TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kütüphane

için 22 sonuç bulundu.

Kütüphane

İş yerinizde veya diğer çalışma ortamlarınızda kullanabileceğiniz kütüphane modelleri n11.com’da, ofis mobilyası kategorisi altında sizi bekliyor. Kütüphaneler esas olarak kitaplarını yerleştirebileceğiniz dolap ve raflar rolünü üstlense de şık biblolar ve yapma çiçeklerle birlikte iş yerinizin havasını tamamen değiştirerek dekorasyonunuzu tamamlayacak mobilyalardır. Kütüphaneleri dilerseniz klasör gibi ofis belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamak için de kullanabilirsiniz.

Kütüphane Çeşitleri

Kütüphane Çeşitleri

Kütüphane çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede beğeninize sunuluyor. Kütüphaneleri temel olarak iki çeşitte incelemek mümkün: açık raf sistemli olanlar ve kapalı raf sistemli olanlar. Açık raflı kütüphaneler, dört tarafından açık raflara sahiptir ve bu raflar birbirine tutturulmuştur. Bu tip ürünler raflarda sadece kitap ve dosya değil dekoratif objeler sergilemenize daha fazla olanak tanır ve etrafı açık olduğu için daha fazla yer varmış hissi verir. Kapalı raf sisteminden kasıt ise ön tarafı haricinde etrafı kapalı olan raflar. Bu raflarda kitaplar ile dosyalar daha şık durur ve arkası destekli olduğu için düşme ihtimalleri daha azdır. Kapaklı modellerde dosyalarınızı kaldırdığınızda gözünüzü yormayacak şekilde düzenlemiş olursunuz. Yarı raflı ve yarı kapaklı modeller iş yerleri için oldukça kullanışlıdır. Bu mobilyaların malzemeleri de modelleri kadar çeşitlidir. Açık raflı modeller genelde metal veya plastik malzemelerden üretilirken kapalı raflı modellerde daha çok ahşap malzeme tercih edilir. Klasik tahta renklerinin yanı sıra beyaz ve siyah renkler de kütüphanelerde sıkça görülmeye başladı.

Kütüphane Tasarımları

Kütüphane Tasarımları

Kütüphane tasarımları son yıllarda oldukça çeşitlendi. Açık raflar, kapalı raflar ve kapaklı modellerin yanı sıra kapak ile gövdenin farklı renkte olduğu modeller, bir tarafı açık bir tarafı kapalı asimetrik modeller gibi birçok farklı tasarım mağazalar tarafından beğeninize sunuluyor. Tasarım demişken elbette iş yerinizin veya çalışma odanızın tasarımını da kütüphanenizle birlikte düşünmeniz gerekiyor. Onun genel dekorasyonunuza uyması ortamın atmosferini tamamen değiştirebilir. Ayrıca, kaliteli kitapların bulunduğu raflar iş yerinizin kalite çıtasını doğrudan yukarılara taşır.

Kütüphane Fiyatları

Kütüphane Fiyatları

Kütüphane fiyatları ürünün malzeme kalitesine, türüne, tasarımına ve menşeine göre değişiklik gösterebilir. Yerli ürünler ve yabancı ürünler arasında da fiyat farkı vardır. Ama genel olarak bakıldığında şirket bütçenizi çok fazla açmadan beğendiğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Sanalmobilya, Adore, Abre, Ardino Modüler, Dessenti, Kzy, NİS-Sa, Çağın Ofis ve diğer markaların kütüphanelerini n11.com’un web sitesinde bulabilirsiniz. İş yerinizin dekorasyonunu şık bir sehpayla tamamlamayı da ihmal etmeyin. Ofisinize şıklık katacak daha fazla ürün için Ofis Mobilyası kategorimizde gezinmeye devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alaçam (1)
Bonart (1)
Deryawood (2)
(4)
Rem (6)
Robinhome (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (8)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL