gunelektrik
gunelektrik
Şirket Ünvanı: ercan gün
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 24683536502
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 146 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 142 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 126 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Oktay (3)
(49)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Metal (54)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Aydınlatma, Elektrik Malzemeleri

için 60 sonuç bulundu.

Aydınlatma, Elektrik Malzemeleri

İnsan hayatında temel gereksinimler bulunur. Bu gereksinimlerin en önemlilerinden biri de aydınlanma ihtiyacıdır. Günlük hayatınızda aydınlanma pek çok alanda karşınıza çıkar. Eviniz, iş yeriniz, sokaklar, okulunuz, marketler neredeyse aydınlatmanın olmadığı alan yok gibidir. Aydınlatma teknikleri de ihtiyaçlar doğrultusunda ve günümüz teknolojisi ile bugünkü düzeyine ulaşmıştır. Aydınlatma yalnızca bir ışık kaynağı değildir. İnsanların görsel algısı ve ihtiyaçları doğrultusunda bilim ilkeleriyle aydınlatma ürünleri yapılmaktadır. Aydınlatma sistemleri işlevlerine göre değişik amaçlarla kullanılmaktadır. Fonksiyonel aydınlatmalar çeşitli ortamlarda görsel ihtiyaçları ve konforu sağlamaktadır. Mağaza vitrini, otel lobisi, eğlence mekânı, restoran, bina cepheleri gibi alanlar olduklarından farklı gösterilmek ya da dikkat çekici görünmeleri istenebilir. Bu tarz estetik görünümler elde etmek için dekoratif aydınlatma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Teknik ve estetik unsurların bir araya geldiği aydınlatma ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan aydınlatma araçları farklı tasarımları ile karşınıza çıkıyor. Sadece aydınlanma ihtiyacı için değil, yaşam alanlarınıza dekoratif bir hava katmak için de aydınlatma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dekoratif Aydınlatmanın Mekanlara Etkisi

Dekoratif Aydınlatmanın Mekanlara Etkisi

Aydınlatma için farklı ışık kaynakları ihtiyaç duyulan durum ve yere göre farklı yöntemlerle kullanılmaktadır. Bir yerin doğru aydınlatılması psikolojik ve fizyolojik olarak da konfor sağlar. Yaşam alanlarında estetik etkiler yaratmak için dekoratif aydınlatma ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Sıradan bir mekanda bile doğru tercih edilmiş ürünlerle güzel etkiler hissettirebilirsiniz. Yanlış bir aydınlatma seçeneği ise özenle oluşturulmuş bir mekanı farklı algılamamızı etkileyebilir. Bu nedenle aydınlatmanın dekorasyondaki etkisi küçümsenmeyecek kadar önemlidir. Mekanlarda gün ışığının miktarına ve yapısına göre tercihler yapılmalıdır. Penceresi olmayan alanların aydınlatmaları iyi seçilmelidir. Genel aydınlatmaları genel düzeydeki algıyı yaratmak için kullanabilirsiniz. Eşyalarınızı rahat görmek, rahat hareket etmek için genel aydınlatmalardan tercih edilebilir. Sarkıtlar, avizeler, spotlar ve duvar aplikleri bu tarz aydınlatmalardır. Belirli bir amaca hizmet etmesi için tercih edilen aydınlatmalar ise lokal aydınlatmalardır. Daha yumuşak, estetik bir vurgu sağlayan abajur, lambader, aplikler, sarkıtlar ve lokal spotlar bu ürün grubunda yer alırlar. Dekoratif aydınlatmada dikkat çekici alanları vurgulamak için vurgu aydınlatmalardan da faydalanabilirsiniz. Mekanlarda derinlik, estetik, perspektif etkiler için bu aydınlatmaları uygulayabilirsiniz. Genel mekan ışığının gücünden daha fazla güçte kullanılmalıdır. Gömme ışıklar, aplikler, ray ve sıva üstü spotlar farklı tasarımları ile bu amaca hizmet ederler. Dekoratif aydınlatma dekorasyondaki konsept ve stilinizin yansımasını mekana hissettirmek için özenle seçilip kullanılmalıdır. Dekorasyon zevkinize göre ürün tercihiniz değişiklik gösterebilir. Dekoratif aydınlatma ürünleri ürünleri farklı markalar tarafından piyasaya sunulmaktadır. Gözünüze doğrudan temas edecek ürünlerin dikkatle seçilmesi gerekmektedir. Evinize, ofisinize uyumlu, güvenle kullanabileceğiniz dekoratif aydınlatma alternatiflerini ürün sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Farklı tasarımları ve mekanlara sağladıkları hoş görünümleri ile dekoratif aydınlatmalar beğeniyle kullanılıyor. Estetik bir görünüm yakalamak ve dekorasyonunuzu tamamlamanın keyfine varmak için doğru ürünü seçmeniz yeterlidir. Sayfamızda yer alan ürünleri tek başlarına kullanılabileceğiniz gibi tamamlayıcı ürünlerle birlikte de değerlendirilebilirsiniz. Aydınlatma ürün seçeneklerini Ev & Yaşam sayfamızı inceleyerek hoşunuza giden ürünü bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Ofiste Doğru Aydınlatma

Ofiste Doğru Aydınlatma

Çalışma ortamının aydınlatması ev ortamı kadar önemlidir. Ofisin aydınlanma ihtiyacı yapılan işlerin gerekliliğine göre farklılık gösterebilir. Genellikle ofis gibi mekanlarda modern bir görüntü ve ileri teknoloji aydınlatma sistemi kullanılarak profesyonel bir ortam oluşturmak gerekir. Özel tasarımlı ürünlerle ofiste mükemmel bir ışık dağılımı elde edebilirsiniz. LED panel, yüzey formlu armatürler iyi bir ofis aydınlatmasının ip uçları olabilir. Ofis içerisine giren doğal gün ışığından da etkili şekilde faydalanılmalıdır. İhtiyaç fazlası ya da eksik aydınlatma çalışma performanslarını düşürür. Yapılan araştırmalara göre ofis için 4000 kelvin ışık renk sıcaklığı idealdir. Işık seviyeleri ayarlanabilen ürünler tercih etmek hem bireysel ihtiyaçları çözümler hem de enerji tasarrufu sağlar. Bu noktada ofis içerisinde kişisel aydınlatmalardan da faydalanabilirsiniz. Geniş ve açık ofislerde genel ortam ışığı yetersiz gelen kişiler için masaüstü çalışma lambalarından ya da abajurlardan faydalanılabilir. Bu ışıklar kullanılırken direk yüze çevrilmeden kullanılmalıdır. Sürekli çalışılan ortamlarda renkli ışıklardan uzak durulmalıdır. Çalışılan ortamın aydınlatması sadece görme koşullarınızı değil, duygularınızı ve biyolojik fonksiyonlarınızı da etkiler. Aydınlatmanın yanı sıra duvar, tavan ve zeminde kullanılan renkler de oldukça önemlidir. Işığı iyi şekilde yansıtacak açık renkleri çalışma ortamlarında kullanmakta fayda vardır. Konfor, gereklilik ve enerji tasarrufu birlikte düşünülmelidir. Eğer siz de ofisiniz için uygun aydınlatmayı arıyorsanız ürün sayfamızı inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Ofisteki yaşam kalitesini arttırmak için doğru aydınlatma ürünleri tercih edilmelidir. Işık kaynaklarının mesafesi, doğru ampullerin seçilmesi, ışıkların renk sıcaklıklarının dengeli olması elverişli bir çalışma ortamı yaratacaktır.

Bahçe Aydınlatma Önerileri

Bahçe Aydınlatma Önerileri

Bahçe aydınlatması yapılırken bunun bir dış aydınlatma olduğu unutulmamalıdır. Güçlü ışık kaynakları yerine loş görünüm elde edilebilecek, bahçenizin belirli bölümlerini aydınlatabilecek ürünleri tercih edebilirsiniz. Bahçenizde bir yürüyüş yolu varsa aydınlatma işine buradan başlayabilir, spot aydınlatmalardan ya da direklerden yararlanabilirsiniz. Bahçenizdeki bitkilerinizi aydınlatmak için enerji tasarruflu, estetik görünümlü LED aydınlatma ürünlerinden seçebilirsiniz. Uzaktan kontrol imkanı bulunan bahçe aydınlatma ürünleri ile istediğiniz her bölgeden bahçe aydınlatmanızı kontrol edebilir, dilediğiniz bölümleri açıp kapatabilirsiniz. Yapılan bahçe ışıklandırma uygulamaları sayesinde hem bahçeniz şık bir görünüme kavuşacak hem de küçük kazaların önüne geçmiş olacaksınız. Hem bütçenizi hem de doğayı korumak için enerji tasarruflu ürünler büyük avantajlar sağlıyor. Bahçe aydınlatmada LED ürünler hem uzun ömürlü hem de ekonomik. LED ürünlerin yanı sıra solar aydınlatma ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Güneş enerjisi bu ürünlerin bataryalarını doldurur ve bu sayede aydınlatma sağlarlar. Hareketi algılayan sensörlü ürünler kullanarak bahçenizde tasarruflu bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bahçenize uygun aplikler seçerek dekorasyon konusunda başarılı bir bahçeye imza atabilirsiniz. Bahçe yer döşemelerinizin arasına uygulayacağınız spot aydınlatmalarda bahçenize farklı bir hava katacaktır. Bahçe giriş kapınıza seçeceğiniz avize, sarkıt gibi ürünlerle şıklık katabilirsiniz. Büyük bahçelerde yoğun aydınlatma ihtiyacı için LED’li projektörler uygulanabilir. Ürün sayfasında bahçe kategorisinde birbirinden farklı tasarımlara sahip bahçe aydınlatma ürünlerini bulabilirsiniz. Bahçenizde her yerde kullanabileceğiniz fener ve mumluklardan seçerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bahçenizin keyfini çıkarmanızı sağlayacak pek çok farklı ürün için sayfamıza göz atabilirsiniz. Hemen şimdi siz de ihtiyacınızı karşılayacak bahçe aydınlatma ürünleri hakkında Dekorasyon & Aydınlatma sayfası üzerinden detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.