TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kom, Sütyen

için 411 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Kom Sütyen

1950 yılında kurulan ve Galatasaray’daki küçük bir atölyede üretime başlayarak günümüzde iç giyim, gecelik ve plaj giyiminde önde gelen markalar arasına adını yazdıran Kom, tasarladığı her modelde modern çizgilere ve günümüz trendlerine yer veriyor. Ürünlerinde kullandığı kaliteli kumaş ve dantelleri kendi fabrikasında üreten Kom sütyen ürünleriyle kadim kullanıcıların taleplerini karşılamaya devam ediyor. Kadınların hem günlük hayatta hem de çalışma hayatında en büyük yardımcılarından biri olan ve rahat kullanımıyla gün boyu yorulan vücudunuzun göğüs ve sırt bölgelerinde ağrı oluşmamasını sağlayan Kom dikişsiz sütyen şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kom sütyen modelleri ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylara ve doğru kullanım şekillerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Toplu Bir Görünüm Kom Sütyen ile Mümkün

Daha Toplu Bir Görünüm Kom Sütyen ile Mümkün

Kadınların günlük hayatta en çok mustarip olduğu giyim ürünlerinden biri sütyenlerdir. Gün içerisinde göğüs bölgesine daha düzgün ve toplu bir görünüm kazandırmak amacıyla kullanılan bu ürün, duruşunuzu ve ağrı problemleri yaşayıp yaşamamanızı doğrudan etkileyen bir role sahiptir. Bu nedenle sütyen ürünleri seçiminde doğru tercihlerde bulunmanız hem sağlığınız açısından hem de vücudunuzun duruşunun bozulmaması açısında oldukça önemlidir. Genel anlamda en çok tercih edilen modeller arasında bulunan ve büyük göğüslü bayanların favori ürünleri arasında yer alan Kom toparlayıcı sütyen, hem tasarımı hem de kullanım sırasında sunduğu konfor sayesinde ön plana çıkıyor. Dolgun göğüslerin daha küçük görünmesini ve giydiğiniz kıyafetlerinizin vücudunuza daha rahat oturmasını mümkün kılan toparlayıcı sütyenler, gün içerisinde daha korkusuz ve rahat hareket etmenize olanak tanıyor. Göğüs bölgesinin sırt bölgesine yaptığı baskıyı da ortadan kaldıran ürün sağlığını ön planda tutan kadınların tercihlerini büyük ölçüde etkiliyor. Esnek bir yapıya sahip olmasıyla göğüs ve sırt bölgesini mükemmel biçimde sararak, hem sırtınızın hem de görüşünüzün daha dik durmasına yardımcı olan toparlayıcı sütyen Kom markasının en nitelikli ürünleri arasında bulunuyor. Hem omuz salısıyla hem de arka kısımda bulunan cırt çiftli bölümle daha sıkı bir tutuşa sahip olması sütyenin kayma ve biçim bozulması gibi problemlerle karşılaşmasını engeller. Bu sayede daha konforlu bir kullanım sağlanmış olurken rahatsızlık duymasanız garanti edilir. Kom toparlayıcı sütyen modelleri göğüslerin saklamasını ve bu sayede meme yapısının bozulmadan korunmasını mümkün kılıyor. Giydiğiniz her kıyafete uyum sağlayan toparlayıcı sütyen kıyafetin altında belli olmuyor ve şık görünümünüzü ve dik duruşunuzu destekliyor. Birbirinden farklı renk seçeneği sunan toparlayıcı sütyen hem günlük hayatta kullanabileceğiniz hem de özel davetlerde size eşlik edecek modelleriyle her zevke ve beğeniye hitap ediyor. Dantel detaylarıyla süslenmiş ve daha çekici bir görünüm kazanmanıza büyük etkiye sahip modelleriyle de ilginizi çeken Kom toparlayıcı sütyen fiyatları ile her bütçeye uyum sağlıyor. Genel olarak dolgun göğüslerle sahip kadınlar tarafından tercih ediliyor olsalar da bu modeller her kadının gönül rahatlığıyla kullanabileceği sütyen ürünleri arasında yer alıyor.

Kom Sütyen Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kom Sütyen Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Türkiye'nin önde gelen iç çamaşırı üreticileri arasında bulunan marka, sütyen modelleri açısında zengin skalaya sahip olmasıyla biliniyor. Kadınların en önemli giyim ürünleri arasında bulunan sütyenler, markanın mükemmel işçiliği ve kendine has detaylı tasarımlarıyla özgün bir hava kazanıyor. Markanın kendi ürettiği iplik çeşitlerini kullanması ürünlerin çok daha nitelikli olmasında büyük bir paya sahiptir. Kom destekli sütyen modelleri, pamuk, mikro, polyamid ve elastan olmak üzere dört farklı iplik karışımı kullanılarak yapılır. Bazı modellerde bulunan pamuk karışım, oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir ve terleme problemlerini en aza indiren türler arasında bulunur. Ayrıca pamuk vücutta oluşan terin kolayca dışarı atılmasını ve nemden kaynaklı rahatsızlık duymanızı engeller. Doğal bir ürün olması nedeniyle pamuk içerikli sütyenler, sağlığınızı korumanıza da yardımcı olur. Sadece iki ya da 3 sütyen modelinde kullanılan mikro kumaş, son yıllarda tekstil sektöründe en çok tercih edilen türler arasında bulunuyor. En önemli avantajları parlak bir görünüme sahip olması ve yıkama sonucu tiftiklenme problemlerinden etkilenmemesi olan mikro kumaş, sütyen modellerinin daha gösterişli ve şık bir görünüm kazanmasına destek oluyor. Ayrıca leke tutmayan yapısı sayesinde birçok kumaş türünden daha nitelikli olduğunu ispatlıyor. Kom sütyen takımları polyamid kumaş kullanımıyla da ilgi görmektedir. İlk sentetik üretim lif olan polyamid sütyen ürünlerinin daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını mümkün kılar. Bunlara ek olarak her modelde kullanılan ve ürünlerin daha esnek bir yapı kazanmasını sağlayan elastan kumaş dayanıklılığı ön planda tutan yapısıyla da dikkat çekiyor. Yüm bu kaliteli materyallerle göz dolduran Kom sütyen ölçüleri ile çeşitlilik oluşturuyor ve her göğüs yapısına sahip kadim için bir model barındırıyor. Hem dolgun göğüslü hem de küçük göğüslü bayanlar için uygun modeller olduğu gibi, özel gecelerinize daha mükemmel hale getirmenizi sağlayan çeşitler de bulunuyor. Hem sağlığınızı korumanıza hem de dik duruşunuzu daha asıl bir hale getirmenize yardımcı olan Kom sütyen modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızı inceleyebilir ve bu eşsiz deneyimi yaşamak için dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

Vücudunuza Uygun Kom Sütyen Seçiminde Bilmeniz Gerekenler

Vücudunuza Uygun Kom Sütyen Seçiminde Bilmeniz Gerekenler

Kadınların en önemli giyim ürünlerinden biri de her zaman üzerlerinde taşıdıkları, duruşlarının daha doğru olmasını sağlayan, gün içerisinde daha rahat ve konforlu olmalarını sağlayan sütyenlerdir. Bu nedenle sütyen tercihlerini doğru yapmak, hem günlük yaşantınızı hem de vücut yapınızı doğrudan etkileyecektir. Her kadının vücut tipi farklı olabileceği için seçtiği ürünün kendi vücuduna uygun olması gerekir. Burada önemli olan nokta boyumuza ve kilomuza en uygun modeli seçmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü kataloglarda görmüş olduğunuz her model, sizin vücudunuzda aynı mükemmel görüntüyü oluşturmayabilir. Diğer ve en önemli nokta ise tercihlerinizde göğüs tipinizi ön planda turnanızdır. Yanlış ürün seçimi; ilerleyen zamanlarda göğüs yapısında bozulmalara, sarmalara ve biçimsiz bir duruş gibi problemlere neden olabilir. Öncelikle eğer yuvarlak ve birleşik bir göğüs yapısına sahipseniz Kom Barbara toparlayıcı sütyen modellerini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bu modeller hem sizin için daha konforlu olacaktır hem de göğüs bölgenizi tam anlamıyla sararak düzgün bir görüntü sağlayacaktır. Asimetrik bir göğüs yapısına sahip kullanıcılar için en uygun diyebileceğimiz ürün Kom minimize sütyen modelidir. Bu model göğsünüzü sarar ve asimetri görüntüyü ortadan kaldırır. Böylece göğüs bölgesinde daha toplu, dik ve düzgün bir görüntü sağlanır. Minimizde modeli şık görüntüsü ve dantel detaylı tasarımıyla da daha çekici bir görünüm kazanmanızı mümkün kılar. Aralıklı göğüs yapısı kadınlarda oldukça sık rastlanan bir durumdur. Bu tarz bir göğüs yapısına sahipseniz Kom straplez sütyen sizin için en uygun ürünler arasındadır. Bu model göğüs bölgenizin birbirine daha yakın ve dolgun durmasını sağlar. Ayrıca bu modeller askısız seçenekleriyle daha doğal bir duruşun yanı sıra omuz detaylı elbiseler giymenizi kolaylaştırır. Markanın joker ürünü olarak kabul edilen Kom pamuklu sütyen birçok göğüs yapısına uygun seçenekleriyle dikkat çekiyor. Her kadının gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu model; sağlam yapısı, yumuşak dokusu ve dantel detaylarıyla süslenmiş şık görünümüyle mutlaka sahip olmanız gereken ürünler arasında yer alıyor. Sütyen kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın.

Arama Kriterleriniz

Kom
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

101DZYN (25)
2AS (66)
2NIQ (3)
2YPremium (1)
Aderente (1)
Altan (37)
Angelsin (1)
Anıl (642)
ANIL (30)
Anıt (2)
AY-YILDIZ (4)
AYCI (35)
AYYILDIZ (170)
Bella Donna (106)
Berrin (1)
Blackspade (39)
Bürün (1)
Büşra (1)
Cansoy (75)
Cicimod (9)
Cool&Fool (18)
Dagi (101)
DeFacto (18)
Desigual (1)
Diamond (1)
(2005)
Donella (44)
Doreanse (18)
Doremi (2)
Ecem (2)
Elawin (2)
Elite Life (18)
Elizamoda (2)
Emay (255)
Erdem (51)
ERDEM (3)
Eromiss (4)
Espuar (1)
Exuma (1)
F.K (15)
Fitgiyim (2)
Form Angel (15)
Gallipoli (36)
Gant (4)
Gecem (7)
GOLSHAN (23)
Gümüş (2)
Hays (2)
İmer (35)
İnci (2)
Kom (411)
KOM (29)
Kota (4)
Koton (72)
Koza (26)
Ladytes (1)
Le Jardin (667)
LEJARDIN (164)
Liona (16)
Livaa (2)
Livanomi (1)
Livza (1)
Liza (91)
Lora (8)
Loya (49)
Lüx DRM (9)
Maddam (1)
Magic Form (16)
Malabadi (25)
Maranda (2)
Mary Lux (1)
Mavi (1)
Maxpera (32)
Mendo (4)
Merry See (161)
Meryy See (9)
Miaju (9)
Miorre (51)
Miss Fit (7)
Mite Love (4)
Modinn (14)
MoonLight (319)
N&Ç (1)
Namaldı (15)
Nazik (5)
Nbb (876)
NBB (528)
NCO (22)
NEW NIGHT (2)
Nurteks (190)
Obje (1)
Odema (1)
Only (1)
Orkide (587)
Ottoman (1)
Papatya (2)
Passione (1)
Pemilo (30)
Penti (149)
Piaff (5)
Sexy Lady (12)
Sistina (73)
Starlife (2)
Suwen (10)
Ten (113)
TEN (1)
TOLIN (1)
Triumph (7)
Tutku (44)
US.Polo (22)
Venedy's (23)
Venüs (1)
Vixson (5)
X-Lady (35)
Xses (1)
Yeni İnci (439)
Yevda (20)
Z Giyim (2)
Ödül (6)
Özkan (35)
Özlem (1)
Şahinler (54)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(161)
(158)
(152)
(152)
(144)
(114)
(114)
(112)
(103)
(101)
(98)
(90)
(47)
(44)
(34)
(27)
(27)
(9)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Sezonsuz (328)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Desen

Düz (94)
(35)
Çiçekli (21)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik

(93)
(50)
(15)
(11)
(10)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Günlük (72)
Basic (13)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (90)
ve üzeri (95)
ve üzeri (96)
ve üzeri (99)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL