Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Pvc
Mdf
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Fonksiyon

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dosya Dolabı & Raf

için 1,980 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dosya Dolabı ve Dosya Rafı

Dosya dolabı ve dosya rafı dosyaları depolamanızı ve organize etmenizi sağlıyor. Renklerine, kalınlıklarına göre yerleştirebileceğiniz farklı dosyaları farklı modellerle ya da materyallerle dizayn etmenizi sağlıyor. Dosyalar farklı amaçlar ya da farklı mekanlar için düzenleniyorsa, büro dosya dolabı ya da ofis dosya rafı ideal çözümler sunabiliyor. Fazla ürün yerleştirmek istediğiniz noktada, raflı yaylı dosya dolabı ya da çok dosya barındırması sebebiyle 198’lik dosya dolabı da kullanışlı alternatifler oluşturuyor. Dosya dolapları dosyalar için kullanıldığında kolay kullanımı, zaman kazandırmayı ve dosyalarınızı hızlıca ayırt edebilmenizi sağlamanın yanı sıra, ev dekorasyonunda da pek çok alanın değerlendirilmesinde kullanılabilir. Dosya muhafaza etmek isteyen alıcılara sunduğu alternatifleri ve kullanışlılığı farklı amaçlar için sunuyor. Şık görünüşü ve farklı kullanım alanıyla dosya rafı ve dosya dolabı kilitli veya askılı seçenekleri de alıcılarıyla buluşturuyor. Metal ya da plastik dosya rafı seçenekleri de depolama alanınızın tasarımına katkıda bulunurken ayrıca kullanışlı bir eşya oluyor. Tüm bunlarla birlikte personel dosya dolabı denilen ve çoklu göze sahip olan dosya dolabı türleri de kalabalık ofisler için ideal. Dosya dolapları çoklu ve pratik bir alternatifi oluyor fakat dar alanlar için dosya rafları da bir seçenek olabilir. Örneğin, çalışma masaları için dizayn edilmiş dosya rafları ya da dar alanlara sabitleyebileceğiniz dosya rafları hem kullanışlı bir alan hem de alandan tasarruf sağlayabilir. Farklı boydan dosyalarınız ya da yer tasarrufu için de ihtiyaç duyabileceğiniz yuvarlak dosya dolabı> da kalabalık ofisler ya da depolar için pratik bir çözüm oluşturuyor. Farklı alanlara farklı tiplerde bulabileceğiniz her dosya dolabı ve rafı tüm işlevselliğiyle gerek ofislerde gerek çalışma alanlarınızda organize olmayı kolaylaştırıyor.

Farklı Tipte Dosyalarınız için Farklı Modeller Bir Arada

Farklı Tipte Dosyalarınız için Farklı Modeller Bir Arada

Pek çok farklı ortamda bir dosya dolabı ya da dosya rafı ihtiyacı duyabilirsiniz. Temelde pratik bir organizasyon sağlamak için kullanılan dosya dolapları ve dosya raflarının pek çok farklı çeşidi bulunur. Farklı amaçlar için farklı ürünler kullanarak depolama alanını düzenleme fırsatı sunan dosya dolapları farklı materyallerden yapılıyor. Örneğin, yanma riskine karşı korumak istediğiniz her bir dosyanız için bir metal ofis dosya dolabı doğru bir tercih oluyor. Yanmaz dosya dolabı dışında dosya rafları için plastik dosya rafı ya da ahşap dosya rafı seçenekleri de estetik ve kullanım özellikleri açısından mantıklı birer çözüm oluyor. Çekmeceli dosya dolabı, askılı ya da raflı dosya dolabı farklı materyallerde üretilmiş şekillerde hizmetinize sunulmuş oluyor. Küçük alanlar için üçlü dosya dolabı ya da üçlü dosya rafı mantıklı seçenekler oluştururken hemen hemen iki yüz dosyayı alabilecek dosya dolapları da başka bir ihtiyacı karşılamaya yönelik dizayn ediliyor. Dosya koymak için raf sistemleri farklı dosyaları koymak için yükseklik ayarı yapılarak düzenlenebiliyor ve bu sayede daha doğru bir düzenleme yapılabiliyor. Tüm dosyaları aynı anda bir araya getirmek için genellikle geniş hacimli dosya dolapları tercih ediliyor. Estetik ve değişik malzemelerden üretilmiş dosya raflarıyla çalışma alanlarının, ofislerin ya da depolama merkezlerinin düzenlenmesi de mümkün. Dosya rafı kullanımıyla büyük dolapları ya da çekmeceleri bölebilir, bu sayede pek çok amaca hizmet eden kullanışlı dolaplar oluşturabilirsiniz. Tüm bunların yanında bu dolaplar başka malzemeleri saklamak ve muhafaza etmek için de kullanışlı bir seçenek oluyor. Raf ya da herhangi bir seperatör eklenmeksizin kullanıldığında geniş haznesiyle dosya dolapları farklı amaçlar için kullanımı da mümkün kılıyor.

İşlevsel Dosya Dolabı ve Dosya Rafı Modelleri

Kullanışlı Seçenekler ve Farklı Modeller Bir Arada

Dosya dolabı ve dosya rafı seçeneklerinin en önemli özellikleri farklı kullanımlar için geliştirilebilecek niteliğe sahip olmalarıdır. Özellikle rafların çok oluşu düzenlenecek alanı büyük olan alıcılar için çok büyük bir avantaj sağlıyor. Depolama alanı oluştururken en dikkat edilen unsurlardan biri olan çok depolamayı ve yer tasarrufu sağlayan depolamayı sağlayan dolaplar, kullanımda da kolaylık sağlıyor. Örneğin, askılı dosya dolaplarıyla aranılan dosyaya hızlı erişim sağlamak oldukça olası bir seçenek oluyor. Bunun dışında kısıtlı alanlar için tasarlanan yarım dosya dolabı da pek kullanışlı bir alternatif oluyor. Yarım dolabın üstüne eklenecek çeşitli raflar dekoratif bir hava yaratmayı sağlamanın yanı sıra istenilen minik alanda dosyaları organize etme fırsatı sunuyor. Tüm bunlarla beraber dosyaların ölçülerine göre muhafaza etmek istenmesi halinde farklı ölçülerde dosya dolaplarını da bulmanız mümkün. Bürolar, ofisler, hatta çalışma masalarına uygun ölçülerde dosya rafı ve dosya dolabı ölçüleri bulmak mümkün oluyor. Kilitli dosya dolapları paylaşımlı ofisler için uygun bir kullanım sunmakla beraber daha özel ofisler için rafların kullanımı çok daha pratik bir seçenek oluşturuyor. Fazla alanın olduğu ofislerde ihtiyaç olmamasına rağmen dosya dolabı kullanımı da başka bir seçenek. Derin ve eşit uzunluktaki raflar minimalist ve sade bir görüntü oluşturulmasına yardımcı oluyor. Bu sayede dolaplar, modern ve temiz bir görüntüyü depolama amaçlı kullanılan bir dolapla da elde etme fırsatını sunuyor.

Dosya Dolabı ve Dosya Rafı Fiyatları

Dosya Dolabı ve Dosya Rafı için Avantajlı Fiyatlar

Dosya rafı veya dosya dolabı fiyatları alıcıları için pek çok avantaj sunuyor. Farklı türde dolapları veya rafları çeşitli fiyatlara alma imkânı sunuyor. Dosya rafları da alıcılarına uygun bir satın alma yelpazesi sunuyor. Pek çok bütçeye ve pek çok zevke hitap edebilecek dolap, raf ve depolama alanları farklı bütçelere uygun yeni tasarımlara erişebilme fırsatı oluşturuyor. Personelin kullanması için ya da yalnızca depolama amaçlı satın alınan ürünlere erişmek için gereken ücret, alıcılara önemli avantajlar sunuyor. Sınırlarınızı zorlamadan sahip olabileceğiniz ürünlerle konforlu bir organizasyonu sağlamak ürünlerin alıcıları için başlıca avantajı oluşturuyor. Sevilen materyalleri, kalitesi ve uzun ömürlülüğü sebebiyle uzun süre kullanılabilecek ürünler, alıcılarına geniş bir fiyat yelpazesi sunuyor. Kolay temizlenebilir oluşu ancak kolay hasar görmeden uzun süreler kullanılabilmesi de fiyatını karşılayan bir başka özellik. Dosya dolabı ve de dosya rafı seçenekleri fiyatlarına değecek tüm özellikleri deneyimlemeniz için geniş bir fiyat aralığına sahip oluyor. Organize olmanın getirdiği büyük rahatlığı alıcılarına tercih edilesi fiyatlara sunuyor. Kısaca çekmeceli, metal, ahşap, plastik fark etmeksizin çeşitli dosya dolapları ya da benzer özellikler taşıyan dosya rafları; aradığınız, hayat kolaylaştıran ve estetik görüntüye sahip özellikleriyle gereken dosyalama işlemlerinizi yapmanıza yardımcı oluyor. Seçkin özellikleriyle de depolama işlemlerinizin yükünden sizi kurtaracak olan raf ya da dolap sistemleri geniş fiyat aralığıyla ihtiyaç duyan herkese istenilen düzeni sağlıyor. Kullanmaya başladığınızdan itibaren sizlerle uzun süre kalacak düzenin keyfini çıkarmak ve aradığınız düzene karşılanabilir fiyatlarla ulaşmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve aradığınız ürünü bulmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.