ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle

Lacoste Erkek Güneş Gözlüğü

Erkekler iş yaşamlarında ve günlük yaşamlarında kıyafetlerini çeşitli aksesuarlarla tamamlamayı tercih eder. Bunların arasında yer alan güneş gözlüğü erkeklerin vazgeçemedikleri aksesuarlar arasında bulunur. Spor giyimin öncü markalarından olan Lacoste, tasarladığı Lacoste erkek güneş gözlüğü çeşitleri ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalar arasına girmiştir. Lacoste imzalı güneş gözlüklerini hem gündelik yaşamınızda hem de iş ortamınızda giydiğiniz kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Spor takımlarla ya da deri ceketlerle kombinlediğiniz Lacoste erkek güneş gözlükleri ile kendi stilinizi yaratırken güneşin zararlı ışınlarından da korunabilirsiniz. Lacoste’un tasarladığı kullanışlı ve şık tasarımlara sahip güneş gözlükleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Lacoste şıklığı için sayfamız üzerinden markanın güneş gözlüğü modellerini inceleyebilir, beğeninize ve bütçenize uygun bir ürünü satın alabilirsiniz.

Lacoste Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Lacoste Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Lacoste erkek güneş gözlüğü modelleri arasında klasikleşmiş modeller olduğu gibi günümüzde trend olan modeller de yer alır. Lacoste’un tasarımını yaptığı erkek güneş gözlüğü modelleri arasında damla modellerin yanı sıra kare veya dikdörtgen tasarıma sahip güneş gözlüklerini de bulabilirsiniz. Tasarımı Wayfarer olan bir güneş gözlüğü arıyorsanız Lacoste güneş gözlüğü çeşitleri arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Lacoste güneş gözlüğü erkek modelleri arasında yer alan aynalı güneş gözlüklerini de tercih edebilirsiniz. Aynalı güneş gözlükleri son yıllarda oldukça yoğun ilgi görür. Marka kullanıcının beğenisine ve kullanım alışkanlığına bağlı olarak hem kemik hem de metal materyal kullanarak gözlük çerçeveleri üretir. Kullanım alışkanlığınıza bağlı olarak kemik veya metal çerçevelere sahip olan güneş gözlüklerini seçebilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olarak çeşitli cam renklerine sahip olan gözlüğü seçebilirsiniz. Otomobil kullanırken tercih ettiğiniz güneş gözlüğünün cam renklerini siyah, kahverengi veya gri renkleri arasından seçebilirsiniz. Lacoste’un tasarladığı erkek güneş gözlüklerini farklı ortamlarda giydiğiniz kıyafetlerle kolayca kombinleyebilirsiniz. Sayfamız üzerinden Lacoste erkek güneş gözlüğü yorum alanlarını inceleyebilir, kullanıcıların ürün hakkındaki görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Lacoste Erkek Güneş Gözlüğü Alırken Öne Çıkanlar

Lacoste Erkek Güneş Gözlüğü Alırken Öne Çıkanlar

Güneş gözlüğü alırken dikkat etmeniz gereken pek çok konu bulunur. Öncelikle gözlüğün çerçeve ve sap kısmının yüze uygunluğuna bakılmalıdır. Bunu anlamanın yolu kolaydır, burnunuza ve kulaklarınıza baskı yapmayan modeller yüzünüze uygundur. Ayrıca, gözlüğün sürtünmeye neden olmadan yüzünüze rahat bir şekilde yerleşmesi gerekir. Seçtiğiniz güneş gözlüğünün camlarının UV ışınlarını blokaj derecesine de dikkat etmelisiniz. Güneş gözlüğünün UVA ve UVB derecesine bakmanız ve UV blokajı yapabilen camları tercih etmeniz gerekir. Güneş gözlüğünün cam rengi seçimi zevkinize bağlıdır; ancak seçtiğiniz renk bazı alanlarda görüşünüzü etkileyebilir. Gözlüğü hangi alanlarda sıkça kullanacağınızı düşünerek cam rengini belirlemenizde fayda vardır. Gözlük camları, iç ve dış mekana göre farklı görüntüler vereceğinden kullanılacak alana uygun renkteki modellerden seçim yapılması önerilir. Lacoste erkek gözlüğü kullananlar belirtilen özelliklere sahip güneş gözlüğü modelleriyle hem göz sağlığınızı korur hem de size havalı bir görünüm kazandırır.

Lacoste Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Lacoste Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Lacoste erkek güneş gözlüğü fiyatları üründen ürüne farklılık gösterir. Ürün fiyatları üzerinde gözlüğün modeli etkili olabilir. Aynı zamanda gözlüğün camları üzerinde güneş ışığını bloke etme gücü olan UV filtresi de fiyatı değiştiren faktörler arasında yer alır. Seçtiğiniz güneş gözlüğünün UV filtresinin 400 olması, plajda veya günlük yaşamda kullanım için yeterlidir. Bununla birlikte güneş gözlüğünün çerçevesinin kemik veya metal materyalden tasarlanmış olması da fiyat farklılığına etki eder. Güneş gözlüğünün tasarımında kullanılan cam renkleri de bu açıdan önemlidir. Ürün tasarlanırken polarize cam kullanıldıysa gözlük farklı fiyatlandırılır. Otomobil kullanırken sarı veya pembe camlı güneş gözlükleri yerine siyah, kahverengi ve füme tonlarındaki camlara yönelmeniz sürüş güvenliği açısından daha doğru olacaktır. Dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz kaliteli ve şık bir güneş gözlüğü almak istiyorsanız, sayfamızda satışa sunulan Lacoste erkek güneş gözlüğü modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.