Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Dosya Dolabı & Raf

için 1.637 sonuç bulundu.

Dosya Dolabı & Raf

Dosya dolabı ve raf modelleri n11.com’da ofis mobilyası kategorisi altındabeğeninize sunuluyor. Ofis dolapları ve ofis rafları diye de anılan bu ürünler iş yerinizde dağınıklığı önlemek, aradığınızı hemen bulmak ve hoş bir dekorasyon sağlamak için ideal ürünlerdir.

Dosya Dolabı Nedir?

Dosya Dolabı Nedir?

Dosya dolabı veya ofis dolabı, özellikle klasörleri ve basılı malzemeleri fazla olan iş yerleri için kurtarıcı nitelikte olan bir mobilya türüdür. Devlet dairelerinde sıklıkla gördüğümüz klasik dosya dolabı modeli tamamen metal olan ve kapakları kilitlenebilen yüksek dolaplardır ama ofisiniz böyle bir dolap için uygun değilse seçenekleriniz onunla kısıtlı değil. Dosya dolabı ahşap da olabilir. Ahşap dosya dolaplarında renk seçenekleriniz de çeşitli. İş yerinizde beyaz, krem ve metalik gri gibi açık renkler hakimse alanı daha da geniş göstermek ve çalışanlarınız için ferah bir atmosfer yaratmak için beyaz renkli dolapları tercih edebilirsiniz. Açık kahverengi, koyu kahverengi, hatta kırmızı ofis dolapları bile var. Tasarımınızı gözeterek sıra dışı seçimler yapmanız mümkün.

Dosya Dolabı Ölçüleri ve Çeşitleri

Dosya Dolabı Ölçüleri ve Çeşitleri

Dosya dolabı ölçüleri de farklılık gösteriyor. Dosya dolapları genelde kapaklı ve kapaksız raflardan oluşuyor. Çift kapaklı enli modellerin yanı sıra tek kapaklı uzun modeller de var. Ofisinizin boyutları ve dolabı yerleştirmeyi düşündüğünüz yere göre ölçüleri belirleyebilirsiniz. Dosya dolabı fiyatları kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün yerli ya da ithal olması gibi farklı etmenlere göre değişiklik gösterir. Ama şirket bütçenizi fazla yormanıza gerek kalmadan uygun bir fiyat aralığında istediğiniz türden bir dolabı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Raf Sistemleri Nelerdir?

Raf Sistemleri Nedir?

Raf sistemleri iş yerinizde veya çalışma odanızda mekanın boyutlarına uygun olarak raf kurmanızı sağlayan sistemlerdir. Ayrı parçalar halinde satılan bu sistemleri tek tek monte edebilir veya birkaç tanesini bir arada monte ederek daha geniş bir raf topluluğu elde edebilirsiniz. Raf modelleri uzunlukları ve kalınlıklarının yanı sıra kullanılan malzeme açısından değişiklik gösterir. Rafların yatay malzemesinde ahşap ağırlıktayken ayak kısımları ahşap, metal veya plastik olabilir. Duvara monte raflar dışında çok amaçlı, tekerlekli, portatif raflar da mevcuttur. Raf fiyatları aynı dosya dolaplarında olduğu gibi malzeme türü, kalitesi ve menşeine göre değişiklik gösterir. Armoni Ofis, Vena, SanalMobilya, MobilyaPratik, Seri Çelik, Reyyan, Adore, Ardino Modüler, Creavit ve Kenyap gibi birçok ünlü markanın dosya dolabı ve raf modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Ofis tasarımınızı kütüphane ve keson çeşitleriyle zenginleştirmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Çelik (442)
Metal (420)
Suntalam (198)
Plastik (68)
Ahşap (55)
Cam (29)
MDF (13)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(206)
ve üzeri (323)
ve üzeri (356)
ve üzeri (371)
ve üzeri (386)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL