Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ofis Koltuk & Kanepe

için 6,702 sonuç bulundu.

Ofis Koltuk & Kanepe

Ofis mobilyaları modelleri arasında yer alan ve ofis dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilmekte olan ofis koltukları, hem çalışanlar hem de ziyaretçiler tarafından kullanılmaktadır. Ofis koltuklarının rahat ve kaliteli olması, bu sebepten önem arz etmektedir. Farklı desenlerde ya da modellerde üretilmekte olan bu ofis kanepe modelleri, genellikle ofislerin bekleme alanlarında ya da toplantı odalarında tercih edilmektedir. Ofis koltuk ve kanepe modelleri; kumaş, deri, ahşap, metal vb. gibi materyaller kullanılarak üretilmektedir. Ofis Mobilyası kategorisinde yer almakta olan farklı renk ve desendeki ofis koltuğu modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Koltuk ve Sandalye Arasındaki Farklar

Ofis Koltuk ve Sandalyeleri Arasındaki Farklar

Tasarımları itibariyle birbirine benzerlik göstermekte olan koltuk ve sandalye modelleri arasında belli farklılıklar bulunmaktadır. Ofis mobilyaları arasında bulunan koltuklar, boyutları açısından sandalyelerden ayrılmaktadır. Sandalyeler tek bir kişi tarafından kullanılmakta, koltuklar ise birden fazla kişi tarafından kullanılabilmektedir. Koltuk modelleri, iki kişilik ya da üç kişilik olabildiği gibi tek kişilik olanları da bulunmaktadır. Koltuklar genellikle birden fazla olmakta ve koltuk takımı olarak adlandırılmaktadır. Koltuklar, sandalyelere göre daha konforlu olarak üretilmektedir. Ofis koltuk takımları, sandalyelere nazaran genellikle bekleme salonlarında kullanılmakta ve ziyaretçilerin rahat etmesi sağlanmaktadır. Ofis koltuğu fiyatları açısından da farklılık göstermektedir.

Ofis Koltuğu Tasarımında Konforun Önemi

Ofis Koltuğu Tasarımında Konforun Önemi

Ofis ortamında, hem çalışanlar hem de ziyaretçiler açısından konforun önemi büyüktür. Kullanılmakta olan materyaller, ofis koltuk takımı tarafından sunulmakta olan konforu doğrudan etkilemektedir. Kumaş, deri, vb. gibi materyallerden üretilen koltuk takımları; metal, ahşap vb. gibi materyallerden üretilen koltuk takımlarına göre daha fazla konfor sunmaktadır. Ofis koltuklarının ortopedik olması da önemlidir. Ortopedik koltuk modelleri sayesinde, boyun ve bel ağrısı oluşumu yüksek oranda önlenmektedir. Koltuğun tasarımı, kullanmakta olan kişinin oturuş pozisyonunu da doğrudan etkilemektedir. Yanlış oturuş pozisyonu ise çalışanın sağlığı açısından risk taşımaktadır. Ofis içerisinde en sık kullanılmakta olan bu mobilya türü, sağlık açısından sorun teşkil ediyorsa ve çalışma esnasında rahatsızlık hissi uyandırıyorsa en kısa zamanda değiştirilmelidir.

Ofis Kanepe Takımı Temizliği

Ofis Kanepe Takımı Temizliği

Özellikle ofis dışı kişilerin kullanmakta olduğu ofis bekleme koltukları, temiz olması gereken en önemli ofis mobilyalarındandır. Genellikle deri materyalden üretilen ofis koltuklarının temizliğinde, özel deri temizleyici maddeler kullanılmalıdır. Bunun dışında herhangi bir kimyasal maddeye başvurulmamalıdır. Temizleme esnasında ipek ya da kumaş temizleme araçları kullanılmalıdır. Ofis kanepe takımı üzerinde yer alan lekelerin çoğu çay ve kahve lekeleri olmaktadır. Bu tarz lekelerin temizlenmesi için, ılık bir su ile yumuşak yüzeyli bir bez kullanımı yeterli olmaktadır. Daha güç lekelerin çıkarılması için dezenfekte edici spreyler kullanılabilmekte olup, ofis kanepe takımının ahşap olmaması gerekmektedir. Temizliği kolaylaştırıcı bir diğer seçenek ofis koltuğu kılıfı kullanımı olacaktır. Bu sayede, kılıf çıkarılıp yıkanarak daha kolay bir şekilde temizleme işlemi yapılabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001Şehir (31)
312Dizayn (1)
3A Mobilya (34)
4M (4)
86Möble (1)
A1 (5)
A2 Decor (1)
Adam (6)
ADAM (1)
Adore (11)
Agmahşap (1)
AKROFİS (7)
Alfemo (1)
Almila (6)
Alpino (4)
Anadolu (1)
Anje (1)
Anna Bell (1)
Artlines (35)
Bellona (2)
Berjeria (1)
Bisco (4)
Boo (4)
Brillo (1)
Buggi (5)
Bürocci (483)
Bürof (53)
BÜRONET (1)
Bürosit (39)
Bürotrend (88)
Calissa (1)
Cansit (10)
Cedrus (1)
Dağofis (23)
Decoor (1)
Dekofis (6)
DepoLife (4)
(2713)
Dockers (150)
Egesit (42)
Emek Ofis (11)
Fullreyon (6)
Goldsit (95)
Gürçay (6)
Güçlü (2)
infuss (2)
Kanepeci (81)
Kaya (1)
Kedi Wood (2)
KLCmobilya (61)
Lina (1)
Majeste (5)
Marisit (1)
Masachi (153)
MasifArt (11)
MASSİF (1)
Megasit (199)
Microfis (11)
Mobi Nish (1)
Mobien (1)
Mobstil (1)
NTCONCEPT (4)
OFİSEL (149)
Ofiser (9)
Ofisone (20)
Ofissan (5)
Ofiszade (16)
Olimpik (13)
Papatya (1)
Pearls (1)
Proffce (125)
Rapido (44)
Remaks (36)
Rubins (1)
sandino (13)
SANOVA (23)
Seduna (18)
Sempre (16)
Sparco (4)
Tasarım (2)
Türksit (538)
Uzay Ofis (238)
VİOLA (1)
Xline (32)
YURDAKUL (342)
ÖZELL. (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suni Deri (732)
File (557)
Deri (432)
Krom (417)
Ahşap (205)
Metal (184)
Plastik (143)
Kumaş (97)
Çelik (21)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(396)
ve üzeri (640)
ve üzeri (730)
ve üzeri (750)
ve üzeri (775)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL