Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kütüphane

için 5 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kütüphane

Evlerin en güzel dekorasyonlarından birini oluşturan kütüphane tasarımları, hemen herkesin çok beğeneceği farklı estetik yapılarda sayfamızda beğeninize sunulmaktadır. Her evin rengine göre uygun modellerde imal edilen bu kitaplıklar, ister kapaklı isterseniz de açık raflı olarak elde edilebilir çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca alt kısmı kapaklı, üst bölümü açık raflardan meydana gelen tasarımlar da çok beğenilen ürün çeşitleri olarak bulunabilmektedir. Kitaplarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bu ürünler kategorimizde başlıca; beyaz, gri, kahverengi tonlarında veya siyah renklerde elde edilebilir. Materyal olarak sadece ahşap olan veya demir içerikli kütüphane türleri de kategorimizde yer alabilmektedir. Ahşap içerikleri genel itibariyle suntalam, melamin kaplı yonga levha olmakta olup, demir kısımlar ise farklı ebatlarda, boylarda ve biçimlerde profil ürünler olarak karşınıza çıkacaktır.

Ofis ve Çalışma Odalarına Özel Kütüphane Modelleri

Ofis ve Çalışma Odalarına Özel Kütüphane Modelleri

Kitaplıklar her ne kadar kitaplarınızı bulundurmanız açısından fayda sağlaması için imal ediliyor olsa da, aynı zamanda çeşitli süsler, biblolar ve çiçekler için de son derece kullanışlı raflara sahip olmaktadır. Böylelikle evinizin hoş görüntüsüne farklı bir hava da katmanız mümkün olabilmektedir. Kütüphane modelleri bu açıdan pek çok sayısız faydayı da beraberinde sizlere kazandırmaktadır. Bu ürün çeşitlerini dilerseniz iş ortamına uygun tasarımlarda da tercihte bulunabilir, ofis belgeleri ve çeşitli klasörlerinizi dizmekte de değerlendirebilirsiniz. Özellikle kapaklı yapıya sahip olan kitaplıklar, görünüm açısından estetiklik sunmayan iş dosyalarınızı muhafaza etmeniz açısından son derece kullanışlı tasarımlardır. Bu tarz kullanım elde edeceğiniz ürün modellerini kategorimizden geniş bir yelpazede sizlere sunulmuş olarak bulacaksınız. Çalışma odalarınıza çok yakışacak özel ürün seçeneklerinden tercihte bulunmak ile düzen açısından eşsiz bir kazanım elde edeceksiniz. Çalışma ortamları için genellikle ya komple kapaklı kütüphane dolap tasarımları ya da sadece altı kapaklı, üstü açık raf olan modeller tercih edilmektedir. Özellikle de ofis gibi çalışma alanlarında alt kısım kapaklı olan kütüphaneler son derece estetik bir görünümü fazlasıyla sağlamaktadır. Alt kısımlara görünmesinin önem arz etmeyeceği klasik evraklar yerleştirilebilecekken, üst kısma ise kitap ve belgeler haricinde çeşitli süsler, çerçeveler, plaketler veya benzeri aksesuarlar yerleştirilebilmektedir. Öncelikle kütüphane çalışma odası için ürün tasarımlarının içyapısı ve şekillerinden bahsetmek gerekirse, bu modeller boydan boya kapaklı, komple dosya ve resmi evrak koyulup muhafaza sağlamayı amaçlayan bir tasarım olmaktadır. İçerisinde uçtan uca uzun raflar yer almakta olup, estetik açıdan herhangi bir kaygı gütmeyen standart bir ürün tipi olarak tanımlanabilir. Bu ürünlerin en büyük artıları, içerisine koyulan dosyaların düşme ve dökülme ihtimallerinin bulunmamasıdır. Alt kısmı kapaklı olan ofis tipi ürün modellerinden bahsetmek gerekirse de bu tasarımlar, hacimleri en büyük ansiklopediyi rahat içine alabilecek dizaynda olan, raf yükseklikleri ve derinlikleri bakımından eşsiz bir kullanım kolaylığı elde etmenizi amaçlayan estetik modeller olarak beğeninize sunulmaktadır. Sağlam ve sert plastik ayak yapıları sayesinde bu ürünler zeminde çizilme yapmayacağı gibi yıkılma olasılıkları da söz konusu olmamaktadır.

Her Tarza Hitap Eden Alçak Tip Kütüphane Çeşitleri

Her Tarza Hitap Eden Alçak Tip Kütüphane Çeşitleri

Bu kütüphane çeşitleri genellikle yükseklik bakımından bel hizasında imal edilmekte olup, uzun bir yapıda beğeninize sunulmaktadır. Tasarım detayları bakımından oldukça geniş çeşitliliğe de sahip olduğu söylenebilir. Tek tip bir ürün modeli olmamalarından dolayı da her ev için ve her zevk için uygun ürün modelleri bulunabilmesi kaçınılmazdır. Üst kısmı çeşitli aksesuarları koymaya oldukça elverişli bir model olmakta olup, her türlü ofis ve çalışma alanlarında benzersiz bir estetik oluşturabilecekleri aşikârdır. Genel itibariyle bir vitrinden farksız görünümleri olabilse de bu ürünler kitaplarınız için özel birer tasarım olmaktadır. Eğer bu alçak model kütüphane özellikleri hakkında detay verilecek olursa, bu ürünlerin yapıları itibariyle ön yüzlerinin iki yan kısımlarında birer kapaklı bölme yer almakta olduğu söylenebilir. Bu bölmelere çeşitli eşyalarınızı, görsel açıdan önem arz etmeyen materyallerinizi koyabilirsiniz. İki kapağın ortasında kalan ön yüz bölümünde yukarı kadar 2 veya 3 raf kısmı yer almaktadır. Bu raflara çeşitli kitaplarınızı koyabilir, son derece faydalı bir kullanım elde edebilirsiniz. Çok kitap almayan yapılarından dolayı bu tasarımları daha çok dergi ve özel kitaplarınız ile doldurmanız da daha etkili bir kullanım sunabilir. Üst kısımları her bir model için farklı dizaynda üretilebilmektedir. Genellikle düz bir üst alandan ziyade raf tarzı ek bir çıkıntı ile estetik açıdan görünüme zenginlik katan ürün çeşitleri olarak beğeninize sunulabilmektelerdir. En üst alanı ise çeşitli süsler ve aksesuarlar koyabileceğiniz yapıda olmaktadır. Bu kütüphane ölçüleri ise ortalama 100 cm yüksekliklerde olmasının yanı sıra yüksekliklerinin 1.5 katının üzerinde uzunluklarının (boylarının) olduğu rahatlıkla ifade edilebilir. Genel itibariyle bir oda içerisinde bu ürünlerden kullanım elde edilen alanlar ise ya pençelerin tam alt hizası olabilmektedir ya da kapıların hemen yanında, girişte yer alabilmektelerdir. Bu iki tip alanda da ortamı boğmadan ya da ortamın kalabalığında kötü bir görüntü vermeden kullanılabilmektelerdir. Başlıca siyah ve kahverengi olarak elde edilebilmektelerdir. Sizler de ister ofisinizde isterseniz de evinizin çalışma odasında bu tasarımlar arasından zevkinize uygun olanı tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca, tüm ofis mobilyası ihtiyaçlarınız için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En Modern ve Dekoratif Tasarımlardaki Kütüphaneler İle Genel Kütüphane Fiyatları

En Modern ve Dekoratif Tasarımlardaki Kütüphaneler İle Genel Kütüphane Fiyatları

Dekoratif anlamda evlerin hemen her köşesinde rahatlıkla kullanım deneyimi elde edilebilecek ürün çeşitleri, son derece benzersiz tasarımlarıyla beğeninize sunulmaktadır. Bu tasarımlar genel itibariyle kapaksız ve arkalıksız olarak, sadece ferforje demir veya profil demirden meydana gelmektedirler. Bu demirler her zaman için siyah renkte olup, paslanmaz yapıda olması için özel bir üretim aşamasından geçmiş ürünler olmaktadır. Tabii ki bunun yanı sıra raflarının ahşap olduğunu da belirtmek gerekir. Ahşap kısımlarını başlıca beyaz ve kahverenginin çeşitli tonlarında olarak elde etmeniz de mümkündür. Bu modern ürün çeşitlerini ayrıca ister uzun bir kitaplık olarak isterseniz de alçak bir kütüphane olarak tercihte bulunabilirsiniz. Kütüphane önerileri kapsamında bu her iki tip modern tasarım da kullanıcıların büyük bir memnuniyet duyarak tavsiye ettiği ürün çeşitleri olmaktadır. Kullanıcı yorumlarını incelemek suretiyle söz konusu memnuniyetlerini teyit edebilmek mümkündür. Öncelikle uzun tip ürün modelinden kısaca bahsetmek gerekirse, bu tasarımlarda profil mukavemeti arttırılmış demir ürünler kullanılmıştır denebilir. Hem çerçeve kısımlarında hem de sırt kısımlarında aynı yapıda profil materyallerden üretim sağlanmıştır. Ayrıca bu profillerde çizilmelere karşı da dayanıklı statik boya uygulanmıştır. Yerden yüksek yapısı, altının kolaylıkla temizlenmesine de imkan tanımaktadır. Üretiminde hiçbir surette kanserojen içerik yer almamıştır. Anti bakteriyel malzemelerden imal edilmişlerdir. Sizlere demonte teslim edilen bu ürün modellerini kullanım elde etmek istediğiniz ortama kolaylıkla kurabileceksiniz. Ambalajı içerisinde ayrıca kurulum şeması da yer alacağından montaj işlemini kolaylıkla sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Alçak tasarımlı ürünler ise uzun yapısı sayesinde çok kullanışlı bir ürün çeşidi olmaktadır. Bu ürünlerin de profil içerikleri diğer ürün tasarımları ile aynı kalitede üretilmiş olup, aynı güvenilir işlemlerden geçmiştir. Ahşap rafları ise 1’inci sınıf yonga levha suntalam malzeme olmaktadır. Özellikle geniş bir koridor veya uzun bir salonunuz bulunmaktaysa bu tasarımlar için son derece uygun bir yere sahip olduğunuzu belirtmek gerekir. Kütüphane fiyatları ise ürünün estetik yapısına ve üzerinde yer alan çeşitli fonksiyonlara ya da detaylara göre farklılık gösterebilmektedir. Genel itibariyle her bütçeye uygun kaliteli tasarımların sayfamızda yer aldığını bilmeniz gerekir.