SÜTYEN

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Yeni İnci Sütyen

Vücut sağlığınız için, kullandığınız iç çamaşırlar ve onların kalitesi oldukça önemlidir. Yanlış ya da kalitesiz iç çamaşırı seçimi, sağlığınızı olumsuz etkiler. Yeni İnci sütyen modelleri sizlere kaliteli ve konforlu çeşitler sunmaktadır. Kalitesiz sütyen seçimi duruşunuzu bile olumsuz etkileyebilirken; Yeni İnce sütyen ile göğüslerinizin dengeli bir duruşa sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Her beden ve kalıba uygun olabilecek beden seçenekleri; göğüs rahatlığınız açısından oldukça avantajlı bir kullanım sunmaktadır. Çok fazla çeşide sahip olan Yeni İnci markasının ürettiği sütyen modelleri; sağlık dışında göğüslerinizin istediğiniz gibi görünmesine yardımcı olmak için de oldukça ideal seçeneklerdir. Yeni ince sütyen modelleri ve fiyatları sayfamızda bulunmaktadır.

Yeni İnci Sütyen Modelleri ile Konforlu Hissedin

Yeni İnci Sütyen Modelleri ile Konforlu Hissedin

Göğüslerinizin rahat etmesi, kolaylıkla nefes alması oldukça önemli ve sağlıkla ilgili bir durumdur. Yeni İnci markası; ürettiği birinci sınıf sütyen modelleri ile sizlerin maksimum konforunu ve sağlığını ön plana almaktadır. En fazla tercih edilen modeller genellikle; Yeni İnci toparlayıcı sütyen çeşitleridir. Bu modeller ile Yeni İnci markası göğüsünüzün daha sıkı ve daha toplu durmasını sağlar. Beyaz, krem ve siyah gibi çeşitli renkleri barındıran modeller; olabilecek göğüs sarkması gibi durumların önüne geçerek; göğüsünüzü daha dik bir konuma getirir. Bu sütyen modelleri genellikle göğüsü sarkan ya da büyük olanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. 80B’den başlayıp, 100C bedenine kadar devam eden seçenekler sayesinde; herkese uyacak sütyen modeli Yeni İnci markasında yer almaktadır. Sütyenler özelliklerine göre bedensel ve görüntü olarak ayrılmaktadır. Yeni İnci markasının bütün seçenekleri oldukça fazladır. Dantelli ve dantelsiz gibi her zevke hitap edebilecek farklı renklere sahip birçok model mevcuttur. Toparlayıcı sütyenler; Yeni İnci minimizer sütyen olarak adlandırılmaktadır. Daha sıkı ve toplu bir göğüs duruşu sağladığı için ‘minimizer’ tabiri kullanılmaktadır. Büyük göğüse sahip olanlar, genellikle bazı durumlarda göğüslerinin daha küçük durması için Yeni İnci markasının minimizer sütyenlerine başvururlar. İnanılmaz rahat ve pratik bir çözüm olduğu için; minimizer sütyen çoğu kadının vazgeçilmez seçeneğidir. Dans edenler ya da spor yapanların da çok fazla tercih ettiği bir sütyen çeşididir. Yeni İnci markası, ürettiği sütyenlerin kaliteli ve uzun ömürlü olması ile adından söz ettirmektedir. Yıkandığı takdirde bozulma yapmayan ya da renk atması gibi olumsuzluklarla sizleri uğraşmayan Yeni İnci markalı sütyen modelleri, kullandığınız takdirde hepinizin vazgeçilmez markası haline gelecektir. Mesela Yeni İnci toparlayıcı sütyen kullananlar yaptıkları geri dönüşler ile kafanızdaki soru işaretlerini yok ediyorlar. Oldukça hafif ve rahat hissettiren sütyen modelleri, her çeşit göğüse uymaktadır. Uyurken bile giyilebilen sütyen modelleri, kullanıcıların yorumlarına bakıldığında oldukça hayran olunası ürünlerdir. Satın alanların paylaştığı deneyimlerin oldukça olumlu olması nedeniyle sizler de güvenerek, rahatça Yeni İnci markalı sütyenlere göz atabilirsiniz.

 Yeni İnci Sütyen Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yeni İnci Sütyen Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Herkesin göğüs ölçüsü, göğüslerinin olmasını istediği boyut ve duruş farklıdır. Büyük göğüse sahip olmak isteyenler, Yeni inci destekli sütyen modeli ile göğüslerini büyültebilirken, küçük göğüse sahip olmak isteyenler de toparlayıcı olan seçenekler ile göğüslerini küçültebilir. Bu, tamamen rahatlık ve zevk meselesidir. Yeni İnci markası sizlere istediğiniz ölçüyü sunmakta ve göğüs rahatlığınızı maksimize etmektedir. Kullandığınız sütyenlerin kaliteli ve konforlu olması, satın alımlarınız sırasındaki en belirleyici unsur olacaktır. Sağlığa zararsız, kaliteli malzemeler ile üretilen sütyenler oldukça ekonomik fiyatlı olmaları nedeniyle de kendinden bahsettirmektedir. En fazla satın alınan modellerden biri de, Yeni İnci straplez sütyen çeşitleridir. Askılı ya da açık bir kıyafet giydiğinizde; sütyen askılarının görünmesi sizleri rahatsız edebilir. Bu gibi durumlar için göğüsünüzü tutacak şekilde bir sütyene ihtiyacınız vardır. Yeni İnci maksimum kalite ile straplez şeklinde sütyen modelleri üreterek; bu sorununuzu çözmektedir. Oldukça rahat ve pratik bir kullanım şekli olan modeller, çoğu kıyafetiniz için kurtarıcı bir parça olacaktır. Straplez şeklinde olan sütyen çeşitlerinde de destekli ve desteksiz gibi farklı seçenekler ve renkler mevcuttur. Bunlardan biri; Yeni İnci straplez toparlayıcı sütyen modelidir. Oldukça rahat ve kullanışlı bir model olmasıyla, herkesin evinde yer alması gereken bir üründür. Yumuşak kaplı dizayna sahip olduğu için; göğüslerinizi tamamen kavrar, toparlar ve daha dik durmasını sağlar. 1 bedene kadar daha küçük bile gösterebilir. Siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleri ile siz de bu sütyene sahip olabilirsiniz. 75B’den başlayıp 100D’ye kadar devam eden beden seçenekleri ile herkese göre sütyen modeli mevcuttur. Yeni İnci sütyen fiyatları ihtiyacınız olan ya da istediğiniz sütyene ve özelliklerine göre değişmektedir.

Yeni İnci Sütyen Modelleri Sağlığınızı Korur

Yeni İnci Sütyen Modelleri Sağlığınızı Korur

Yeni İnci markası ürettiği sütyen modellerinin kalitesi ve konforu ile sizlere rahat bir hareket alanı sağlar, göğüsünüzün nefes alması için gerekli önlemleri alır. Böylelikle kullandığınız sütyen hangi özelliğe sahip olursa olsun, oldukça rahat edersiniz ve göğüs sağlığınıza zarar gelmesini önlersiniz. Protezden yapılmış olan göğüsler için; farklı özelliklere sahip sütyenler de mevcuttur. Bunlar; Yeni İnci protez sütyen modelleridir. Marka, üst düzey kalite ile protez sütyenlerinizi ve konforunuzu korur. Bu sütyen modelleri, tek ya da iki göğsü de alınmış olanların, özellikle ameliyat sonrası fiziksel yapısını, ameliyat öncesindeki görüntüsüne çevirmek için kullanılmaktadır. Göğüsünüzü sütyeninizin içindeki özel ceplere yerleştirip, siz de bu modeli kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz ve ten rengi çeşitleri mevcuttur. 75B ile 100D arasında beden seçeneği mevcuttur. Düz bir modeldir ve sağlığınızı korumak amacıyla üretilmiştir. Bir başka kurtarıcı sütyen modeli ise, Yeni İnci yapışkanlı sütyen çeşitidir. Bu sütyen modelleri sadedir ve sadece göğüsünüzü daha düzgün göstermek amacı ile göğüslerinize yapışacak büyüklüktedir. Ten rengi ve siyah renge sahip olan modeller, genellikle sırt dekoltesi olan ya da açık olan kıyafetleriniz için kullanılır. Oldukça kurtarıcı bir sütyen modelidir ve Yeni İnci markası sayesinde oldukça konforludur. Yapıştığı için kayma ve düşme gibi olumsuz olaylarla sizleri yormaz. Göğüs uçlarınızın görünmesini engelleyerek oldukça kullanışlı bir sütyen haline gelir. 75B, 80B ve 85B bedenleri mevcuttur. Göğüsünüzün dik durmasını sağlar. Çok çeşit özellikli kaliteli sütyen üreten marka, çok terleyenler için de pratik bir çözüm bularak Yeni İnci terletmeyen sütyen modelleri üretmektedir. Siyah, beyaz ve ten rengine sahip olan bu modeller, hafif oldukları için terleme yapmazlar ve oldukça rahatlardır. Sade bir tasarıma sahip olduğu için herkesin beğenip kullanabileceği modellerdir. 75A ile 95B arasında beden seçeneği mevcuttur. Göğüs sağlığınızı ve konforunuzu korurken aynı zamanda istediğiniz ölçülere bürünmenizi sağlayan markanın Yeni İnci balenli sütyen modeli de, satın aldığınız ürünü uzun süre kullanmanız için üretilmiştir. Daha fazla seçenek için Sütyen kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın.