Marmara
Marmara
Şirket Ünvanı: Marmara Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
İşletme Adı: Marmara
Tescilli Marka: Jackson, MegaFön, Johnson, Cansın, Ametek, MegaTurbo, TeCe
KEP Adresi: -
Vergi No: 6120380618
Mersis No: 0612038061800016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 5,711 178
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 5,734 155
Mağazanın iletişiminden memnunum 5,182 164
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Marka

Jackson (9)
Johnson (5)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Isı Ayarı

(7)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hız Ayarı

(10)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Vitrindekiler

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Saç Kurutma & Fön Makinesi

için 14 sonuç bulundu.

Saç Kurutma & Fön Makinesi

Saç kurutma makinesi, ıslak saçları hızlı bir şekilde kurutmaya yarayan elektronik alettir. Hem kadınlar, hem erkekler tarafından saçları kurutmak ve şekillendirme için kullanılır. Islak saçlarla dışarı çıkmak birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Özellikle sinüziti ve migreni olan kişilerin baş ağrılarını tetikler. Islak saçla dışarı çıkıldığı zaman soğuk havayı veya rüzgarı daha etkili hissedersiniz. Bu da hasta olmanıza neden olabilir. Saçlarınızı yıkadıktan sonra hızlı bir şekilde saç kurutma makinesi ile kolayca kurutabilirsiniz. Ayrıca saçların kendi halinde kurumasını beklemek, saçların daha fazla kabarmasına neden olur. Hem sağlığınız için hem de saçlarınızın güzel görünmesi için ıslak saçlarınızı, saç kurutma makinesiyle hızlı bir şekilde kurutmanız önerilir. Fakir, Arzum, Remington, Philips, Braun, Felix gibi birçok marka tarafından üretilmiş saç kurutma makineleri bulunmaktadır.

Saçlarınızın fönlü görünmesini seviyorsanız, fön makinesi ile her banyodan sonra saçlarınızı fönleyebilirsiniz. Saçlarınızı fönlemek için ihtiyacınız olan şeyler: bir adet fön fırçası ve bir adet fön makinesidir. Fön makinesi, saç kurutma makinesinden çok az bir farka sahiptir ve saçların daha etkili düzleştirilmesini sağlar. Saç kurutma makinelerinin değişik hız ayarları vardır, istediğiniz ısıya ayarlayarak saçlarınızı kolayca kurutabilirsiniz. Çok uzun ve gür saçların hızlı kuruması için genellikle hızlı ısı ayarına ihtiyaç vardır. Saç kurutma makinesi satın alırken, saçlarınızın yapısını göz önünde bulundurmalı ve ona uygun bir ürün satın almalısınız. Kuru bir saç tipine sahipseniz Braun HD saç kurutma makinesi tam size göre! Kurutma esnasında saçların nem kaybını engeller. Boyalı saçlarda kullanım için uygundur. Hızlı ve etkili bir kurutma sağlarken, saçtaki boyanın akmasını ve saçın nemini kaybetmesini önemli ölçüde engeller.

Sık sık seyahate çıkıyorsanız, yanınızda seyahat tipi saç kurutma makinesi götürebilirsiniz. Gittiğiniz yerlerde sizi nelerin beklediğini bilemezsiniz, dolayısıyla çok az yer kaplayan saç kurutma makinenizi de bavulunuza eklemeniz yararınıza olacaktır. Küresel ısınma nedeniyle havaların ne zaman soğuyacağı belli olmuyor, bu nedenle gittiğiniz şehirlerdeki sıcaklıkları tahmin edemeyebilirsiniz. Gittiğiniz yerde hava soğuksa, ıslak veya nemli saçlarla sokağa çıkmak hiç de mantıklı bir fikir olmaz. King mini saç kurutma makinesini de yanınızda götürerek seyahatlerinizde rahat rahat duş alabilir ve ıslak saçlarınızı kurutabilirsiniz. Saç kurutma makinelerinin fiyatları, marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir.