Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Prestij ve Dolma Kalemler

için 11,905 sonuç bulundu.
 • 79,90 TL 69,90 TL
  % 13
  VegaGiftShop
  %100
 • 29,50 TL
  KILAVUZKIRTASİYE
  %100
 • 79,90 TL 59,90 TL
  % 25
  GebzeHakikat
  %100
 • 349,00 TL 279,20 TL

  Sepette Ek İndirim

  264,20 TL

  % 20
  sarfmarket
  %91
 • 13,19 TL 8,93 TL
  % 32
  GENÇAYKIRTASİYE
  %100
 • 103,90 TL 88,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  83,90 TL

  % 14
  PrestijKalem
  %100
 • 89,90 TL 64,90 TL
  % 28
  VegaGiftShop
  %100
 • 129,90 TL 99,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  94,90 TL

  % 23
  PrestijKalem
  %100
 • 36,11 TL 26,00 TL
  % 28
  GENÇAYKIRTASİYE
  %100
 • 89,90 TL 64,90 TL
  % 28
  VegaGiftShop
  %100
 • 77,90 TL 50,90 TL
  % 35
  PrestijKalem
  %100
 • Metal Dolma Kalem

  Metal Dolma Kalem

  YURT DIŞINDAN ÜRÜNLER
  (4)

  129,00 TL 86,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  81,90 TL

  % 33
  CBTXGlobal
  %100
 • 624,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  604,00 TL

  SarıKalem
  %100
 • 108,56 TL

  Sepette Ek İndirim

  103,56 TL

  sarfmarket
  %91
 • 133,00 TL 130,36 TL

  Sepette Ek İndirim

  125,36 TL

  % 2
  AtlasKırtasiye
  %96
 • 116,90 TL 86,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  81,90 TL

  % 26
  PrestijKalem
  %100
 • 48,75 TL 39,00 TL
  % 20
  hediyemgelsin
  %93
 • 385,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  365,00 TL

  KILAVUZKIRTASİYE
  %100
 • 38,00 TL 30,40 TL
  % 20
  sarfmarket
  %91
 • 59,00 TL 49,00 TL
  % 17
  kalemcenter
  %97
 • 119,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  114,90 TL

  GebzeHakikat
  %100
 • 278,00 TL 233,62 TL

  Sepette Ek İndirim

  218,62 TL

  % 16
  AtlasKırtasiye
  %96
 • 99,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  94,00 TL

  HydMarket
  %100
 • 105,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  99,75 TL

  GençlikKırtasiye
  %100
 • 101,40 TL 78,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  73,00 TL

  % 23
  tahtakalehobi
  %100

Prestij ve Dolma Kalemler

Yazı yazmak günlük hayatınızda en çok yaptığınız şeylerdendir. Teknolojinin ilerlemesi ile kendi el yazınızla yazmanız gereken yazı miktarı azalsa da teknoloji hala daha el yazısının yerini tamamen alamamıştır. Yazı yazarken kalemler kullanılır ve farklı türlerde kalemler, yazı yazmak için kullanılabilir. Kalem türleri birbirlerinden mürekkepleri, renkleri, kullanım şekilleri, yazım şekilleri ve görüntüleri ile ayrılırlar. Prestij kalem ve dolma kalem de yazı yazmak için kullanılan kalem türlerindendir. Bu kalemler günlük kullanımdan çok imza atarken, bazı belgeleri doldururken veya dilekçe, mektup yazarken kullanılır. Kullanımı klasik bir tükenmez kaleme göre daha zor olabilir ve alışık olunmayan bir yazı tarzı vardır. Tabii her prestij ve dolma kalemi için bu doğru değildir. Pratik kullanım şekline sahip prestij ve dolma kalemlere de mutlaka bulunmaktadır. Prestij kalemler ve dolma kalemlerin görünüşü oldukça şıktır. Genellikle metal bir gövdeye sahip olan bu kalemler şık görüntü ve tasarımlarının yanı sıra aynı zamanda güzel görünen, şık yazılar yazabilmenizi de sağlar. Bu kalemlerin ucu kesik bir demir şeklindedir. Bu kesik yerden mürekkep gelir ve bu sayede yazı yazılabilir. Dolma kalemler ve prestij kalemler gövdelerinin içine yerleştirilen mürekkep kartuşları ile kullanılırlar. Çoğu dolma kalem ve prestij kalemde bu mürekkep kartuşu bittikçe yeni bir kartuş ile değişim sağlanıp kalem kullanılmaya devam edilebilir. Bu sebeple prestij ve dolma kalemler uzun süre kullanılabilen kalem türlerindendir. Mürekkepleri bittiğinde direkt olarak çöpe atılmaları gerekmez ve uzun kullanım sağlanabilir. Dolma kalem ve prestij kalemler oldukça net, tok, belirgin ve yumuşak yazılar yazmanızı sağlar böylece bu kalemler ile yazılan yazılar şık duracaktır. Dolma ve prestij kalemlerin de çeşitleri ve modelleri vardır ve her model aynı şekilde yazmanızı sağlamaz. Farklı uç kalınlıklarına ve mürekkeplere sahip olabilen prestij ve dolma kalemlerin farklı modelleri farklı şekillerde ve görünümde yazı yazmanızı sağlayabilir. Size en uygun dolma kalemi veya prestij kalemi bulduğunuzda yazı yazmak, mektup yazmak, imza atmak veya not almak sizin için daha eğlenceli bir hal alacak ve keyif verecektir.

 En Temiz ve En Güzel Yazıları Yazmanın Yolu Prestij ve Dolma Kalemlerden Geçer

En Temiz ve En Güzel Yazıları Yazmanın Yolu Prestij ve Dolma Kalemlerden Geçer

Yazı yazmak günlük hayatta sıkça yapılan aktivitelerdendir. Yazı yazmak için gerekli olan en temel eleman, kullanımı icadından beri sık ve yaygın olan kalemlerdir. Kalemlerin zaman geçtikçe farklı tarzlarda, özelliklerde ve kullanımlarda yeni çeşitleri ve modelleri ortaya çıkmaktadır. Bu çeşitlilik kişilerin kendilerine ve yazı yazma şekillerine en uygun kalem türünü bulmalarını kolaylaştırmaktadır. Bazı kalemlerin tasarımları ve kullanımlarında el konforu düşünülürken bazılarında şıklık önde tutulmaktadır. Yazı yazmak için kullanılan kalem çeşitlerinden ikisi dolma kalemler ve prestij kalemlerdir. Bu kalemlerin kullanımı özellikle iş yerlerinde ve ofislerde oldukça yaygındır. Günlük kullanımdan çok özel kullanıma hitap eden bu kalemler ile oldukça yumuşak, net renklerde ve şık duran yazılar yazılabilir. Dilekçeler, mektuplar dolma kalem ve prestij kalemler ile yazılabildiği gibi bu kalemlerle not alınabilir, imza atılabilir. İmza atmak için bu kalemler oldukça sık kullanılmaktadır. Dolma kalem mürekkepli bir kalemdir ve gövde kısmının içine mürekkep kartuşu takılması ile kullanılır hale gelir. Kartuştaki mürekkep kalemin kesik gibi görünen demir ucuna gelir ve bu şekilde yazı yazımı sağlanabilir. Mürekkebin bu şekilde geldi dolma ve prestij kalemler ile oldukça şık yazılar yazılabilir. Dolma kalem ve prestij kalemlerin farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Farklı kullanım şekillerinde, tasarımlarda ve renklerde dolma ve prestij kalemler piyasada mevcut bulunmaktadır. Farklı markalar tarafından üretilen bu çeşitlerden size en uygun dolma kalem ve prestij kalem bulunabilir. Dolma kalem uç kalınlıkları veya prestij kalemlerin uç kalınlıkları kalem modelinden diğerine değişebilir ve bu sayede farklı tarzlarda ve görünümlerde yazılar yazılmasını sağlarlar. Bu yüzden dolma kalem veya prestij kalem alınırken uç kalınlığına dikkat edilmelidir. El rahatlığı ver rahat şekilde yazı yazabilmeniz açısından da alacağınız dolma veya prestij kalemin kalınlığının ve yapısının da elinize uygun şekilde olması önemlidir. Böylece en güzel yazıları rahat bir şekilde yazabilir, konforunuzu sağlarken şık yazıları kâğıda dökebilirsiniz. Görüntü olarak diğer kalem türlerinden farklı olan dolma kalem ve prestij kalemler hem tasarımları hem de yazılarının şıklığından dolayı sevilerek tercih edilen kalem çeşitlerindendir.

 Pratik Kullanıma Sahip Prestij ve Dolma Kalemler

Pratik Kullanıma Sahip Prestij ve Dolma Kalemler

Prestij kalemler ve dolma kalemler de yazı yazmak için sıkça kullanılan kalemlerdir. Diğer kalem çeşitlerine göre daha şık bir tasarıma sahip olan ve yazıların da daha şık durmasını sağlayan yapısının yanında bu kalemler ile yazmak klasik ve kolay kullanım amaçlanan, günlük kullanıma uygun olan kalemlere kıyasla daha fazla alışkanlık gerektirir. Yine de bu kalemlerle yazmaya alıştığınızda ne kadar şık olduklarını görürsünüz ve bu kalemlerle yazmak da sizin için kolay hale gelir. Prestij kalemlerin ve dolma kalemlerin de kendi içlerinde farklı şekillerde ve materyallerden üretilen çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır. Bu kalemlerin bir modelinden diğerine yazım şekli ve kolaylığı ile kullanışlılığı da değişebilir. Dolma kalem ve prestij kalemler genellikle metal bir gövdeye ve metal bir uca sahip olur. Gövdesinin içinde ise mürekkep kartuşunun takılabilmesi ve kullanılabilmesi için bir düzenek vardır. Bu sayede mürekkep bittikçe kartuş değiştirilerek kalem kullanılmaya devam edilebilir. Prestij kalem ve dolma kalem ucu kesilmiş gibi bir görüntüye sahiptir ve sivridir. Dolma kalem veya prestij kalem kullanıldıkça, uzun kullanımda bu uç yıpranabilir ve sivri yapısını kaybedebilir. Bu durumlarda da bazı modellerin uçları değiştirilebilmektedir. Bu modeller de yine uç değişimi imkânı vererek alınan kalemin oldukça uzun bir süre kullanımını sağlamaktadır. Mürekkep kartuşu ve kalem ucu değişimi sağlandığında kalemden uzun ömürlü olma açısından oldukça fazla verim alınır. Bazı dolma kalemler bu yüzden dolma kalem seti şeklinde satılır. Bu setin içinde ekstra mürekkep ve ekstra dolma kalem ucu bulunduran setlerden almak kullanışlılık ve pratiklik sağlayacaktır. Kullanım sırasında dolma kaleminizin ucu zarar görse veya mürekkebiniz bitse kısa bir süre içinde değişimi sağlayarak işinize ara vermenize kalmadan yazı yazmaya kolay bir şekilde dönebilirsiniz. Dolma kalem setlerinin ve prestij kalem setlerinin avantajı ve kullanışlı yanı bunları sağlamaktadır. Dolma kalemler, mürekkepli kalemler arasında en şık yazan kalem türlerindendir, dilekçe yazmak, mektup yazmak ve imza atmak için sık sık kullanılan bu kalemlerin kullanması keyifli olduğu gibi sonucunda elde edilen yazı da şık görünür. Üstelik bu kalemler tasarım olarak da metal yapıları ve klasik renkleri ile şık ve güzel görünürler.

 Yüksek Kaliteye Sahip Prestij ve Dolma Kalemler

Yüksek Kaliteye Sahip Prestij ve Dolma Kalemler

Kalemler, günlük hayatta sıkça kullanılan malzemelerdir. Teknoloji ne kadar ilerlese de bulunulan zamanda hala el yazısının yerini tamamen alabilmiş değildir. Dolma kalemler ve prestij kalemler sık ve yaygın şekilde ve aynı zamanda sevilerek kullanılan kalem çeşitlerindendir. Dolma kalemler kişisel kullanım ve yazı yazmak için iyi ve ideal olmalarının yanında dolma kalem hediye olarak da oldukça uygun ve tercih edilen bir kırtasiye ürünüdür. Dolma kalemler ve prestij kalemler günlük kullanım ve sayfalarca yazı yazmaktan çok dilekçe yazmak, imza atmak gibi resmi durumlarda ve resmi yerlerde daha sık kullanılır. İçerisinde mürekkep kartuşu bulunan bu kalem türleri, içerideki mürekkebin sivri şekilde olan metal uca yavaşça gelmesi ile işlevli hale gelir ve böylece yazı yazabilmesi sağlanır. Dolma kalem markaları ve prestij kalem markaları tarafından farklı özelliklere ve tasarımlara sahip dolma kalem ve prestij kalem modelleri üretilmektedir. Farklı özellik ve tasarımlara sahip bu çeşitler arasından kişiye ve kullanımına en uygun olan model kolayca bulunabilir. Dolma kalemler ve prestij kalemler klasik tükenmez kalemlere göre rahat şekilde yazabilmek için biraz daha alışkanlık gerektirebilirler fakat bu alışkanlık bir kez sağlandığında sonrasında sorun olmayacaktır. Üstelik dolma ve prestij kalemlerin farklı modelleri olduğundan bu modeller arasından da kullanımı daha kolay olan modeller bulunabilir. Böylece kullanım açısından kolaylık sağlanabilir. Dolma ve prestij kalemler tasarım olarak oldukça şık olan kalemlerdir ve tercih edilmelerindeki bir sebep de budur. Metal gövde, uç ve kapağa sahip olan bu kalemler siyah, gümüş gibi klasik renklerde üretilir ve oldukça şık dururlar. Tasarımları genellikle oldukça basit olan bu kalemler bu sebepten dolayı daha da hoş dururlar. Bazı prestij ve dolma kalem çeşitleri set şeklinde bulunabilir. Bu setin içinde genellikle kalem için yedek metal uç ve mürekkep kartuşu bulunur. Kalemin değişebilir kısımlarına göre sete eklenen ya da çıkarılan parçalar olabilir. Bazı kalemler ise kutu şeklinde satın alınır veya bu şekilde hediye verilebilir. Sonrasında da kutudan kullanılabilir ve bu şekilde de hem kullanım açısından hem de hediye olması açısından oldukça şık olacaktır. Siz de kalem ve yazı gereçleri sayfamızdan tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

 Kişiye Özel Prestij ve Dolma Kalemler

Kişiye Özel Prestij ve Dolma Kalemler

Mürekkepli kalem çeşitleri ve modelleri günlük hayatta yazı yazmak için kullanılan temel kalem çeşitleridir. Bu kalemler birisi dolma kalemdir. Dolma kalem özellikleri açısından mürekkepli kalemler arasından oldukça sevilen, beğenilen, sık ve yaygın şekilde kullanılan bir kalem çeşididir. Prestij kalemler de dolma kalemler kadar beğenilir, sevilir ve kullanılır. Bu kalemler hem şık görünen hem de güzel, net renklerde ve yumuşak yazılar yazılabilmesini sağlayan kalemlerdir. Sayfalarca yazı yazmak için değil daha çok resmî belgeleri yazmak için, mektup yazmak, imza atmak için ve bu gibi durumlarda kullanılır ve sıkça tercih edilirler. Bu kalemlerle yazılan yazılar oldukça güzel görünmekte ve dolma kalem veya prestij kalem ile yazıldıklarını açık şekilde belli etmektedir. Dolma ve prestij kalemlerin uçları farklı kalınlıklarda olabilir veya akıttıkları, kullanılan mürekkep miktarı da farklı olabilmektedir. Bu kalemlerin çeşitleri ve farklı özelliklere sahip modelleri bulunur bu yüzden bazı kalem özellikleri farklı modeller için farklı olabilir. Dolma ve prestij kalemler kişisel kullanım için satın alındıkları gibi hediye olarak da sık ve yaygın bir şekilde tercih edilirler. Genellikle klasik renklere ve şık, sade bir tasarıma sahip olan dolma ve prestij kalemler kutu içinde şık bir şekilde alınıp hediye edilebilir. Bu hediye türünde görülen yaygın bir özellik de kalemin üzerine ve varsa kutusuna hediye edilen kişinin ismi yazılır. Bu şekilde kişiye özel bir hediye haline gelen dolma kalem veya prestij kalem hediye alınan kişi tarafından beğenilir. Hediye almak dışında da ofislerde, iş yerinde ve hatta evde kullanılmak için kişisel kaleminiz olması açısından isminizin işlendiği dolma ve prestij kalemleri satın alabilirsiniz. Bazı dolma kalem ve prestij kalem markaları ya da bu kalemlerin satımını yapan yerler isim yazma servisine sahiptirler. İsim yazdırılan kalem kişiselleştirilmiş olur ve hem kişisel kullanım için hem de hediye için ideal olacaktır. En iyi dolma kalem özelliklerinden üzerine isim yazılmasının yaygın olmasıdır. Sayfamızdan Scrikss prestij ve dolma kalemler hakkında bilgi almanız da mümkün.

 Prestij ve Dolma Kalemlerde Kalite, Kullanışlılık ve Uygun Fiyat Bir Arada

Prestij ve Dolma Kalemlerde Kalite, Kullanışlılık ve Uygun Fiyat Bir Arada

Dolma kalem ve prestij kalemler günlük hayatta resmi yazıları yazmak, mektup yazmak,, imza atmak gibi işlemler için sık ve yaygın şekilde kullanılırlar. Dolma kalem fiyatları ve prestij kalem fiyatları kalemin markasına, üretildiği materyale, materyalin kalitesine, üretim şekline ve daha ayrıntılı özelliklerine göre şekillenir. Örneğin daha kaliteli bir materyalden üretilen kalem bir diğerine göre daha yüksek fiyatlarda satılabilir. Fakat dolma kalem ve prestij kalem modelleri arasında fiyat açısından çeşitlilik vardır. Böylece ihtiyacınıza, zevkinize ve aynı zamanda bütçenize uygun dolma ve prestij kalemleri kolayca bulup satın alabilirsiniz. Hediye olarak da prestij kalem ve dolma kalem tavsiye edilir. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu kalemler ideal hediyelerdir. Fiyatlarında da çeşitlilik olması yine hediye olarak seçilmelerini kolaylaştırmaktadır. Bazı dolma kalemler set şeklinde satılır. Dolma kalemlerin çoğunun ucu ve mürekkep kartuşu değişebilir ve yenisi takılabilir. Set olarak satılan dolma kalemlerin setlerinin içinde dolma kalem uçları ve dolma kalem mürekkep kartuşu bulunur. Böylece dolma kalemin mürekkebi bittiğinde kısa sürede değişim yapılarak yazı yazmaya kalınan yerden devam edilebilir. Benzer şekilde dolma kalemin ucu da kısa sürede ve basit şekilde değiştirilebilir. Dolma kalemin ucu kesik ve sivri bir şekildedir ve bu şekilde şık bir yazı tarzı sağlamaktadır. Fakat yazı yazarken kağıtla olan sürtünmeden dolayı bu sivri uç doğal olarak yıpranabilir, kıvrılabilir, kırılabilir veya biraz sivriliğini kaybedebilir. Bu durumlarda en iyi kalitede yazı yazmayı devam ettirebilmek için zaman zaman, gerektikçe set içinde bulunan veya haricen alınan dolma kalem uçlarından yenisi takılabilir. Dolma ve prestij kalemler hakkında fazla fikriniz yoksa bu kalemlerin yorum kısmından kullanıcılarının yorumlarını görebilir ve kullanıcılardan dolma kalem önerisi alabilirsiniz. Böylece dolma kalemler ile prestij kalemlerin özellikleri, çeşitleri ile ilgili bilgi edinebilir, alacağınız dolma veya prestij kalem modeline karar verebilirsiniz. Aynı zamanda versatil kalem seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Lamy (1490)
Scrikss (1489)
Pelikan (410)
Kaweco (475)
Sheaffer (95)
Parker (494)
Pilot (167)
Schneider (70)
Waterman (129)
Montblanc (719)
Cross (298)
Twsbi (161)
Platinum (145)
Steelpen (104)
Visconti (97)
Pentel (67)
Snowman (62)
Uni-Ball (57)
Diplomat (50)
Stabilo (50)
Zig (50)
Ohto (45)
Uniball (39)
Bic (30)
Rotring (28)
3K (26)
Swarovski (26)
Troika (15)
Edding (14)
Vox Art (14)
Mikro (13)
Aihao (12)
Artline (11)
Dong-A (8)
Adel (7)
Corvus (6)
Kks (6)
Milan (6)
İdeal (6)
Vuki (5)
Namiki (4)
PENSAN (4)
Serve (4)
Südor (4)
J.Herbin (3)
Keyroad (3)
Monopol (3)
Brons (2)
Delta (2)
Evvota (2)
Ideal (2)
Koza (2)
Kraf (2)
Masis (2)
Noki (2)
Zebra (2)
Ark (1)
Balmain (1)
Busch (1)
Carioca (1)
Fimo (1)
Fujika (1)
HP (1)
Herma (1)
Kakosan (1)
Kzy (1)
Liz (1)
Maped (1)
Motex (1)
Notopelle (1)
Panther (1)
Picador (1)
Redakai (1)
Rhodia (1)
Samur (1)
Staedtler (1)
Sunline (1)
Tombow (1)
Top Model (1)
Umur (1)
Winx (1)
Xiaomi (1)
İnox (1)
(2931)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(504)
ve üzeri (613)
ve üzeri (635)
ve üzeri (644)
ve üzeri (659)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL