gunelektrik
gunelektrik
Şirket Ünvanı: ercan gün
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 24683536502
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 146 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 142 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 126 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Materyal

Metal (54)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Oktay (3)
(49)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Dekorasyon & Aydınlatma

için 60 sonuç bulundu.

Dekorasyon & Aydınlatma

Eviniz hayatınızı geçirdiğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız, en eğlenceli ve aynı zamanda en önemli anılarınıza da tanıklık eden ortamlardır. Evinde hissetmek kavramı evinizin size özel olması gerektiğini anlatır. Bu yüzden evler yaşanmışlıklarınızı yansıttığı gibi sizin kişiliğinizi de yansıtır. İç dekorasyon kişiye özel ve özgün olmalıdır ki böylece tarzınızın ve iç dünyanızın bir aynası görevi görebilsin. Ayrıca sadece eviniz değil aslında sizin olan her oda sizden ve kişiliğinizden parçalar taşır. Aynı şekilde ofis dekorasyon tarzınız da müşterilerinize sizin hakkınızda fikirler uyandırabilir ve daha kalıcı bir izlenim bırakabilirsiniz. Siz de hemen dekorasyon ve aydınlatma ürünlerini incelemek isterseniz ürün sayfamızdan göz atabilir ve tarzınıza uygun ürünleri anında satın alabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan ve Dekorasyon, Aydınlatma Ürünleri

Tarzınızı Yansıtan ve Dekorasyon, Aydınlatma Ürünleri

Evinizi ve ofisinizi dekor etmek için kullandığınız ana ürünlerin dışında diğer küçük dokunuşlar da oldukça önemlidir. İyi bir ışık ise ruh halinizi iyi yönde etkileyebilir. Her odanın dekorasyonunu birbiriyle uyumlu parçalarla yapabileceğiniz gibi tamamen farklı tarzlarda da döşeyebilirsiniz. Örneğin, salon dekorasyon seçiminiz klasik çizgilerden yanayken yatak odası dekorasyon parçalarınız modern ürünler olabilir. Ev dekorasyonunuz tamamen sizin zevkinize kalmıştır ve önemli olan evinizdeki dekoratif ürünlerin size iyi hissettirip hissetmediğidir. Ayrıca unutmayın ki misafirleriniz de bu dekorasyondan oldukça etkilenecek ve eşyalarınızda sizden parçalar bulacaklardır. Bununla birlikte iyi bir dekorasyonu tamamlayan en özel parçalardan biri de aydınlatmadır. Aydınlatma ürünleri dekorasyonunuzu bütünlemekle birlikte odaya farklı bir ambiyans da katabilir. Bu yüzden, dekoratif aydınlatma ürünlerinin seçimine özen gösterilmelidir. Vintage tarzda döşenmiş bir salonda İskandinav tarzı minimal ve modern çizgilere sahip bir avize ile bütünleşik bir görüntü elde edemezsiniz ve daha çok kafa karışıklığı yaratmanıza neden olur. Fakat klasik çizgilerle döşediğiniz bir yemek odasına aynı şekilde benzer tarza sahip bir aydınlatma ürünü satın almanız görüntüyü tamamlayacaktır. İstediğiniz görüntünün yoğunluğu tamamen sizin zevkinize kalmış olmakla beraber, çok gösterişli dekore edilmiş odada daha sade avizeler veya aplikler kullanmayı tercih ederken, modern ve minimal çizgilerle döşemiş olduğunuz bir odayı ise büyük gösterişli aydınlatmalar seçerek daha zengin gösterebilirsiniz. Odalarınızı kendi tarzınıza göre klasik, modern, retro veya karışık tarzlarda döşeyebilirsiniz. Dekorasyonu ise tablolar, saatler, aynalar ve biblolar gibi çeşitli dekoratif parçalarla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu parçalar sadece görünüş için değil oldukça da kullanışlıdır. Görselliğini beğendiğiniz odalar sizi iyi ve rahat hissettirirken aynı zamanda günlük işlerinizi kolaylaştırabilir. Örneğin, özel tasarım bir ayna çok şık durup odanıza derinlik katabileceği gibi kişisel bakımınız için bir araç olarak da kullanılabilir. Aynı şekilde mumların aydınlatma için kullanılabilmelerinin ve dekoratif olarak şık durmalarının yanı sıra, kokulu mumlar evinize güzel bir koku yayarken kötü kokuları içine hapseder.

Dekorasyon, Aydınlatma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dekorasyon, Aydınlatma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev dekorasyon ürünleri odalarınıza canlılık, doluluk ve doğallık getirip aynı zamanda görsel açıdan iyi hissettiren parçalardır. Aydınlatmalar ise aynı şekilde dekoratif amaçlı kullanılıp tarzınızın devamını yansıttığı ve dekorasyonunuzu tamamladığı gibi oldukça kullanışlı parçalardandır. Ev dekorasyon modelleri klasik, spor, modern ve vintage gibi tarzlara ayrılabilir. Dekorasyon ürünleri de sahip olduğunuz tarza uygun olarak seçilebilir. Dizaynınızı tamamlamanıza yarayacak bu parçalar tablolar, biblolar, mumluklar, saksılar ve vazolar gibi ürünler olabilir. Ayrıca dekoratif aydınlatmalarla da görüntüyü destekleyebilirsiniz. Aynalar oldukça dekoratiftir, ahşap çerçeveli aynaları tercih edebileceğiniz gibi ince çerçeveli veya çerçevesiz spor tarzdakileri seçebilirsiniz. Ayrıca duvara yapıştırılabilen sticker tarzı farklı şekillerde kesilmiş aynalar da bulunur. Böylece yaratıcı şekiller orijinal görünmekle birlikte herkesin dikkatini de üstüne çekecektir. Halı, koltuk ve yastıklarınızı birbirine uyumlu renklerde ve tarzlarda seçebilirsiniz. Buna ek olarak ise hepsinin kesintisiz görünümü için güzel bir arka fon gerekir ve bunu da dekoratif duvar kağıtlarıyla elde edebilirsiniz. Taş, tuğla ve geometrik gibi birçok farklı çeşitte duvar kağıdı bulmak mümkündür. Küçük odalarda yer açmak için kullanılan en önemli eşyalardan biri de düzenleyiciler ve kutulardır. Bu tarz organizatörler çok kullanışlı olduğu gibi ev içi dekorasyon seçiminize yardım edip gereksiz eşyaların kalabalık yapmasını önleyerek şık görüntüleriyle odanın genel görünümüne zenginlik katarlar. Ayrıca demirden yapılmış geometrik tablolar ise modern çizgileriyle yenilik severlerin en çok tercih ettiği duvar dekorasyon ürünlerindendir. Bununla birlikte aydınlatmalar tavan, duvar ve dış mekan için dekoratif olarak kullanılabilir ve LED, abajur, aplike gibi çok farklı aydınlatma modelleri bulunur. Seçtiğiniz lambanın modeli bile evinizde istediğiniz tarzı elde etmek için önemli bir kriter olabilir. Dekoratif aksesuarların fiyatları ise el işçiliği ve materyaline göre değişiklik gösterebilir.

Dekoratif Aydınlatma Seçimi

Dekoratif Aydınlatma Seçimi

Aydınlatmalar kullanışlı oldukları kadar evinizi dekore ederken dikkat etmeniz gereken en önemli dekorasyon malzemeleri arasında bulunur. İyi ve doğru yapılmış bir ışıklandırma odanıza derinlik katacak ve her şeyin istediğiniz gibi ve istediğiniz renkte görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca ışıklandırmaların yoğunluğunun duygu ve düşüncelerinize de büyük bir etkisi olup algınızı değiştirebilir. Farklı aydınlatma ürünleri önemli anlarınızı da daha unutulmaz kılar. Örneğin, LED aydınlatma çeşitleri yaydıkları ışık itibariyle daha gizemli ve romantik bir ortam oluştururken, farklı renklerini tercih ederek eğlenceli bir sahne de yaratabilirsiniz. LED aydınlatmalar, peri, ip, top ve yıldız gibi çok farklı şekillerde ve kırmızı, mavi, gün ışığı gibi renklerde bulunabilirler. Peri tarzı tel LED ışıklar oldukça loş bir ambiyans yarattığı gibi bu ışıkları bir kavanozun veya şişenin içine koyarak farklı dekorasyon modellerine ulaşabilir aynı zamanda gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca perde LED çeşitleri de iyi bir salon aydınlatma fikridir. Salonunuz için kullanabileceğiniz diğer aydınlatma çeşitleri ise tasarımlarıyla göz dolduran dekoratif 3 ayaklı lambader abajur, avizeler ve spotlar olabilir. Duvar aydınlatması içinse aplikleri tercih edebilirsiniz. Özellikle rüstik tarzda halat sarkıt aplikler ve ahşap materyalden yapılmış olanlar ortama doğallık katacak ve retro bir görünüm sağlayacaktır. Tavan aydınlatması içinse spot ışıkları ve avizeleri değerlendirebilirsiniz. Spotlar avizelerin ışıklarının yeterli olmadığı yerlerde yardımınıza koşacaktır. Avizenizi de aynı şekilde tarzınıza uygun bir tasarımdan seçebilirsiniz. Daha klasik bir oda dekorasyonuna sahipseniz ağır ve şık, taşlı veya kristal avizeler sizin için en uygun modellerden olabilir. Fakat spor tarz seviyor, taze ve minimal çizgilerden hoşlanıyorsanız İskandinav tarzı modellere bakabilirsiniz. Örneğin metal ve geometrik şekilli, sade avize modelleri spor tarzı odanızla uyum sağlayacaktır. Ayrıca LED ışıklı avizeleri de tercih edebilirsiniz. Sadece duvar veya oda aydınlatması değil, masa lambaları da dekorasyonun önemli parçalarındandır. Çalışma odanızda veya ofisinizde dikkat çeken zarif veya orijinal parçalar oldukça beğeni toplayabilir. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.