SÜTYEN

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kom Sütyen

İç çamaşırı seçimi, görünüm ve kıyafete uygunluğun yanı sıra sağlık ve konfor bağlamında da dikkatle yapılmalıdır. Seçilen ürünün kumaş, kalıp ve benzeri özellikleri sağlığı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Kadınlar için doğru sütyeni tercih etmek, bu bağlamda son derece önem arz edip çok dikkatli bir şekilde incelendikten sonra satın alınmalıdır. Kom sütyen kullananlar kendilerine sunulan geniş yelpazeli ürün seçenekleriyle bu tercihi kolaylıkla yapabilmektedir. Önemli ölçüde zengin seçenekleri tüketicilerine sunan Kom, sadece sütyen üretmek değil, aradığınız sütyeni üretme hedefiyle hareket edip çalışmalarını, pazar incelemelerini bu yönde yapmaktadır. Yaş, beden, kalıp gibi geniş bir parametre ile hazırlanıp sizlere sunulan modeller arasında kendinize en uygun olanı zorlanmadan bulabilirsiniz, tercih ettiğiniz seçeneğin sizin için en ideal ölçülere ve kumaş yapısına sahip olduğunu bilerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin iç giyim sektöründe en beğenilen ve tanınan markalarından olan Kom, profesyonel ekipleri ile modern tesislerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Köklü bir marka olarak, her aşamada uzman ekiplerin istihdam edilmesi ile en kaliteli iç giyim ürünlerini tüketicileriyle buluşturmayı prensip edinmiştir. Sektörde en çok tercih edilen seçeneklerden biri olarak Kom marka sütyenler, sağlığınız önemsenerek tasarlanmıştır. Ürün çeşitliliği ise uygun sütyeni spesifik biçimde seçebilmenize imkan tanır. Kom iç giyim ürünlerini kullananlar gibi Kom sütyenlerini kullanan kadınlar da memnuniyetlerinden dolayı sütyen tercihlerini değiştirmemektedir.

 Kom Sütyen Çeşitleri

Kom Sütyen Çeşitleri

Kom pamuklu sütyen ile gün boyunca rahatlığı deneyimlerken straplez sütyen ile gece elbisenizi görünümü koruyarak tamamlayabilirsiniz. Her kıyafetinize ve gününüze göre seçim yapmak, Kom imzasıyla kolaylık sağlar. Straplez sütyenlerin iç çamaşırı sektöründe diğer modellere oranla daha az bulunması Kom alternatifi ile bir sorun olmaktan çıkmıştır. Yalnızca straplez gece elbiseleri değil, günün her anı için kullanılabilen modeller sayesinde ihtiyaçlarınızı tamamlamanız mümkündür. Kumaş kalitesinde ise özellikle pamuklu tercih eden tüketiciler Kom sütyenleri ile aradığını bulmakta zorlanmaz. Sağlığınız için en iyi seçeneklerden biri olan pamuklu kumaş, Kom sütyen ile birleştiğinde üst kalitede kolay ulaşabileceğiniz fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Kom sütyenler, tüm göğüs yapılarına hitap etmektedir, geniş beden ve cup aralığı olan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve piyasaya sunulmuştur. Destekli sütyenler sütyen çeşitleri arasında tercih edilenlerdendir. Rahatsızlık vermeyen destekli modeller aynı zamanda göğüsleri daha dik gösterebilmekte ve kıyafetlerde istenilen görüntüyü sağlamakta da size yardımcı olacaktır. Birçok yaş ve bedene uygun olmasının yanı sıra tasarımsal zenginliği, aradığınıza ulaşmanızda en önemli etkenlerdir. Büyük göğüsler içinse sutyenin en önemli özelliği toparlayıcı bir özelliğe sahip olmasıdır. Bu ihtiyaçtan hareketle, toparlayıcı sütyen modelleri erişilebilir olmasıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Göğüslerin sağlığına ve yapısına olumlu katkısı da bulunan toparlayıcı sütyenler sayesinde çok daha rahat hissedebilirsiniz. Kom toparlayıcı sutyen kullananlar tarafından alınan olumlu dönüşler ve müşteri memnuniyeti, Kom kalitesinin sürekli geliştirilmesini sağlamaktadır.

 Her Vücut Ölçüsüne Göre Tasarlanan Kom Sütyenler

Her Vücut Ölçüsüne Göre Tasarlanan Kom Sütyenler

Kullanıcıların beklenti ve önerileri doğrultusunda dizayn edilen toparlayıcı sütyen Kom markasının en spesifik tasarımlarından biridir. Özellikle sırt ağrıları, şekil ve duruş bozuklukları, ağırlık gibi sorunların en aza indirgenmesinde önemli bir rolü olan toparlayıcı sütyenler, iyi birer alternatiftir. Bu tasarımlar sayesinde daha dik ve estetik bir görünüm elde edilebilirken, sırt ve bel ağrılarında doğru toparlayıcı sütyen seçiminin ne kadar önemli olduğu farkedilmektedir. Kom minimizer sütyen modelleri ve renk seçenekleri ile aradığınız sütyeni bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Vücut ve göğüs ergonominize göre tasarlanmış her bir minimizer model, rahatsızlık hissi vermeden ve göğüslerinizde ağrıya sebep olmadan konforlu bir kullanım için idealdir. Tüm kıyafetlerinize uyum sağlayacak renklerde ve modellerde bulunabildiği gibi üstün kalitesiyle vazgeçemeyeceğiniz bir aksesuarınız olacaktır. Büyük göğüsler için bir diğer tercih edilen ürün ise Kom küçültücü sütyen tasarımlarıdır. Toparlayıcı sutyenlerden farklı olarak bu modelde doğrudan küçülmüş göğüs bedeni görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Özel dizaynı ile küçültücü sütyenler yine öncelikle sağlığınız düşünülerek hazırlanır. Tasarımdan tedarik süreçlerine dek maksimum fayda alabilmeniz fikrinden hareketle, beklentinizi bütünleşik bir biçimde karşılaması için yoğun çalışmalarla üretim yapılır. Son yılların en çok talep edilen ürünlerinden biri olan küçültücü sütyenlr, kumaştan kalıp ve kesime dek en ince detaylar hesaplanarak sizlerle buluşmaktadır. Hem sağlıklı kumaşlar, hem ağrı veya sıkışıklık hissi vermeyen küçültme özelliği, kullanıcı memnuniyetinde en çok geri bildirim alınan noktalardır. Kom sütyenleri daha niş özellikler de sunmaktadır. Anne-bebek sağlığının organikleşme temasının yaygın olduğu son dönemde, emzirme sutyeni iç çamaşırı sektöründeki klasik yaklaşımlar yerine yenilikçilik ilkesiyle tasarlanıyor. Bu bağlamda, bebeğinizin sağlığı öncelikli tutulduğu gibi emzirme sütyenlerinin mümkün olduğunca pratik kullanılabilmesi ve konforlu hissettirmesi gerekmektedir. Kom emzirme sütyenleri, tüm bu gereksinimlerinizi karşılar. Bebeğinizi gönül rahatlığıyla emzirebilmeniz ve emzirme dönemi boyunca rahat hissetmeniz için özel kumaşlar ve tasarımlar, Kom çeşitleri ile performansı kapsamında avantaj sağlar. Bebeği olan aileler için ekonomik bir seçenek olan Kom, yüksek kalitesi ile annelerin ve anne adaylarının beğenisini kazanmıştır. Güvenli, rahat ve ekonomik Kom emzirme sütyenleri diğer Kom ürünlerinde olduğu gibi beden ve model seçenekleri ile tüm anne adaylarına hitap etmektedir.

 Kom Dikişsiz Sütyen Çeşitleri

Kom Dikişsiz Sütyen Çeşitleri

Geçmişte kısıtlı üretim ve imkanlar nedeniyle özel kıyafetlere uygun iç çamaşırı seçimi günümüze göre çok daha zor olmaktaydı. Yeni teknikler ve ihtiyaca yanıt veren üretimler sayesinde kadınların kurtarıcı parçası olarak görülen dikişsiz iç çamaşırları, özellikle son yıllarda piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Sektöründe marka bilinirliği birincil olarak kalitesi ve yenilikçi anlayışıyla var olan Kom, dikişsiz çamaşırları ile bu ihtiyaca en hızlı şekilde yanıt vermiştir. Kadınlar için artık vazgeçilmez olan bu özel serilerde Kom dikişsiz sutyen hem günlük hayatta hem de özel günlerde en çok tercih edilen ürünlerden biri haline gelmiştir. Kusursuz kesimleri, her kıyafetle bütünleşen yapısı; hem görünüm hem de rahatlık açısından mükemmel uyumu hissetmenizi sağlar. Bilhassa özel günlerde tercih edilen kıyafetler, ofis stili gibi birçok anınızda kullanabilirsiniz. Kom’un her ihtiyaca, gününüze ve stilinize hitap eden seçeneklerinden biri olarak rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınların ilk tercihi ise Kom penye sütyen olmaktadır. Penye sütyenler hem günümüzün iç çamaşır modasını takip eden kesim tarzlarıyla hem de geçmişteki çizgilerin getirdiği rahatlıkla yerini almaktadır. Sütyen seçiminde görünüşten tasarımdan rahatlığından yanı sıra kadınların bir bölümü, sütyen tercih yaparken terleme, kaşıntı, dantel gibi kumaşlara hassasiyet gibi nedenleri göz önünde bulundurmaktadır. Sütyenin fiziksel açıdan kullanıcılara herhangi bir zararlı etki içerisinde bırakmamaktadır. Sadece konfor isteyen kadınlardan bu özel tercihlere dek uzanan geniş kitle için en ideal seçenek penye sütyen olmaktadır. Farklı cilt tipleri dantel, saten gibi kumaşlara karşı düşük toleranslı olabilmektedir. Kaşıntı, kızarıklık ve tahriş sorunlarına yol açabilen bu hassasiyete karşı en iyi seçenek penye sütyenlerdir. Herhangi bir cilt sorunu yaşamayan kadınlar ise en rahat sütyen modellerinden biri olması nedeniyle seçimini penye sütyenlerden yana kullanmaktadır. Balenli, destekli sütyenler ile konforlu bir gün geçiremediklerinden yakınan birçok kadın, çözümü Kom penye sütyen modellerinde kolaylıkla bulabilmektedir. Kom’un kumaş kalitesi ve özenle yapılmış tasarımları, penye sütyen rahatlığı ile birleşerek her bir kadının yok hissiyatını deneyimlemesini sağlayacaktır. Ayrıca en çok tercih edilen modellerden biri olan Kom straplez sütyen hakkında bilgi almak içinde sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Kom Sütyen ile Ekonomik Tercihler Yapın

Kom Sütyen ile Ekonomik Tercihler Yapın

Sütyen ölçülerinde tek bölgeye odaklanmadan tüm göğüs bölgenizi kapsayarak dizayn edilen Kom sütyen modelleri, genel kalıpların da dikkate alınması suretiyle bedeninizden daha küçük veya daha büyük olması gibi sorunlarla karşılaşmamanızı sağlar. Uygun ölçüyü bulmakta zorlanıyorsanız, sayfamızdan erişebileceğiniz beden ölçüm tablosundan bedeninizi teyit edebilirsiniz. Uygun ölçü ile birlikte göğüs yapınıza en uygun ve cildiniz için en sağlıklı olan kumaşa karar vermeniz daha kolay olacaktır. Geniş beden aralığı, Kom sütyenlerinin en beğenilen özelliklerinden biridir. Sütyen ölçülerinin her bir talebi karşılayan özel tasarımlarla buluşması, sağlığınız için de oldukça faydalıdır. Doğru sütyen ölçüsüne göre seçim yapılması, başta sağlığınız ve devamında istediğiniz görünüme ulaşmak ve konforlu kullanım için elzemdir. Tam ölçünüze göre alışveriş yapmanız mutlak suretle yararınıza olacaktır. Kom sütyen ölçüleri bu bağlamda size rehberlik ederek çok çeşitli beden aralıkları ve kalıpları ile kolayca seçim yapmanıza olanak tanır. Vücut tiplerine göre belirlenen ölçülerle size farklı cup seçenekleriyle farklı bedenler sunan Kom, geniş ürün gamıyla da iç çamaşırı firmalarında öncülük etmektedir. Kom sütyenler, oldukça rahat ve vücut yapısına tam uyum sağlayan özelliğiyle ürün ölçüleri arasında bedeninizi bulmakta zorlanmayacaksınız. Geçmişten günümüze tüm moda tekniklerini içinde barından bu modelleri, klasik, transparan, çizgili, çizgisiz, askılı, askısız, bralet, destekli desteksiz, Kom toparlayıcı sutyen olarak sayabileceğimiz bir çok çeşitte üretip her türlü ihtiyacı karşılamak için iç çamaşırı sektöründe yer almaktadır. Her dönemin sağlığınız ve ihtiyacınız kadar ekonominizi de düşünen Kom sutyen modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Muhteşem Dokuda Kom Sutyen  Modelleri

Muhteşem Dokuda Kom Sutyen Modelleri

Doku ve yapı bakımından kendisini kanıtlamış olan Kom, kullanıcılarına sunduğu çeşitlilik sayesinde, müşterilerinin kendilerine en doğru ürünü seçmeleri içine yardımcı olmaktadır. Her elbise altına farklı iç çamaşırları tercih edilir, giyilen elbisenin ve kişinin vücudunun baz alındığı çamaşırlarda önemli olan şey kişinin vücudunu tanımasıdır. İyi bir sütyen seçiminde en önemli kıstas kişinin göğüs ölçülerinin tam olarak bilinmesidir. Bu şekilde kendi ebadına göre en kalıplı sütyeni bulup rahatlıkla kullanabilecek olmasıdır. Kişilerin günlük hayatta veya önemli günlerde tercih ettiği sütyenler de elbisenin modeline göre belirlenmektedir. Örneğin sırt dekolteli bir elbisenin arkasındaki kopça kısmı olmamalıdır. Sadece önden kavrayan, arkada herhangi bir varlığını kanıtlamayan sütyenler varken bir yandan da oluşmasını istediğiniz görüntüye göre ayarlanmış sütyenler mevcuttur. Destekli, desteksiz, kopçalı, kopçasız, oval, v şeklinde ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle sizi zorlu bir seçim beklese de ihtiyacınız olan ürüne karar verip ondan sonra alışveriş yapmanız daha kestirmeden sonuç almanızı sağlamaktadır. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda tasarlanan iç çamaşırları antibakteriyel önleyici kumaşlar tarafından üretilmiş olup kumaş yapısıyla da yüzeyinde herhangi bir olumsuz etkenle karşılaşmanızı engellemektedir. İşlevleri kadar görüntülerine de önem verilerek hazırlanan sütyenler, birçok kadından da tasarımları hakkında da övgü almıştır. Sizde sizin bütçenize uygun genel olarak Kom sutyen fiyatları ve en popüler ürünlerden biri olan Kom toparlayıcı sütyen modelleri ve fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Her Renk ve Çeşitte Kom Sütyenler

Her Renk ve Çeşitte Kom Sütyenler

Kom sütyen modelleri arasında, kom toplayıcı telli sütyen, kom dolgulu sütyenler, kom dolgusuz sütyenler, kom büstiyerler, kom minimiser sütyenler, kom hamile sütyenleri, kom straplez kom dolgulu sütyenler, kom dikişsiz sütyenler, kom toplayıcı telsiz sütyenler, kom straplez dolgusuz sütyenler, kom gelin sütyenleri ve Kom emzirme sütyeni olarak birden fazla seçenekten oluşmaktadır. Her ihtiyaç ve isteğe uygun tasarlanan Kom sütyen çeşitleri, fiyatları ile de ilgi çekici konumdadır. Fiyat bakımında tüm müşterilerine hitap edebilecek kadar geniş ürün aralığı olan Kom, aynı zamanda her kadının istediği görüntüyü elde etmesi için birbirinden farklı modelleri ile piyasada yerini almaktadır. Bu sebeple yapılan araştırmalar izlenen zorlu süreçler üzerinde durularak her vücut tipine göre hazırlanmış ürünler geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Her fizik tipine göre ayarlanmış sütyen seçenekleriyle kullanıcılar özgürce hareket edip daha özgüvenli elbiseler tercih edebilmektedirler. Kap bedenine göre daha küçük olan kadınlar için destekli sütyen modelleri geniş bir yelpaze sunmaktadır. Sütyen içerisinde göğsünüze tam uyum sağlayarak alt kısımdan destek verip genel yapısı ile de daha dolgun bir görünüme ulaştıran destekli sütyenler tüm bedenlerde mevcuttur, kesimlerinden uygulanan desteklerle hem daha dolgulu hem de daha doğru görünüşte göğüslere sahip olabilirsiniz. Rahatsızlık vermeyen destekli modeller aynı zamanda göğüsleri daha dik gösterebilmekte. Tasarımlarından fabrikasyona dek kurulmuş alanında profesyonel çalışanları ile sizlerin beğenisini kazanmış olan Kom, köklü bir marka olarak kalitesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.