söz konusu ise kurum kimliği ile uyumlu olmalarına dikkat edilmelidir. Karşılama alanlarında imaj göstergesi olarak izlenim yaratan modellerin seçimleri halihazırda mevcut olan diğer mobilyalara benzer ortak görünüm özellikleri ile belirlenmesi önerilir. Bu bütüncül ortam izlenimine destek olacak nitelikte bir öneridir. Ahşap ağırlıklı ofis eşyalarının bulunduğu dekorlarda ahşap seçenekler tamamlayıcı olur iken farklı dekorasyon tipleri için diğer malzeme seçenekleri değerlendirilmelidir. Mermer detaylar ile desteklenen tasarımlar bu seçenekler arasında yer alır. Banko ölçüsü satın alma öncesi aşamalarda dikkate alınması gereken önemli etkenlerdendir. Alan içerisinde belirli bir yeri kaplayarak konumlandırılacak ürünlerin satın alımlar öncesi o alanın ebatlarına uygun nitelikte seçilmeleri gerekir. Aksi durumlarda estetikten uzak bir görünüş ya da işlevselliği kısıtlayan bazı durumlar ortaya çıkabilir. Banko ölçüleri seçeneklerin artmasında etkili olan unsurlar arasında yer alarak seçim işlemleri üzerinde de etkili olmaktadır. Banko çeşitleri farklı ebatlarda alıcıların beğenisine sunulurlar. Böylelikle yer alacakları alanlar ile uyumlu bir şekilde tercih edilebilmelerinde rahatlık sağlanır. KLCmobilya ofis koltuk ve kanepe çeşitleri, seçeceğiniz alternatifler arasında sizlere fikir verecektir.

Ofis Banko Fiyatları

Ofis Banko Fiyatları

Banko fiyatları çeşitli etmenlere bağlı olarak farklı aralıklarda yer alır. Ana materyal olarak kullanılan malzemenin özellikleri değişir. Materyallerin özellikleri değiştikçe fiyat aralıklarında da değişim görülür. MDF ana materyali kullanılan mobilyaların etiketleri ile metal kullanılan mobilyaların etiket fiyatları farklıdır. Aynı etki ana malzeme üzerine eklenecek ürün detaylarının materyal cinsleri ile de ilgili olarak ortaya çıkabilmektedir. Bazı çeşitlerin sahip oldukları ek tasarım ayrıntıları içerisinde çeşitli malzemeler kullanılır. Mermer, ahşap, metal ya da cam olarak tercih edilebilirler. Cam detaylı modellerin fiyat aralıkları sade modellerin fiyat aralıklarına oranla farklı miktarda olabilmektedir. Banko fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer unsur ise ürünün ölçüleri ile açıklanabilir. En, boy ve derinlik ölçüleri farklılaşan modellerin ölçü aralıkları ile fiyatlandırılmaları arasında ilişki vardır. Ölçü boyutları arttıkça ortak kullanım alanı olarak değerlendirilmeleri mümkün olan ofis bankosu çeşitlerine ek olarak farklı tarzlarda mobilyalar da üretilir. Kürsüler, kasa tezgâhları, servis bankoları, karşılama bankoları bu mobilyaların arasında yer alırlar. Kuyumcu mağazalarından şarküteri tezgâhlarına kadar geniş bir kullanım alanı sunan servis bankoları ürün teşhiri amaçlı olmaları ile işlevsellik kazanırlar. Servis bankolarının tasarımları cam içerir. Ürünlere dahil edilen ana malzemeler ve diğer ekler ile fiyatlandırma aralıkları değişiklik gösterir. Fuarlarda sıklıkla kullanılan karşılama bankosu çekmeceli ve çekmecesiz şekilde satışa sunulur. Kilitlenebilir ve çekmeceli modellerin etiket aralıkları ile çekmecesiz olanların ürün bedelleri değişiklik gösterir. Ek özelliklerin varlığı fiyat üzerinde etkilidir. Ofis bankosu fiyatları gibi kürsü modellerinin fiyatları da değişik seçeneklere sahiptir. Kürsüler malzeme yapıları değişebilen ürünlerdendir. Dolayısı ile kullanılan materyallerin fiyatlarda etkili olmaları söz konusudur. Sade tasarımlı kürsüler ile özel olarak logolu şekilde dizayn edilenlerin fiyatları değişmektedir.