TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kalem Yedekleri

için 1,763 sonuç bulundu.

Kalem Yedekleri

Tükenmez kaleminizin, jel kaleminizin veya dolma kaleminizin mürekkebi bitti! Hepsini çöpe atıp yenilerini mi alacaksınız? Elbette hayır. Kalem ve yazı gereçlerinin vazgeçilmez parçalarından olan kalem yedekleri ile mürekkepli kalemlerinizi atmaya son.

Kalem Yedeği Nedir, Nasıl Seçilir?

Kalem Yedeği Nedir, Nasıl Seçilir?

Kalem yedeği, tükenmez kalem, dolma kalem veya jel kalemler ile kullanılan, kalemlerinizi atmak yerine yeniden kullanmanıza olanak tanıyan, hem pratik hem de ekonomik ürünlerdir. Ucuz bir kalem aldığınızda onu atıp yenisini alabilirsiniz ama marka bir kaleminiz varsa, üstelik bir de setin parçasıysa onu değerlendirmenin en iyi yolu kalem yedeğidir. Kalem yedeklerini seçerken kaleminizin çeşidi en belirleyici unsur ama aynı çeşitteki kalemlerin kendi içinde birbirinden çok farklı olabileceğini de unutmamalısınız. O yüzden kaleminizin ölçüleriyle kalem yedeklerinizin ölçülerinin uyuşmasına dikkat edin. Eski kalem yedeğinizi çıkardıktan sonra hemen atmadan üstündeki milimetre ölçüsünü öğrenmeniz gerekir.

Kalem Yedeği Çeşitleri

Kalem Yedeği Çeşitleri

Tükenmez kalem yedekleri tükenmez kaleminizin mürekkebi bittiğinde değiştirebileceğiniz ürünlerdir. Bunlar oldukça ekonomiktir ve özellikle stil sahibi kalemleri uzun süre kullanmanızı sağlar. Silinebilir tükenmez kalem yedekleri ise kurşun kaleme yakın bir mantıklı hatalı yazıları ortadan kaldırmanızı sağlayacak özel bir mürekkep içerir. Jel kalem yedekleri çok güzel yazılan ama çabucak bitebilen jel kalemlerinizin ömrünü uzatır ve bütçenize katkı sağlar. Geniş renk çeşitliliğiyle oldukça caziptir. Satın aldığınız kalemlerin kalem yedeği takmaya uygun olduğunu kontrol etmeyi unutmayın. Dolma kalem yedekleri veya dolma kalem kartuşları doğrudan mürekkep kullanılmayan dolma kalemleri yenilemek için kullanılır. Böylece dolma kalem keyfiniz hiç bitmez. Eğer dolma kalemlerinizde mürekkep kullanıyorsanız bütün mürekkep markalarının ve çeşitlerinin yer aldığı Mürekkepler kategorisine ayrıca bakabilirsiniz.

Kalem Yedeği Markaları ve Fiyatları

Kalem Yedeği Markaları ve Fiyatları

Cross kalem yedekleri, Parker kalem yedekleri, Roller kalem yedekleri, Pilot kalem yedekleri, Scrikss kalem yedekleri, Mont Blanc kalem yedekleri, Uni Ball kalem yedeği, Sheaffer kalem yedeği, Crocodile kalem yedeği, Waterman kalem yedeği, Lamy kalem yedeği en çok aranan kalem yedekleri arasındadır. Onlar dışında Faber Castell, 3K, Rotring, Pelikan, Tombow, Masis, Stabilo ve diğer birçok markanın kalem yedeklerini web sitemizde bulabilirsiniz. Kalem yedeği fiyatları kalemin kendisini almaktan çok daha ekonomik olacaktır, hele de toplu ürünleri tercih ederseniz. Tükenmez kalem ve jel kalem yedekleri bütçenizi yormadan farklı farklı renklerle yazmanızı sağlar. Kalem yedeği fiyatları dolma kalem kartuşu tarzındaki yedeklerde biraz daha yüksektir ama kalemin kendisini yeniden almaktan çok daha mantıklıdır. Daha fazla kırtasiye ürünü için Kırtasiye & Ofis kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (1)
3K (9)
A5 (1)
Adel (1)
Aihao (1)
Atlas (5)
Brons (3)
Cadence (1)
Cross (138)
Derwent (7)
(433)
Dong-A (11)
Edding (1)
Gülpaş (1)
Hatas (2)
Herevin (3)
HP (6)
Jodee (1)
Kaweco (74)
Kraf (1)
Lamy (264)
Magner (1)
MAS (6)
Masis (4)
Maxi (1)
Mikro (28)
Mirado (1)
Moleskine (3)
Monami (1)
Montblanc (41)
Noki (3)
Ohto (10)
Parker (86)
Pelikan (40)
PENSAN (4)
Pentel (24)
Pilot (36)
Platinum (5)
PSC (1)
Red Apple (4)
Replay (1)
Rotring (7)
Rubenis (2)
Schneider (3)
Scrikss (70)
Serve (2)
Sheaffer (17)
Steelpen (3)
Südor (25)
Tombow (15)
Trix (2)
Twsbi (57)
Umix (1)
Umur (3)
Uni (32)
Uni-Ball (58)
Uniball (19)
Unipak (3)
Visconti (12)
Waterman (25)
Zig (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(232)
ve üzeri (272)
ve üzeri (280)
ve üzeri (282)
ve üzeri (286)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL