Banko

İş yerleriniz için en iyi banko modelleri n11.com’da ofis mobilyası kategorisi altında sizi bekliyor. Şans oyunlarında kullanılan anlamından farklı olarak bir ofis mobilyası türü olan banko; bankalarda, otellerde ve girişte müşterilerin karşılanması gerektiği diğer iş yerlerinde gelen müşterilerle onlara yardımcı olmak için orada bulunan görevlinin arasında tampon işlevi gören yüksek bir tezgahtır.

Banko Dolapları

Banko Dolapları

Dekorasyon ve teknolojideki gelişmeler ile iş yerlerindeki ihtiyaçların değişmesi sonucunda banko modelleri de doğal olarak değişikliğe uğradı. Banko dolapları bu gelişmeler ve değişiklikler sonucunda ortaya çıkan ihtiyaçlarla ortaya çıktı. İlk bankolar daha basit yapıda iken banko dolapları sadece müşterileri karşılamak için değil orada bulunan görevlilerin daha rahat çalışmasını da sağlayacak şekilde tasarlanmaya başladı. Banko dolaplarında görevliler müşterileri ister oturarak ister ayakta karşılayabilirler.

Banko Modelleri

Banko Modelleri

İş yerlerinin en büyük amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için sadece müşterilerinizle yakından ilgilenmez. Bir yandan da ofisinizde kullanacağınız mobilyaların şirketinize özel ihtiyaçları karşılaması ve dekorasyonla tam uyumlu olması gerekir ki müşterileriniz karşısında profesyonel bir izlenim yaratmanız mümkün olsun. En bilindik banko modeli dışarıdan dikdörtgen şeklinde yüksek bir tezgah olarak görünen ahşap bankolardır. Görevli bunun arkasında bekler ve müşterileri karşılayarak ofis içerisindeki ilgili kişilerle iletişime geçer ya da müşterinin talebini karşılar. Bankolar tek kişiye uygun yapılabileceği gibi birkaç görevlinin bir arada oturmasına olanak tanıyan boyutta da olabilir. Yuvarlak hatlara sahip bankolar girişlerde daha yumuşak bir izlenim yaratır. Köşe bankoları ofisinizde verimli kullanım imkanı sunar. Müşterinin yaslanacağı kısmı camdan olan bankolar genişlik ve ferahlık hissi vererek iletişimin kolaylaşmasına yardımcı olur. Bankoların üstü ne kadar sade olursa müşteri ve görevli o kadar fazla odaklanabilir.

Banko Fiyatları

Banko Fiyatları

Banko fiyatları bankonun boyutuna, yani ne kadar malzeme kullanıldığına ve hangi malzemelerin kullanıldığına göre değişir. Ayrıca, şirketinizin logosunu ekletmek isterseniz maliyeti de daha fazla olacaktır. Fiyatlarda değişkenlik yaratan başka bir etmen ise bankonun ithal ya da yerli olmasıdır. Yerli malzemeden üretilmiş bir bankonun fiyatı yabancı malzemeden üretilmiş bir bankoya göre daha düşük olacaktır. Armonu Ofis, Alpino, Vena, Smartad, MobilyaPratik, Creavit, 3A Mobilya, Decoor, Tefrishop, Çağın Ofis ve diğer markaların bankı modellerini n11.com’un web sitesinde bulabilirsiniz. Bankonuzu yine web sitemizden inceleyebileceğiniz keson ve ofis koltuğu çeşitleriyle kombine etmeyi unutmayın. İstediğiniz ürünleri seçip sepetinize eklemeniz, ardından sipariş vermeniz yeterli. Ürünler birkaç gün içerisinde iş yerinizde. Tüm ofis ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz.

Banko

için 51 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (10)
Suntalem (8)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL