ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Fila Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş en temel yaşam kaynağıdır. Fakat yaydığı her ışın insanlar üzerinde yararlı etki göstermez. Özellikle, ultraviyole ışınlarından cildinizi ve özellikle gözlerinizi korumanız gerekir. Fila markası, yıllardır sektörde edindiği tecrübesiyle koruma oranı yüksek ve konforlu güneş gözlüğü modellerini kullanıcılarla buluşturur. Güneşin etkisinin fazlasıyla hissedildiği bahar ve yaz aylarında, Fila erkek güneş gözlüğü çeşitleri gözler için koruyucu etki sağlar. Güneş gözlükleri; artan renk, desen ve modellerle birlikte koruma faktörünün yanında, aksesuar karakteriyle de günlük hayattaki yerini alır. Yüksek konfor seviyesi ve işlevselliği ile Fila güneş gözlüğü erkek kullanıcıların kıyafetleri için şık bir tamamlayıcıdır.

Fila Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Fila Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Fila, zengin ürün seçenekleri ile her tarzdan kullanıcıyı güneş gözlüğü ile buluşturur. Fila erkek güneş gözlüğü modelleri, beş kategori altında incelenebilir. Bu kategoriler: cam tipi, cam tasarımı, cam rengi, çerçeve tipi ve çerçeve rengidir. Cam tipleri de kendi içinde beşe ayrılır: polarize, organik, degrade, mineral ve aynalı cam tipi. Polarize teknolojisi, yansımaları en aza indirger ve parlaklığı azaltır. Fila polarize erkek güneş gözlüğü; güneş, ışık, kar ve su gibi yansıma oluşturabilecek yüzeylerden gelen yansımaları azalttığından net bir görüş sağlar. Organik camlar, ultraviyole ışınlarını engeller. Degrade, gölgeli camlardır. Renk geçişi koyudan açığa doğrudur. Mineral camlar kolay temizlenir ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Aynalı cam ise daha karanlık bir görüş sunar, kumlu ortamlar için uygundur. Cam tasarımı noktasında ise Fila erkek güneş gözlükleri; dikdörtgen, kare, oval, damla, yuvarlak, yarım çerçeve ve çerçevesiz şekilleri kullanır. Siyah, gri, füme, kahverengi, yeşil ve sarı cam rengi seçeneklerindendir. Çerçeve tiplerinin; kemik, metal ve plastik olmak üzere üç farklı çeşidi bulunur. Kemik çerçeve, yüze tam olarak oturması ile tercih sebebidir. Metal çerçeve, yüz yapısına göre ayarlanabilir ve alerji yapmaz. Plastik çerçeveler, barındırdığı çeşitli renk ve model seçeneği ile ilginizi çekebilir. Çerçeve için siyah renk ağırlıklı olmak üzere altın, gümüş, kahverengi gibi renk seçenekleri de bulunur.

Fila Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri Seçerken Öne Çıkanlar

Fila Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri Seçerken Öne Çıkanlar

İnsanların yüz şeklini en çok burun, yanak ve gözler belirler. Bu üç noktayı kapatacağı için gözlük tercih ederken ilk dikkat etmeniz gereken şey yüzünüzün şeklidir. Örneğin; kemikli bir yüz yapısına sahipseniz, kemik çerçeve kullanmak size istediğiniz konforu sağlamayacaktır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise cam renkleri ve kullanım alanlarıdır. Cam renkleri gündelik hayatı kolaylaştırmak adına farklı ortam şartları gözetilerek seçilmiştir. Örneğin; kahverengi, gri ve yeşil renkli camlar nötr bir özelliğe sahip olduğundan, orta seviye parlaklıktaki parıltıları engellemesi ve göz yorgunluğunu en aza indirmesi beklenir. Sıcak yaz günlerinde Fila erkek güneş gözlüğü kullananlar, göz sağlıkları için endişe duymadan dışarıda vakit geçirebilirler.

Fila Erkek Gözlüğü Fiyatları

Fila Erkek Gözlüğü Fiyatları

Bir güneş gözlüğünün fiyatının belirlenmesinde birçok faktör belirleyici olur. Bunlar; cam tipi, cam rengi, çerçeve tipi gibi temel noktalardır. Sizin tercih edeceğiniz güneş gözlüğünün fiyatı, gözlükten beklentinizle doğru orantılı olacaktır. Fila erkek güneş gözlüğü fiyatlarını artıran faktörlerden bir tanesi gözlüğün polarize cam tipine sahip olmasıdır. Polarize teknolojisi sayesinde, yansımaların yarattığı göz yorgunlukları ve baş ağrıları en aza indirgenir. Bu polarize cam tipinin tercih edilebilirliğini artırır. Fila erkek güneş gözlüğü yorum ve kullanıcı deneyimlerini inceleyerek karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Sayfamızdan Fila markalı güneş gözlüklerini karşılaştırabilir, filtreleme seçenekleri ile en uygun modellere kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza hitap eden Fila markalı gözlükleri, sayfamızdan en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.