TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Keson

için 90 sonuç bulundu.

Keson

Ofis mobilyaları arasında yer almakta olan kesonlar, çalışanlar tarafından sıkça kullanılan mobilyalardandır. Genelde çekmeceli dosya dolabı olarak da bilinen kesonlar, yalnızca ofislerde değil ev ortamında ya da okullarda da kullanılmaktadır. Kesonlar, farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Kullanım işlevleri itibariyle etajere benzerlik göstermekte olan keson, özellikle çalışma ortamında fazlaca evrakların ya da kullanılmayan eşyaların masa üzerinde kalabalık yapmasını önlemek için tercih edilmektedir. Ofis eşyalarının yenilenmesi ya da ihtiyaç oluşması durumlarında bu keson modellerine, Ofis Mobilyası kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Keson Nedir?

Keson Nedir?

Eşyaların muhafaza edilmesinde kullanılmakta olan ofis dolapları modellerinden olan kesonlar, ofis mobilyalarının demirbaşları arasında sayılamaktadır. Çalışma masası üzerinde yer almakta olan fazla eşyaların, aktif olarak kullanılmayan dosyaların ya da acil olarak lazım olabilecek evrakların saklanmasında kullanılan kesonlar, çekmeceli dolap modellerindendir. Çekmecelere ek olarak açık raf sistemine sahip olan kesonlar da bulunmaktadır. Kesonların sadece üst çekmeceleri ya da tüm çekmeceleri kilitli olabilmektedir. Kilitli olması sayesinde, önemli olan evraklar güvenilir bir şekilde saklanabilmektedir. Ofis malzemeleri arasında en az yer kaplayan mobilyalarından biri olan kesonlar, genellikle tekerlekli yapıya sahiptir. Çok nadir olarak karşılaşılmakla birlikte, tekerleksiz olanları da bulunmaktadır.

Keson Dolap Kullanım Alanları

Keson Dolap Kullanım Alanları

Mobilya çeşitleri arasında bulunan kesonlara genellikle ofis ortamlarında rastlanmaktadır. Ofis içerisinde en çok bilgisayar masası altında kullanılmaktadır. Bunun dışında, masanın yan tarafında ya da kullanım kolaylığını etkilemeyecek şekilde daha uzak bir alanda da yer alabilmektedir. Tekerlekli yapısı sayesinde kolayca istenilen yere götürülebilmekte olup, ofis mobilyaları arasında en kolay nakledilen malzemelerdendir. Kesonlar çoğunlukla ofis içerisindeki masa sandalye kombinasyonuna uygun olarak seçilmektedir. Böylece tasarımsal açıdan da diğer mobilyalarınıza uyum sağlanmaktadır. Kesonlar ofis ortamında kullanılabildiği gibi ev ortamında da kullanılabilmektedir. Ev içerisinde bulunankitaplık yanında ya da çalışma masası altında muhafaza edilebilecek kesonlar, home ofis çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Keson Fiyatları

Keson Fiyatları

Çalışma alanlarının en büyük yardımcısı kesonlar, birçok farklı materyalden üretilebilmektedir. Genellikle ahşap, metal ve plastik olan bu kesonlar, üretildikleri materyale göre farklı dayanıklılıklara sahiptir. Ahşap ve metal olarak üretilen büro mobilyaları, diğer materyalden üretilenlere göre daha uzun süre kullanılmaktadır. Üretildikleri materyallere göre keson fiyatları da değişiklik göstermektedir. Plastik keson modelleri, ahşap keson modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Sahip olunan çekmece sayısı da fiyatı etkilemekte olan başlıca unsurlardandır. Genellikle üç çekmeceli olan keson dolap modelleri, bir çekmece ve bir geniş dolap şeklinde de olabilmekte, hatta üçten fazla çekmeceli olarak da üretilebilmektedir. Ortalama olarak bir keson dolap; 50 santimetre yükseklik, 40 santimetre genişlik ve 60 santimetre derinlik boyutlarında olmaktadır. Ofis masaları altına yerleştirilen kesonların seçiminde, sahip olduğu boyutlara dikkat edilmelidir. Ofis mobilyalarına göre tasarlanmakta olan kesonlar aynı zamanda, farklı renk ve desen seçeneklerine de sahiptir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (30)
Metal (17)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (25)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL