TESETTÜR KAP & PARDESÜ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Tesettür Kap ve Pardesü

Tesettür giyimde dış giyim kişiler için büyük önem taşımaktadır. Kaban ya da şişme mont gibi farklı modellerde dış giyimin yanı sıra tesettür giyim için pardesü ve kap daha çok tercih edilen ürünlerdir. Kış aylarında kalın kumaş yapısı ve uzun boyu nedeniyle daha çok pardesü tercih edilir. Kaplar ise daha çok yaz aylarında, sıcak havalarda tercih edilir. Özellikle yaz aylarında dış giyim ürünleri, kişiyi terletmemesi ve rahatsız etmemesi açısından daha da büyük bir önem taşır. Tesettür kap son yıllarda ortaya çıkan bir dış giyim ürünüdür. Diz altına kadar uzanan modeli ile tesettür giyime son derece uygundur. İnce kumaşı sayesinde terletmeyecek bir yapıya sahip olan kaplar yaz aylarında tercih edilen favori ürünler haline gelmiştir. Öncelerde daha çok ince hırkalar veya uzun tunikler tercih edilirken daha şık bir görünüm tercih eden tesettürlü kadınlar artık tesettür kap modelleri ve çeşitlerine yönelmeye başlamıştır. Birbirinden farklı birçok model ve renk alternatifi olan tesettür kaplarını inceleyebilir ve tarzınızı yansıtacak ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Tesettür Pardesü Modelleri ile Seçim Sizin

Tesettür Pardesü Modelleri ile Seçim Sizin

Pardesü kadınlar ve erkekler için farklı seçenekleri bulunan genellikle ayak bileğine kadar uzanan ve kış aylarında tercih edilen bir dış giyim ürünüdür. Tesettür giyim için pardesüler en çok tercih edilen dış giyim ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak üç farklı seçeneği bulunan tesettür pardesü modelleri her mevsim kullanılabilir. Kış aylarında kaşe, keçe gibi daha kalın ve sizi sıcak tutmaya yönelik kumaşlar tercih edilmektedir. Yaz aylarında ise genellikle keten gibi ince ve havadar kumaşlar tercih edilir. Kot ve deriden üretilen seçenekleri de bulunan tesettür pardesüler mevsimlik olarak tercih edilmektedir. Bir pardesü satın alırken hangi mevsimde giyeceğinize dikkat etmeniz, doğru bir kumaş seçmeniz bakımından önemlidir. Mevsimler haricinde pardesünüzü hangi kıyafetinizin üzerine giyeceğiniz de kumaş seçiminde önemlidir. Kaşe, keten, pamuk gibi kumaşları günlük, spor bir giyimde tercih ederken; ipekten üretilmiş pardesülerinizi daha çok abiye elbiselerinizin üzerine tercih edebilirsiniz. Doğru yerde doğru pardesü seçiminizle her zaman şık ve zarif bir görünüm sergileyebilirsiniz. Kaliteli bir kumaştan üretilmiş bir pardesü satın aldığınızda uzun yıllar kullanmanız kaçınılmaz olacaktır. Oldukça fazla çeşidi bulunan tesettür pardesüleri satın alırken vücut hatlarını belli etmeyecek bir şekilde seçim yapmanız önemlidir. Pardesünüzün çok dar veya çok bol olmadan bedeninize göre olması şık bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır. Beden seçimi yapılırken unutulmaması gereken bir unsur daha vardır. Kış aylarında giyeceğiniz kalın bir pardesü satın alıyorsanız içine giyeceğiniz kalın kıyafetleri düşünmek en rahat edeceğiniz bedeni bulmanıza yardımcı olacaktır. Tesettür pardesüler birçok marka tarafından satışa sunulmuştur. Markalara göre tesettür pardesü modelleri ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte tesettür pardesü fiyatları ipek veya kaşmir gibi kumaşlar tercih edilmedikçe farklılaşır. Her bütçeye uygun modelleri yakından incelemek ve sizin için en uygun olan pardesüyü satın almak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Tesettür Kap Modelleri ile Modern Şıklık

Tesettür Kap Modelleri ile Modern Şıklık

Tesettürlü kadınlar için özellikle yaz aylarında doğru giyinmek büyük önem arz eder. Sıcak hava koşullarına göre giyinmek gün içindeki konforunuza en önemli etkendir. Pardesüler dışında son yıllarda tesettür kaplar çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Bunun en önemli sebebi pardesüler ayak bileğine kadar uzanırken kapların boyu diz altına kadar uzanır. Kaplar pardesülere göre daha ince kumaşlarda üretilir, daha hafif ve terletmeyen özelliğe sahiptir. Bu sebeple yaz aylarında kaplar pardesülere göre daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Pardesü ve tunik karışımı bir tasarımı olan kaplar yaz aylarını yansıtan geniş renk skalası ve modelleriyle hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Daha çok jean ve pantolonlarla tercih edilen kaplar spor bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Kıyafet ve ayakkabılarınızla üzerinize giydiğiniz kabın renk uyumu oldukça önemlidir. Yaz aylarına uygun canlı renklerle kombininizi tamamladığınız kaplarla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Düğmeli, fermuarlı ve kuşaklı modelleri bulunur. Kuşaklı modelleri tesettürlü kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi beli sıkarak ince göstermesi ve daha hoş bir görünüm sağlamasıdır. Bunun dışında tesettür kaplar mevsimlik olarak da üretilir. Yağmurluk, trençkot ve deri modelleri de bulunan kaplar ilkbahar, sonbahar gibi mevsim geçişlerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Yağışlı havalar için kapüşonlu modelleri de tercih edilebilir. Tesettür kapların kışlık modelleri de olmakla birlikte pardesü veya kaban daha çok tercih edilen kışlık dış giyim ürünleridir. Aynı pardesü seçiminde olduğu gibi kap seçiminde de doğru bedeni bulabilmek önemlidir. Çok bol veya çok bol bir görüntü yerine vücuda oturan bir seçim yapılması daha zarif bir görüntüye sebep olacak ve daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Bedenler kapların kesimine göre farklılık göstereceğinden ürünü satın almadan önce kalıbına dikkat edilmeli ve doğru beden seçimi yapılmalıdır. Tesettür kap fiyatları hemen hemen pardesülerle aynı fiyat çerçevesindedir. Kumaş kalitesine göre artan fiyatlara rağmen her bütçeye uygun bir seçenek sunulmuştur. Tarzınıza en çok yakışacak ve kendinize en uygun kapları keşfetmek için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı ve Rahat Tesettür Giyim Parçalarıı

Göz Alıcı ve Rahat Tesettür Giyim Parçaları

Bir insana dışarıdan bakıldığında ilk görülen üzerine giydiği kıyafetler olur. Bu yüzden giyiminiz sizin hakkınızda çok şey söyleyebilir. Canlı veya koyu bir renk seçtiğinizde, şık veya spor giyindiğinizde; gideceğiniz yer, bulunduğunuz ortam hakkında aslında birçok bilgi vermiş olursunuz. Hatta kıyafetler çoğu zaman kişiliği ve tarzınız hakkında da bilgi verir. Yaptığınız kıyafet seçimleri böylece daha büyük bir önem kazanır. Tesettür giyim stilinde genellikle dışarıdan bakıldığında görülen ilk parçalar bellidir. Bu yüzden tesettür giyim dış giyimine ekstra dikkat edilir. Dış giyim için birçok ürü bulunmakla birlikte tesettürlü kadınlar kış aylarında daha kalın ve uzun olması sebebiyle pardesü; yaz aylarında ise ince ve terletmeyen kumaşları sebebiyle kap tercih edilebilir. Kendinizi en iyi yansıtabileceği bu tek parça kıyafetleri doğru seçmeniz tarzınız açısından büyük önem arz ederken, yazlık ve kışlık dış giyim seçimleriniz kendi rahatınız için çok önemlidir. Bu seçimleri yaparken kumaş, renk, model ve beden gibi birçok unsuru doğru seçebilmeniz gerekir. Bütün bunlara dikkat edildiğinde zarif ve şık bir görünüm kaçınılmaz olacaktır. Güzelliğinize güzellik katacak ve sizi en iyi yansıtacak tüm tesettür kap ve pardesü modelleri yeni nesil tasarım dokunuşlarıyla dizayn edilir. Size en uygun bedeni bulmak için ürünlerin beden rehberlerinden faydalanabilir, farklı markalardan birçok model ve renk seçeneği keşfedebilirsiniz. Kumaş türleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilir her mevsim için tasarlanmış farklı tesettür kap ve pardesü modelleri incelemesi yapabilirsiniz. Her zevke uyum sağlayabilecek ürün aralığına sahip olan tesettür kap ve pardesü modelleri seçebilirsiniz.