ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Gucci Erkek Güneş Gözlüğü

Gün içerisinde, sıklıkla güneş ışığına maruz kalırsınız. Güneş faydalı olsa da güneş ışınlarının zararları da bulunur. Ultraviyole ışınlarına uzun süre maruz kalındığında, cilt ve göz sağlığı açısından ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden, özellikle yaz aylarında güneş gözlüğü takmak bir ihtiyaç haline gelir. Teknolojinin gelişmesi ve tasarımların çoğalmasıyla birlikte, güneş gözlükleri yalnızca gözlerinizi güneşten bir ürün olmaktan çıkmıştır. Güneş gözlükleri, tamamlayıcı bir aksesuar olarak da kombinlerinizde yer alır. Aksesuar konusunda erkeklerin seçenekleri, kadınlarınkine nazaran daha azdır. Tam da bu noktada Gucci erkek güneş gözlükleri şıklığı ve rahatlığı meraklılarına sunarken, aksesuar noktasında seçenek arayanlara da farklı tercihler sunar.

Gucci Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Gucci Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Sektörün önde gelen markalarından biri olan Gucci, özenli çalışma anlayışıyla tüm gözlük modellerini ultraviyole ışınlarına karşı korumalı olarak üretir. Gucci erkek güneş gözlüğü modelleri; cam tipi, cam rengi, cam tasarımı; çerçeve tipi ve çerçeve rengi başlıkları altında incelenebilir. Cam tipi de kendi içinde çeşitlere ayrılır: polarize, organik, anti-refle, polikarbon ve degrade. Gucci polarize erkek güneş gözlüğü, yansımaları engeller ve parlaklığı azaltır. Net bir görüş sağlaması sebebiyle tercih edilebilir. Organik camlar, hafiflerdir ve rahat bir görüş sağlarlar. Güneş gözlüğünün iç yüzeyine anti-refle kaplama yapılması arkadan gelen ışığın gözü rahatsız etmemesini sağlar. Polikarbon cam oldukça dayanıklıdır ve özellikle çerçevesiz çerçeveler için ideal bir cam türüdür. Degrade, gölgeli cam tipidir. Daha koyu gölgelerden açık gölgelere doğru geçiş içeren camlar, modaya uyum sağlar. Siyah, gri, füme, kahverengi, yeşil gibi birçok cam rengi seçeneği bulunur. Gucci, cam tasarımı noktasında; dikdörtgen, kare, damla, pilot gibi standart şekillerin yanı sıra çerçevesiz ve çerçeveli geometrik şekillerle çeşitlerini zenginleştirmiştir. Çerçeve tipleri; plastik, metal ve kemik olmak üzere üçe ayrılır. Plastik çerçeveler, diğer modellere nazaran daha çok desen ve renk barındırır. Metal çerçeveler, yapısı gereği alerji yapmazlar ve hassas cilt tipine sahip insanların bile rahatlıkla kullanımına imkan sağlarlar. Kemik çerçeve, yüze oturtması sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Çerçeveler; siyah, gri, altın, gümüş gibi birçok renk seçeneğini barındırır.

Gucci Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Gucci Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Gucci erkek güneş gözlüğü seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey kullanım amacınızdır. Yalnızca kombin tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanacaksanız, cam rengi ve çerçeve modelini göz önünde bulundurabilirsiniz. Erkek güneş gözlüğü Gucci markasının renk ve model noktasında çeşitlilik oluşturduğu ürünlerdendir. Fakat güneş gözlüğü kullanma sebebiniz özel bir göz alerjisi veya güneşe bağlı oluşan bir alerjiyse, doktorunuza danışarak seçenekler belirlemeniz en sağlıklısı olacaktır. Bir diğer önemli nokta ise yüz şeklinizdir. Yüzünüzün yapısına uygun bir gözlük seçmek kullanım rahatlığınızın artmasına yardım eder. Dilerseniz seçim yapmadan önce sizinkine benzer ihtiyaçlara sahip kullanıcıların Gucci erkek güneş gözlüğü yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Gucci Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Gucci Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneşli günlerin tamamlayıcısı güneş gözlüğünün fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Kullanıcılar, güneş gözlüğü tercih ederken konfor seviyesine ve işlevselliğine önem verir. Cam ve çerçeve tipleri bu konfor seviyesini dolayısıyla da Gucci erkek güneş gözlüğü fiyatlarını belirlemede etkin rol oynar. Parlama ve yansıma, göz yorgunluğuna ve baş ağrısına sebep olur. Bu durumu engelleyen polarize teknolojisi, gözlük fiyatlarını artıran faktörlerdendir. Karar verme aşamasında Gucci erkek güneş gözlüğü kullananların deneyimlerini değerlendirebilirsiniz. Siz de sayfamızdan en uygun Gucci markalı erkek gözlük çeşitlerini karşılaştırarak ihtiyacınız olan ürüne karar verebilir, en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.