TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tebeşir

için 550 sonuç bulundu.

Tebeşir

Eğitim kurumlarında artık pek fazla kullanıldığına tanık olmasak da, tebeşir hâlâ bazı alanlarda kullanılmaya devam eden kırtasiye ürünleri ve yazı gereçleri arasında yer alıyor. Tebeşir tozu nedeniyle küçük çocukların kullanması tavsiye edilmediğinden eğitim kurumlarından kaldırılan tebeşirin yerini tahta kalemleri alsa da, son dönemlerde başka mekanlarda tebeşirin dönüşünü izleyebiliyoruz.

<strong>Renkli Tebeşir</strong>

Renkli Tebeşir

Yukarıda saydığımız mekan ve dekorasyon vb. alanlarda eğer üzerine tebeşir ile yazı yazabileceğiniz bir yüzeye sahipseniz, farklı tebeşir çeşitlerini kullanmak isteyebilirsiniz. Yalnızca beyaz tebeşir kullanarak yazı yazmak istemiyorsanız, tahtanızı daha ilgi çekici ve daha ilginç figürlerle ve yazılarla doldurmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tebeşir çeşidi renkli tebeşir olacaktır. Renkli tebeşir çeşitleri, kırmızı, mavi, yeşil, sarı, pembe, turuncu ve tüm diğer renklerde n11.com mağazalarının seçkin ürün yelpazesi içinde sizlerin gereksinimlerini karşılamak üzere en uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. 10 renkli tebeşirden oluşan ya da 100 adet renkli tebeşirden oluşan kutular halinde de satın alabileceğini renkli tebeşir, böylece her ihtiyaç duyduğunuzda elinizin altına olacak.

<strong>Beyaz Tebeşir</strong>

Beyaz Tebeşir

Sanıyoruz ki en çok tercih edilen tebeşir çeşidi beyaz tebeşir olagelmiştir. Beyaz tebeşir tahta bulunan her yerde ilk elden ihtiyacınız olacak tebeşir çeşididir. Beyaz tebeşiri daha sık kullanacağınız için ne kadar bol alırsanız o kadar iyi olacaktır. Web sitemiz ile anlaşmalı mağazalarda bulabileceğiniz beyaz tebeşir çeşitleri, kutular halinde satılmaktadır. İhtiyacınıza göre 10 adet beyaz tebeşirden oluşan kutuları da tercih edebilirsiniz. Ya da beyaz tebeşire daha sık ihtiyacınız oluyorsa 100 beyaz tebeşirden oluşan kutu halindeki tebeşirlerden de satın alabilirsiniz. Renkli ya da beyaz fark etmez, tebeşir kullanırken ellerimize tozların bulaşması halinden kurtulmak için tebeşir boyutlarına uygun olan tebeşir kalemi çeşitlerimize de göz atabilirsiniz.

<strong>Tebeşir Kalemi</strong>

Tebeşir Kalemi

Özellikle özel tasarım temalı ofislerde kullanımı hayli yaygın olan tebeşirlerin tozsuz özellikte olanları da bulunuyor. Bu özel tasarım ofislerde tahta kullanımı iletişim için oldukça işlevsel hale getiriliyor. Ve bu tahtalara da genellikle tebeşir ile notlar düşülüyor. Ya da daha farklı alanlarla, hobicilikte, ev dekorasyonunda tebeşir ile yazabileceğiniz tahtalar kullanabiliyorsunuz. Eğer tebeşir tozuna alerjiniz varsa tozsuz tebeşir tercih edebilirsiniz ya da yalnızca tahtaya yazı yazmayacaksanız ve uzun süre dayanıklılığını koruyan, silinmeye karşı dirençli yapısıyla yağlı tebeşir aradığınız tebeşir çeşidi olabilir. Brons, Giotto, Faber Castell gibi markaların en iyi tebeşir çeşitlerine sitemizden ulaşabilir, tozsuz tebeşir fiyatları ve diğer tebeşir çeşitlerine ait fiyat bilgisine kategorimizden ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz başka kalem ve yazı gereçleri için buraya tıklamanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3K (6)
Abka (1)
Akmısır (24)
Artline (6)
Atlas (1)
Bigpoint (8)
Brons (44)
Brunnen (1)
Colorland (1)
Creall (1)
(168)
Dong-A (1)
Edding (22)
Folia (1)
Giotto (64)
Greyder (4)
Gxin (2)
Kraf (5)
Maped (1)
Marvy (18)
Milan (2)
Monopol (6)
Mungyo (4)
Nava (3)
Nova Color (35)
Novacolor (19)
Panda (1)
Pelikan (1)
Proteks (9)
Robercolor (28)
Rubenis (3)
Sarf (1)
Südor (17)
Temat (8)
Zig (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (69)
ve üzeri (78)
ve üzeri (80)
ve üzeri (86)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL