Saç Şekillendirme

Saçlarınız stilinizin önemli bir parçası. Giyim konusunda ne denli titiz davranıyorsanız, bir tarz oluşturma konusunda saçlarınız için de aynı özeni göstermelisiniz. Uyguladığınız saç bakımı ertesinde saçlarınızın modeline uygun, mükemmel saç stilleri yaratmak için kullanabileceğiniz saç şekillendirici ürünler ve saç şekillendirme aletleri kategorimizde en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Arzum, Arnica, 1000 Hour, Babyliss, Avon, Bluehouse ve Braun gibi saç şekillendirici ürün ve aletler konusunda önde gelen markaların son teknoloji ürünlerini ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimiyle kategorilerimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Saç Şekillendirme Aletleri

Saç Şekillendirme Aletleri

Herkes saç şekillendirme konusunda işini kolaylaştıracak aletlere sahip olmalı. Örneğin, saç kurutma makinesi kullanımı hem kadın hem de erkekler için istedikleri saç stiline hızlıca kavuşmalarını sağlarken, aynı zamanda sağlık açısından da gereklidir. Saç kurutma makinesi ve saç şekillendirici ürünler sayesinde kısa ya da uzun fark etmez, saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Eğer düz ve fönlü saçlardan hoşlanıyorsanız ve genel olarak tarzınız buysa, fön makinesi ile saçlarınızı yıpratmadan fönleyebilirsiniz. İri dalga ve bukleler için saç maşası; kuaförde fön için beklemek yerine evde kendiniz saç düzleştirici kullanabilirsiniz. Bigudi kullanarak daha iri, kalıcı ve dolgun buklelere kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınızı kırmadan tarayabileceğiniz saç fırçası ve tarak modelleri de banyonuzda bulunmalı.

Saç Şekillendirici Ürünler

Saç Şekillendirici Ürünler

Loreal, Taft, Wella ve Nivea başta olmak üzere saç bakımı ve saç şekillendirme ürünleri üreten önde gelen pek çok markanın saç şekillendirici, jöle, köpük ve saç spreyi çeşitleri kategorimizde en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Saç jölesi kullandığınızda daha sabit bir saç modeli elde etmeniz mümkün ancak saçınızın sağlığı ve canlılığı açısından günün sonunda saçınızı yıkamanız tavsiye ediliyor. Saç köpüğü hem elektriklenme önleyici, hem de bukle belirginleştirici çeşitleriyle özellikle uzun saçlı kadın ve erkeklerin favori ürünleri arasında yer alıyor. Saç dolgunlaştırıcı sprey, saç düzleştirici sprey ve diğer amaçlara uygun saç spreyi çeşitlerimiz de saçınızın nem ve rüzgara dayanıklı olmasını sağlıyor ve modelinizi uzun süre koruyor.

Saç Şekillendirme İçin Pratik Öneriler

Saç Şekillendirme İçin Pratik Öneriler

Saçınızı düzleştirmek istiyorsanız, öncelikle mutlaka kaliteli bir saç fırçası ile taramalısınız. Eğer saç kurutma ve düzleştirme esnasında saçınızı taramaya devam ederseniz, fazla ısıya maruz kalmış saçlarınızın soğumasını ve daha az zarar görmesini sağlarsınız. Eğer buklelerinizin belirginleşmesini istiyorsanız, maşa uygulamasından önce saçınıza uygulayacağınız saç köpüğü konusunda cömert davranmanızı tavsiye ederiz. Eğer saçlarınızda daha fazla hacimli bir görünüm istiyorsanız, saç kurutma makinesi kullanarak bunu gerçekleştirmek mümkün. Saçlarınıza hacim verici saç şekillendirici ürünlerden dilediğinizi uyguladıktan sonra bir saç fırçası yardımıyla saçlarınızdan tutamlar alarak işe başlayın. Ardından fırçayı tutamın ortasından saç diplerinize doğru hareket ettirerek saçlarınızı kurutmaya başlayın. Ardından sabitleyici bir saç spreyi sıkarak stilinizi gün boyu koruyabilirsiniz.

Marmara
Marmara
Şirket Ünvanı: Marmara Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
İşletme Adı: Marmara
Tescilli Marka: Jackson, MegaFön, Johnson, Cansın, Ametek, MegaTurbo, TeCe
KEP Adresi: -
Vergi No: 6120380618
Mersis No: 0612038061800016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 3,333 96
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 3,336 93
Mağazanın iletişiminden memnunum 3,021 91
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Jackson (11)
Johnson (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Saç Şekillendirme

için 19 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.