Saç Şekillendirme

Saçlarınızı şekillendirmek ve saçlarınızın şeklinin uzun süre bozulmadan kalmasını sağlamak için saç şekillendirici ürünlerden yararlanabilirsiniz. Saç şekillendiricileri arasında: saç maşası, saç köpüğü, saç spreyi ve düzleştirici gibi ürünler yer almaktadır. Saç maşaları ve saç düzleştiricileri elektrikle çalışan saç şekillendirici ürünlerdir. Saç maşası ile saçlarınızı kıvırabilir ve dalgalandırabilirsiniz. Böylece saçlarınıza hacim katabilir ve daha havalı görünmesini sağlayabilirsiniz. Zaten dalgalı ve kabarık saçlarınız varsa, saç düzleştiricisi ile saçlarınızın elektriğini alabilir ve kuaförde fönlenmiş havası verebilirsiniz. Saç maşası ve saç düzleştiricisi edinerek, kuaförde sıra beklemekten ve kuaföre düzenli bütçe ayırmaktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz için seyahatlerinizde ve uzun süreli tatillerinizde saçlarınızı istediğini şekle sokabilirsiniz. Remington, Babyliss, Philips, Arzum, Fakir gibi markalar tarafından üretilen saç maşalarını ve saç şekillendiricilerini tercih edebilirsiniz.

Saçlarınızda doğal dalgalar veya bukleler varsa, belirginleştirmek ve elektriğini almak için saç köpüğünden yararlanabilirsiniz. Saç köpüğü genellikle kıvırcık ve dalgalı saçları yatıştırmak ve daha çekici hale getirmek için kullanılır. Wella, Schwarzkopf, Taft, Loreal, Morfose, Fonex gibi markalar tarafından üretilen saç köpüklerinden birini tercih edebilirsiniz. Saç maşası ile şekillendirdiğiniz saçlarınızın şeklini bozulmadan uzun süre korumasını sağlamak için saç spreylerinden yararlanabilirsiniz. Saç spreylerini sertlik derecelerine göre kolayca tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın doğal görünmesini istiyorsanız, sertlik derecesi düşük olan spreyi tercih etmeniz gerekecek. Saçlarınızın şeklini uzun süre korumasını istiyorsanız, sertlik derecesi yüksek olan saç spreylerini tercih edebilirsiniz. Özellikle erkeklerin saçları kısa olduğu için sertlik derecesi yüksek olan saç spreyi tercih etmeleri önerilir. Böylece saçlarının şeklini uzun süre bozulmadan koruyabilme imkanına sahip olurlar.

Erkeklerin saçları daha kısa olduğu için şekillendirici olarak wax ya da sprey kullanmayı tercih edebilirler. Schwarzkopf markası tarafından üretilen wax, saçların değişik şekillere girmesine ve şeklini uzun süre korumasına yardımcı olur. Özellikle kısa saçların şekillendirilmesinde oldukça fazla tercih edilir. Hafif kıvamı sayesinde saçlara yapışmaz ve ağırlık vermez. Erkekler tarafından tercih edilse de kadınlar tarafından da kullanılabilir. Kırık saç uçlarının onarılmasına yardımcı olurken saçların yıpranmasını da engeller. Saçlarınızı kabartmak için krepe taraklarından yararlanabilirsiniz. Krepe tarakları, normal taraklara oranla daha sık dişlere sahiptir. Saçlarda bombe oluşturmaya ve saçlara hacim vermeye yardımcı olur.

Marmara
Marmara
Şirket Ünvanı: Marmara Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
İşletme Adı: Marmara
Tescilli Marka: Jackson, MegaFön, Johnson, Cansın, Ametek, MegaTurbo, TeCe
KEP Adresi: -
Vergi No: 6120380618
Mersis No: 0612038061800016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2,871 82
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2,877 76
Mağazanın iletişiminden memnunum 2,596 77
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Jackson (11)
Johnson (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Saç Şekillendirme

için 18 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.