TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Banko

için 55 sonuç bulundu.

Banko

Çeşitli iş ve ofis ortamlarında misafirlerinizi hoş bir ortamda ağırlamak istediğinizde giriş alanını gösterişli kılabilecek çeşitli eşyalardan yararlanabilirsiniz. Banko seçenekleri, iş yerinizin girişinde danışma ve bilgilendirme alanı yaratmak istediğinizde tercih edebileceğiniz mobilya segmentinde ürünlerdir. Ofis banko modelleri arasından ofisinizin estetik yapısı ve kurumsal kimliğiyle uyumlu görünüme sahip alternatifi belirleyerek edinebilirsiniz.

Banko Çeşitleriyle Misafirlerinizi Karşılayın

Banko Çeşitleriyle Misafirlerinizi Karşılayın

Ofis ortamları, özel iş görüşmelerinin gerçekleştirildiği ve önemli diyalogların gerçekleştiği ortamlardır. Bu nedenle başarılı bir estetik görünüm, özel misafirlerinizin hoş ve kıymetli bir ortama giriş yaptıklarını hissetmesini sağlayacaktır. Ofisinizin giriş alanında ziyaretçilerin çeşitli tanıtıcı materyali inceleyebileceği, danışma ile görüşebileceği bir ortam oluşturmak için kullanabileceğiniz mobilya banko modelleri şık tasarımlarıyla piyasada yer alıyorlar. Renkleri, dokuları ve bütünleşik görünümleriyle birbirinden ayrılan çok sayıda banko alternatifinin bulunabildiği söylenebilir. Markalar, ofislerde uygulanan iç mimarlık çalışmalarının ve estetik açıdan ulaşılmak istenen sonuçların farklılaştığının bilincinde olduklarından satışa sundukları bankolarda da farklı beklentilere yanıt verebilecek görünümleri öne çıkarıyorlar. Bu açıdan modeller şekilleriyle de birbirlerinden ayrılıyorlar. Ortamınıza sofistike ve yumuşak bir estetik kazandırmak istediğinizde yuvarlak banko modelleri seçiminiz olabiliyorlar. Oval hatlarıyla homojen bir duruş sergileyen yuvarlak formdaki bankoları alanınıza rahat bir şekilde yerleştirebilir; misafirlerinizi karşıladığınız alanın hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Genel estetiğin köşeli materyallerle oluştuğu bir ortam içinse kare ve dikdörtgen formlarındaki bankoları tercih edebilirsiniz.

Banko Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Banko Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Piyasada kendisini gösteren çeşitli mobilya markalarının ürün yelpazelerinde yer alan Ofis Mobilyası arasında bankolar, lokal kullanım özelliklerine sahip olmaları nedeniyle ayrı bir yere sahiplerdir. Bu özellikleri nedeniyle de görsel açıdan hem genel yapıya uyum sağlamaları hem de tekil olarak dikkat çekiciliğe sahip olmaları hedeflenir. Banko modelleri yalnızca estetik özellikleriyle değil fonksiyonel yönleriyle de kullanıcıların beğenisine sunuluyorlar. Arka kısmında çekmeceler ve geniş bir çalışma alanı bulunan bankolar, danışma personelinin ihtiyaç duyabileceği ofis malzemelerini yerleştirebileceği özel bir alan sunuyorlar. Böylelikle hem düzenli hem de kullanışlı oldukları söylenebilen bu banko seçenekleri, masa ünitelerinin altında geniş bir boşluğa sahip olabildikleri için sandalye yerleşimi ve oturma konforu açısından da fayda sağlayabiliyorlar. Banko modelleri ve fiyatları incelendiğinde, piyasada yer alan ürün alternatiflerinin genel tasarım özellikleriyle, üretimlerinde kullanılan malzemeler itibarıyla fiyat açısından farklılaştıkları görülebiliyor. Bu yönden de piyasada farklı fiyat düzeyinde çok sayıda ürün seçeneğinin bulunduğu söylenebilir.

Banko Yerleşiminde Pratikliği Keşfedin

Banko Yerleşiminde Pratikliği Keşfedin

Ev, ofis ya da dış ortam fark etmeksizin özellikle son yıllarda popülerlik kazanan minimal yaşam tarzı nedeniyle, kullanımı gerekli olan çeşitli malzemelerde ergonomi ve pratiklik oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu gelişmeleri dikkate alarak ürünlerini şekillendiren markaların ürün aileleri içerisinde pratik yerleşim özellikleri sağlayan ve böylece ergonomiklik yaratan banko modelleri bulunabiliyor. Küçük banko modelleri, ofis alanınızda fazla yer kaplamadan ihtiyacınız olan özel ortamı yaratabilmeniz konusunda fayda sağlıyorlar. Tek kişilik kullanım için oldukça ideal ölçülerde olan bu modeller, ergonomik tasarımlarını kullanışlılıkla da birleştiriyorlar. L tipi bankolar, geniş bir çalışma alanı yaratıyor olmaları nedeniyle birçok kullanıcının beğenisini kazanıyorlar. U tipi bankolar ise kapalı çalışma ortamı yaratmak istendiğinde tercih edilen modeller olarak karşınıza çıkıyorlar. Her biri farklı bir ofis tipi ve kullanım ihtiyacına yanıt veren bankolar arasından siz de kendi ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. İsterseniz hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek banko masa modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilir; hoşunuza giden ürünü sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (11)
Suntalam (10)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL