Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Erkek Güneş Gözlüğü

için 3,824 sonuç bulundu.

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü denince, hele de erkekler için, akla gelen ilk marka tabii ki Ray-Ban olmaktadır. Bu marka değerini sağlamak için yıllardır kaliteli, sağlam ve tasarım harikası ürünler çıkaran Ray-Ban markası, bu değeri kesinlikle hak etmektedir. Ray-Ban erkek güneş gözlüğü çok çeşitli modellerde, çeşitlerde ve renklerde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ray-Ban erkek güneş gözlüğü ürünleri her yaştan ve her stilde kişiye uygun olarak tasarlanmaktadır. Kimi kullanıcılar klasik tarz tercih ederken kimileri daha spor tarz tercih etmektedir. Bunun yanında vintage denilen, sanki eski zamanlardan kopup gelmiş havası taşıyan gözlük modelleri de mevcuttur. Bu modeller arasında tercih yapmak her zaman kolay değildir. Bu zorluğun farkında olan Ray-Ban markası her dönemde erkeklerin vazgeçilmezi olan modelleri sürekli olarak çıkarmaya devam etmektedir. Bu klasik dediğimiz modeller çoğunlukla her ortamda takabileceğiniz, çoğu kıyafetle uyumlu olabilecek, kullanışlı ve kaliteli ürünler olmaktadır. Tercih yapmakta zorlanıp ne istediğine karar veremeyenler için tavsiye edilebilecek ilk modeller bunlar olmaktadır. Ancak ne istediğini kafasında daha net olarak belirlemiş başka bir kesim için bu geçerli değildir. Özellikle spor tarzda ürünler tercih eden, giyimi, kuşamı hep bu tarzda olan kişiler için tabii ki hem kıyafetlerine hem de stiline uygun olacak şekilde spor tarzda gözlükler tavsiye edilmektedir. Bu gözlüklerin sizin üzerinizde oluşturacağı tarz ve hava kesinlikle ne diğer marka gözlüklere benzeyecektir ne de gözlüksüz oluşturabileceğiniz tarzın yanına yaklaşabilecektir. Hem kendinize hem de ortama ayrı bir hava katacaksınız.

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlüğü İle Tarzınızı Yansıtın

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlüğü İle Tarzınızı Yansıtın

Ray-Ban erkek gözlük modelleri arasında hangi tarzda gözlüğü seçerseniz seçin şunu sakın unutmayın, bir ortama girdiğinizde her şeyden önce ilk bakılan yer gözlük olmaktadır. Eğer gözlüğünüz sizi yansıtıyorsa, işte o zaman her ortama girişinizde kendinize güvenerek girebilirsiniz. Çünkü pek çok araştırma ortaya koyuyor ki, hiç tanımadığınız kişilerin yanına da gitseniz, yıllardır görüştüğünüz kişilerle de görüşseniz bir ortama girdiğinizde gözlüğünüz sizi yansıtıyorsa, özgüven olarak çok daha yüksek olmaktasınız. Bu hem psikolojiyle alakalıdır hem de kendinize güvenle alakalıdır. Çünkü gözlük her zaman görünüşünüzü baştan sona değiştiren bir etkiye sahiptir. Gözlükle sahip olduğunuz etkinin belki yarısına gözlüksüzken sahip olamazsınız. Bu durum bir kere gözlük sahibi olmuş ve alışmış kişilerin çok iyi bileceği bir durumdur. Ray-Ban erkek güneş gözlüğü modelleri sadece gözünüzdeyken değil aynı zamanda çıkardığınızda da tarzınızı yansıtmak için bir araçtır. Çünkü siz takmasanız dahi masanın üstündeki bir gözlük kişinin tarzı hakkında çok fazla şey söyler ve kişiye kendini daha iyi ifade etme şansı tanır. Bu sayede kişi gözlüğü çıkardığında dahi kendine güveninde olumlu bir etki oluşur. Sadece bu etkisi sebebiyle bile Ray-Ban markası tercih edilebilir. Ülkemizde insanların neredeyse tamamının Ray-Ban markasını bilmesi, tanıması sebebiyle kimsenin şüphe etmeyeceği şekilde kaliteyi yansıtması. Bununla beraber marka etiketi olmasa dahi yılların verdiği kaliteli üretimin gözlük üstünde kendini belli etmesi ve aynı zamanda gözlük tasarımının çok üst düzey olması gibi sebeplerle her zaman tercih edip günlük olarak da takabileceğiniz veya özel günlerde, davetlerde, etkinliklerde tercih etmek isteyeceğiniz farklı modeller bulunmaktadır. Bu günlük ve özel ayrımı sadece kıyafetlerde değil gözlüklerde de yapılabilmektedir. Bazı insanlar için gözlük takarken çok önemli olmayan bu ayrım bazı insanlar için oldukça önemli olmaktadır. Çünkü aynı kıyafetler gibi gözlüklerin de bir tarzı vardır. Bu sebeple özel günlerde farklı, günlük kullanım için farklı gözlük kullanılabilmektedir. Eğer birden fazla gözlük almak istiyorsanız kesinlikle bu ayrımı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Ray-Ban Gözlük ile Sağlığınızı da Koruyun

Ray-Ban Gözlük ile Sağlığınızı da Koruyun

Tarz, stil, moda ve kendini göstermek. Bunların hepsi güzel. Ancak sağlık olmadıktan sonra bunların hiçbir değeri yok. İşte aslında tam olarak bu noktada Rayban erkek gözlük modelleri ile diğer ikinci sınıf modeller arasındaki fark ortaya çıkıyor. Her ne kadar tarz olarak gerçek Ray-Ban kalitesinin yanına yaklaşamasalar da bazı ikinci sınıf gözlükler tarz olarak kendilerini Ray-Ban’a benzetebilmektedirler. Ama kesinlikle benzetmelerinin çok zor olduğu bir alan var ki, o da göz sağlığına verilen önem. Ray-Ban tarz olmayı ve şıklığı ön plana koyuyor olsa da göz sağlığınıza verdiği önem muazzam. Kullandığı cam hem eğim olarak normal görüş açınızı sınırlamıyor, hem de size tam olması gerektiği gibi güneş kesici özellik getiriyor. Bu noktada Ray Ban polarize erkek güneş gözlüğü ürünleri her zaman tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Ray-Ban kullanıcılarına üç çeşit yüksek kalite cam arasından seçim ikanı sunar. Bunlar polikarbon, organik ve kristaldir. Bu çeşitler genellikle üretilen cam modelinde sabit olup modeller arasında farklılık göstermektedir. Göz konforunuza ve sağlığınıza önem veriyorsanız bu üç çeşitten herhangi birini seçebilirsiniz. Bu üç çeşit genel olarak gözlük üretiminde kullanılan çeşitlerdir. Ancak Ray-Ban erkek gözlük ile diğer markaları ayıran çizgi bu üç çeşidin tamamını yüksek kalite olarak üretmesi ve gözlüklerine bu şekilde yerleştirmesidir. Yine size bahsetmiş olduğumuz camın eğimi meselesi göz sağlığı açısından önemlidir. Temel olarak şu şekilde açıklamak gerekirse; gözlükteki camın tamamının göze aynı uzaklıkta olması istenir. Ayrıca gözlükteki cam kalınlığının her yerde aynı olması istenir. Bu sayede göz sağlığı korunmuş olur. Aksi durumlarda miyop veya hipermetrop gibi sorunlar tetiklenebilir. Bu durum her güneş gözlüğü modelinde özel olarak tasarlanmış olup kimi gözlükte göz-cam mesafesi ile, kimisinde cam kalınlığı ayarı ile kimi gözlükte de başka bir şekilde göz sağlığının korunması için gerekli tedbirler alınmış olup her model için kullanım onayından geçmişlerdir.

Gözünüzü Ray-Ban ile Güneşten Sakının

Gözünüzü Ray-Ban ile Güneşten Sakının

Bir güneş gözlüğünün temel amacı tabii ki her şeyden önce güneşten sorumasıdır. Zaten adı üstündedir. O yüzden bir güneş gözlüğünün ilk görevi güneşten korumasıdır. Güneşten korumayan bir gözlük pratikte işlevsizdir. Bu noktada Ray-Ban gözlük erkek modelleri yılların verdiği tecrübeyle açık ara biçimde farkını ortaya koymaktadır. Ray-Ban kullandığı çok özel UV filtreleri sayesinde güneşten gelen ışınları %85 oranında absorbe eder ve gözünüzü bu ışınlardan korur. Sizi koruduğu ışınlar arasında gözünüz için zararlı olan ışınlar da bulunmaktadır. Çünkü normal şartlarda atmosferimiz güneşten gelen zararlı ışınların neredeyse tamamını emse de güneşin tam dik geldiği yaz aylarında yetersiz kalmaktadır. Özellikle yaz mevsimlerinde güneşin zararlı ışınlar atmosferi geçerek bize kadar ulaşmaktadır. İşte tam bu noktada Ray-Ban devreye girmektedir. Kullandığı özel filtreler sayesinde hem zararlı ışınların tamamını emmekte hem de gözünüzü rahatsız edecek seviyedeki güneş ışığını elimine etmektedir. Asıl fark ise hem yıllardır yapılan araştırma, geliştirme çalışmaları hem de yine yılların verdiği tecrübe ile bu filtrelerin mükemmel ayarlara getirilmesidir. Çünkü her gözlük modeli için kullanılan cam çeşidi, cam büyüklüğü, filtre çeşidi farklı olmaktadır. Bu standart olmayan şartlarda ancak her birinde uzmanlaşmış ekipler ile baş etmek mümkündür. Yıllardır neredeyse aklınıza gelebilecek her çeşitte güneş gözlüğü üretmiş ve hala üretmekte olan Ray-Ban markası tüm bu modeller ve çeşitlerin uzman ekiplerine sahip olup çıkarttığı her modelde uzman onayıyla filtrelerini uygulamaktadır. Diğer markalar için konuşacak olursak uygun olmayan filtre kullanımından ötürü ya güneş gözünüzü almakta ve güneş rahatsız etmekte veya kullandığı filtre o kadar koyu olmakta ki, neredeyse önünüzdeki objeleri göremeyecek hale gelmektesiniz. İşte bu ikisi arasında mükemmel uyumu bulan Ray-Ban erkek güneş gözlüklerini bu konuda da tercih edebilirsiniz.

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlüğünün Fenomenleri: Klasik ve Vintage Modeller

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlüğünün Fenomenleri: Klasik ve Vintage Modeller

Ray-Ban farklı modeller konusunda uzmanlaşmıştır. Uzmanlaştığı modeller arasında klasik ve vintage modeller bulunmaktadır. Ray-Ban vintage erkek güneş gözlüğü modeli 1960-1970’lerin modasını yansıtan o efsane gözlüklere verilen isimdir. İlk çıktığı dönemlerde ortalığı kasıp kavuran ve neredeyse her iki erkekten birinde bulunan o modeller artık özel üretim olarak üretilmekte ve kullanıcılara sunulmaktadır. Parlak camları ve özel cam renkleriyle herkesin beğendiği, kimilerinin koleksiyonunu yaptığı o gözlüklere Ray-Ban ile kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu vintage gözlüklerin önemli özelliklerinde birisi herkesin kullanabileceği tarzda görünüme sahip olmasıdır. Önemli ve en çok kullanılan tarzlardan birisi de su damlası modelleridir. Ray-Ban erkek güneş gözlükleri damla modelleri de bu noktada oldukça tercih edilmekte ve kullanıcılar tarafından özel olarak istenmektedir. Şüphesiz bu durumda gözlüğün çekici tarzının ve özel tasarım modelinin etkisi büyüktür. Ancak Ray-Ban kalitesinin de unutulmaması gerekir. Çünkü hem vintage modeller hem damla modeller hem de şimdi bahsedeceğimiz klasik modeller nerede görse insanların beğeneceği ve oldukça tarz modellerdir. Klasik modellerde Ray-Ban kesinlikle çığır açmıştır. Ray-Ban klasik erkek güneş gözlüğü modelleri tüm dünyada kullanılan ve nerede görse işi bilen birisinin tanıyabileceği yapıya sahip, aynı zamanda da oldukça havalı bir görünüme sahip olan bir tarza sahiptir. Ray-Ban’ın oluşturmak için yıllarını verdiği bu klasik modellerin tamamı Ray-Ban’a özel ve sadece Ray-Ban tarafından üretilen modellerdir. Bu modellerin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve Ray-Ban için klasik haline gelmesi yıllar almıştır. Bunlar dünya çapında en çok tercih edilen modeller olmaktadır. Tüm bu modellerle beraber farklı tarzda güneş gözlüğü arayanlar için Ray-Ban’ın sunacak oldukça fazla modeli bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Ray-Ban pilot güneş gözlüğü erkek gibi oldukça tercih edilen modeller olup bazen de çok spesifik ve özel üretim modeller de olmaktadır. Bu model tercihlerinin tamamı aslında sizin tercih ettiğiniz giyim stiliyle de doğrudan alakalıdır. Sizin giyim stilinize göre farklı tarzda gözlük modelleri tercih edebilirsiniz. Örneğin daha spor tarzda giyinmeyi sevenler için Retro tarz diyebileceğimiz yuvarlak, aynalı tarzda gözlükler tavsiye edilebilir. Ray-Ban aynalı erkek güneş gözlüğü ile daha canlı görünüme sahip olabilirsiniz. Ya da daha klasik tarzda giyinenler veya takım elbise, ceket gibi giysileri tercih edenler için klasik tarzdaki güneş gözlüklerinden önerebiliriz. Bu noktada kişinin giyim zevki ortaya çıkmaktadır. Çünkü normalde takım elbise için klasik tarzda gözlükler önerilirken spor denilen veya slim fit denilen tarzda takım elbise giyenler için daha spor tarzdaki gözlükler tavsiye edilmektedir.

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlüğünün Göz Alıcı Renkleri

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlüğünün Göz Alıcı Renkleri

Ray-Ban pek çok farklı renk seçeneğini sizin seçiminize sunmaktadır. Bu farklı seçenekler arasında gerek çerçeve rengi gerek cam rengi gerekse ikisi birden farklılık göstermektedir. Kimi zaman cam rengi iki renk olabilirken kimi zaman da çerçeve rengi iki veya üç renkli olabilmektedir. Bu tamamen gözlüğün modeline bağlıdır ve çok fazla değişkenlik göstermektedir. Bu da kullanıcıların istediği rengi bulup seçebilmesine olanak tanımaktadır. Doğal olarak en çok tercih edilen renk siyah olmaktadır. Dolayısıyla Ray-Ban erkek güneş gözlüğü siyah kullanıcılar tarafından en çok satın alınan ve kullanılan model olmaktadır. Bu durumda şüphesiz siyahın her türlü kıyafete ve her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilmesi ön plana çıkmaktadır. Zaten siyah moda kavramı ortaya çıktığından beri her ortama uyum sağlayabilmesi özelliği sayesinde her kıyafet ve aksesuarda kendine kolayca yer bulmaktadır. Siyah gözlük kesinlikle kolayca ve neredeyse hiç düşünmeden her kıyafetinizle giyebileceğiniz bir aksesuar olmaktadır. Bunula beraber çokça tercih edilen farklı renkler de bulunmaktadır. Bunlar kahverengi, lacivert ve mavi gibi renkler olmaktadır. Dolayısıyla Ray-Ban erkek güneş gözlüğü kahverengi rengine sahip modelleri de sıkça tercih edilmektedir. Burada dikkat çekmemiz gereken bir husus da renk-model bağlantısıdır. Bazı modeller tek renkte üretilirken bazı modeller birden çok renkte üretilebilmektedir. Satın alım yaparken bazı modellerde renk seçeneği görebilirsiniz ancak bazı modellerde göremeyeceksiniz. Bu fark tamamen Ray-Ban’ın hangi modeli kaç renkte ürettiğiyle alakalı bir durumdur. Ray-Ban üretim yaparken hangi modele en iyi hangi rengin uyumlu olacağınız tabii ki stilistlerle tasarlamakta ve ortaya çıkan sonucu çeşitli denemelerle test etmektedir. Tüm bunların sonucu olarak renk seçiminde Ray-Ban’ın renk zevkine güvenebilir ve hangi modelde hangi renk seçeneği mevcutsa onları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Burada sizin dikkat etmeniz gereken noktalar: Sizin giyim tarzınızla uyumu ve sizin giyeceğiniz kıyafetlerle uyumu olmalıdır.

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlükleri Fiyatları

Ray-Ban Erkek Güneş Gözlükleri Fiyatları

Ray-Ban gözlük dünyasında hep üst segment seçenekler arasında yer almaktadır. Bunda hem en kaliteli gözlüklerden üretmesinin hem de marka değerinin çok yüksek olmasının büyük etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple de kullanıcılar tercih ederken çok daha ince eleyip sık dokumaktadır. Bu sayede ödenilen ücretin karşılığını tam olarak almak istemektedirler. Kullanıcılar dikkatli bir araştırma yapmakta haklılar ancak şu unutulmamalıdır ki fiyatların belirli bir seviyenin üstünde olmasının en büyük sebebi kalitedir. Hangi orijinal Ray-Ban erkek gözlükleri içinden seçim yaparsanız yapın her zaman en yüksek kalitede ve harika bir tarzda seçim yapmışsınız demektir. Ray-Ban erkek güneş gözlüğü fiyatları aslında çoğu kişinin düşündüğü kadar yüksek seviyede değildir. Herkesin ulaşabileceği düzeyde fiyatlara sahiptir. Tabii ki bu noktada seçilen modelin de büyük payı vardır. Kimi modeller çok yüksek segment ürünü olup yine segmentine göre fiyatlanırken bazı modeller oldukça makul fiyata kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede her kullanıcının ulaşabileceği bir fiyat skalası tutturulmuş olmaktadır. Aslında modeller arasında genelleme yapmak çok doğru bir yol olmaz. Çünkü bazı model kategorilerinin de kendi içinde çok farklı fiyat skalası bulunmaktadır. Örneğin Ray-Ban erkek güneş gözlüğü yuvarlak modellerinde hem uygun denilen segmentten hem de üst segmentten gözlükler bulmak mümkündür. Bu durum neredeyse her model çeşidi için geçerlidir. O yüzden eğer aklınızda belirli bir tarz varsa o tarzda da uygun modeller veya yüksek kalite gözlükleri rahatlıkla bulabilir, istediğiniz tarza ve kaliteye erişebilirsiniz. Ray-Ban’ın sadece üst segmente değil, herkese hitap etme politikası sayesinde hem diğer gözlük markaları kaliteyi ve rekabeti arttırmak zorunda kalmış, hem de herkesin kaliteye kolay erişmesi sağlanmıştır. Ray-Ban markasının kalitesine ulaşmak bu sayede herkes için daha kolay olmuştur. Bu sebeple de Ray-Ban’ın bu politikası herkes tarafından taktir toplamıştır. Siz de sayfamızdan en uygun modelleri görmek, incelemek ve satın almak için ürünlere göz atabilir, tüm gözlük modeller hakkında detaylı bilgileri ürün detay sayfalarından bulabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ray-Ban
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ray-Ban (3824)
Mustang (1931)
Osse (1076)
Hawk (1091)
Lacoste (607)
Prada (303)
Police (276)
Gucci (320)
Juliano (524)
Carrera (414)
Optelli (359)
Slazenger (323)
Fila (310)
Cbtx (304)
Oakley (285)
Despada (278)
Exess (273)
Vogue (267)
Persol (261)
Lee Cooper (245)
Focus On (238)
De Valentini (225)
Target (219)
Tom Ford (208)
Optoline (197)
Swing (177)
Infiniti (173)
Guess (171)
Versace (170)
Web (164)
Burberry (163)
Cisse (155)
Polo Village (155)
Ferfarini (153)
Retro (141)
Façonnable (137)
Serengeti (135)
My Concept (134)
Daniel Klein (131)
Calvin Klein (124)
Dunlop (118)
Exeline (117)
Aston Martin (115)
Kappa (113)
Mont Blanc (111)
Chopard (110)
Sting (102)
Cartier (100)
Puma (97)
Black (94)
Tudor (93)
Max Polo (92)
Xloop (83)
Hermossa (82)
By Nini (79)
Di Caprio (76)
Benx (71)
Timberland (71)
Arnette (70)
Nike (68)
Hugo Boss (66)
Silhouette (66)
Zippo (66)
Kilian (65)
Primauomo (64)
Polaroid (61)
Tudors (60)
Opal (58)
Vogart (56)
Soleil (55)
By Marine (52)
Gabba (52)
Pulsar (52)
Bvlgari (50)
Flott (49)
Diesel (48)
Nautica (47)
Polo (45)
Rachel (45)
La Viva (44)
Revo (44)
Elegance (42)
Fendi (42)
Top Ten (42)
Flirt (41)
Es Bella (40)
Quantum (40)
Rapsodi (39)
Belletti (38)
Xline (38)
Air Force (35)
Baendit (35)
Ghia (34)
Bess (33)
Ameyewear (32)
Invicta (32)
Tods (32)
Vycoz (31)
Angel Eyes (30)
Red Sun (30)
Degrade (29)
Esprit (29)
Superstep (29)
Dior (28)
Jimmy Choo (27)
Moncler (27)
Porsche (27)
Armani (26)
Cool (26)
Jwl (26)
My Blues (26)
Dita (25)
Extoll (25)
G.Dano (25)
Gioferrari (25)
Levi's (25)
Paul & Joe (25)
Brook's (24)
Maybach (24)
Chocolate (23)
PrimaUomo (23)
G-Star Raw (20)
Gant (20)
Inesta (20)
Kinary (20)
Mykita (20)
Q Marines (20)
Venty (20)
Cerruti (19)
Montblanc (19)
40 Million (18)
Lexdray (18)
Paul / Joe (18)
T-Charge (18)
Sama (17)
Vintage (16)
Bolon (15)
Velero (15)
Almera (14)
Blancia (14)
Polo Hill (14)
Qzen (14)
Vedi Vero (14)
Carven (13)
DSquared2 (13)
Gyesse (13)
Hummel (13)
Rainwalker (13)
Spektre (13)
Zen Milano (13)
Converse (12)
Fossil (12)
Givenchy (12)
ModaLucci (12)
Smith (12)
Tiger (12)
AM Eyewear (11)
Breed (11)
Enox (11)
Eyepetizer (11)
Moda Lucci (11)
Mooshu (11)
Polo Black (11)
Celebrity (10)
L.G.R (10)
Romanson (10)
Tom Davies (10)
Dsquared2 (9)
REVO (9)
Revision (9)
Suns Good (9)
Virtue (9)
Belmond (8)
Bluemod (8)
Dsquared (8)
Ghıa (8)
Sauren (8)
So Cool (8)
Deagle (7)
Jaguar (7)
Lufian (7)
Lykos (7)
Massada (7)
Ruling (7)
Solar One (7)
İnfiniti (7)
Affair (6)
BMW (6)
Brooks (6)
Spy (6)
Valentino (6)
Vivaldi (6)
Vuarnet (6)
Zero RH+ (6)
Brems (5)
Cestello (5)
DP69 (5)
Hane14 (5)
Ic Berlin (5)
Onex (5)
Perseus (5)
Polar (5)
Staff (5)
Twinexte (5)
Vichy (5)
Vue (5)
Esrada (4)
Graff (4)
Inesta+ (4)
Jatelier (4)
Med (4)
Mussotini (4)
Nikon (4)
Norell (4)
Optiway (4)
Redberry (4)
Sarar (4)
Tiglio (4)
Tomy Timy (4)
Twelve (4)
Viewider (4)
Adidas (3)
Benissimo (3)
Cobbelti (3)
Dbyd (3)
Exelance (3)
Ferrucci (3)
KİNARY (3)
Moschino (3)
Paul&Joe (3)
Ralph (3)
SUPER (3)
So Club (3)
Super (3)
SuperStep (3)
Topten (3)
Andy Wolf (2)
Annabella (2)
Club Zen (2)
Demetz (2)
Escalade (2)
Fellini (2)
Freesoul (2)
Furla (2)
GF Ferre (2)
Inesta + (2)
Keithion (2)
Keops (2)
Komono (2)
Longchamp (2)
Morel (2)
Musshanni (2)
Oxydo (2)
Qmarines (2)
Slastik (2)
Uvex (2)
Wayfarer (2)
Yanks (2)
Airforce (1)
Alpino (1)
Avon (1)
Bluebay (1)
Bmw (1)
Bottegaro (1)
Brioni (1)
Carat (1)
Dexter (1)
Dp69 (1)
Ferrari (1)
Fomalhaut (1)
Garbino (1)
Hogan (1)
Le Specs (1)
Lennon (1)
Lina (1)
Mangrove (1)
Mcm (1)
Mobgift (1)
Monza (1)
Newton (1)
Nossa (1)
Papary (1)
Petito (1)
Polaryte (1)
Premit (1)
Prosun (1)
Quay (1)
REVISION (1)
Rebel (1)
Rubber (1)
Smarty (1)
Steampunk (1)
Superdry (1)
Tag Heuer (1)
Valeron (1)
Xiaomi (1)
Yoshiaki (1)
ZILLI (1)
Zegna (1)
Zilli (1)
Zoom (1)
ic Berlin (1)
(639)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Mineral (841)
Polarize (686)
Organik (607)
Degrade (213)
Standart (63)
Aynalı (55)
Kristal (20)
Antirefle (15)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekartman

(778)
(456)
(366)
(338)
(297)
(192)
(178)
(162)
(158)
(154)
(139)
(94)
(90)
(87)
(68)
(36)
(24)
(22)
(18)
(12)
(10)
(9)
(7)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Yuvarlak (920)
Dikdörtgen (512)
Damla (473)
Kare (261)
Geometrik (254)
(115)
Oval (105)
Yekpare (22)
Çekik (10)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Rengi

(1108)
(531)
(461)
(266)
(261)
(212)
(173)
(23)
(22)
(15)
(12)
(8)
(5)
(5)
(4)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(1907)
(810)
(225)
(163)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Burun Kemiği

(849)
(651)
(307)
(301)
(178)
(177)
(150)
(118)
(116)
(88)
(10)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Rengi

(1663)
(458)
(344)
(173)
(108)
(100)
(97)
(60)
(50)
(32)
(23)
(9)
(7)
(6)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sap Uzunluğu

(1814)
(434)
(395)
(137)
(120)
(43)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(166)
ve üzeri (171)
ve üzeri (172)
ve üzeri (174)
ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL