TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

2.El Aydınlatma & Avize

için 32 sonuç bulundu.

2.El Aydınlatma & Avize

Antika eşyaları seviyorsanız, evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunda kullanabilir, ortama bambaşka bir atmosfer katabilirsiniz. Kategorimizde yer alan antika avize çeşitleri ve antika lamba çeşitleri ile aydınlatma gereksiniminizi sağlayabilir, dilerseniz sadece antika koleksiyonunuza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Antika lamba çeşitleri arasında en çok kullanılanlar antika gaz lambalarıdır. Antika gaz lambaları, adından da anlaşılacağı gibi gaz yağı ile çalışan lamba çeşitleridir. Eski zamanlarda elektrik olmadığı için insanlar aydınlatma gereksinimini sağlamak için gaz lambası ve diğer antika lamba çeşitlerini kullanmak durumundaydılar. Antika gaz lambası fiyatları ve ürün özellikleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Antika lamba çeşitlerinin birbirinden farklı tasarımları ve renkleri bulunmaktadır. 1900 yıllarının başına ait el yapımı mineli gaz lambası, evinizin dekorasyonunu tamamlayacağı gibi antika koleksiyonunuza da çok yakışacak. Eski zamanlarda en çok kullanılan lamba çeşitlerinden biri de tavandan sarkan lamba modelidir. Zincirlere tutundurularak tavandan sarkıtılan lamba çeşitleri evinize bambaşka bir atmosfer katacak. Antika lamba fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kategorimizde yer alan antika lamba çeşitlerini inceleyerek siz de ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyatları inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Kategorimizde antika lambalar gibi antika avize çeşitleri de yer almaktadır. Antika asansörlü avize çeşitleri de fazlasıyla sevilenler arasında yer bulunmaktadır. Gösterişli avize çeşitlerini seviyorsanız, kristal ve el işçiliğine sahip olan Çekoslovak avize modeli tam size göre. 1923-1959 dönemine ait olan antika cam avize tavandan sarkıtmalıdır. 1959-1980 dönemine ait olan bir diğer gösterişli avize de Fransız bronzlu avizedir. Eşsiz tasarıma sahip olan bu antika avize modelini dilerseniz salonunuzda kullanarak evinize antik bir hava katabilirsiniz. Pembe opal taşlı avizeler de gösterişin ve ihtişamın temsilcisi niteliğindedir. Avizenin kenarlarında mum yanıyormuş gibi görünen bu avize modelini salonunuzda ya da yemek odanızda kullanarak evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Daha birçok eski avize modelini incelemek ve dilediğinizi satın almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Antika avize fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Antik eski avize modelleri hakkında bilgi almak için ürün özelliklerine bakabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün – Model Tipi

Akrilik (24)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Dönem

(5)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Aytaşı (13)
Demir (7)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Meslek

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL