ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Swing Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş, insan yaşamı için sayısız fayda barındırır. Fakat bazı ışınları, insan cilt yapısında ve özellikle gözlerde olumsuz sonuçlara sebep olabilir. Son yıllarda küresel ısınmanın da artmasıyla birlikte, dünya daha fazla güneş ışınına maruz kalır. Göz sağlığı için güneşin ultraviyole ışınlarından kaçınmanız gerekir. Swing markası, ihtiyaç duyulan bu desteği sunar ve çeşitli güneş gözlüğü seçenekleriyle hayatı kolaylaştırır. Güneş gözlüğü, moda sektörünün gelişmesiyle birlikte yalnızca ihtiyaç duyulan bir koruyucu olmaktan çıkmış, aksesuarlar arasındaki yerini almıştır. Swing erkek güneş gözlüğü, gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda şık bir aksesuar olarak kombinlerinizi tamamlar.

Swing Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Swing Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Swing markalı güneş gözlükleri, korumayı ve konforu birlikte barındırırken farklı kitlelere hitap edebilecek modeller de sunar. Swing erkek güneş gözlüğü modelleri, güneşten oluşan yansımaları en aza indirir. Swing polarize erkek güneş gözlüğü sayesinde görüşünüz netleşir ve yansımalardan kaynaklanan göz yorgunluklarını yaşama ihtimaliniz azalır. Organik camın en başarılı olduğu kısım ultraviyole ışınlarını engellemesidir. Degrade camda ise gölgeli renkler bulunur ve koyu renkten açık renge sağlanan renk akışı şık bir görüntü oluşturur. Aynalı cam, yapısı itibarıyla koyu renklerle üretilir ve karanlık bir görüş sunar. Kumlu zeminler için tavsiye edilir. Swing cam tasarımı için dikdörtgen, kare, oval ve damla şekillerini kullanır. Bu şekillerin yanında farklı geometrik şekiller de kullanarak, standart modellerden sıkılmış kullanıcılara da zengin seçenekler sunar. Cam rengi olarak; siyah, füme, kahverengi, yeşil ve mavi seçenekleri vardır. Kemik, metal ve plastik çerçeve tipleri bulunur. Kemik çerçeve yüzünüze oturur fakat burun bölgesi ayarlanmaz. Metal çerçeve oksitlenme yapmaz ve kolayca ayarlanabilir. Plastik çerçeve farklı desen seçenekleri sunar. Çerçeve renklerinde koyu renkler ağırlıklı olarak kullanılsa da sarı, mavi gibi açık renkler de bulunur. Kararsız kaldığınızda Swing erkek güneş gözlüğü yorumlarını inceleyerek, kullanıcı deneyimlerini değerlendirebilirsiniz.

Swing Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Swing Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Son yıllarda artan iklim değişikliği, güneşe gereğinden fazla maruz kalınmasına sebep olur. Bu sebeple güneşe bağlı gelişen alerji ve hastalıklar çoğalır. Güneş alerjisi de bu alerjilerden biridir ve tedbirli yaklaşılması gerekir. Özellikle, güneşin yoğun olarak hissedildiği aylarda güneş gözlüğü kullanımı gözler için koruyucu olacaktır. Gözlük alırken cam özelliklerine özen gösterilmelidir. Swing erkek güneş gözlükleri, çeşitli cam tipi ve cam renkleri ile gözleriniz için koruma sağlar. Özen gösterilmesi gereken bir diğer husus yüz yapınızdır. Güneşin hissedilme yoğunluğuna bağlı olarak gözlüğü uzun saatler kullanabileceğinizden, yüzünüze uygun güneş gözlüğünü seçmek konforunuzu artıracaktır.

Swing Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Swing Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Her üründe olduğu gibi güneş gözlüklerinde de fiyatı belirleyen birçok faktör bulunur. Swing erkek güneş gözlüğü fiyatları, temelde ürünün sahip oldukları özellikler doğrultusunda değişiklik gösterir. Gözler, çok hassas yapıya sahip organlar olduklarından güneş gözlüğü seçiminde özenli olmak gerekir. Swing erkek güneş gözlüğü kullananlar, polarize teknolojisi sayesinde hem güneşe hem de yapay ışığa fazlasıyla maruz kalınan günlerde bile minimal etki hissederler. Bu sebeple güneş gözlüğünde polarize camın kullanılması, fiyatı artıran faktörlerdendir. Siz de en uygun Swing markalı güneş gözlüğü çeşitlerini karşılaştırarak ihtiyacınız olan modellere karar verebilir, sayfamızdan en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.