TESETTÜR GİYİM

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Tesettür Giyim

Gelişen tekstil teknolojisi ile yeni bir renge kavuşan modada önemli bir yere sahip olan tesettür giyim ürünleri, bu günlerde kadınların en çok tercih ettiği tasarımlardan biri olmaktadır. Her dönem çok daha çeşitli modelleri ile beğeninize sunulan bu kıyafetlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesini kadın giyim ve aksesuar sayfamızda bulabileceksiniz. Bu doğrultuda sizlere en şık görünümleri kazandıracak olan birbirinden şık detaylarıyla tesettür ürünlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Son zamanlarda tesettür ürünlerine duyulan rağbet ile kısa sürede büyük bir çeşitliliğe sahip olan bu ürünler, sizlere en beğendiğiniz modelleri rahatlıkla bulabilme imkânını kazandırmaktadır. Bu çeşitliliği destekleyen çalışmalara en iyi markalar ve tasarımcılar da başlamış olup, beğeninize en nitelikli yepyeni modeller de bu sayede sunulabilmektedir. Tesettür ürünlerinde artık pek çok farklı stil ve fonksiyon yer almaktadır. Spor tarz ürün modellerinden tutun gömlek stili ürün çeşitlerine kadar pek çok farklı nitelikte bulabileceğiniz bu ürünleri ayrıca farklı yaş gruplarına göre de ayırabilmeniz mümkündür. Bu kapsamda tesettür giyim genç kullanıcılar için tasarlanmış özel ürün çeşitleri sizlere en modern ve şık tasarımlar ile büyük bir memnuniyet kazandıracaktır. Tesettürlerde çeşitli abiye modellerini ve tunik tasarımlarını kolaylıkla elde edebileceksiniz. İster pantolon tasarımları isterseniz de etek tasarımları ile tesettür ürünleri kendi başına modada dev bir kategori halini almış durumdadır. Bütün bu ürün skalasını sayfamızdan detayları ile beraber inceleyebilmeniz mümkündür.

Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenleri İle Tesettür Giyim Önerileri

Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenleri İle Tesettür Giyim Önerileri

Kombin konusunda sizleri hiç sıkıntıya sokmayan bu modeller sayesinde sadece bir çanta ve ayakkabı seçiminiz ile kolaylıkla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tesettür seçiminizde yine de önem arz eden bir husus bulunmaktadır. O da vücut şeklinize göre uygun kalıptaki ürün modelini tercih edebilmektir. Vücudunuzu bu konuda iyi bilmeniz önemlidir. Uygun kalıptaki bir ürün modelini seçmeniz ile vücudunuzda eğer bir fazlalığınız varsa onları kolaylıkla kapatabilirsiniz. Bu kapsamda doğru kıyafeti tercihte bulunmak önem arz etmektedir. Örneğin basenleriniz varsa o kısımları örtebilecek bir dökümde bir model tercih etmeniz çok daha faydalı olacaktır. Tesettür giyim önerileri kapsamında diyebiliriz ki, yapı olarak iri değilseniz ve fazlalığınız da bulunmamakta ise bol bir ürün çeşidi seçecek olmanız ile içerisinde kaybolabilirsiniz. Yapısal olarak ince olmanız söz konusuysa dar kalıp modelleri tercihte bulunmanız bu kapsamda çok daha doğru olacaktır. Tesettür kombinlerinde en önemli husus belki de eşarplar olmaktadır. Başa takılan eşarpların rengi ile her tesettür modelinin uyumlu olmadığı olabilir. Bu kapsamda tesettür seçerken desenleri olan ve renkli bir model de seçmeniz ile kolaylıkla her eşarp ile hoş kombinler sağlayabileceksiniz. Tesettür veya eşarplarınızdan bir tanesini renkli ve desenli bir model olarak, diğerini ise düz bir model olacak şekilde tercih etmenizle bir kombin yapmanız ile hem gözünüzü yormayacak bir tarz takınmış olursunuz hem de oldukça estetik bir görünüm elde edersiniz. Dilerseniz tamamıyla düz renklerden kendinize bir kombin yapabilir ve şıklığınızı takı gibi aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Kıyafetlerinizde tercih edeceğiniz kumaşında ayrı bir önemi bulunmaktadır.Kaliteli ipek gibi hava alan kumaşlardan üretilmiş modeller sayesinde ise özellikle yaz aylarında çok daha rahat edeceksiniz. Tesettür giyim yazlık modellerinin her biri sizlere bu niteliği kazandıracaktır. Bu tasarımlar doğal liflerden oluşturulmuş tasarımlar olmaktadır. Sayfamızdan namaz elbisesi ürün çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

En Havalı Tesettür Giyim Modelleri ve Kombinler

En Havalı Tesettür Giyim Modelleri ve Kombinler

Son günlerde özellikle tesettürlü genç insanların sayısında etkili bir artış gözlenmektedir. Bu durumu piyasada tesettürlere yoğun ilgi gösteren kadınlardan da takip edebilen firmalar, özellikle gençler için çok sayıda hoş tesettür giyim modelleri piyasaya sürmeye başlamıştır. Bu kadar fazla tesettür opsiyonunun bulunması ise kombin yapma konusunda biraz kafa karıştırıcı olabilmektedir. Bununla beraber pek çok aksesuar çeşidini tesettürlerle kullanmanız suretiyle şıklığınızı destekleyebilmekte olup, tarzınızı daha iyi de yansıtabilmektesiniz. Tesettürde bir kombin tavsiyesi olarak takı hususuyla ilgili söyleyebiliriz ki, aksesuar tercihinizi eğer bir davete gitmiyorsanız ya da özel bir gün kutlamıyorsanız taşlı, parıltılı, yani dikkat çekici bir tasarım olarak seçmeniz pek doğru bir kullanım olmayacaktır. Bunun yerine daha sade, şık bir aksesuar modeli tercihte bulunmanız ile daha uygun bir kullanım sağlamış olacaksınız. Tesettürde son derece popüler olan bir model ise spor tarz giyim ürünleri olmaktadır. İçerisinde oldukça esnek ve konforlu hareket edebileceğiniz bu ürünler, özellikle yaz mevsiminde veya benzer sıcak havalarda kendinizi mükemmel hissetmenizi sağlayacak olan ürün çeşidi olmaktadır. Ayrıca tesettür giyim spor tarz tasarımlar, en az abiye ürünler kadar şıklık sunan çeşitler olmaktadır. Spor tesettür model sınıfında yer alan serinletici yapıda olan gömlekler ve hırkalar sizlere sundukları şıklık kadar pratik giyim deneyimleri de sunacaklardır. Kombinlerinizi oluştururken yaz mevsiminde daha çiçekli ve açık renkli tasarımları tercih edebilir, bu şekilde mevsime göre anlamlı ve sıcağa karşı rahatsız etmeyecek bir kombin sağlayabilirsiniz. Kış mevsiminde ise koyu renkli ürünleri tercihte bulunabilirsiniz. Kış sezonuna uygun kalın kumaşlı ürün modellerinde tam olarak arzuladığınız ürün çeşidini de kolaylıkla elde edebileceksiniz. Bilinmesi gerekir ki, tek renkten oluşan koyu bir kıyafet tercihinde bulunmanız pek hoş bir estetik oluşturmayabilir. Bu kapsamda birbirini tamamlayan renkler ile zarif bir görünüm elde etmeniz ile daha sağlıklı bir kombin oluşturabilirsiniz. Bir başka spor tarz olan trençkot ürün modelleri, genel itibariyle en çok beğenilen ve en rahat ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu trençkot tasarımları sayesinde kombin yapmak ile hiç uğraşmazsınız. Özellikle kombine zaman bulamayacağınız bir gündeyseniz trençkot modeller sizlere sportif bir şıklık da kazandıracak pratik giyim ürünleri olmaktadır. Trençkotlar ile kullanım sağlayabileceğiniz zevkinize uygun bir şal, çanta ve tişört ile hiç zahmete girmeden dışarıya çıkmaya hazır olabilirsiniz. Tişört yerine ayrıca zevkinize göre bir tuniği de tamamlayıcı kıyafet olarak değerlendirebilirsiniz. Armine kaban ve manto ürünlerine göz atarak, kışlık alışverişlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Giyim Büyük Beden Ürün Çeşitleri

Tesettür Giyim Büyük Beden Ürün Çeşitleri

Genel itibariyle kendinize yakışır bir tarzda büyük beden bir kıyafet bulmanız önceden çok zor bir süreç olmaktaydı. Ancak günümüzde bu durum yakın zamanda eskiye nazaran büyük oranda giderilmiş bir problemdir diyebiliriz. Özellikle bu dönemlerde modada yükselen bir trend olan tesettür ürünlerinde her biri birbirinden şık tasarımlarda ürün çeşitlerini rahatlıkla bulabileceksiniz. Her beden tipine ve ölçüsüne sahip kadınlar, sayfamız aracılığıyla arzu ettikleri bedenlerdeki ve kalıplardaki, diledikleri tasarım ve desenlerdeki kıyafetlere zahmetsizce ulaşım sağlayabilecektir. Özellikle kendine özgü bir şıklığı olan abiye tesettür giyim büyük beden modeller, son zamanlarda çeşitli lüks tasarımlarına çokça rastlanabilen ürün modelleri olmaktadır. Günümüzde bu çeşitlilik hem şıklık hem de uygun beden olarak kolaylıkla sağlanabildiğinden abiyeler en çok ilgiyi gören ürün modellerini barındıran bir sınıftır. Tesettür giyim sektöründe bu ürünler 48 bedene kadar çıkmış olup, bu sayede büyük beden kadınlar da tek bir ürün modeline bağlı kalmadan kendi tarzını yansıtabilmektedir. Abiyelerde şöyle bir sorun vardır ki, ince ve normal bir bedene sahip bir kadın bile abiye seçerken zorlanabilmektedir. Bu durum abiye ürünlerin kalıpları ile ilgili bir durum olmaktadır. Abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli iki nokta kalıpları ve tasarımları olmaktadır. Abiyelerin tasarımları sizi olduğunuzdan daha iri de gösterebilir. Bu durumda yapılması gereken şey, oldukça kabarık ve dikkat çekici bir abiye modeli edinmemektir. Çok kabarık olan ve dikkatleri üzerine çeken kıyafeti tercihte bulunmanız, sizi olduğunuzdan çok daha kilolu gösterebilmektedir. Hiçbir kadın da böyle bir görünüm sergilemek istemez. Bu kapsamda yapılması gereken şey, daha sade bir yapıdaki ve koyu renkli olan bir modeli tercihte bulunmak olacaktır. Bu tarz bir tercihte bulunmanız ile oldukça formda ve şık bir görünümü elde etmeniz de mümkün olabilmektedir. Fazlalığı olan kadınların genel itibariyle koyu renkler tercih etmek suretiyle daha zayıf görünmek istemesi normaldir. Ancak koyu tonlular kadar fazlalığınızı gizleyici olmasa da açık tonlu kıyafet modelleri de çok hoşunuza gidecek ve üzerinizde şık duracak tasarımlar olmaktadır. Tesettür giyim kışlık ürünleri içerisinde de her sezon eklenen yeni modeller yer almakta olup, bu sayede yılın her mevsimi kendi tarzınızı ve şıklığınızı kolaylıkla yansıtabileceksiniz. Soğuk aylarda kullanabileceğiniz ürün modellerini de çeşitli kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceksiniz. Kalın yapılı tasarımları sizleri olduğunuzdan daha iri gösterecek olsa da kışın önemli olanın, kıyafetin sizleri sıcak tutması ve konfor sunabilmesi olduğu daha önem arz eden bir gerçektir.

Farklı Tasarımlı Modelleri İle Tesettür Giyim Elbise Modelleri

Farklı Tasarımlı Modelleri İle Tesettür Giyim Elbise Modelleri

Tesettür giyimde en çok talep gören bir ürün modeli de klasik bir ürün tipi olan elbise çeşitleri olmaktadır. Birbirinden hoş çeşitlerini bulabileceğiniz tasarımları bulunan tesettür giyim elbise modelleri arasından öncelikli olarak püsküllü modellerden söz edebiliriz. Bu tasarımların kiremit renkli modelleri üzerinizde çok şık bir görüntü sunacaktır. Aynı modellerin tarçın renkli tasarımları da oldukça talep gören bir başka model olmaktadır. Püsküllü elbise modellerinin yakası yuvarlak kesim olup, boynunda ip aksesuarı yer almaktadır. Uzun kolları bileklere kadar olup, etek boyları da hemen ayak bileklerinin üst hizasında bitmektedir. Sonbahar – kış sezonuna ait olan bu şık ve minimal yapıdaki tasarımların istediğiniz bedendeki modelini rahatlıkla bulabileceksiniz. Bedenler arasında ortalama 4 cm farkın olduğunu bilmeniz gerekir. 34 bedenden 46 bedene kadar farklılık gösteren bu elbiselerin kumaş içerikleri ise %65 pes ve %33 de viskon olmakta olup, geriye kalan %2 kadar az bir oranda da likra yer almaktadır. Likralı olmaları sebebiyle bu ürünler içerisinde ekstra bir konfor deneyimleye de bileceksiniz. Ayrıca doğru bir yıkama uygulaması yapmanız ile de uzun süre üzerinde deformasyon oluşmadan, ömürlük kullanım da elde edebileceksiniz. Genel itibariyle ürünlerin yıkama talimatları için etiketlerine göz atmanız önem arz etmektedir. Bu elbise modellerini ise 30 derecede yıkamanız uygun bir ölçü olacaktır. Tüllü elbise modellerini inceleyecek olursak da bu tasarımların üzerinde yer alan desenler, göğüs, bel ve baldır hizasından yatay eksende püskül detaylı olmaktadır. Etekleri ayağın üst hizasına kadar gelebilen bu modellerin kolları ise bileklerden taşan kabarık ve bol yapılı bir biçimde üretilmiştir. Bu tasarımlar bir ilkbahar – yaz sezonu ürünü olmakta olup, kumaş içerikleri ise %100 oranda viskon olarak imal edilmiştir. Bu tasarımlar da diğer elbise modelleri gibi 30 derecede yıkanabilir uygunlukta bir model olup, sizlere eşsiz bir şıklık kazandıracak modeller olmaktadır. Belden kumaş kemer desenli ürün modelleri daha diz altı boylarda eteği bulunan bir tasarım olmakta olup, gömlek yakalı ve düğmeli bir ürün modeli olmaktadır. Bu tasarımların kumaş içerikleri ise %90 viskon olmakta olup, geriye kalan %10 ise polyester materyali olmaktadır. Bu tasarımlar 40 derece ısıda dahi rahatlıkla yıkanabilmektedir. İster hardal isterseniz de bordo renklerde bu şık modelleri elde edebileceksiniz. Bu elbiseler haricinde daha pek çok farklı desen detayları yer alan ürün çeşitlerini de sayfamızdan kolaylıkla inceleyebilmeniz mümkündür.

En Çok Tercih Gören Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri ve Fiyatları

En Çok Tercih Gören Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri ve Fiyatları

Ürün tercihinizi yaparken uygun fiyatlı kumaşlardan imal edilmiş bir modeli seçmeniz sizler için her zaman risk teşkil edebilmektedir. Böyle bir ürün sadece ilk yıkamada solabilir, yırtılabilir veya çekebilir, kısacası her türlü bir deformasyon meydana gelebilir. Önemli bir ortamda bulunmanız gerekmesi durumunda sizi kolaylıkla yarı yolda bırakabilir. Bu doğrultuda düşünürsek, mali açıdan sırf uygun fiyatlı diye tercih edilen bir kıyafet sizlere aslında daha maliyetli gelecektir. Bu kapsamda daha yüksek bir maliyeti bulunan kaliteli kumaştan imal edilmiş tasarımlar, tek seferde yıpranma olasılığı bulunan modellere nazaran sizlerin daha rahat bir şekilde deneyimlemesini sağlayacaktır. Ayrıca uzun ömürlü bir kullanım deneyimleyecek olmanızla vereceğiniz ücretin buna değer olduğunu da söylemek mümkün. Ancak bilinmesi gereken bir şey var ki, o da bir ürünün kaliteli olması her zaman yüksek fiyatlı olduğu anlamını taşımamaktadır. Sayfamızda yer alan tesettür giyim kombinleri ve fiyatları sandığınızın aksine hem nitelikli kumaştan imal edilmiş hem de her bütçeye uygun modeller olmaktadır. Benzer ürünler arasında değişen fiyat farklılıkları olabilmektedir. Genel itibariyle popüler bir markanın güvencesiyle beğeninize sunulan modeller daha çok rağbet görmekte olup, bu sebeple bu ürünlerin maliyetlerinde de doğru orantıda bir artış gözlenebilmektedir. Diğer açıdan o kadar da bilinmeyen markanın imal etmiş olduğu benzer ürün modelleri ise normal fiyatında kalmakta olup, bir o kadar kaliteli bir üretim olmaktadır. Dolayısıyla her bütçeye uygun kaliteli ürünü elde edebilmek oldukça kolay olacaktır. Dileyen daha hesaplı olan kaliteli modeli tercih edebilecekken isteyen de bütçeyi ikinci planda tutarak bilindik markanın güvencesiyle beğeninize sunulan tasarımı elde edebilecektir. Hangi modeli seçecek olursanız olun büyük bir memnuniyet yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. BZevkinize uygun ve ihtiyacınız olan ürün çeşidini dilediğiniz takdirde hemen sipariş verebilir, kısa sürede kaliteli ve güvenli bir hizmet farkıyla ürününüzü teslim alabilirsiniz.